Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Czy Aero-MEDIKA Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

wera

Witam,mam propozycje pracy na magazynie,warto?

Nie
@wera

Nie

Gutek Nowy wpis
@Nie

witam, dlaczego nie warto byc magazynierem ?

Dominika Nowy wpis

@Poldek a jakie jest Twoje doświadczenie z Aero-MEDIKA? Jesteś pracownikiem tej firmy, tak? Czy możesz napisać coś więcej o tym jak wygląda tam praca? Czy warunki zatrudnienia Ci odpowiadają? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś bonusy typu karta sportowa lub prywatna opieka medyczna? Czym według Ciebie firma się wyróżnia? Takie konkretne informacje rozjaśnią obraz osobom zainteresowanym podjęciem zatrudnienia w Aero-MEDIKA.

Wiktor Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Aplikowałeś do Aero-MEDIKA Sp. z o.o. na stanowisko Operator obrabiarek CNC i konwencjonalnych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Poldek

Idealnych firm nie ma. Każde doświadczenie jest potrzebne.

Słoik

Pracowałem tam przez chwilę, na start w Warszawie. Dzięki pracy podszkoliłem trochę swój niemiecki. Oczywiście jak zawsze, trzeba dać dużo od siebie. Dla mnie najważniejsze, że byłem wynagradzany sprawiedliwie i w terminie. Polecam spróbować, każdy ma swój punkt widzenia na sprawę ;)

Karol
@Słoik

(usunięte przez administratora) Polecam dla początkujących, siedzieć cicho i pracować. Zdobywacie szerokie doświadczenie. Nawet jak się rozstaniecie macie co wpisać w CV i docenicie kolejnego pracodawcę. O warunkach i płacy nie wspominając.

Dominika

@wera, i jak, zdecydowałaś się na podjęcie pracy? Jeśli tak, to napisz proszę coś o warunkach oferowanych przez Aero-MEDIKA. @Nie, dlaczego masz takie zdanie na temat tego pracodawcy? Rozumiem, że pracowałaś lub pracujesz w tym miejscu. Możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Takie ogólniki niewiele mówią innym użytkownikom forum.

Dominika

@Słoik - w jaki sposób udało Ci się podszkolić język pracując w tej firmie? Czy podejmując zatrudnienie w Aero-MEDIKA Sp. z o.o. można liczyć na dodatkowe kursy językowe finansowane przez pracodawcę?

Słoik
@Dominika

Poprzez rozmowy handlowe, czyli praktyka... ;)

Bobik
@Dominika

Nie fundują żadnych szkoleń a już szczególnie językowych

Karol

stanowczo ale to stanowczo nie polecam

@Karol

A możesz coś więcej?

Dno

(usunięte przez administratora)nie polecam

Byly

Wszystko ok polecam

Dominika

@Byly pracownik a możesz konkretniej? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jakie warunki zatrudnienia otrzymałeś? Czy wiecie coś może o aktualnych ofertach pracy w Aero-MEDIKA Sp. z o.o.? Na stronie nie widzę żadnych ogłoszeń...

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Pracowalam tam wiec wiem... praca dla ludzi o silnej psychice(usunięte przez administratora)

Leszek

Atmosfera bardzo dobra, solidna firma i zdecydowanie polecam

Iwona

Firma stabilna. Godna polecenia.

Pracowałem w AeroMedika wiele lat. Za względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem rozwiązać umowę o pracę. Atmosfera w pracy jest dobra, szefostwo sprawiedliwie ocenia wykonywaną pracę, a pensja jest wypłacana zawsze w terminie . Firma jest godna polecenia .

Glukophsrma

A co do Anglii wyjechałem? Bo tak fajnie płacili?

ada

Zgadzam się w 100% Pracay nie polecam

tragedia

Serdecznie nie polecam

hej Tytus, ja nie "gadam po niemiecku", a też miałam raj :)

m+a

To niesłychane ile trzeba mieć w sobie nienawiści i zazdrości, aby ciągle śledzić poczynania firmy i publicznie wypowiadać oszczerstwa i w ten sposób próbować zastraszyć potencjalnych pracowników, pozbawiając ich jednocześnie szansy podjęcia pracy i możliwości rozwoju w dobrze działającej firmie - na zasadzie: ja nie mogę w tej firmie pracować, to dlaczego inni. Nie zapominajmy o znanym przysłowiu: "Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada". Mam nadzieję, że autorzy negatywnych wpisów zastanowią się nad tym co robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa

Aero-MEDIKA Sp. z o.o.