Hg Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Hg Solutions Sp. z o.o.

Karo Nowy wpis

Dobrze rozumiem, że stawka jest zależna od umiejętności? Tak tu sugeruje jeden komentarz albo źle go odczytuje. Ten o samodzielności pracownika. A jakieś wdrożenie tam jest w ogóle, tak ciągnąc te kwestie?

Zofia

Naprawdę jest tak zle, jak piszecie? Może jednak znajda się plusy pracy? Firma jednak funkcjonuje i to chyba całkiem dobrze? Dopytuje, bo chłopak nakręcił się na stanowisko Projektanta instalacji elektrycznej okrętowej i chce aplikować, trochę się boje, ze się rozczaruje. Miał ktoś styczność z tym stanowiskiem? Niby w ofercie piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, umowie o prace i szkoleniach, ale konkretów brak. Może chociaż jakieś widełki?;)

Mariusz
@Zofia

Czy dobrze, trudno powiedzieć. Trochę przestuj jest. Szukają teraz ludzi do Norwegii na projekt budowlany.

Roman
@Mariusz

Warto aplikować na ten projekt budowlany? Jak będziesz tak miły to fajnie by było, jakbyś napisał mi, ile kasy oferują na start. Aaa no i język obcy trzeba znać, czy tego nie wymagają? Dzięki.

Mariusz Nowy wpis
@Roman

Język zawsze warto znać dodatkowy niż tylko ojczysty :) ale nie, jest kadra zarządzająca polska i oni wydają polecenia. Co do płacy. Sprawa indywidualna zależności od doświadczenia jak i posiadania certyfikatu DSB. Od 230NOK w górę.

Natalka Nowy wpis
@Mariusz

Ale da radę bez języka, ktoś w razie co jest chętny do pomocy już na miejscu? Jakie są maksymalne zarobki jakie firma jest w stanie płacić?

Zdecyduj się Nowy wpis
@Natalka

Pytasz o maksymalne zarobki, a oczekujesz pomocy na miejscu. Jeśli ktoś jest samodzielnym pracownikiem który zna się na pracy i dodatkowo język to wtedy można mówić o większych zarobkach. A jeśli ma być prowadzony za rączkę i wszystko pokazywane palcem to kokosów nie zarobi. Widzę ze społeczeństwo zrobiło się bardzo roszczeniowe, zero doświadczenia i praktyki, a zarobki chcą jak najwyższe.

Jak dużo osób pracuje w Hg Solutions Sp. z o.o.?

Zatroskany

Czy brukarz dalej jest prowadzącym czy go pogonili w końcu i pokazali miejsce w szeregu?

ExHG
@Zatroskany

A który to brukarz? Nie mogę skojarzyć.

Jaro

Jak to się dzieje może mi ktoś wyjaśni.. Ze firma zwalnia już wiedzacych jak poruszać się na statku i doświadczonych pracowników a w to miejsce zatrudnić zotlodIobow?

@Jaro

Witam ,prosimy o więcej informacji w tej sprawie . W chwili obecnej firma na bieżaco prowadzi rekrutacje i tylko w przypadku rażącego zaniedbania swoich obowiązków lub regulaminu pracy jesteśmy zmuszeni rozstać się z pracownikiem .

Witam, Prosimy o kontakt z sekretariatem firmy i podanie konkretnych zarzutów o ile takie miały miejsce.

Nie prawda

Kumpel Lali
@Jaro

Kazdy pracownik jest numerkiem tylko i zalezy jak te numerki przemieszaja.Plusem jest jak jestes przydupaso-frendem foremanow natomiast minusem jak sprawiasz problemy nazwijmy to spoleczno-procentowe.Fachowosc i doswiadczenie to sprawa drugorzedna ,niestety...

Jim Keri

życie.

Natalia

To jaka jest prawda?

Dodatkowa robota

Papaj

Czy wie ktoś gdzie teraz hgsy maja robote w norwegi po swietach ??

@Papaj

Tak , proszę aplikować do sekretariatu .

Papaj
@Hg Solutions Sp. z o.o.

Ja pytam gdzie? na Jakiej stoczni? (usunięte przez administratora) w Kleven?

Praca
@Papaj

Praca może i jest, tylko nikt nie chce się zgłosić do tej pracy. Ostatnio dało się zauważyć ich ogłoszenie na Stoczniowcy.pl.

@Praca

Nie wiem skąd Pan ma takie informacje. Chętnych jest bardzo dużo i tak naprawdę największym problemem jest bieżąca sytuacja w Europie związana z Covid19 . Jesteśmy firmą rzetelną i zawsze rozliczamy się wg uzgodnionych warunków i podpisanej umowy.

AS
@Hg Solutions Sp. z o.o.

Nie rozliczacie się zgodnie z uzgodnionymi warunkami dlatego ludzie od was odchodzą Wyciągacie ludzi z innych firm tak jak to było ze mną , obiecujecie normalne rynkowe stawki ale zaletą jest pewność ich otrzymania i świetna atmosfera. Pieniędzy odpowiadających uzgodnieniom przed podjęciem pracy nie płacicie. Umowy ? Jakie umowy? Atmosfera kto pracował to wie. Popatrzcie która to już wasza spółka ?. Właściciele tak na prawdę zajmują się produkcją spółek

nie prawda

Czy w Hg Solutions Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

On

Tak, karty Sodexo

Teresa
@On

A na czym polegają dokładnie te karty? Czy po prostu są na niej jakieś pieniądze do wydania w dowolnym miejscu? I co z paczkami świątecznymi, też uwzględnione są na takiej karcie?

Eugeniusz wąski

Jak was karmią w Szwecji?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hg Solutions Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

PP

Nadgodziny są płatne według regulaminu, firma HG nie płaci diet pracownikom w Norwegi także nie daje wyżywienia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hg Solutions Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są płatne 50% więcej.

@.

A czy pracownik może sobie na przykład wybrać, czy zależy mu na wynagrodzeniu za nadgodziny czy na przykład na odebraniu dni wolnych?

@
@Karolina

Zawsze są płatne, nie słyszałem by można było nadgodziny zamienić na wolne.

mirek
@@

to slabo slyszales mizna wybrac jakty sie domagasz 1:1 a jak pracodawca cie wysle to 1:1,5 tak jest w przepisach

Pv

Dzień dobry. Ktoś może coś opowiedzieć o pracy w nowo powstałym dziale fotowoltaicznym w firmie hg Solutions? Praca na akord/godzinowka, średnia liczba godzin w miesiacu, czy są delegacje i jak faktycznie duży jest ten dział ( ilość ekip)? Pozdrawiam

Witam ,jeżeli jest Pan pracownikiem tej firmy na pewno wie Pan na jakich zasadach pracuje. Jeżeli ma Pan pytania do tyczące swojej umowy proszę o kontakt z kadrami firmy :) Pozdrawiamy :)

AS
@Hg Solutions Sp. z o.o.

Cytat: "jeżeli jest Pan pracownikiem tej firmy na pewno wie Pan na jakich zasadach pracuje. Jeżeli ma Pan pytania do tyczące swojej umowy proszę o kontakt z kadrami firmy" Właśnie dla tego nikt dla nich nie będzie pracował, szczerze odradzam jeżeli ktoś się zastanawiał a nie zna jak HG Solutions postępuje. Tak właśnie u nich wyjaśnia się niejasności. Przecież pracownik napisał że pracował w Norwegii i jak były dni wolne od pracy w Norwegii to mu wytłumaczono że pracuje w firmie Polskiej. Jak były dni wolne w Polsce to mu wytłumaczono że przecież pracuje w Norwegii. Tak wygląda niewolnictwo XXIw. Zarówno Polska jak i Norwegia wypłaciły firmom "tarcze " ze względu problemów z Covidem19. Kto z pracowników dostał pieniądze za przymusową kwarantannę ?

Czy w Hg Solutions Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

NICK

Przecież nie wolno niczego zgłaszać :-)

Jarosław

Dlaczego nie wolno niczego zgłaszać? Pracodawca zażyczył sobie, aby pracownicy po prostu nic nie zgłaszali? Tak to szczerze na chwilę obecną zrozumiałem, dlatego liczę, że po prostu mi to wyjaśnicie. Tak dodatkowo chcę również ustalić, ile dokładnie za pracę w tym miejscu można zarobić. Będziesz na tyle pomocny, aby móc mi to napisać?

Ktoś poszedł z HG do sądu ?

Czy Hg Solutions Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marecki

Zazwyczaj tak, ale nie jest to reguła. Jeśli projekt ma krótki okres na realizację niezbędne jest wtedy zostać nadgodziny które są płatne 50%.

Marecki

No to się nie ciekawie robi w firmie. Albo prowadzący kombinator jak np. (usunięte przez administratora)

Jakie przepisy prawa pracy (polskie czy norweskie)obowiązują pracowników i pracodawce HG Solutions w Norwegii??

Jakie przepisy prawa pracy (polskie czy norweske)obowiązują pracowników i pracodawce HG Solutions w Norwegii??

Dlaczego nie płacą pracownikom za czas kwarantanny po przyjeździe do Norwegii?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hg Solutions Sp. z o.o.?

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Hg Solutions Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Hg Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hg Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hg Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hg Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hg Solutions Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hg Solutions Sp. z o.o.