Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Opinie o Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku elektromonter w firmie Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Spawacz

Jakie zarobki mają spawacze? 5 tyś netto zarobi ? Bez zadnych nadliczbowych?

@Spawacz

Zarobki spawaczy w firmie Seron są uzależnione od wielu czynników, takich jak doświadczenie, kwalifikacje oraz specjalizacja. Stawki płac ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, a dodatkowe informacje, w tym ewentualne nadgodziny, również są omawiane podczas tego spotkania. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu uzyskania dokładnych informacji na temat warunków zatrudnienia

Na ich stronir czytam, że operatorzy maszyn CNC otrzymują wynagrodzenie składające się z części stałej i premii. To sumarycznie ile wychodzi? Ciężko jest premie wyrobić co miesiąc? I jak wypada firma pod względem rotacji, czy często zdarzają się zwolnienia?

Nowy wpis

Wszystkie informacje dotyczące stawek płac są ustalane indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie brane są pod uwagę doświadczenie, specjalizacja oraz umiejętności kandydata. Zalecamy bezpośredni kontakt z nami w celu omówienia szczegółów podczas spotkania rekrutacyjnego. Pragniemy podkreślić, że w firmie Seron nie występuje duża rotacja pracowników, co świadczy o stabilności środowiska pracy. Zwolnienia zdarzają się rzadko, co potwierdza naszą troskę o długotrwałe relacje z zatrudnionymi.

Czy w firmie Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Nowy wpis

W sprawie zmiany formy zatrudnienia, wszystko zależy od indywidualnych ustaleń. Prosimy o bezpośredni kontakt z działem kadrowym, aby omówić możliwości i warunki ewentualnej zmiany z umowy o pracę/zlecenie na B2B. Każda sytuacja może być rozpatrywana indywidualnie, a finalne decyzje zależą od wielu czynników

Czy rekrutacja na stanowisko Technik Serwisu - Serwisant w firmie Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Grzegorz

Ile zarobi spawacz netto jest ogłoszenie na to stanowisko ktoś coś może się wypowie jaka stawką na początek, jakie dodatki dochodzą do wynagrodzenia

@Grzegorz

Stawki wynagrodzenia spawaczy w naszej firmie mogą się różnić w zależności od doświadczenia zawodowego, stażu pracy oraz specjalizacji. Warto skonsultować się z nami bezpośrednio bądź sprawdzić aktualne oferty pracy w naszej firmie, aby uzyskać dokładne informacje na ten temat.

@Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

A w ogłoszeniu podają Państwo stawki, by z góry było wiadomo na czym się stoi? Osoby spawające jaką metodą są u Was najbardziej potrzebne i jaki jest maks oraz minimum, co do stawki, którą oferujecie?

Wszystkie informacje dotyczące stawek płac są ustalane indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, uwzględniając doświadczenie, specjalizację oraz umiejętności kandydata. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów na spotkaniu rekrutacyjnym.

@Grzegorz

Czy w firmie Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

W firmie Seron kładziemy ogromny nacisk na rozwój naszych pracowników. Oferujemy różnorodne szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają podnosić kwalifikacje w obszarze wykorzystywanej technologii CNC oraz innych dziedzin związanych z naszą branżą. Wierzymy, że inwestowanie w rozwój naszych pracowników to klucz do osiągania sukcesów zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Co więcej, podnoszenie kwalifikacji ma wpływ na perspektywy rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie.

Kaziu
@Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

A jakimi kwalifikacjami trzeba się wykazać, by u Państwa podjąć zatrudnienia, jako operator CNC? Czy można być przyjętym bez doświadczenia i stopniowo nabierać wprawy, dzięki szkoleniom, o których Państwo piszą?

@Kaziu

Cieszymy się z Pana zainteresowaniem pracą w naszej firmie jako operator CNC. Zatrudniamy osoby o różnym doświadczeniu, w tym także bez wcześniejszego doświadczenia. Nasz zespół oferuje szkolenia i wsparcie, dzięki którym stopniowo nabędziecie Państwo niezbędne umiejętności. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie i chęć nauki są kluczowe w podjęciu współpracy z nami. Zachęcamy do przesłania swojego CV, a my chętnie omówimy z Państwem dalsze kroki rekrutacyjne. Pozdrawiamy!

Knopers

Pracuję w firmie Seron od kilku lat i jestem zachwycony atmosferą panującą wśród zespołu. To miejsce, w którym każdy pracownik jest doceniany i wspierany w rozwoju. Zarząd dba o stworzenie przyjaznego środowiska pracy, gdzie panuje profesjonalizm i wzajemne wsparcie. Dodatkowo, technologia, którą wykorzystujemy w naszych maszynach CNC, jest na najwyższym poziomie, co pozwala nam tworzyć doskonałe produkty dla naszych klientów. Jestem dumny, że mogę być częścią tej dynamicznej i innowacyjnej firmy

@Knopers

Skoro na najlepszych technologiach pracujecie to czy firma oferuje jakieś szkolenia z tego? Można tu jakoś podnosić kwalifikacje i co za tym idzie - tez pensje?

@Iwona

Czy pracodawca Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W firmie Seron dbamy o motywację pracowników poprzez różnorodne programy, takie jak system premiowy, możliwości awansu i szkolenia rozwojowe. Staramy się stworzyć inspirujące środowisko pracy dla wszystkich osób zatrudnionych w naszej firmie.

Wanda
@Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Te wspomniane szkolenia są w pełni finansowane przez firmę czy jedynie część jest dopłacana? Chciałabym też podpytać na jakiej umowie jest tutaj praca?

@Wanda

Organizowane szkolenia są w całości finansowane przez firmę. Zatrudnienia są na podstawie umowy o pracę.

Iwona

Na stronie firmy znalazlam ogloszenie na stanowisko Technika Serwisanta. Syn jest zainteresowany tym stanowiskiem, ma niewielkie doświadczenie. W ogłoszeniu jest mowa na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz możliwości rozwijania swoich pasji dzięki indywidualnym szkoleniom. Widac, że firma stawia na rozwój pracowników i bardzo im w tym pomaga. Po jakim czasie nowy pracownik może liczyć na możliwość szkolenia? Czy sa one w całości finansowane?

@Iwona

Firma pomaga wdrożyć się w prace i obowiązki nowym pracownikom. Organizowane szkolenia są w całości finansowane przez firmę. Zachęcamy do złożenie CV na dane stanowisko.

CNC pytanie

Witam jestem po ukończonym kursie CNC, i posiadam papier do pracy na stanowisko operator programista. Ale prócz ukończonego kursu nie posiadam doświadczenia na danym stanowisku. Wy poszukujecie osób z doświadczeniem czy jesteście w stanie wdrążyć od podstaw pracownika na dane stanowisko?

@CNC pytanie

Jesteśmy w stanie wdrożyć nowych pracowników na dane stanowisko. Zapraszamy do składania CV.

CNC pytanie

Witam, chciałbym się zapytać czy zatrudniacie operatorów programistów cnc??

Kamil
@CNC pytanie

Tak, na chwilę obecną poszukujemy operatorów na centrum bramowe ze sterowaniem Heidenhain. Zapraszamy do składania cv.

@Kamil

Jestem po ukończonym kursie CNC i posiadam papier do podjęcia pracy jako operator programista. Tylko prócz ukończonego kursy nie posiadam doświadczenia na danym stanowisku, a chciałbym i zależało by mi zacząć pracę w tej branży. Wy puszkujecie osoby z doświadczeniem, czy jesteś wstanie wdrążyć osobę od podstaw na dane stanowisko?

Iwona

Mój facet znalazł oferte na technika serwisanta na stronie firmy, ale zupełnie nie wiemy jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku? Poza tym podobno są jakieś premie. Wystarczająco motywujące do pracy wg Was? I ogólnie czy atmosfera w firmie dobra?

@Iwona

Proponowane przez naszą firmę zarobki na okres próbny dostosowane są do umiejętności danej osoby. Po upływie okresu próbnego, ustalane są nowe warunki, na podstawie kompetencji kandydata. Stanowisko nie posiada określonego zakresu zarobków. Zapraszamy do złożenia CV.

Wanda
@Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Jak długi jest okres próbny? Można liczyć na nim na umowę o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź, mój brat ma zamiar aplikować...

@Wanda

Okres próbny wynosi zazwyczaj 3 miesiące. Każdy etap zatrudnienia odbywa się na podstawie umowy o pracę.

Czy zdarzają się nadgodziny w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

kuki

Tak są nadgodziny ale płacą za nie dobrze więc warto je robić, w soboty i na drugie zmiany też się opłaci przychodzić :)

Halina
@kuki

Ooo to fajnie, że się opłacają. A możesz przybliżyć jak taka nadgodzina jest rozliczana? Ile wychodzi normalnie a ile poza godzinami? Te drugie zmiany też są jakoś inaczej płatne? Możesz to rozwinąć?

Jak wygląda ścieżka kariery w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ścieżka kariery w firmie Seron rozpoczyna się od wdrożenia pracownika w zasadę działania polityki firmy. Aby zdobyć awans stawiamy przed pracownikiem wymagania, oczekujemy nabywanie wiedzy oraz umiejętności i wzmacnianie pewnych zachowań. Kluczowym aspektem w naszej firmie jest zadowolenie pracownika i motywowanie go w taki sposób, aby związał się z firmą na dłużej.

Czy nowo zatrudnione osoby w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bob

Tak na okres próbny

@Bob

Na 3 miesiące czy można się dogadać na krócej?

Bobo
@Iwona

Istnieje możliwość dogadania się na krótszy okres próbny.

@Bobo

Super czyli po miesiącu można być spokojniejszym pewnie? Jeszcze chciałabym dopytać o możliwości związane z umową zlecenie. Niektórzy może są na niej tutaj zatrudnieni?

Halina

Pragnę serdecznie podziękować firmie SERON Kołodziejczyk sp.j. za fachowe porady pracowników, obsługę i pełen komfort porad merytorycznych i technicznych. Szczególne podziękowania kieruję w stronę pana Pawła Furtaka za montaż i szkolenie w zakresie plotera laserowego. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ogromna cierpliwość. Dzięki poradom i szkoleniu załogi pracowników jestem w stanie samodzielnie pracować na ploterze. Mam poczucie bezpieczeństwa, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie ze strony pana Pawła Furtaka. Profesjonalizm reprezentowany przez pracownika pana Pawła Furtaka jest dla mnie dowodem , że Firma SERON jest przedsiębiorstwem wysoce cechującym się dbałością o klienta i stawiającą na pełen profesjonalizm. Pragnę również wyrazić słowa podziękowania do właściciela firmy SERON pana Kołodziejczyka za dobieranie właściwego zespołu pracowników. Jestem pewna , że w przyszłości również będę korzystał z państwa usług licząc na dalszą współpracę z Państwem. Pozdrawiam Halina Łazarska

Czy Seron Kołodziejczyk sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

cownik

Wszyscy mamy umowy o pracę i legalne 100% zarobków na konto, to się ceni w dzisiejszych czasach :)

W jakim systemie są zmiany. W jakich godzinach ?

Tlove
@Zainteresowany

Praca w trybie 8 godzinnym jednozmianowym.

PIOTR

Od pewnego czasu planuje rozwój mojego parku maszynowego i powoli nadchodzi czas na obrabiarkę CNC ,jednak nie miałem zielonego pojęcia o tego typu maszynach .Po kontakcie telefonicznym z Panem Piotrem Jaźwińskim z Firmy SERON zostałem zaproszony na prezentacje ,wczoraj odwiedziłem firmę SERON i nie dość że jestem bardzo mile zadowolony to wręcz zaskoczony podejściem pracowników firmy SERON z samym właścicielem na czele. Nie dość że w pełni profesjonalne to bardzo ludzkie podejście do klienta, w ciągu trzygodzinnej wizyty dowiedziałem się więcej niż przez ostatnie pół roku szukania różnych informacji w sieci ,rozmów z handlowcami a nawet rozmów z osobami którzy na takich maszynach pracują .Praktycznie po tej wizycie dopiero wiem jaka konkretnie maszyna będzie przydatna w mojej firmy i jakie możliwości są tego typu maszyn , poza tym okazało się że obsługa tego typu maszyn nie jest wcale taka trudna ,a to wszystko dzięki pracownikom firmy SERON i to na dodatek w bardzo miłej atmosferze .wczorajsza wizyta bardzo przybliżyła decyzję o zakupie tego typu maszyny . Szczerze polecam firmę SERON Pana Piotra Jaźwińskiego i cała kadrę pracowniczą ,jeżeli ktoś myśli o rozwoju swojej firmy ,zakupie maszyny CNC a nie za bardzo wie jak się do tego zabrać to polecam zadzwoń do firmy SERON umów się na prezentacje a oni nie dość że odpowiedzą na wszystkie twoje pytanie to jeszcze dowiesz się u nich czy przy twojej działalności taka maszyna będzie w ogóle przydatna , Jeszcze jedna ważna rzecz ,oni te maszyny robią od podstaw a nie sprowadzają z dalekiego wschodu i tylko składają

Pytający

Na jakie zarobki można liczyć jako technik elektronik

@Pytający

Prowadząc rekrutację na każde stanowisko, najpierw analizujemy umiejętności po czym dopiero określamy proponowany zakres zarobków na okres próbny. Po okresie próbnym wspólnie z kandydatem określamy wysokość zarobków w odniesieniu do wykazanych kompetencji twardych jak i miękkich. Stanowisko nie ma określonego zakresu zarobków. Zapraszamy do złożenia CV

Zostaw merytoryczną opinię o Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.