Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Nikoś

prace oceniam pozytywnie

dariusz

nigdy nie narzekałem, zawsze wszystko na czas i odpowiednio

kaban

polecam gorąco -BARDZO dobre zarobki -szybka rejestracja zus -wypłaty na czas -miła atmosfera

jr54

Firma spełniła moje oczekiwania.

ivan

хороша зарплата, рекомендую

sztanga

jest ok

Anka1989

Pracodawca spełnia moje oczekiwania.

Rodeo12

Pracuje już jakiś czas na konfekcji mrożonej... Robota nie jest lekka, ale zarobki są bardzo dobre. Nie mogę na nic narzekać. Atmosfera pracy jest super, mogę śmiało polecić B)

Matthew

mozna dobrze popracowac, dobrze zarobic i poznac szerokie grono fajnych osob

anonimowy

Bardzo solidna i rzetelnie wypelniajaca obowiazki firma. POLECAM

samuel

Praca spełniła moje oczekiwania. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, dobre miejsce pracy dla nowych ludzi

Sasha

praca dobra, dobre zarobki, atmosfera dobra

Patricia

Żarełko na stołówce pierwsza klasa!! Celni przy bramkach to pozytywni ludzie!!

współpraca przebiegła pomyślnie, żadnych problemów

Miłosz

Wszystko super, bardzo pozytywna atmosfera w dziale IT. Miły i zgrany zespół, mogę śmiało polecić! Pozdrawiam

Neaste

Jestem zadowolona z pracy w zakładzie

Vladek

Szybki rozładunek towaru brak zastrzeżeń...

Nowczyk Kacperczyk

Pracowałem tutaj 5-6 lat. Nie ukrywam, że była to najlepsza praca z jakąkolwiek miałem doczynienia. Zarobki Znacząco zadowalały mnie. Atmosfera na produkcji była super. Można poznać wielu przedewszystkim ciekawych ludzi.

DeesDa

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła dobrze, pracodawca sprawiał wrażenie miłego. Zarobki, które zostały zapronowane są bardzo dobre

sc0tchl0k

wszystko oki, dobre zarobki, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.