Opinie o Naturbau Krogulec sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naturbau Krogulec sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Naturbau Krogulec sp.j. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naturbau Krogulec sp.j. w Kielce

Ludzie piszecie o Firmie która już dawno nie istnieje ja pracowałem i było spoko .

@były pracownik

Nie istnieje? Może jako spółka z tą nazwą, ale JM Naturbau działa z tego co widzę w rejestrze. Tak że chyba masz na myśli takie formalne zmiany a nie likwidację naprawdę?

Dominika Nowy wpis

Czyli według Ciebie tylko nazwa im się zmieniła?

Pracownik Nowy wpis
@Dominika

Państwowa Inspekcja Pracy się nimi zajmnie..Mam nadzieje ze zwiną biznes i przestaną okradać ludzi

pele

witam pacowalem w firmie ABI przez posrednictwo pana jarka to jest spoko gosc w agecji ANTCHA ale nie polecam pracy w sinzig i adernach poprostu (usunięte przez administratora) tamtejsza ludnosc to jakies chamy co powinny zbierac szparagi tak zacofanych ludzi to nie wiedzialem dawno

Dominika
@pele

Zacofanych? A czemu niby? Czyli mimo, że spoko gość to źle Cię obsłużył jednak? :/

Pracownik Nowy wpis
@Dominika

Co to znaczy obsłużył? Ty to może możesz chłopa obsłużyć! Czytaj ze zrozumieniem bo wprowadzasz zamęt na forum kobieto

Karol Nowy wpis

Jaki zamęt? Chyba tylko ty opacznie rozumiesz tą wypowiedź. Pracujesz tutaj i masz info jakie dają warunki? Bo przydałyby mi się konkrety szczególnie jeśli chodzi o finanse.

Piotr M.

Witam, Obecnie pracuje w Sinzig i fakt faktem o czym piszę mój pracodawca Jarosław Krogulec. Okradli mnie na 1000 Euro trochę tu trochę tam i (usunięte przez administratora) jestem na każdym kroku ale boje sie powiedzieć to wole to napisać. (usunięte przez administratora)

Piotr Mizgała
@Piotr M.

Ktoś się po dennie podszywa . Szef nie zalega mi z pieniędzmi . Praca nie jest taka zła.

Robert Grocholewski

Jarek weź sie już nie kompromituj tutaj bo wstyd mi za takiego szefa. Człowieku masz ponad 50 lat a łeb (usunięte przez administratora) do reszty. Jaki pan taka firma. Po co mówisz o Kauflandzie ? gdzie ja teraz będę 5 gram kupował co drugi dzień. w końcu psy siądą na mnie i tak jak my na siebie w pokoju... Wiesz taki duży chłop a (usunięte przez administratora) i mały siurek...

R...G
@Robert Grocholewski

Podszywasz się pode mnie baranie, O tobie mowa Zenon ,pseudo legionisto Prawda jest taka że chcesz wyłudzić pieniądze , od chłopaków ci się nie udało w poprzedniej firmie próbujesz tu, Powiedz mi jaką trzeba być (usunięte przez administratora) żeby się podszywać pod innych ludzi i pisać takie bzdury Czy ty nie masz honoru Tyle chciałem ci powiedzieć

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naturbau Krogulec sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Legionista

(usunięte przez administratora)olny wybór panowie.Ostatnio w Naturbau zarobki 2700 , urlop zapłacony , kasa w miarę na czas, umowa, ubezpieczenia, trzeba (usunięte przez administratora) i tyle. Kto szuka przygód to się budzi z ręką w nocniku, jak pewnie ci co tu piszą, a(usunięte przez administratora) szczególnie

Jarosław Krogulec

Szanowny Obecny pewnie nie wiesz, a więc informuję, że twoje urządzenie, z którego piszesz zostawia ślad, tzn. numer IP.. a ponieważ twój wpis godzi w moje interesy to na początek zajmie się tym policja a z czasem sąd. Życzę dalszych! odważnych komentarzy! J.Krogulec

Jak się komuś nie chce robić to tylko narzeka i pisze na tym (usunięte przez administratora) portalu opinie, podaj nazwisko P..., Bo wymieniasz kogoś z nazwiska. Znam tam wszystkich, którzy robili i robią u Krogulca, różne typy, pijaki , śmierdziele do których pewnie P..... należy,. Trzeba za nich robić, po nich sprzątać i myć . Ludzie tam robią już rok i wiem że jest ok, dobre warunki mieszkaniowe i kasa

Pierdzielenie panie P..., ,,, Ludzie robią i jest ok

Zenon

Witam, Pracowałem 7 miesiący i płynność finansową jaka A mi zaoferował Pan jar.. To jest kanibalizm. W życiu nie trafiłem na gorszego pracodawcę, to nawet nie jest poważna Firma to jest cyrk. Zostawił mnie bez kasy od maja i za urlop płatny żadnych pieniędzy nie dostałem. Szukam ludzi do pozwu zbiorowego proszę o kontakt 885131488. Pozdrawiam

JM Naturbau sp. z o.o.
@Zenon

Pan Zenon to nawet nie wie jak nazywa się firma w której pracował przez 7 miesięcy, panie S. to była firma Anthea sp. z o.o - niech się pan już więcej nie ośmiesza. Myślałem że nie spotkam już na swojej drodze idiotów a tu proszę....., a prowadzę firmę 20 lat. Na dodatek pan Zenon pożyczył od firmy 2000 eur (jest dokumentacja) i wydawało mu się , że nie musi ich oddawać. Aż tu przyszła wypłata za maj , i pan Zenuś nie dostał nic, bo zamiast przerobić cały miesiąc to sobie wolne zrobił. I usiłuje tu, na tym portalu opowiadać jakieś historie i zakładać związki zawodowe. Panie S. - pan się zorientował po 7 miesiącach, że panu robota nie pasuje? Jaka płynność? Człowieku ty nie wiesz co piszesz. Podawałeś się za brygadzistę u poprzedniego pracodawcy, w rzeczywistości byłeś zwykłym robotnikiem, no i okej , ale po co kłamać? Panie S. - tak jak powiedziałem - widzimy się w sądzie. A tu to napisze pan może o sterydach wykrytych w pana aucie przez niemiecką policję i o próbie szantażu innego podwykonawcy na terenie zakładu w Niemczech. Kto chce, może to sprawdzić, zapraszam do kontaktu. Ciekawe, czy pana żona to przeczyta, bo zawsze słuchała rozmów telefonicznych, jak musiałem z panem rozmawiać. info@antheawork.pl Jarosław Krogulec

Anthea Work sp. z o.o.
@Zenon

Panie Zenonie S. - niech pan pisze prawdę. Pan nie wie nawet w jakiej firmie pan pracował przez 7 miesięcy. ? Bynajmniej nie w Naturbau.

Zenon
@JM Naturbau sp. z o.o.

Dostałeś wezwanie do zapłaty masz 7 dni. Lista plac i wszystko będzie wyjaśnione i 2200 plus ekwiwalent za urlop. Dług został oddany 800 w kwietniu i 1200 w maju. Więc 2200 euro i + ekwiwalent za urlop w czerwcu. W porównaniu do ciebie nie mam mordercy w rodzinie. Pochwal się u kogo pracowałem ... Twoja córka zabiła po pijaku chłopa w Warszawie. Bizneswomen Aleksandra K w październiku tamtego roku. Dla mnie jesteś zwykłym kmiotem i oszustem i mam wjb w twoje sądy itp. Uwierz że kara cie spotka. Co do drugiej ekipy nakradli setki euro i tak samo okradają ludzi i właściciela firmy. Nie umieją się zachować i są typowymi Polańskimi i za granicą. Kradną i kradną i nic więcej. Należysz do zlodziejki parszywcu. Szkoda że cię powódź nie zabrała bo byłoby jednego oszusta mniej. Nie ma litości dla takich zlodzieji. Mam nadzieje że cię kostucha wcześniej do siebie zabierze.

JM Naturbau sp. z o.o..
@Zenon

Co tam panie S, nerwy puszczają? Żeby się nie okazało, że będziesz mi pan pieniądze oddawał. I nie jesteśmy na TY panie S. A jak nie pasowało, to trzeba się było zwolnić od razu a nie wchodzić mi w tyłek bez mydła. Pseudointeligencja. Zero szacunku. Widać tu jak słoma z butów wychodzi i sieczka. Do szkoły niech pan się zapisze jakiejś, bo pan chyba się na trzeciej klasie zatrzymał. W następnym poście załączę kopie z Wattsup, niech tu na tym portalu każdy zobaczy co i jak pisał pan , panie S. jak się pan płaszczył i przepraszał. Pan zarobił 2200 euro? Kiedy? Jak? Umowę trzeba czytać panie S. A zna pan panie S. moją córkę, że piszesz takie brednie? Chce pan mieć kolejne problemy? Ta druga ekipa złożyła zawiadomienie na policję, że pan też kradł. Ciekawe, co? Przez takich panów są tylko problemy. Nic dziwnego, pan Zenek był pierwszy raz za granicą.

Bujahaha
@Zenon

A ten Zenon to zwykły ciec co się do niczego nie nadaje

Znam tego kolesia Zenona i powiem tak - firma ma rację, gościu uciekł z roboty, zero dobrego wrażenia, a jak potzrebował kasy to wiedział zze na szefa mógł liczyć, a teraz zachowuje się jak burak

Znam Zenon i jest jaki jest porywczy nerwowy ale pracę wykonuje Bardzo dobrze i niejednokrotnie powtarzali to koledzy z Niemiec. Nie przepadam za nim ale prawdę zawsze mówi, ma bzika na punkcie porządków i syfu bo to jest były legionista. Mieszkaliśmy razem w pokoju ale przez majstra musiałem się zwolnić. Pogrzebałem w internecie i znalazłem ciekawe rzeczy o których pisze Zenek. https://www.google.com/amp/s/www.se.pl/warszawa/zabila-czlowieka-pedzac-po-pijanemu-mloda-bizneswoman-trafi-za-kratki-wiemy-kim-jest-galeria-wideo-aa-S5xj-nmPT-JRPi.html%3fformat=amp

Legionista

Jaki z Zenka legionista? Co ty piszesz kolego, smieszne to jest, kawał cwaniaka i nic więcej. To ja jestem legionista

tyracz

To co w tej firmie sie dzieje to sa jaja morze jestes najleprzy to jesli dziadek beringer powie ze mu sie nipodoba to aut nie polecam

Forst
@tyracz

Dziadka juz nie ma. Jest duzo lepiej.

@Forst

A kto się (usunięte przez administratora) jakiegoś dziadka będzie bał trzeba (usunięte przez administratora) w łeb raz drugi i nie będzie pyskowal ja tam Pracuje pol roku nie narzekam na nic a wy (usunięte przez administratora)chcieli byście lżejszej roboty od snu

Robiłem już w delegacji w Holandi i Norwegi. Tam fajna kaska ale miliony monet za hate i żarcie. Kumpel polecił mi Niemcy i dał kontakt do naturbau. Niby kilka złych opini w necie, ale mieszkanie za fri blisko zakładu, ciuchy robocze, biuro w Niemczech i Polsce. Praca ciężka, ale cały rok, można trzaskać nadgodziny. A i Kindergeld! Porobiłem tu 1,5 roku i pojechałem za kumplem do Angli. Żałuje, droga chata i żarcie, daleko do roboty, mało godzin. Może jeszcze kiedyś spróbuję w Reichu...

Rysiek

Stabilna i spokojna robota, mozliwosc chwycenia duzej ilosci nadgodzin, zakwaterowanie i ubranie robocze bezplatne. Troche szoda, ze tak daleko od rodziny... ale i to ma swoje plusy ;-).

Sławomir

@Nick, proszę przedstaw temat kwater pracowniczych w dłuższych słowach, chętnie poznamy Twoją ocenę aktualnie panującej atmosfery w firmie Naturbau. Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje w tym wątku będą bardzo pomocne dla innych osób!

mieszka sie za darmoszkę, od czasu do czasu ubranko robocze, kasa w miarę no i jeszcze żle.....wiecznie niezadowoleni, firma jak każda inna - wady i zalety.

Sławomir

@anonymous Nie da rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Naturbau? Coś na pewno jest. Może atmosfera? Forma zatrudnienia? Napisz proszę więcej informacji, a na pewno znajdzie się coś pozytywnego.

tragedia byłem za granicą ponad 10 razy i to była najgorsza robota ciężka i za marne pieniądze jak ktoś lubi być dymany to idealna praca a raczej niewolnictwo ale tak jest jak sie pracuje w jakieś zasranej delegacji

zbrojaż

Robota cięrzka, ale zawsze płacą - czasem trochę później. Zjechałem ze względu na rodzinę. Gdyby nie żona to bym jeszcze został.

PPUHNaturbau

@mateo Szanowny Panie, serdecznie dziękujemy za podzielenie się Pana opinią o Pracodawcy. Jeśli był Pan naszym pracownikiem i życzy Pan sobie, aby wyjaśnić jakiekolwiek kwestie związane z polityką działalności Firmy zapraszamy do kontaktu z biurem firmy PPUH Naturbau.

@PPUHNaturbau

Z wami można coś wyjaśnić? Wy tak na serio????

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Naturbau Krogulec sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Naturbau Krogulec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Naturbau Krogulec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naturbau Krogulec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naturbau Krogulec sp.j.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Jasna 24 lok. U2
    25-523 Kielce