Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Aleksandra Zakrzewska

Pracownik firmy - Dyrektor Spedycji

27.09.2023 01:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Firma Acropol zajmuje się kompleksową obsługą transportu krajowego i międzynarodowego. Naszym głównym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra, a także wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej i transportowej. Podczas realizacji zleceń korzystamy z wypracowanych przez lata metod pracy, co przekłada się na gwarancję, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

W jakich miastach Państwo działacie?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Nasza Centrala mieści się w biurowcu przy ulicy Chopina w Kaliszu. Stacjonarne oddziały posiadamy w Ostrowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy i Lublinie. W trybie home – office możemy podjąć współpracę z osobami na terenie całego kraju.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Historia naszej firmy liczy już 25 lat. Wtedy to założyciel firmy Sławomir Jastrzębski jako młody mężczyzna zaczął swoją przygodę z prowadzeniem samochodu. Na kilka lat związał się z inną dziedziną, jednak jego marzenie i pasja były tak silne, że wrócił do branży transportowej. W roku 2007 utworzył firmę Spedycja i Transport Acropol. W chwili obecnej firma Acropol zatrudnia ponad 100 pracowników.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Branża transportowo – spedycyjna to jeden z filarów polskiej gospodarki i jej wizytówka w Unii Europejskiej. Cieszymy się, że jesteśmy jej ważną częścią. Realizujemy zlecenia transportowe dla przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie wszystkich państw Wspólnoty. W ponad 90 % realizujemy trasy za granicami Polski (zarówno kabotaże jak i trasy międzynarodowe). Konkurencja firm polskich i zagranicznych jest bardzo silna, jednak dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, potrafimy sprostać nowym wyzwaniom. Na co dzień współpracujemy też z niemal 600 firmami transportowymi (głównie z Polski).

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

W Centrali firmy znajduje się Zarząd, cała administracja spółki (Kadry, Księgowość, Dział Obiegu Dokumentów, Windykacja, Dział Prawny) oraz większość spedytorów. W oddziałach (Ostrów Wlkp., Toruń, Bydgoszcz, Lublin) pracuje wyłącznie spedycja. W razie takiej woli ze strony osób zatrudnionych w roli spedytorów, po przejściu szkolenia wstępnego możemy podjąć współpracę w trybie home – office. Najliczniejszą częścią firmy są spedytorzy, to do nich należy zdobywanie i obsługa klientów.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Rekrutację prowadzi Wspólnik odpowiedzialny za nadzór nad Działem Spedycji. Zgłoszenia proszę przesyłać pod adres mailowy: rekrutacja.ds@acropol.pl. Po wstępnej selekcji zgłoszeń przedstawiciel firmy zaprasza chętnych na rozmowę kwalifikacyjną. Ważnym elementem rekrutacji jest etap szkolenia wstępnego, na którym obie strony mogą sprawdzić deklarowane przez kandydata predyspozycje oraz umiejętność odnalezienia się w branży spedycyjnej.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Każdy nowy pracownik przechodzi okres przygotowawczy pod opieką doświadczonego spedytora, który zapoznaje go ze specyfiką firmy oraz branży. Czas szkolenia trwa ok 2 tygodni.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Jesteśmy zainteresowani stałym zwiększaniem ilości zatrudnionych spedytorów, w ślad za czym idzie systematyczne powiększanie działów obsługi. Rekrutacje dla spedytorów prowadzimy w centrali oraz w naszych oddziałach. Na stanowisku spedytora mile widziane są osoby z doświadczeniem w branży oraz z dobrą znajomością języków obcych. Poszukujemy pracowników posługujących się płynnie językiem angielskim oraz przynajmniej jednym z następujących języków: francuskim, włoskim, hiszpańskim lub niemieckim.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Największym atutem firmy jest dbałość o relacje i kompetencje pracowników, przedkłada się to na „wysoką kulturę pracy”. Oferujemy udział w szkoleniach i kursach pozwalających na podnoszenie kompetencji zawodowych pracownika. Ponadto posiadamy szeroką ofertę benefitów pozapłacowych: wycieczki, elastyczny czas pracy, praca zdalna, prywatna opieka medyczna, coaching, vouchery, etc.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Aleksandra Zakrzewskaikona wywiad

Głównym celem firmy jest przede wszystkim utworzenie nowych oddziałów na terenie kraju, jak i Europie. Ponadto zależy nam na pozyskaniu nowych kontrahentów biznesowych i dobrej atmosferze w pracy.

Aaa

A coś o pracy spedytora międzynarodowego? Gdzieś widziałam, że całkiem niedawno była rekrutacja w sieci. Wtedy, że można pracować w dowolnym trybie, czy stacjonarnie, zdalnie, hybrydowo. Czy to oznacza, że każdy pracownik sam wybiera, jak chce pracować? Czy ta dowolność dotyczy się pracodawcy, które decyduje, kto jak może pracować? I czy szczególnie na pracy zdalnej sa także elastyczne godziny pracy?

@Aaa

Dzień dobry, rekrutacja w naszej firmie odbywa się cyklicznie, w zależności od potrzeb. Co do zasady dopiero po odbytym szkoleniu i poziomie umiejętności podejmujemy wspólnie decyzje co do sposobu organizacji pracy (są to już indywidualne rozmowy z danym spedytorem gdzie szczegółowo omawiane są kwestie dalszej współpracy z naszą firmą). Życzymy miłego dnia.

@Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

Kurcze, ja też widziałam to ogłoszenie dla spedytora międzynarodowego, więc chętnie dopytam od siebie. Firma oferuje tam umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b. A czy pensja netto jest taka sam na każdej z tych umwów, czy jest jakaś różnica?

Chmurka

Złożyłam CV do tej firmy i jestem umówiona na rozmowę rekrutacyjną. Jednak czytając te wszystkie komentarze , aż mi się nie dobrze robi... Naprawdę jest tam tak źle? Może ktoś powiedzieć więcej na ten temat ?

Róża
@Chmurka

Gdzie znalazłaś ofertę do nich? Ja nic aktualnego nie widzę, jeśli możesz powiedzieć, to będę niesamowicie wdzięczna. Na jakie stanowisko szukają? I jakie są obowiązki? Dobrze, że tu zajrzałam akurat teraz.

Spedi
@Chmurka

Jak nadal płaca tak jak 5 lat temu tylko podnieśli obowiązkową podstawę to powodzenia. :D Praktycznie każda inna spedycja płaciła lepiej od Acropolu.

@Spedi

Czyli podstawa tu to minimalną krajową, 3600 zł brutto? A co z doświadczeniem i umiejętnościami, nie są to argumenty, by otrzymać wyższą podstawę? Kto wie, jak sytuacja na dziś wygląda i ile wynoszą premie?

@Spedi

Dziękujemy za opinię, zauważyć należy, że nasza firma istnieje nieprzerwanie na rynku od dobrych kilkunastu lat, świadczy to o stabilności i pewności zatrudnienia w firmie. Każdy pracownik ma odprowadzone wszystkie należności publicznoprawne. Wysokość wynagrodzenia spedytora jest wynagrodzeniem prowizyjnym, zapraszamy chętnych do podjęcia współpracy z firmą a w trakcie rozmowy udzielimy szczegółowych informacji w zakresie wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń.

Jeśli jest tak, jak twierdzisz, to czemu jakikolwiek pracownik miałby na to przystawać? Znasz dokładne kwoty zarobków? Sama firma zastrzegała się tu wyżej, że wynagrodzenie jest prowizyjne, choć w ogłoszeniu dla spedytora międzynarodowego, na które można teraz słać CV, jest o UoP. A ja mimo wszystko chciałbym poznać kwoty.

Nowy wpis

Dzień dobry, chcielibyśmy poinformować, że wypisywanie na publicznie dostępnych forach internetowych nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy narażają Pana/Panią na odpowiedzialność karną.

Czy zdarzają się nadgodziny w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Abc

Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują najniższa krajowa, umowę lojalnościową od pierwszego dnia pracy na dwa lata oraz podpisanie weksla na 50 tys zł. Klientów trzeba pozyskać od początku samemu. Dla osoby z doświadczeniem w spedycji oferta pracy niezbyt kusząca... Ogłoszenie o pracę powinni zatytułować praca dla desperatów...(usunięte przez administratora).

Nowa
@Abc

Hej chciałam się dopytać odnośnie weksli o co z nimi chodzi bo byłam dopiero co na rozmowie i pytałam się o to ale powiedzieli że weksla żadnego do podpisania nie dają, jedyne co musiałabym podpisać to lojalkę ale też jak byśmy się rozstali będą mi płacić za to żebym nie pracowała u konkurencji ( takie co miesięcznie raty dopóki mam obowiązującą lojalkę )wydaje mi się to uczciwe jak myślicie jest ok czy ja się czegoś nie dopytałam odpowiednio ??

Spedutpr
@Nowa

W lojalce jest prawdopodobnie kara ( zamiast weksla ). Firma może zerwać kiedy chce tą umową i np nie zaplacic Ci w ogole po skonczeniu zatrudnienia. Wtedy mozesz isc pracowac do innej firmy. Ty nie mozesz zerwac i 2 lata nie mozesz pracowac. Jest dużo innych firm ofertujących lepsze warunki i bez umowy lojalnosciowej. Nie polecam Acropolu

Leszek
@Nowa

Umowa lojalnościowa dotyczy tylko zakazu pracy u konkurencji, czy także jest zabezpieczeniem w razie kiedy pracownik bierze udział w kosztownych szkoleniach, które dają nowe uprawnienia? Wytłumacz to proszę.

Hej

Siemka trafiłem tu bo aż nie mogłem uwierzyć jak mi kumpel to przesłał nieźle chyba konkurencje poniosło naprawdę :D W dużo na temat Acropolu mogę uwierzyć ale tu to jedziecie grubo. Ja wiem że może jakiś " janusz transportu " mógłby tak zrobić że l4 albo wyjazd no ale nie firma tej wielkości ludzie to fizycznie nawet nie możliwe bo by musieli zamknąć firme.

Były zadowolony
@Spedutpr

(usunięte przez administratora)U mnie jest to praktycznie najniższa krajowa czyli dodatkowa wypłata gratis. Więc tak szczerze jeżeli nie zamierzacie kombinować to nie ma się co tej lojalki bać.

@Nowa

Oni jako pracodawcy nie mogą dać Ci weksla do podpisania. Bardzo sprytnie to obeszli dając Ci do podpisania weksel z innej spółki o takiej samej nazwie ale innym nipie. Czyli (usunięte przez administratora) Cię od razu a to dopiero początek. Najgorsze (usunięte przez administratora) z jakim pracownik może się spotkać. Śmieszny i strasznie niewyjściowy jest koleś od PR firmy który tutaj próbuje ich bronić ale to trzeba było by go samemu zobaczyć :)

pogo93
@Abc

Dla zainteresowanych : Byłem na rozmowie o prace i musze przyznać iż mimo wcześniejszych obaw po przeczytaniu wszystkich opinii okazało się że nie jest tak źle. Nie mogę się wypowiedzieć co do innych współpracowników bo ich nie poznałem (tak jak mówię byłem na razie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej) ale jeżeli chodzi o dokumenty wydaje mi się ok. Żadnego weksla nie dają ( nie wiem może coś zmienili) Umowa o prace raczej standardowa ( kwestii jakie kto oczekuje wynagrodzenie nie poruszam tu) Lojalka no cóż kto co chce ja pracowałem wcześniej przy maszynach cnc i mimo iż nie byłem operatorem a osobą odpowiedzialną za kontakt z zagranicznymi klientami też miałem lojalkę i jakoś nie przeszkadzała mi ona ( dodatkowe pieniądze fajnie zawsze dostać a prace zmieniałem bo już miałem dosyć branży budowlanej wiec i tak bym nie pracował w podobnej firmie )

@Nowa

Kilka lat temu było tak że od pierwszego dnia pracy byłeś ofiarą (usunięte przez administratora) - zatrudniali Cię w Acropolu z jednym nipem a weksel podpisywałeś na Acropol z innym nipepem - bo pracowawca nie może. Tak ludzie stawali się ofiarą wałka już pierwszego dnia pracy!

Dzień dobry, chcielibyśmy nadmienić, że w naszej firmie od dobrych kilku lat odstąpiono od weksli, jeżeli państwa nadal nurtuje powyższy temat prosimy o bezpośredni kontakt. Życzymy miłego dnia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dzień dobry, W naszej firmie czas pracy rozliczany jest zgodnie z definicją art. 151 par. 1 Kodeksu Pracy (za nadgodziny uważana jest praca przekraczająca typowe normy godzinowe pracy pracownika ujęte w umowie o pracę). W większości firm dot. branży transportowej i spedycyjnej na wynagrodzenie spedytora wpływa wysokość podstawowego wynagrodzenia, spedytorzy rozliczani są w systemie prowizyjnym, wypłacana jest także także premia uznaniowa.

@Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

Co do tej premii uznaniowej, to kto podejmuje i uznaje, że dana osoba dostanie taką kasę? I mniej więcej jaka to jest wysokość takiej premii? Kierowcy są tez zatrudniani na UoP i ten kodeks pracy ich obowiązuje?

Dzień dobry, Jest nam niezmiernie miło, że jest tak duże zainteresowanie firmą. Pragniemy zauważyć, że tematy poruszane przez Pana/Panią zostaną szczegółowo omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej na którą serdecznie zapraszamy. Życzymy miłego dnia.

@Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna

Ehhh no tak, ale czasami warto oszczędzić sobie i rekruterom czasu i dowiedzieć się o ważnych rzeczach wcześniej. I co do samej rozmowy, to ile czasu tak mniej więcej trwa? To jest pół godziny? A może ponad godzinę? I te rozmowy to można odbyć online, aby nie tracić czasu na dojazdy?

Dzień dobry, dla naszej firmy proces rekrutacji jest projektem długoterminowym i bardzo ważnym, przywiązujemy szczególną uwagę do rozmów kwalifikacyjnych, które odbywają się w siedzibie firmy (czas rozmów oscyluje w przedziale 20-30 minut).

Gosia

Ale walki o co? Jeśli jesteś pracownikiem, daj znać, chciałabym mieć świadomość, jeśli coś się tam dzieje, bo prawdę mówiąc to moim zamiarem było iść tam do pracy. Wszystko ok czy są problemy jakieś? Jak wypłaty, na czas?

Czy urlop w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna jest płatny 100%?

Acropol

Tak, urlop wypoczynkowy przysługujący pracownikowi jest w 100% płatny.

Wiola
@Acropol

Dofinansowanie do tego jest jakieś? Niektóre firmy mają benefit dofinansowanie do urlopów, a jak tu jest? Są jakieś dodatki wakacyjne?

@Wiola

Tak, oczywiście w naszej firmie są benefity pracownicze, udzielimy szczegółowych informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Antosia
@Acropol

A nie można tutaj jawnie na forum pracowniczym? Bo chciałabym mniej więcej wiedzieć czego mogę się spodziewać zanim złożę cv. Chciałabym wiedzieć czy dopłacacie do wypoczynku czy może jest coś takiego jak wczasy pod gruszą?

kierowca

kilka godzin snu tygodniowo, fatalna dniówka, (usunięte przez administratora)spedytorzy, dzwonią dlaczego śpisz 3 godziny na dobę zamiast jeździć. bardziej opłaca się praca w biedronce

Magdalena
@kierowca

Jak to 3h snu na dobę? A normy czasu pracy? Przecież są pauzy, to co w tym czasie ma niby robić kierowca? Możesz dać też znać jaka jest tutaj flota? Czym się jeździ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

"Dołącz, działaj, zwyciężaj", takie hasło przywitało mnie w zakładce praca, a poniżej oferta na stanowisko spedytora. Wymagana jest dobra znajomość angielskiego, niemieckiego bądź francuskiego, a doświadczenie mile widziane. Jeśli więc znam j. angielski, to co jeszcze może mi pomóc w tym, by dołączyć do ekipy Acropolu i na jakiej konkretnej pomocy w działaniu na jej rzecz mogę doświadczyć? No i czy wynagrodzenie pozwoli mi się poczuć, jak zwycięzca pod koniec miesiąca pracy?

Były

Pełno absurdów kolejna fala zwolnień. A ogłoszenia o pracę są. Jak nie zarabiasz 10 tys dla firmy za (usunięte przez administratora) pieniądze ( 10 do 20 % ) to nara. Przemiał jak w tartaku. Zero szacunku zwolnienia przed świętami. Niby stabilna firma ale chyba tylko dla zarządu.

Emilia
@Były

Bardzo ciężko jest uzyskać tą normę 10 tysięcy? Czy jak człowiek rzetelnie pracuje, to nie ma z tym problemu? Jak to jest?

@Emilia

Witam, Pragnę poinformować, iż nasza firma nie posiada normy w wysokości 10 tyś. Euro, w celu uzyskania więcej informacji zapraszamy o kontakt osobisty z firmą lub o przesłanie CV

xxx
@Acropol

Normy 10 tyś nie ale prowizje takie że jak zarabiasz mniej to się nie opłaca bo na kasie więcej zarobisz. Właściciel wyciska z pracownika więcej niż ogrodnik z Ukraińca. Jakieś cyrografy do podpisania że jak odejdziesz z firmy to jesteś goły i wesoły. Polecam poszukanie innej firmy gdzie zarobki spedytora to 30-40% prowizji a nie 10% plus jakieś marne premie gotówkowe.

xxx12
@Acropol

10 tysiecy złotych chyba, ale nie powiedzą tego głośno tylko beda zaprzeczać ze w euro normy nie ma

Arturjebbaka

Masakra omijac szerokim lukiem

Emilia
@Arturjebbaka

No ale coś więcej? Tak to i każdy może sobie napisać :)

Pointless
@Emilia

Po co pisać coś więcej? Nie od dziś wiadomo, że niewygodną prawdę się tutaj usuwa Pani Emilio .

@Pointless

Nawet ujęte w sposób konstruktywny? Bo wiadomo, że jak kogoś obrażają to nie powinny się tu znaleźć

Byłu praownik
@Arturjebbaka

Zgadza się. Tragedia.

Elżbieta
@Pointless

Kurczę, szukam jakiejś pomocnej opinii i jak widać bardzo ciężko o taką. Jesteśmy dorośli, jak coś nam się nie podoba to chyba można użyć jakiegokolwiek argumentu?

zatroskany
@Elżbieta

Jest to obecnie jedna z ostatnich spedycji ktora wymaga umowy lojalnosciowej oraz placi tragnicznie niski procent od zysku. Wymaga 2000 euro zysku, jesli zrobisz ponizej - nie wyplaca Ci praktycznie nic,

Leszek
@zatroskany

Rozumiem ale chyba podstawę wynagrodzenia wypłacają? Umowa lojalnościowa ile obowiązuje? Z rok czy cały czas trwania pracy?

zatroskany
@Leszek

Tak, najniższą krajową, później przez dwa lata nie mozesz podjąć pracy w firmie o podobnym profilu.

Jako były pracownik tej firmy, mogę powiedzieć tylko jedno - omijać szerokim łukiem :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Acropol

Oczywiście, że tak, wszystkie chętne osoby w sprawie podjęcia pracy w naszej firmie proszę o osobisty kontakt celem omówienia szczegółów.

JaroslawPolskeZbaw

Zgadzam sie z przedmówcami,firma nastawiona tylko na kasę,głęboko w d...mają pracowników nawet wieloletnich,kombinacje i absurdy,firma nie wiele ma wspólnego z prawdziwą spedycja,najlepiej mają w niej "lizusi"i "kabelki"

@JaroslawPolskeZbaw

A te kombinacje i absurdy to jakie?

xyzet

Firma pełna absurdów i kombinacji. Szacunek i poszanowanie pracownika to dla nich słowa obce. Odradzam. Cieszę się,że ten etap życia już za mną.

Ehhhhhh
@xyzet

Kilka dni temu została opublikowana odpowiedź do tego wpisu. Nie rozumiem, dlaczego została usunięta ? Przykre jest to, że zamiast wybielać się postawą pro-pracownik, to usuwa się negatywne wpisy, żeby ukryć niedoskonałości. Pozdrawiam

Czyżbyś tęsknił za nimi? ;p W sumie to podpisywałeś jakąś? Jak tak to na co

olaboga

Nie polecam - obecnie proponowane warunki finansowe sa o wiele gorsze od jakiejkolwiek innej konkurencyjnej oferty Firma nie zatrudnia doswiadczonych spedytorow - szukaja nowych ludzi w branzy bez doswiadczenia aby zaproponowac im niekorzystne warunki i podpisac z nimi niekorzystna lojalnosciowa umowe. Kierownictwo firmy nie ma bladego pojecia o obecnej sytuacji w branzy transportowej. Kandydowalem jako osoba z blisko 10 letnim doswiadczeniem i wlasna baza klientow - zostaly zaoferowane mi śmieszne warunki zatrudnienia

Kam

Obrzydliwe podejście do pracowników, do tego za (usunięte przez administratora) pieniądze. Dodatkowo podpisanie umowy wiąże się z brakiem możliwości pracy w połowie innych firm przez parę lat, co utrudnia odejście z firmy. Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem

Iwona
@Kam

A co masz dokładnie na myśli wspominając o tym niefajnym podejściu wobec pracowników?

Tak
@Kam

Spróbuj mieć własne zdanie. Pożałujesz, zmądrzejesz i odejdziesz .

Porażka

Nie polecam. Zwykły Januszex silący się żeby sprawiać wrażenie korporacji. Zeszloroczna najniższa krajowa + premia (jeśli zrobisz wyśrubowaną normę, co dla nowych osób jest niemal nierealne w dzisiejszych czasach). Jeżeli w przyszłym roku nie zwiększą, a pewnie nie, to już lepiej iść do Biedronki na kasę. Praca łatwiejsza, mniej stresująca i odpowiedzialna, a pieniądze będą takie same.

@Porażka

Ciekawe jak długo powisi ta opinia :) Informacja o praktykach finansowych tej "korporacji" są bardzo skrzętnie usuwane z tego portalu.

Spider

Nie polecam nikomu! Warunki beznadziejne, atmosfera straszna. Szkoda czasu na taką firmę, szanujmy się.

Iwona
@Spider

Ale co tam się takiego działo że tak źle oceniasz? Czemu warunki tak słabo oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna - Kalisz

• Jak się pracuje w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Acropol Jastrzębski Orzechowska Spółka Jawna