Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

Opinie o Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

Jolanta

@karolcia, przedstawiłaś niepokojące fakty związane z pracą w firmie Spedycja i Transport Acropol. Zarzuciłaś firmie stosowanie mobbingu wobec pracownika, co jest przestępstwem, dlatego proszę, abyś uzasadniła i uargumentowała, to co napisałaś na ten temat. Jeżeli rzeczywiście takie sytuacje mają miejsce, to zachęcam do skorzystania nowej funkcji na forum dzięki, której możesz uprawdopodobnić swoją opinię w tym zakresie.

Jolanta

@Damian, jak długo pracowałeś w firmie Spedycja i Transport Acropol? Czy będzie to dobre miejsce pracy, dla osób, które są studentami i chciałyby pracować zaocznie, aby nabyć odpowiedniego doświadczenia zawodowego? Jak myślisz takie wynieść jakieś wymierne korzyści z pracy w tej firmie? Napisz, jak to widzisz.

@Jolanta

Nie zgodzę się z Damianem pracowałem w tej firmie 2 lata i zarabiałem około 6 tysięcy normalnie wykazywanych na konto . Jeżeli uważasz że nie da się zarobić oznacza to że albo nie masz chęci albo jesteś słaby i idziesz pracować do firmy która wypłaca pieniądze "pod stołem" bo wtedy dostaniesz więcej żałosne potem narzekacie że w tym kraju nie ma przyszłości

Jolanta

@Remik, możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Spedycja i Transport Acropol? Jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak to napisz proszę jak oceniasz firmę jako pracodawcę. @tereska, czy możesz podzielić się w sposób bardziej szczegółowy informacjami na temat praktyk wypłaty wynagrodzeń w firmie Spedycja i Transport Acropol? Napisz proszę bardziej szczegółowo jak wygląda opisany przez Ciebie ten proceder.

Norbert

Ocena pracy zwierzchników nie leży w zakresie obowiązków pracowników!!!

Remik

Zawsze można zmienić pracę jak komuś nie odpowiada. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Sylwek SYLTRANS

Pracuje z Acropolem od lat i sa bardzo terminowi w płatnościach. Ja nie narzekam.

Tak zgadzam sie z mackiem , straszna lipa nawet ukraincy zauwazyli ze acropol to kołchoz . wvtakich czasach robic za km na grosze ten kierownik niech sam se jeździ .6

Maciek

Nie polecam , pracowałem 3 lata , dużo sie pogorszylo . Jak nie wymianki na niemczech to , pogorszyli stawki zabrali diety oraz zabrali Kierowca dniowki . Nie dbajab o auta olewaja kieriwcow . szkoda gadac nie polecam

Adam KJ Trans

Nie polecam tej firmy. Zarząd bardzo niemiły, jako przewoźnik każda faktura była opłacona ze znacznym opóźnieniem lub wcale, powołując się na swoje warunki. W przypadku problemu rozwiązaniem dla pracowników tej firmy jest wyłączenie telefonu i unikanie kontaktu. Stanowczo odradzam współpracy z tą firmą.

RWD

Proponuję nie marnować czasu na współpracę z tą firmą. Fakt, że ogłoszenia o pracę tej firmy znajdują się na prawie każdym portalu zajmującym się poszukiwaniem pracy nie świadczy wcale o rozwoju tej firmy. Nie bez powodu jest tam tak duża rotacja pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna - Kalisz

• Jak się pracuje w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna