Mota-Engil Central Europe

Opinie o Mota-Engil Central Europe

Jura

...znika.

Jura

Ja również widziałem ogłoszenia pracy z tej firmy w internecie, poza jej stroną (w zakładce oferty pracy). Nie mogę dokładnie napisać gdzie, bo i tak to .

Pani

Ja widziałam dodatkowo ogłoszenia tej firmy o pracę (usunięte przez administratora)

Do Bezniku: możesz wskazać w którym miejscu?

przyjazny

od kiedy mogę zacząć

Bezniku

Jakie są warunki pracy, ile płacą, np. administratorowi kontraktu? Wisi własnie takie ogłoszenie na ich stronie.

Praca będzie na pewno. Z tego co mi wiadomo, to Portugalczycy dotarli do wybrzeży Kamerunu już na początku XVI wieku. Oczywiście nie mieli jeszcze wtedy wygranego na 3,5 miliarda kontraktu...ale i bez tego musieli sobie jakoś radzić - więc handlowali... głównie niewolnikami.

To prawda,ze w mocie robi sie wałki..ale My Polacy sami kradlismy na potege....jak sie zgłosiło o kradzierzy to ...było sie kapusiem...ale w końcu o co chodzi w tej robocie? żeby coś dobrze wyprodukować? czy sie nachapac?Obecnie nasi pracownicy są wysoko w hierarchi moty,ale maja wiele grzechów na swoim koncie..A co do Portugalczyków ci kradli na potege..sam widziałem....Ale tonie ma znaczenia bo i tak My polacy bedziemy spłacać ta kase z Unii,a Portugale i tak sie nachapia-widać ich postep ekonomiczny-maja kryzys i to nie mały..

kolejny z branży

Witam ! Również apeluję do wszystkich firm podwykonawczych - trzeba bojkotować takie "firmy". MOTA wchodzi na odcinek S-69 Bielsko - Żywiec, ponad 120 milionów taniej od wyceny opiewającej na 380. Jeżeli biorą robotę za takie pieniądze - to niech sobie budują sami. Przestańmy w końcu sponsorować (kredytować) złodziei i wyzyskiwaczy na naszym terenie - może w końcu zaczniemy pracować za normalne pieniądze!!!!!!!!!! MOTA niech sie MOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polak

Święte słowa. Polak nigdy nie zapomni postępowania portugalskiego konkwistadora na swojej ziemi, a tym bardziej wspierającego go polskiego zdrajcy o obcobrzmiącym nazwisku. Ci portugalscy konkwistadorzy są u nas tylko nieproszonymi gośćmi. Chyba już czas najwyższy, żeby wrócili do siebie, jeżeli mają jeszcze odrobinę honoru. Dla mnie są tak jak niemile widziani w domu goście. Piszę te słowa, gdyż jako wieloletni były pracownik znam ich postępowanie (i oMOTAnych polaków), które można określić jako wysoce naganne.

złota rączka
@Polak

Ja również zostałem oszukany przez tą firmę - zrobiłem robotę a pieniędzy jak nie było tak nie ma - kontakt niby jest ale rozłączają się jak dzwonię . Jeszcze zamierzam pojechać do nich osobiście a czy to coś da nie wiem .

realista
@złota rączka

Jeżeli są problemy z wypłatą należności z ich strony, to po co podejmować z nimi współpracę? Zaprzestańmy tego, jeżeli nie szanują naszej pracy, to niech sobie budują własnymi siłami.

RUCH OBURZONYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Mota-Engil jest to firma nieodpowiedzialna, nierzetelna, można nazwać firma "oszust". Piszę to z całą konsekwencją. Każdy termin płatności dla nich nic nie znaczy, można powiedzieć "zapłatę za wykonaną pracę trzeba wydzierać im z pyska". Uważam, że czas skończyć z tą firmą i jej oszustem na terenie Polski i całej Europy. Jest to firma, która wykończyła bardzo dużo firm podwykonawczych i czas by ta firma zniknęła z mapy firm działających na terenie Polski. Dlatego zwracam się do wszystkich podwykonawców i przedsiębiorców, którzy zostali oszukani prze firmę Mota-Engil by zgłaszali mailowo, a także korespondencyjnie wiadomości o niezapłaconych fakturach, a także o faktach, które są Państwu znane, jakie wykonuje ta firma w stosunku do innych firm polskich. Czas skończyć ze śmiesznymi, zagranicznymi firmami, które dokonują oszustwa na terenie Polski. Oczekuję od Państwa szerokich wiadomości na temat tej firmy i procedery oszustwa jakie dokonują, ponieważ chcę zgłosić zawiadomienie o przestępstwie do Prokuratury Generalnej, dotyczącej działalności tej formy na terenie Polski. Ponadto informuję Państwa, że jestem na etapie zbierania informacji o wszystkich firmach zagranicznych, przede wszystkim hiszpańskich, portugalskich, które swoją nierzetelności i nieuczciwością dokonują oszustw na terenie Polski. Czekam na odpowiedź. (usunięte przez administratora)

Adi

Ano temu kolego, że nie pracuje się w jednej firmie po kilkanaście lat jak to było dawniej.. Ja zmieniłem miejsce zamieszkania i tym samym prace w podobnej firmie co Mota i powiem szczerze, że różnicy wielkiej nie widze, tu też jest dobrze ale dobra atmosfera z Moty się już chyba nigdzie nie powtórzy.

łobuz

Słuchajcie, Adi trochę ma rację , ja też pracowałem 2 lata w mocie, i powiem tak nie wiem jak w innych budowlanych , zawsze miałem wypłate na czas, a teraz jak sie ma kredyt i pewność ze masz na koncie co miesiąc to jest dobre.

WOJTAS445
@łobuz

Witam...fajnie było w mocie...ale zawsze wszystko co dobrw..szybko sie kończy...:)

Adi

Nie przesadzajcie i nie wkładajcie wszystkich do jednego wora. Ja pracowałem w mocie przez 3 lata, półtora roku na kontrakcie i półtora w biurze. Było różnie, na początku super, fajna atmosfera, zawsze kasa na koncie 8-10 każdego miesiąca, przyszedł kryzys w budwnictwie, każda firma miała problemy, jedni polegli, inni się utrzymali. Mota działa dalej, przeszli kryzys i z tego co wiem to jest coraz lepiej, także ja nie mam przykrych wspomnień i jak komuś chce się pracować to niech sam najpierw spróbuje.

złotowka

tak jest wcześniej, czy później każda złotówka zostanie wytłumaczona

NIEZALEŻNY
@złotowka

Dzięki WAM POLACY Z II KORPUSU !!! POWSTANIE W-W TO NASZ HORROR W PORÓWNANIU Z TYM CO WY NIE DOŚWIADCZYLI - DLA WAS BAJKA !!!!!!!

sorry pomyłka
@NIEZALEŻNY

Sorry!!! pomyłka stron, odpowiedź na temat,ale nie na tej stronie.

pszczółka maja

pszczółka maja sobie lata i wyraża opinie???? Ja myślę, że CHYBA NIE, BO BEZ POWODU nikt by ich nie pisał.

internet

Zapraszam do zapoznania się z opiniami na temat tej firmy(usunięte przez administratora)

Podwykonawca

Zgadzam się z opiniami innych, tylko wymagają a w ogóle nie płacą podwykonawcom. Nie jest to firma z którą można pracować, obiecują złote góry, do działu płatności w ogóle nie idzie się dodzwonić, na e-maile nie odpisują, ale my im tego nie darujemy, każdy chce żyć i po to pracuje. Może wreszcie ruszy kogoś sumienie z firmy Mota Engil jak przeczytają te komentarze. LUDZIE NIGDY WIĘCEJ WSPÓŁPRACY Z TAKĄ FIRMĄ!!!

colonel

Zalegają z płatnościami dla podwykonawców. Nie polecam współpracy!

MOTA PRACOWNIK

PRACUJE JUŻ TROCHE W MOCIE I WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED ZATRUDNIENIEM NISKIE ZAROBKI UCINANIE DODATKÓW WIECZNE PROBLEMY Z DOJAZDAMI I NOCLEGI JAK DLA BYDŁA MASAKRA NAWET OBIADY LUDZIOM ZABRALI A TYRALI PO 12-14 GODZIN I MOTOWSKIE PSY(BYLI ORMOWCY)TRAKTUJĄ KIEROWCÓW I OPERATORÓW JAK ZŁODZIEJI. LUDZIE NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TUTAJ!!!!JAK ZNAJDE LEPSZĄ FIRME TO BEZ ZASTANOWIENIA UCIEKAM Z MOTY.

Global

UWAGA __ MOTA NIE PŁACI PODWYKONAWCOM_ ZROBIĆ ZRÓB A O PIENIądze nie masz się gdzie upomnieć

Zostaw merytoryczną opinię o Mota-Engil Central Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Mota-Engil Central Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Mota-Engil Central Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mota-Engil Central Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mota-Engil Central Europe?

Kandydaci do pracy w Mota-Engil Central Europe napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mota-Engil Central Europe