Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu

Ja tu wszedłem, bo szukam info o posadzie aparatowego. Kiedyś szukali kogoś w sieci i wtedy napisali, że rekrutacja jest w formie stacjonarnej. Ktoś był na takiej rekrutacji i wiecie, ile czasu trwa taki cały proces i ile jest etapów? Ciekawi mnie też, czy rozmowy sa z rekruterem, czy z managerem czy z kimś innym.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu na stanowisku Aparatowy? 21 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

pracownik Nowy wpis

płaca zasadnicza i premia

Jak wygląda sprawa grafiku w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu. Czy pracodawca idzie na rękę?

Vortex Nowy wpis

Co masz na myśli pisząc, czy idzie na rękę? I o który zakład pytasz?

Czy obecnie mleczarnia w Bieruń Stary prowadzi nabór pracowników? Doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie+uprawnienia na wózki widłowe.Na jaką kwotę brutto może liczyć nowo przyjęty pracownik?Z góry dziękuję za info.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Podobno pracując jako Magazynier można liczyć na 3600 na rękę. Czy to prawda?

Pik

To pytanie na rozmowę kwalifikacyjną,a nie na forum . Raczej nikt nie ujawnia swoich zarobków.

Paleciak

Spokojnie! Nawet więcej wyciągniesz! Pod piątkę.

Danuta
@Paleciak

A możesz coś powiedzieć na temat atmosfery w pracy?

Hmmm i w jakich sprawach donoszą? Bo nie wiem co niby można nawymyślać na kogoś w takim miejscu

Mala

Odezwala się jakby nie wiedziala jak jest w zakładach tak było i zawsze będzie że donoszą lizi (usunięte przez administratora)

@Mala

Wiadomo że ludzie są różni i można trafić na takiego co nie będzie zbyt przyjazny. A jak z umowami? Jakbym się przyjął to dostane normalną umowę o prace czy na początek zlecenie?

Ty
@Piotr

Umowa od początku jest o pracę. Najpierw na czas określony,pozniej już na stałe.

Maria
@Ty

A okres próbny trwa 3 miesiące czy jakoś inaczej?

@Maria

Tak, 3 miesiące, później na 33 miesiące, a kolejna juz na czas nieokreślony.

Agnieszka
@Milka

I to jest realne z ta na czas nieokreślony, ty masz taka?

@Agnieszka

Tak :)

Jolanta
@Milka

Dokładnie po tych 33 miesiącach dostałaś? Nic wcześniej?

@Jolanta

Dokładnie tak, ani wcześniej ani pózniej.

Danuta
@Milka

A ogólnie jak zmieniają się zarobki, gdy się ma ten okres próbny i potem jak przechodzi na umowę na czas nieokreślony?

@Danuta

Zarobki zwiększają się systematycznie co jakiś czas. W ciągu tych 3 lat wzrosły o blisko 1500 zl (na rękę) ale miala na nie wpływ również inflacja i stale wzrastająca płaca minimalna. To nie jest tak ze w czasie tych 33 miesięcy zarabia sie jednakowa kwote, a dostajac umowę na czas nieokreślony od razu wypłata jest podniesiona o kilka tysięcy.

Maria
@Milka

Ej to moim zdaniem i tak nieźle. A są do tego jakieś dodatki / premie?

Paleciok

Kurde na ręka a pamiętnej że masz dwie No chyba że tylko jedną robisz

Dorota

Witam,czy na dzień dzisiejszy są przyjęcia do pracy na produkcję /pakowanie ? Jeśli tak to czy bezpośrednio czy przez jakąś agencje pracy ? Jestem zainteresowana,dyspozycyjna i nie straszny mi system 4B

Mateusz

Niech będzie pochwalony. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Bierunia. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Mateusz

widzialem oferte na stanowisko technologa produkcji. Czy oferuja takze oferty na mlodszego technologa/ badz inne juniorskie stanowiska? jestem po biotechnologii -wiedza z obszaru przetworstwa mlecznego raczej na bardzo podstawowym poziomie

Ile można zarobić na stanowisku Zaopatrzeniowiec w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu w miejscowości Nowy Dwór Gdański?

Pik

Nie mamy takich informacji.

Zastanawiam się

Chciałbym zasięgnąć opinii o dziale utrzymania ruchu, czy warto. Jak wygląda praca. Czy jest możliwość awansu. Chodzi o Osm Racibórz. Czekam z niecierpliwością na wasze wskazówki.

@Zastanawiam się

Próbować zawsze warto. Pierwsza umowa na 3 miesiące jeśli się nie będzie podobało,to nie ma żadnego problemu z rezygnacją z pracy. Na pewno nie warto za bardzo sugerować sie tutejszymi opiniami ponieważ są mocno subiektywne.Jeżeli chodzi o awans to o tym trzeba rozmawiać z kierownikiem utrzymania ruchu. Praca 3 zmianowa po 8 godzin.

@Pik

A te 3 zmiany to obowiązek? Bo ja bym chciała się zatrudnić ale totalnie mi nie odpowiadają 3 zmiany, najlepiej to jedna... 7-15 byłoby idealnie.

@Magdalena

Tak,trzy zmiany to obowiązek.

@Magdalena

Obowiązek :D jeśli nie odpowiada Ci praca na zmiany to zawsze można poszukać stanowiska w innych firmach, które oferują pracę jednozmianową. Jeśli jesteś matką dziecka poniżej 4 roku życia to zgodnie z KP nie masz obowiązku pracy na nocki. Pomyśl że gdyby ktoś przyjął Cie do pracy od 7 do 15 to osoby z nocki musiałyby zostawać specjalnie 1h dłużej w pracy, chyba średnio sprawiedliwe. Praca w weekendy też raczej nie wchodzi w grę? Bo i tutaj nie ma pola manewru żeby mieć każdy weekend wolny. Plusem pracy na zmiany i w weekendy jest możliwość pozałatwiania prywatnych spraw urzędowych, lekarzy itp w godzinach pracy takich instytucji no i wolne dni w tygodniu :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu odbywa się również w języku angielskim?

Zbyszek

Tak, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w j.angielskim i innych.

@Zbyszek

jakich innych? bo mój niemiecki kuleje i trochę się boję... ale jeszcze nie wysłałam cv :)

Pol
@Magdalena

Angielskim,niemieckim,włoskim,farncuskim,hiszpańskim i jakim kolwiek jeszcze sobie życzysz... ;)

@Pol

Tak, na pewno jakimkolwiek.... że niby rekruterzy tyloma językami operują? Śmiem wątpić :D

Zbyszek
@Magdalena

Ooooo, Pani! Zdziwiłabyś w ilu językach potrafią mówić!!!

Witam proszę o kontakt kogoś kto tam pracuje lub pracował, ponieważ mam mały problem i potrzebuje się doradzić.

Magdalena

Piszesz że jesteś pracownikiem, więc nie masz kontaktu do żadnego ze znajomych z pracy? Bardzo to dziwne.

Ser

Witam! W czym Ci pomóc?

Byla pracownica

Witam pozdrawiam dziewczyny (usunięte przez administratora)Super dziewczyny pomocne gdy pracowałam w mleczarni w Raciborzu .Taki ludzi trzeba doceniać. Kiewnictwo pownni doceniać.Pozdrawiam

Yfeyjbddhu
@Byla pracownica

Zwłaszcza Magdalena jest pomocna jak przez nią zwolnił y się dwie dziewczyny. A reszta pracowników nic nie robi? Kierownictwo powinno doceniać wszystkich pracowników tak samo

Kli
@Byla pracownica

To prawda że odeszły 2 osoby przez 1 osobę bo darla ryj po dziewczynach a były chętne do pracy

Ddd
@Yfeyjbddhu

Witam ,albo kierownictwo się zwolniło,a nie przez (usunięte przez administratora).Pracowałam jak było więc głupot nie gadaj

Loa

Akurat te dwie konkretne dziewczyny to tylko i wyłącznie wina (usunięte przez administratora). Każdy by sie zwilnił jakby na nim wyładowywano swoją złość albo frustracje. Nawet byla z tego powodu na rozmowie u kierownika. Więc głupoty piszesz ty. To,że dla ciebie była dobra nie oznacza że wyżej wymnieniona sytuacja nie miał miejsca.

Bbb
@Yfeyjbddhu

Głupoty piszesz ,te dziewczyny nie zwolniły się przez nią tylko przez kierownictwo i plany ,które są często zmieniane i weekendy się robią.

Kio
@Bbb

Ostatnia sytuacja miała miejsce kilkanaście dni temu.Rozumiem,że nie pracowałaś juz wtedy a mimo to wiesz lepiej nawet od samych zainteresowanych? Obie dziewczyny twierdzą zgodnie to samo. Każdy pracownik naszego zakładu zna prawdę. Więc nie ma o czym dyskutować...

@Kio

Możesz napisać o co chodzi? Ja się przymierzam do zatrudnienia, ale mam wątpliwości, strasznie nie lubię takich wrednych ludzi jak ta Pani o której tu piszecie. Czy ona jest święta i nie do ruszenia ze stołka?

Kola

Znam te dziewczyny i tylko przez Magdę się zwolniły bo ma gębę nie wyparzona traktuje współpracowników jak (usunięte przez administratora)

@Kola

Jak co? Możesz użyć innego, kulturalnego słowa bo niestety tamto zostało ukryte :)

Mala

Jak to czasem bywa każdy może mieć swoj gorszy dzien. Pracuje w zakładzie od dawna i tak naprawdę jak ktoś chce pracowac to pracuje. Nie wszystkich współpracowników trzeba lubić , ale trzeba sie tolerować. Zawsze można rozwiązać ,wyjaśnić sprawe lub ewentualnie poprosic o zmianę dzialu .Tak to widze. To nie przedszkole żeby się o wszystko obrażać.a w jakim celu są poruszane przedawnione sprawy.

Lina
@Mala

No właśnie trzeba sie tolerowac i szanować. A tutaj ani tolerancji ani szacunku nie bylo ze strony naszej koleżanki. Sprawa jest poruszona po to żeby nie propagować nie prawdziwych informacji na temat prcowników.

@Lina

Zawsze znajdzie się taki rodzynek który rozwali całą atmosferę, to normalne... Nie ma ludzi idealnych. A Wy na jakich stanowiskach pracujecie? Szukam pracy.

A mnie się wydaje,że te głupoty wszystkie pisze jedna i ta sama osoba, aby oczernić zakład . Ja uważam że tu się dobrze pracuje. Podejrzewam ,że osoba która ma najwięcej do powiedzenia jest na zwolnieniu lekarskim lub zmienia pracę jak rękawiczki i wszędzie jest jej źle.

@pracownik

Jeśli twierdzisz że praca jest na tak wysokim to ty chyba kierownikiem jesteś a nie zwykłym pracownikiem.... Czy wszystkie treści są pisane przez jedną czy więcej niż jedną osobę - tego nie zweryfikujesz. Nawet gdybyś był kierownikiem to dobrze wiesz że współpraca w tym zespole praktycznie nie istnieje... Każdy dobrze wie, że nie warto się wypowiadać bo słów braknie a zmian na lepsze i tak nie będzie...

@pracownik

Jeśli myślisz, że praca jest na tak wysokim poziomie to ty chybia kierownikiem jesteś a nie zwykłym pracownikiem... Czy wpisy zamieszcza jedna czy więcej niż jedna osoba - tego nie zweryfikujesz. Nawet gdybyś był kierownikiem to każdy dobrze wie, że nawet i w tym zespole współpraca praktycznie nie istnieje... Zdecydowana większość pracowników dobrze wie, że nie warto się wypowiadać bo słów braknie, a zmian na lepsze i tak nie będzie....

@Pracownik działu

A właśnie że się mylisz.mysle że nie trzeba być kierownikiem żeby dobrze wypowiadać się o firmie. Skoro jest tak źle to czemu jeszcze pracujesz?

Pracownik działu

Jeśli masz świetne zdanie i dobrze ci się pracuje to super, oby tak dalej i więcej takich osób. Całkiem możliwe że jeszcze za mało wiesz bądź odpowiadają ci wszelkie niedogodności (jeśli je dostrzegasz). W sumie to im człowiek mniej wie tym lepiej żyje. Praca rewelacyjna nie jest, bardzo tragiczna także nie. Wiele ludzi jest naprawdę wartościowych i stara się jak najlepiej wykonać swoją pracę, ale nie każdy potrafi to docenić czy wysłuchać zdania innych. Moim zdaniem szczególnie kierownictwo (a przynajmniej jego część) ma tu poważny problem - miedzy innymi stąd moja wcześniejsza krytyka.

@Pracownik działu

Zgodzę się ze stwierdzeniem że im człowiek mniej wie tym lepiej żyje, wtedy masz święty spokój, głowa spokojna i normalnie śpisz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, taka jest prawda. W każdej firmie są plusy i minusy, trzeba samemu spróbować i ocenić. Ja może spróbuje w przyszłym roku.

Nikola

Czesc wszystkim, chcialabym sie dowiedziec cos na temat tej pracy, to prawda że na umowie jest 3650? Czy praca jest ciezka? Jak to z tymi weekendami ? To jest czterobrygadowka? Bardzo bym prosila o jak najwięcej informacji. Nie jestem wybredna, mimo wszystko chcialabym wiedziec wiecej ,pozdrawiam wszystkich :)

Jola
@Nikola

W umowie jest stawka godzinowa. Na rękę wychodzi się nie mniej niż 3.000. Praca nie jest ciężka. Warto przyjść i spróbować.W weekendy się pracuje.ale za to są dni wolne w tygodniu ,a jeżeli potrzebujemy cały weekend wolny bo mamy cos zaplanowane,wystarczy to wczesniej zglosic i też nie ma problemu żeby dostać wolne.

@Jola

Dziekuje za informacje, chcialam sie jeszcze dowiedziec czy dni w tygodniu wybiera sie samemu czy jest jakis system? I czy mozliwe sa nadgodziny ?

Jola
@Nikola

Raczej wolne dni wypisuje kierowniczka lub majster,chyba że potrzebujemy konkretny dzień,wtedy oczywiście trzeba o tym poinformować. Nadgodziny wynikają tylko z przedłużenia się produkcji.Nie ma możliwości wypracowania nadgodzin samemu.

Pakowaczka
@Nikola

Praca w systemie ciągłym, na telefon. Z plusów tylko kasa. Atmosfera ciężka. Nie polecam. Najlepiej przekonasz się sama.

Ola
@Pakowaczka

Ja natomiast polecam. Najlepiej przyjsc samemu i wrobić swoją własną opinię. Nie warto czytać tego co tutaj jest napisane. Ile ludzi w zakladzie tyle opini. A jeżleli ktoś nie jest zadowolony ze swojej pracy to warto ją zmienić. Pamiętajmy,że nie jesteśmy zmuszeni tutaj tkwić. Jak sie komuś nie podoba to droga wolna...szkoda życia na narzekanie ;)

Pracownica
@Nikola

Witam jestem pracownica osm od nie dawna przeważnie jestem na pakowaniu mozzarelli mam pytanie bo różne opinie chodzą jak wyglądają święta i Sylwester czy ktoś się może wypowiedzieć czy w święta chodzi się wszystkie 3 zmiany i sylwestra i nowy rok też niech ktoś napisze jak to wygląda

Pracownica Racibórz
@Pracownica

Z tego co pamiętam, to w Święta są robione 3 zmiany, w Sylwestra tak samo są 3 zmiany,

@Pakowaczka

Dziekuje wszystkim za opinie, pozdrawiam cieplutko :)

@Pracownica Racibórz

Trochę słabo żeby pracować w takie dni, no ale co poradzić, ktoś musi. Plus jest taki że jak teraz święta wypadną pracujące to może podczas Wielkanocy będzie wolne. Przynajmniej ja uważam że powinno tak być :) Może dołączę do zespołu jak zaniosę cv.

Pracownica

Witam mam pytanie jak jest z paczkami na świata i premia jest taka sama jak na Wielkanoc premia i paczka czy jest też coś dla dzieci słodkiego

@Pracownica

Super pytanko! Też bym chciała wiedzieć, może bym się zatrudniła od stycznia to wtedy bym coś dostała na Wielkanoc, a bardzo bym chciała jakieś prezenty dla dzieci, super sprawa :)

Witam, jaka jest praca na stanowisku Mistrza produkcji? Jak wygląda atmosfera? Jak wygląda harmonogram pracy? Czy święta są wolne?

Krzysio
@Kandydat

Harmonogram pracy od poniedziałku do piątku, soboty, niedziele i święta wolne. Praca super, nie wahaj się - będzie super ;-)

ktos
@Kandydat

myśle ze trzeba przyjśc i sparwdzić, bo kazdemu odpowiada coś innego,a najlepiej tam gdzie nas nie ma.

Krzysio
@Krzysio

Tę opinię, odpowiedź na wcześniejsze pytanie napisałem sarkastycznie bo inaczej by została usunięta jak poprzednia. O firmie można pisać tylko dobrze nawet jak mija się to z prawdą.

@Krzysio

Serio? Bo doszly mnie słuchy, że pracuje się w święta, że są nadgodziny, że jest niefajna atmosfera przez kierownictwo, a nawet zdarza się robić po 12h, czy to prawda? Wiem, że najlepiej się przekonać samemu, ale opinie dla mnie też w jakimś stopniu są ważne.

@Kandydat

Informacje, które otrzymałeś w znacznym stopniu pokrywają się z rzeczywistością (sam się przekonałem). Jednak wiele pracowników jest naprawdę bardzo wartościowych i chętnych do współpracy, więc gdy występują jakieś nieprzyjemności np. praca w święta to jednak dobrą atmosferę da się zachować. (oczywiście w normalne dni tygodnia dobra atmosfera na stanowiskach także jest zachowywana) Najlepiej będzie gdy się sam przekonasz i poznasz nas pracowników, którzy w przeciwieństwie do kierownictwa pracujemy nawet w święta czy nadgodziny (choć nawet na stanowiskach kierowniczych były już parę razy nietypowe godziny pracy. Hahaha). Jak dogadasz się z rówieśnikami to praca wydaje się być łatwiejsza i przyjemniejsza. Brakuje nas, zwykłych pracowników. Moim zdaniem jest nas zdecydowanie za mało.

Robert
@Kandydat

Dziwoka polityka firmy, kierownicy czują się jak właściciele(usunięte przez administratora)Dwa razy się zastanów zanim zdecydujesz się tu pracować. A zapomniałem dodać święta są pracujące, w weekend po 12 godzin.

@Krzysio

Jeśli została usunięta to pewnie naruszała bądź łamała regulamin. Może pocisnąłeś z obelgami? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu - Bieruń

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu