Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza pracować w tej firmie jak komuś nie pasuje to proponuję przejsć do eko okien

skrzydlaty
@Nowy

Nowy dokładnie masz rację. Po co na forach oczerniać innych ludzi. Należy zacząć od siebie. A jak praca się nie podoba proponuję tak jak piszesz poszukać idealnej pracy gdzie będzie idealne kierownictwo i idealna atmosfera. Ludzie opisujący tutaj zakład z pogardą chyba nie są nauczeni pracy. Śmiać mi się chcę z takiego podejścia. Tak im źle w zakładzie a nie odejdą tam gdzie lepiej. Jaka tego jest przyczyna? Czy naprawdę, aż tak źle?

Zenek

Dlaczego wszyscy kierownicy z zakładu w Raciborzu się zwolnili?

Łukasz

Bo są mądrzy!

skrzydlaty
@Zenek

Bo nie chciało im się pracować?

Romek

Bo się prezesowi nie podobali Lubi mieć ludzi jak jedna pani obecnie w R... która donosi prezesowi co się dzieje ale do swoich błędów się nie przyznaje

@Romek

Ale to oni sami się zwolnili a nie ich prezes zwolnił.

Bidula

Dokładnie.

Współczuję pracownikom w Raciborzu. Pamiętajcie!!! Zawsze jest jakaś opcja/alternatywa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Wilchelm

Ja by ny tyn Prezes co tam teroz jest to byscie downo las bielili wsyscy

Rajmund
@Wilchelm

Wili, a ty kaj se urwoł!

Zuzia
@Wilchelm

Wili odpowiedz sobie na pytanie co robił by prezes jakby nie miał pracowników w zakładzie pewnie razem z Tobą malował by drzewa w tym lesie

Dojarka

Człowieku Ty chyba nie wiesz co Ty godosz.

Dojarka

Nagroda to chyba dla tych co punktują albo prezesowi (usunięte przez administratora) l.... Co drugi to w Bieruniu jakiś brygadzista Majster albo Kierownik a reszta ludzi traktowany chyba jak biali murzyni

cypisek

Paździoch?

Fasolka

Dramat! Cyrk na kółkach że aż strach mówić. Zero szacunku kompetencji przełożonych. Coś w stylu jazdy na rollercosterze tylko bez efektu wow. Za to mdłości pewne

Jaś

Gdzie w Raciborzu?

@Jaś

A niby gdzie?

Jaś
@Fasolka

Aha. A w Bieruniu i Kadłubie nie narzekają. Coś im tam sypią ;-)

BIEDRONKA
@Fasolka

Fasolka jak Ci nie pasuje to się zwolnij .

@BIEDRONKA

Mowisz i masz. Cieszę się że Tobie pasuje☺

Kolego Andrzej pracuje w racku a nie w bieruniu

Pracowniku: od kiedy? Ja tam pół (1/2 życia zostawiłem)

Oooo, chyba jakiś troll z Bierunia się odezwał. 13 min między opiniami Nowy i Pracownik.

Dokładnie praca jak praca wypłata na czas tak że nie ma zle a do reszty idzie się przyzwyczaić a do tego wczasy pod gruszą płacone gdzie w innych firmach tego niema już

Dostałam propozycje pracy na linii z mozzarella i nie patrząc na opinie boje się ją przyjąć. Ktoś wie jak tam jest? Tylko szczerze proszę.

S...rdalaj stamtąd!!!

@Andrzej

Moment moment... powiedziano mi ze tam jest praca po 8 godzin i bez dzwigania czy coś mnie ominęło? Zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię. Zarobie tam chociaż?

A kto Ci takich głupot naopowiadał!? Pani sekretarka? OKI ..... OKI.....OKI....

@Andrzej

Mówię serio. Podobno na mozarelli jest taki system pracy dlatego się zgodziłam. Chyba już nie chce wiedzieć więcej. Dzięki za pomoc

Powiedzcie jak wyglądają relacje z szefostwem, czy w razie problemów można liczyć na pomoc? Takie szczere opinie są niezwykle cenne, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

A jak wyglada praca w Raciborzu?

@anonymous

Powiem krótko: przeje..ne.

że co że co?

Przeje...ne tzn?

@że co że co?

Tzn przeje..ne

Szukałam ostatnio ofert pracy w osm bieruń, jednak na żadną nie udało mi się trafić. Wiecie coś o przyszłych rekrutacjach w tej firmie? A może są już jakieś otwarte? W jakich obszarach firmy, Waszym zdaniem najlepiej jest pracować? Podzielicie się swoimi opiniami i doświadczeniami w tej kwestii?

Krzyś
@Ewa

Ewa , możesz się zgłosić. Na pewni Ci się spodoba. Mają bardzo szeroki obszar, na pewno coś ci wybiorą: https://www.olx.pl/oferta/mleczarnia-w-raciborzu-pracownik-produkcji-CID4-IDuxfhx.html#8be0a2188e

@Andrzej, może, w takim razie, przedstawiłbyś dokładnie na czym polegają Twoje obowiązki w osm bieruń? Jak długo już współpracujesz z tym pracodawcą? Twoja uzupełniona wypowiedź zainteresuje innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

????????

????????

@Andrzej czy w poniższej sytuacji pracownicy mogą odebrać wolny dzień w tygodniu? Ktoś kto pracuje w niedziele może liczyć na większą stawką godzinową? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen?

Motyl
@Ewa

Jak pracujesz w niedzielę to masz za to wolne w tygodniu. Godzinowo na koniec miesiąca wychodzi nominalny czas pracy, jest sprawiedliwie. Atmosfera mi się podoba, pracuję nie długo ale jak robisz swoje to możesz spokojnie pracować do emerytury. są wymagający ale wiem przy najmniej za co pracuję, bo mam porównanie jak pracowałam w innych zakładach. Jest też ubezpieczenie medyczne.

@Ewa

Na większą stawkę za niedzielę i święta nie licz nawet za te dni nie masz wolnego A karnet na basen to dostanie każdy tylko ze ten basen będzie pod łóżkiem trzymał

Grzegorz

Gazele Biznesu się kupuje. A w OSM Bieruń jest dramat!

Zenek

Niech się nasmaruje tym olejem co leją do wszystkiego. Będzie gładko :-)

Big

Witam,miałem przyjemność pracować w osm bieruń jako magazynier. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i socjal jest ok. natomiast organizacja pracy na magazynie fatalna. Obóz pracy urlop dostaniesz tylko ten planowany. Jak już mocno cię wyeksploatują i będziesz pod opieką lekarza to po powrocie jest pewne wypowiedzenie. Republika babska. Powodzenia.

Rysiu
@Big

Tak tam jest poj...... zakład

Twardy

Sprawa dla PIP

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu - Bieruń

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu