Opinie o pl.skechers.com - Skechers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Skechers Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skechers Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skechers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Gośka Nowy wpis

Kupowanie w sklepie internetowym Skechers to porażka ostrzegam, kupiłam buty zapłaciłam po kilku dniach dostałam zwrot środków na konto jako niezrealizowane zamówienie, na drugi dzien buty przyszły. Zostały zdjęte pieniądze z konta bez mojego potwierdzenia. W opakowaniu brak nr zamówienia brak faktury zarówno mailowo jak i papierowo, po napisaniu maila do firmy w niemczech otrzymałam nr zamówienia, który nie zgadza się z ich danymi i nie można wygenerować zwrotu. Zamówione buty miały mieć 23cm dł wkładki otrzymałam 24cm mimo, że na opakowaniu jest napisane 23cm. Kilka dni walczę i nic mam bubla i nie mogę go odesłać. Zgłaszam do RZecznika Praw Konsumenta i Cyberprzestępczości. Ostrzgam

Albi Nowy wpis

Dopiero co była oferta na przedstawiciela handlowego lokalizacja południowa Polska. To by mi pasowało i chciałbym się dowiedzieć jak z targetami. Można je bez problemu zrobić żeby dostać premie czy wyniki są zawyżone i nie zawsze się udaje? Podzielcie się doświadczeniami.

Karolina Nowy wpis

Jak na handel to spoko praca. Ludzie są super, ale to zawsze zależy od sklepu jak w każdej firmie.

Praca w jednym z tych sklepów to porażka. Robienie grafiku dla osoby na 3/4 etatu, przez co przychodziła tylko na weekendy po 5 godzin. Jedna kasa na 4 pracowników, przez co tworzyły się kolejki. Kradnięcie sobie klientów by mieć jak najbardziej zrealizowany plan. Ucinanie godzin spowodowane "słabym ruchem". Bardzo niemiła atmosfera w pracy, liczne konflikty i plotkowanie na temat pracowników przez osoby zarządzające sklepem.

A czyli rozumiem, że pracownik ma jakąś prowizję od obsłużonego klienta. Stąd chyba to podbieranie sobie ich. Możecie napisać taki sprzedawca, ile dostaje od jednego klienta, to jest stała stawka czy % od wartości jego zakupów?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skechers Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Wioleta

Firma dopiero się rozwija i dlatego potrzebują przedstawicieli handlowych. Będę składała cv, bo kilka miesięcy temu szukali osób do pracy. Doskonale wiem, że praca przedstawiciela jest pracą mobilną, ale tutaj proponują wyjazdy zagraniczne. Często trzeba podróżować?

Asia

ja chcialabym aplikowac, ale malo jest tych sklepow, u mnie w miescie niestesty nie ma jeszcze. Ale widzialam reklame w telewizji i buty wygladaja super.

Hmmm

Byłem jakiś czas temu na rozmowie w Modlniczce - kierowniczka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, zdecydowanie wolę w tej roli płeć męską. Pracę zaproponowano mi w mniejszym wymiarze niż była mowa, więc odmówiłem.

Agata
@Hmmm

Dzięki za personalne uderzenie! Nie wezmę odpowiedzialności za jasno określony mizoginizm czy nawet szowinizm. Zaznaczę natomiast różnice między "szukamy kogoś na niepełny wymiar czasu pracy" a "nie chcę pracować w niepełnym wymiarze czasu pracy". Zero merytorycznej wartości w komentarzu na temat firmy jako pracodawcy. Takich ludzi nam potrzeba!

Miły
@Agata

Jak by (usunięte przez administratora) pedałowały do może by dopedslowaly pozdro !!! Z twoim czym Lizonia stanowiskiem ;)

Beata

Praca w tej firmie była dla mnie świetną przygodą, wiele się nauczyłam ,byłam doceniana za swoją pracę . Od kierowniczki czułam wsparcie i to było najważniejsze ,jeśli chodzi o płacę, nie mogłam narzekać . Praca w handlu nie jest łatwa, ale dzięki atmosferze panującej w pracy przychodziłam z uśmiechem na ustach

Sylwia
@Beata

Była czy już tam nie pracujesz? Możesz powiedzieć dlaczego zdecydowałaś się odejść mimo, że byłaś zadowolona?

Beata
@Sylwia

Skończyłam studia i zaczęłam pracę w swojej branży, gdyby nie to pracowałabym do emerytury, dlatego polecam jeśli jesteś zainteresowana pracą w handlu.

Stawka trochę powyżej średniej patrząc na konkurencję. Praca podobna jak w innych sklepach, ale mniejszy ruch niż w konkurencji więc więcej spokoju. Fajny zespół. Super buty i zniżki

Tak

Tak

Maria
@Tak

Czyli tak dla potwierdzenia, mniej pracy niż u konkurencji a więcej kasy za to? Bo skoro tak to się zastanawiam czy w ogóle są tu jakieś rotacje i czy trudno się dostać?

Praca tutaj jest ok tylko na moment studiowania, nie wyobrażam sobie marnować życie w tej firmie, która niczego nie potrafi zrobić porządnie i racjonalnie. Próba negocjacji czegokolwiek na lepsze kończy się w 99% odmową, przełożeni mają zawsze problem z tym jaki kto sobie grafik ustawi, co skutkuje milionem poprawek w grafiku. Dodatkowo brak spokoju nawet na przerwie.

xxx

Jak ktoś nie ma wyjścia i musi w handlu pracować to ten sklep polecam, bo patrząc na wcześniejsze doświadczenia to była najlepsza praca.

Monia

Spoko praca dla studenta, ale jak ktoś na pełny etat to może awansować

Honorata
@Monia

A czemu dla studenta spoko? Jest elastyczny grafik czy o co chodzi?

Monia
@Honorata

Elastyczny grafik, można mniej pracować w tygodniu a więcej godzin w soboty, więc da radę połączyć ze studiami. Ogólnie jest ok

Maria
@Monia

No to super, że elastycznie. I co wtedy te soboty to lepiej płatne będą? Bo to już wtedy w ogóle fajny układ by był

Praca w Skechersie to był koszmar. Ciągły hałas, mocne światło, ciężkie drabiny po których trzeba było się wspinać po setki razy dziennie, ponieważ kupujący nie mogli ich sami zdjąć z pod sufitu. Może warto przemyśleć ustawienie pudełek, tak żeby kupujący mogli sami je zdjąć. Ponadto nieustanne przytyki ze strony jednej z pracownic (starszej stażem), brak jakiegokolwiek zdyscyplinowania wśród innych pracowników, którzy tylko plotkowali na sklepie. Marne pieniądze względem czasu i wysiłku. Brak benefitów nawet na umowie o pracę. Nie polecam.

Liza

Niestety tragiczna, niewdzięczna praca za głodową wręcz pensję. Niesamowicie głośna muzyka przez 8 godzin pracy, która skutkowała nawrotem napadów nerwicowych i migreną. Kierownictwo cały czas mówi o tym, że jesteśmy rodziną i jest równy podział obowiązków, jednak większość czasu przesiadują na zapleczu. Wprowadzony system kasowania produktów jest uciążliwy, kasowanie jednego klienta trwa dobre 4-5 minut, co przy długich kolejkach kończyło się odzywkami w naszą stronę. Brak jakichkolwiek fajnych benefitów oprócz luxmedu. Zdecydowanie nie polecam, to jest praca żeby zatrzymać się gdzieś podczas szukania innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skechers Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skechers Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skechers Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Skechers Poland Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wybrzeże Gdyńskie 6A
    01-531 Warszawa

Skechers Poland Sp. z o.o.