Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Czy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Alicja

Tak zatrudniają, ja jestem studentką zaoczną i tam pracuje. Nigdy nie ma problemu z wolnym na weekend.

Pracowałem tam 5 lat nikomu nie polecam praca ponad siły

Kierowca

Nie polecam tej firmy dla kierowcy! Nie szanują kierowców sprzęt stary o wszystko trzeba się prosić na kolanach dyrektora , który i tak olewa sprawę wypłata zawsze nie do końca się zgadza płacą pod stołem itd ludzie to tragedia jeden na drugiego chodzi i kapuje!!! Jednym słowem tragedia !!!!

Okres przedświąteczny a u Biernackiego praca po 12 a nawet 14 godzin. Kiedy te kobiety przygotują swieta. Masakra jakaś i w dodatku wigilia pracujaca sił już brakuje a brygadzisci to kompletna porażka zwlaszcza na pakowni aby umieją ściany podpierać. Żaden w niczym nie pomoże.

Pakownia

Po dzisiejszym dniu pracy mogę z czystym sumieniem odradzic kazdemu kto by chcial podjąć pracę na pakowni zwlaszcza przy starym rozbiorze. Brygadzisci beznadziejni zwlaszcza Hubert K a Szall to udreka pracujacych tam kobiet. Obydwaj robią wszystko żeby się źle pracowało.

Nieznany

Ostatnio dostałam nowe buty w zakladzie i nie dość, że czekałam za nimi 3 tygodnie to jeszcze ktoś miał tupet i sobie wziął. Nawet nie ma ich rano ani popoludniu na półce z butami. Nie może być kamer tam gdzie ludzie zabierają buty? Przecież tam nikt na golasa nie chodzi. Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że w tych butach były wkładki za 200 zł. Kto mi za nie odda zakład?

Siema ile wyszlo na godzine na rozbiorze?

Oleg

Praca w tej firmie to koszmar. Niekompletne i fałszywe kierownictwo. Im niżej, tym gorzej. Pracownik się nie liczy. Jeżeli nie chcesz być poniżany przez strażników zakładowych, nie chcesz dostać po twarzy przez strażnika Przemysława, jak to było w styczniu nr, bez konsekwencji dla niego. Wtedy uderzył w twarz pracownicę z Ukrainy. Oczywiście, sprawę zamieciono przez dywan.

Nieznany

Proszę mi wytłumaczyć jedną rzecz. Co to interesuje jednego Pana na portiernii jaką ja mam maseczkę na twarzy! Czepia się byle czego, wiecznie o coś problem! Jeśli to się nie skończy zgłoszę to jako mobbing! NIE POZDRAWIAM TEGO PANA!

Czy są na pakowni nowi pracownicy? Czy zatrudniają nowych ludzi?

zaciekawiony

czy ktoś widział Pana Biernackiego na oczy ? Pan Biernacki pokazuje się na terenie zakładu?

Tiesto

Oczywiscie, pokazuje sie

BiernackI
@zaciekawiony

ostatnio osobiście wręczał klucze do nowo otwartej chłodni 12stki kierownikowi uboju był ubrany w garnitur oraz maseczkę bhp

@zaciekawiony

Tak właściciel jest codziennie.

Suzi

Witam, co myślicie o pracy jako pakowacz ? Ile można zarobić? Jakie są zmiany ?

Przemo

Witam jaka jest praca na pakowaniu, ile zmian, po ile godzin

Zadowolony pracownik

Bardzo solidna i rzetelna firma. Miła atmosfera. POLECAM

Jupiter

Latanie jest piękne. nie macie o tym pojęcia, bo jesteście niewolnikami, więźniami swoich czasów ograniczonych do pieniędzy i władzy

Echo

środki odurzające na zakładzie ciekawe co na to policja i inspekcja pracy

Szarik

Ej, dokładnie. Jeść trzeba żeby mieć siłę walczyć z tym gównianym wirusem! A my chcemy pracować i być dumni z tego że pracujemy kiedy niektórzy tracą pracę albo zamykają działalności.

rudy 102
@Szarik

Sama prawda. Jakby nie Biernacki to byśmy teraz kamienie jedli.

rolnik
@rudy 102

rolnicy od 3 miesięcy kasy za bydło nie dostają to mogą kamienie jeść?? to (usunięte przez administratora) nie firma

@rudy 102

Ja pracowałem u Bernackiego po 12 godzin i soboty też za 5000 zł i zawsze były problemy z pauzą potrafili przeciągać nawet po 7 godzin pracy a jak masz problem to tam wielkie (usunięte przez administratora) drzwi sam jestem z pochodzenia z gospodarki ciężko trzeba pracować na to dlatego posłem za rzeźnika do szkoły a słyszałem kilkanaście lat temu że nie płacił za bydło gospodarzem

Darkowa

Cześć wszystkim, bardzo proszę o szczerę opinii na temat pracy na stanowisku pakowacz. Poszukuje pracy, a właśnie pojawiła się oferta, bardzo się waham czy podołam. Czy na pakowni jest bardzo zimno?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.