Opinie o MAR-TOM w Jędrzejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MAR-TOM. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAR-TOM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAR-TOM w Jędrzejów

Leszek

Witam serdecznie pracowałem w tej firmie jako kierowca praca nie wdzięczna nisko płatna non stop telefony gdzie jestem w końcu przestałem odbierać bo nie mam na mandaty jak się pytali czemu nie odbierasz to kurtka piłka nie mam tel firmowego a prywatny służy do prywatnych celów nie dla firmy to szczena mu opadła po same jaja praca ciężka trzeba się odzwigac drzwi po 90 kg kasa marna 2700 na miesiąc plus tak zwana premia której nie ma praca po 240 h w miesiącu za te grosze to się wypisałem po 3 miesiącach szukają kolejnego jelenia ale widzę że długo to trwa bo nima chętny bo oni żyją jeszcze w latach 90 i myślą że 20 osub czeka na Twoje miejsce zell niech se tyrają sami za śmieciową kasę teraz robię u Niemca na wywrotce 2na 1 i mam 2200 euro do ręki za 2 tygodnie a oni niech się buja jo fraj erzy nie polecam pracy w tej firmie to i palmix to 1 klika

Byly
@Leszek

Firma rodzina, gdzie na każdym etapie ktoś jest jakimś pociotkiem kogoś, nawet na hali w kwestii liderów kuzyny też się zdążają. Praca jak praca nigdy nie wiesz co będziesz robić. Najgorsze jest to że dyrygują tobą ludzie po znajomości a nie umiejętnościach i wiedzy. Tam nawet Notesik halowo-biurowy nie wiadomo od czego jest.

Darek

Przede wszystkim dobry pracodawca więc jeśli ktoś zna pracę i jest fachowcem to nie będzie narzekał na zarobki!

Zgodny
@Darek

Zgadzam się. Tam zarobisz najniższą krajowa i stwierdzisz że i tak za dużo płaca. Skąd taka analiza ? A bo tam zawsze będą Ci udowadniać że nic nie umiesz i nie znasz podstaw co robić w zakładzie. Ciągle będziesz testowany czy umiesz to wyprodukować itp, albo że tyle się powinno zrobić rzeczy za dniówkę.

Hanna Nowy wpis

Drzwi okazały się być pułapką dla starszej osoby. Żałuję że zdecydowałam się na ich zakup. Ogólnie z wyglądu przyzwoicie, natomiast w użytkowaniu to wielki niewypał z powodu zamontowanych w drzwiach zamków. Drzwi firmy Martom zakupiłam za pośrednictwem firmy "Dobre Drzwi", i nie zostałam poinformowana przez sprzedawcę, że zamek w drzwiach wejściowych do mieszkania działa na zasadzie zatrzasku. A w szczegółach - żeby drzwi zamknąć należy je zatrzasnąć bez naciskania klamki, a żeby otworzyć należy klamkę nacisnąć. Efekt jest taki, że gdy ktoś wchodzi do mieszkania słyszy o tym cała kamienica. Trzeba zaznaczyć że drzwi są antywłamaniowe więc efekt dźwiękowy jest imponujący. Drzwi zakupiłam do mieszkania dla starszej osoby - po osiemdziesiątce. Umowa ze sprzedawcą była podpisywana w jej obecności, więc sprzedawca miał pełną świadomość przez koga drzwi będą użytkowane. Tymczasem jeżeli Mama po zamknięciu drzwi naciśnie klamkę / chociażby po to aby sprawdzić, czy zamknęła zamek/ nie jest w stanie już drzwi otworzyć !!! Zamek chodzi bardzo ciężko i jedyną metodą aby go otworzyć jest dopchnięcie drzwi do ościeżnicy używając do tego ciężaru całego ciała. Starsza osoba jest w tej sytuacji bezradna, a mieszkanie stało się klatką. Sprzedawca poinformował mnie że tak działa nowoczesna technologia i tak ma być, a producent odesłał do sprzedawcy.

Emilia Nowy wpis

Firma wywiązała się nienagannie, zlecenie zostało wykonane solidnie i terminowo. Każdy na wszystkich szczeblach swoich kompetencji był uczynny i służył pomocą. Ekipa montażowa rewelacyjna, zasłużyli na najwyższe słowa uznania. Bardzo sprawnie, dokładnie i przede wszystkim czyściutko. Warto dodać, iż ogromnym atutem firmy jest bardzo rzetelny opiekun dedykowany do klienta, który jest w stałym kontakcie, szybko reaguje na nasze pytania czy też wyjaśnia wszelkie wątpliwości przed, w trakcie, a także już po wykonanym montażu, w naszym przypadku był to nieoceniony Pan Maciej z firmy Vindor, którą również szczerze polecam. Trwałość jak i Solidność materiałów z jakich są wykonane drzwi naprawdę są godne podziwu. Zaznaczam, iż opinie wystawiam po 2 latach użytkowania. Po tak długim czasie mogę z czystym sumieniem napisać, że warto postawić na drzwi z tej właśnie firmy. Kompletnie nic się z nimi nie dzieje, funkcjonują i pracują bez zarzutów. Ich wygląd w dalszym ciągu jest atrakcyjny, mimo upływu czasu nie straciły na wartości. Konstrukcja drzwi jest wykonana z najwyższej półki materiałów, wnioskuje po ich użytkowaniu i braku jakichkolwiek uszkodzeń. Nie płowieją od warunków atmosferycznych, a dodam, że wystawione są na pełne słońce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tych drzwi, to była najlepsza decyzja jaką nam doradził nasz opiekun Pan Maciej. Drzwi z firmy MAR-TOM to był strzał w 10!!! POLECAM!!! W szczególności za dobrą jakość drzwi jak i profesjonalną obsługę, czysty montaż i dotrzymane terminy,a także za kontakt już po zakończeniu całego projektu. Wybierając tą firmę zdecydowanie zostaniecie zaopiekowani przez cała załogę na najwyższym poziomie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w MAR-TOM jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wentylek Nowy wpis

Dzień Dobry. Chciałem się zatrudnić w tej firmie, ale słyszałem że są duże układy. Czy to prawda? Nawet fizyczny musi mieć znajomości, aby nie wrzucili go w najgorszą robotę. Proszę o komentarz w tej sprawie i czy np rekrutujący jest np. słowny z tym co mówi ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MAR-TOM? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z dostępem do broni
P.W. Karabela Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
Darek

Tolek
@Darek

Nie narzekał tzn ile? 2600 podstawy?

Xxxxxxxx
@Tolek

Jakie pytanie taka odp.

Zgodny

P

Witam Planuję złożyć CV. Jaką jest atmosfera w pracy? I czy są ścieżki rozwoju? Pozdrawiam

Głośny
@P

Ścieżka kariery zazwyczaj pozioma, z jednej maszyn na drugą, ewentualnie pionowa jak jest zima to pójdziesz na dach odśnieżyć. To co tu piszą to prawda, w biurze tylko rodzina...i nic się nie zmieni. Zresztą normalne to jest lepiej swoich obstawić niż obcych.

Małgorzata

Mam doświadczenie w pracy na produkcji. W poprzedniej branży miałam pół h przerwy na 8 godzin pracy. Ile przysługuje tutaj i czy firma szuka kogoś do pracy? Przy okazji można się dogadać by pracować tylko od poniedziałku do piątku?

asd
@Małgorzata

15 minut przerwy, soboty jak cię wyznaczą to musisz przyjść

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MAR-TOM? Chętnie zatrudniają?

Zdzisiu

Współpraca jak robota jest, bo zawsze ktoś się przyda za grosze. Tak samo wschodni pracownicy mile widziani.

Jakie są warunki zatrudnienia w MAR-TOM?

Witam. Zależy gdzie zaczynasz. Jak na hali to miesiąc na zleceniu aby sprawdzić czy się nadajesz. Potem umowa o prace z badaniami na własny koszt, który Ci zwrócą ukryty na pasku pod czymś (bezsens). Przerwy 15 minut, więc albo bułka albo fajka bo tam nie zapalisz. Musisz uważać na ludzi, a najlepiej nie krytykować i godzić się na wszystko... A jak do biura to raczej nie musisz pytać bo dobrze wiesz... Rodzina sama się dobiera i wybiera :) Kasa to kwestia ile wytargujesz na początku, jak coś umiesz to negocjuj, a jak nie to się ucz tam i szukaj dalej za lepsze warunki bytowe.

Leszek

Byly
@Leszek

Costam

Niestety czujemy się (usunięte przez administratora) jako Klienci. Chcieliśmy drzwi zewnętrzne z imitacją frezowania. Na stronie w katalogu- wyglądały dość estetycznie. Niestety po zakupie okazało się, że frezowania (tłoczenia) prawie nie ma i drzwi wyglądają jak zwykłe metalowe, gospodarcze. Nikt nas nie uprzedził i nie pokazał jaka jest prawda. Gdybyśmy wiedzieli- nie kupilibyśmy ich. Mydlenie oczu, że zdjęcie w katalogu jest orientacyjne- a dystrybutor powinien nam o tym powiedzieć- to zwykła przykrywka do nieuznania reklamacji! Przykra sprawa z zakupem tych drzwi!

Jan

Firma tej nie polecam .Na wszystkim szuka oszczędności. Szczególnie na pracownikach .Dając nowym kandydatom umowy śmieciowe .To o czymś świadczy co nie.

Jan

Firma ta się rozwija dzięki pracownikom pracującym na umowę zlecenie .Jest ogłoszenie na stronie Pupu aktualnie

Ela

Czym zajmują się kobiety na produkcji jeśli można wiedzieć

kandydat

czy w mar-tom pracuja kobiety ?

@pracownik czyli jest to firma gdzie można zostać na stałe ?

A ja pracuję w tej firmie już kilka ładnych lat i jakoś daję radę. Czasem jest lepiej czasem gorzej ale myślę że wszędzie tak jest. Kasa przeciętna ale na czas. Jak się komuś nie chce robić to zawsze będzie narzekał. A firma widać że się rozwija to i może z czasem kasa będzie większa.

Danuta

A jak z tzw. atmosferą w firmie? Łatwo się dogadać z szefostwem?Dajcie znać.

ASD

Na tej maszynie co wierci nadal robi ten najlepszy pracownik ? Wszyscy wiedzą o kogo chodzi :D

Norbert

Firma jak najbardziej warta polecenia natomiast w kwestii zarobków trzeba rozmawiać w momencie rekrutacji.

Tolek

Jakie zarobki na obecną chwilę?

Mam pytanie ile zarabia kierowca w mar tom

Zostaw merytoryczną opinię o MAR-TOM - Jędrzejów

• Jak się pracuje w MAR-TOM?

Zobacz opinie na temat firmy MAR-TOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

MAR-TOM