BabyCam

Opinie o BabyCam

Wiecie czy BabyCam udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

wiecznie niezadowolony

zawozi tez biurka , krzesla i drinki z palemka ! i szczepi przeciwko covid

kiedys

witam i pozdrawiam wszystkich pracowników autoland ,pracowałem tam kilka lat na produkcji ,niebyło zle fajna atmosfera teraz pracuje na kopalni moze i grosz wiekszy ale ludzie do niczego zbieranina poprostu,mile spominam czasy gdy pracowalem w autolandzie chłopaków z magazynów ,ochrone itp było fajnie

mors
@kiedys

a gdzie morsujecie ? Jest zima, upragniony czas morsów. Na miłośników zanurzania ciała w lodowatej wodzie niektórzy patrzą z niedowierzaniem, a inni z podziwem. Same morsy doskonale się bawią. Czy taka forma rekreacji to dobry pomysł?

ababab
@mors

kopydowek sehr gut

ababab

W pierwszym półroczu 2020 roku pandemia koronawirusa wywołała spadek zamówień w przemyśle motoryzacyjnym. Kiedy zamknięto granice, osłabieniu uległ łańcuch dostaw, a produkcja mocno wyhamowała. Aktualnie branża motoryzacyjna nadrabia straty. Wzrost produkcji przekłada się na wzmożoną aktywność pracy w Marelli Bielsko-Biała. a w Lowiczu co sie dzieje

norek

Zarejestrowano pierwszy w Polsce przypadek zakażenia SAR u norek - poinformowało w niedzielę Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wirus został zdiagnozowany na fermie w woj. pomorskim na terenie powiatu kartuskiego. a w lowiczu sa jakies norki

BabyCam prowadziła rekrutację na stanowisko PRACE MONTERSKIE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
morsek

gdzie sa najlepsze zalewy do morsowania ???

работник

классная компания, работаю там 2 года, заработок нормальный, все отлично

pracownik autolandu

zbyt duża konkurencja na rynku kosmetyków zmusza firmę do zatrudniania nowych pracownikow ,jak to zwykle bywa najbardziej uderza to w konkurencje oraz magazynierów,niestety Polak ma to w naturze że jakoś to będzie przetrwamy może kolejna zima okaże się zimą stulecia,niestety wiele firm już dawno upadło a te które pozostały inwestują w linię tanich kosmetyków letnich i tak się utrzymują ,jeśli polityka firmy będzie się nadal opierać na prognozach pogodowych nadchodzących zim to współczuję wam wszystkim.

Jakie narzędzia pracy zapewnia AUTOLAND? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były niezadowolony pracownik

Zacznę od samego początku, czyli rekrutacji. Na starcie kierownik kazał na Siebie czekać prawie 40min, później oprowadzenie po hali, jakie obowiązki itd. Cały spacer kończy się rozmową i obiecanki. Praca 3msc na okresie próbnym, później umowa o pracę i podwyżka (jakieś 200zł), premia co miesiąc 150zł [finalnie wydawana co kwartał i to jakieś 300zł ( jeśli w ogóle tą premię ktoś dostanie)]. Trochę o ludziach tam "rządzących". Kierownik (usunięte przez administratora) - totalna olewka pracowników, 0 szacunku, brak możliwości rozwoju jak to piszą w ofercie pracy (chyba, że donosisz na innych), 0 podwyżek (prędzej Cię zwolnią i zatrudnią kolejnego jelenia co będzie pracował za miskę ryżu). Koordynator (usunięte przez administratora)- o Nim by można książkę napisać. Gość z braku pracy chodzi i wymyśla na siłę, jak mu się ktoś nie spodoba to rzuca go z działu na dział, łazi za Tobą i ogólnie zatruwa życie. Brygadzista (usunięte przez administratora)- z początku wydaję się spoko gość, przyjdzie pogada jak tam, co tam. Później się okazuje, że jest kolejnym pionkiem kierownika, którego się boi (koordynator też) i donosi żeby nie stracić stołka. Co do zarobków: drewno,montaż, roobinia. Nie ma znaczenia na jakim dziale się pracuje zarobki wynoszą jakies 2300-2400zł. Praca sama w sobie nie jest ciężka, ale pensja nieadekwatna do wykonywanej pracy. Czytałem trochę komentarzy i na niektóre odpowiem. Kontrola jakości. Nie ma znaczenia czy facet, czy kobieta, praca lekka, głownie przy komputerze. Dużym plusem jest praca od pn. do pt. na jedną zmianę. Reasumując moje wypociny. Nie poleca, omijać szerokim łukiem, MASAKRA!!

Tig

Witam.Na jakie zarobki może liczyć spawacz tig ? I jaka umowa jest oferowana

Artur
@Tig

Również ciekawi mnie kwestia zarobków. Zastanawiam się też czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia. Jeśli jakiś pracownik zechce powiedzieć coś więcej na ten temat, to na pewno pomoże wielu osobom odwiedzającym ten wątek.

Alan Asder

Jakie są zarobki w dziale drzewnym? Wymagany jest angielski i doświadczenie w stolarce?

Jt

Jakie sa zarobki na stanowisku montazu p

Czy w BabyCam zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak, nawet zdarzają się po tym okresie.

pytanie

@Xxx Na jakim etacie pracowałaś? Znajdzie się w obecnych czasach posada na pełen etat?

Xxx
@pytanie

Na pełen etat ale gorąco nie polecam

Kontrolerka Jakości

Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest na stanowisku kontrolera jakosci ? Jakieś opinie , ciężko itp czy to praca dla faceta ,czy kobitk?

Xxx

Pracowałam w tej firmie rok temu. Nie ma większego nieporozumienia Pani która udaje kierownika sprzedaży zagranicznej nie widzi więcej niż czubek swojego nosa do tego zeeo pomocy z jej strony wręcz pretensje jak śmiesz przerywać jej pracę. Jedyne szkolenie jkaie odbyłam to BHP a resztę to powinnam wiedzieć. Maskara szef który siedzi za Tobą i zamiast zadać Cu pytanie pisze na skaypie, zero szacunku dla drugiego człowieka z stawkę głodową.

Jolanta Stefaniak

Pracowałam w BabyCam do połowy lipca. Odeszłam z pracy z powodów, o których poinformowałam odpowiednie osoby i na tym moja przygoda z BabyCam się zakończyła. Informuję, iż nie zamieszczałam żadnych wpisów pod pseudonimem JS. Osobę, która zrobiła to "w moim imieniu",nformuję, że zgłosiłam w dniu dzisiejszym sprawę na policję.

Jolanta Stefaniak

Pracowałam w BabyCam do połowy lipca. Odeszłam z pracy z powodów, o których poinformowałam odpowiednie osoby i na tym moja przygoda z BabyCam się zakończyła. Informuję, iż nie zamieszczałam żadnych wpisów pod pseudonimem JS. Informuję również, że zgłosiłam w dniu dzisiejszym sprawę na policję.

Zaradny

Szukam roboty w Łowiczu słyszałem ze nie jest złe od kilku osób w Babykam , Ktoś może mi powiedzieć czy przyjmują teraz , z gury dZiekuwa !!

Damian
@Zaradny

Na chwilę obecną znalazłem, na portalu pracuj.pl, że firma BabyCam poszukuje pracownika do obsługi klienta. Czy praca na takim stanowisko odpowiadałaby Twoim preferencjom? Ciekawi mnie również co takiego słyszałeś od osób o pracy w tym miejscu?

@Zaradny

Omijać szerokim łukiem...szkolenia na zasadzie siadaj i rób musisz to umieć. Jak nie donosisz to nie istniejesz...dopóki pewna pani nie zniknie z pewnego działu to nikt tam psychicznie nie wytrzyma...

JS

Zapomniałam podpisać się pod wczorajszymi wpisami , JS

Damian
@Gosc

Niepokojące jest to, jak według Ciebie wygląda początkowa praca na stanowisku obsługi klienta. W takim razie nie można liczyć na żadną pomoc i wsparcie pozostałych pracowników, którzy tam pracują? Pomoc w pierwszych dniach zatrudnienia jest bardzo ważną kwestią, dlatego mam nadzieję, że w jakiś sposób można ją otrzymać.

@Damian

W każdej normalnej pracy tak jest. Na początku są szkolenia, wdrażanie pracownika do pracy i pomoc na każdym kroku. Tutaj tego nie ma... Omijać ten zakład pracy jak najdalej...

Aleksandra
@Gosc

Oczywiście - każdy pracodawca powinien zapewniać nowej osobie odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem właściwych obowiązków. Dlatego też szkoda, iż - według Ciebie - w BabyCam brakuje tego istotnego elementu, jakim są szkolenia. A jak przedstawia się atmosfera między pracownikami tej firmy? Może można chociaż liczyć na jakieś wsparcie od tych bardziej doświadczonych pracowników?

@Gosc

Bylem tam i widziałem co się dzieje, brak opisanych działów na tej całej "kompletacji", szkolenia pt "musisz to umieć", kamery by wielki brat widział twoja pracę, i to co ważne jak zrobisz błąd na kompletacji i idzie zwrot to jest to odcigąne z kieszeni pracownika, śmiać mi się chciał jak szedłem rozwiązać umowę po tej właśnie informacji od brygadzisty ze oddalam sie z miejsca pracy i grozi mi art 52 kp, później po chwili rozmowy dowiedziałem że można było to inaczej załatwić :D cóż kto co woli

brygadzista
@Anonim

co za kompletne bzdury pewnie niezadowolonego obiboka , ktory chcial tylko przyjsc i podpiep...szyc pare srubek z magazynu. jestem tu bragdzista i dobrze wyobraznia cie poniosla, odkad tu jestem nie znam przypadku zeby komus pociagneli po kieszeni . Moze sie przedstawisz ? chetnie sie dowiem czy bylem twoim brygadzista i (usunięte przez administratora)na mnie takie glupoty dobrze ze w zakladzie coraz mmniej takich

Babybrigade
@brygadzista

Widać że nawet nie potrafisz pisać poprawnie po polsku "bragdzisto". Zastanawiająca jest ta ilość ogłoszeń w lokalnej prasie oraz w internecie dotyczącą rekrutacji na konkretne stanowiska w tej firmie.

Pracuś
@Anonim

Widze ze do zecZy gadarz :) napisz czy można coś ściemnić i dorobic sobie na boku w tej fabryce bo słyszałem ze kilku policja zwinęła jak przyłapali

@brygadzista

Jak jesteś brygadzistą to współczuję kultury. przedstawiać się nie muszę, Ciekawy fakt ze jest taki wysyp na olx o pracy w babycam ale nikt tam nie chce przyjść :D

@Anonim

Masz rację jest sporo ofert pracy do firmy BabyCam. Pracodawca szuka pracownika w dziale obsługi klienta z językiem angielskim, specjalisty do spraw obsługi klienta - dział sprzedaży krajowej i przedstawiciela handlowego. Według Ciebie pracownicy niechętnie zatrudniają się w firmie. Pracodawca oferuje w ogłoszeniach rekrutacyjnych atrakcyjne warunki zatrudnienia. Czy realne zasady pracy różnią się od tych przedstawianych podczas rekrutacji?

@Adam

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z kierownikiem który sprawdza cię pod kątem tego co robiłeś w innej firmie, Stawka jest śmieszna dlatego tam nikt nie chce przyjść. Kto chce to będzie tam pracował, ja pracowałem na kompletacji widziałem jak to wszystko nie ma ładu i składu, i do tego zmuszanie do nadgodzin już od 1 dnia pracy. umawiasz się na 8 godzin pracy, a potem się okazuje że koniecznie musisz zostać 10 bo ci brygadzista rozkazuje stanowczo z głosem, bardziej przerażające jest to jak zrobisz błąd na kompletacji i przyjdzie zwrot to leci ci z twojej kieszeni to był główny powód mojego zerwania umowy w trybie natychmiastowym to zostało też zatajone podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Rudy
@Adam

Na przedstawiciela jaki samochód i jaki target do zrobienia? Są premie?

Helena
@Rudy

To już bardzo skonkretyzowane pytania - miejmy nadzieję, że ktoś Ci szybko odpowie. Dowiedziałam się, iż BabyCam wymaga od kandydatów na to stanowisko: bardzo dobrej znajomości branży placów zabaw i/ lub pokrewnych np. mała architektura, urządzenia outdoor fitness, boiska multisport, doświadczenia w kontaktach z klientami z sektora publicznego: placówkami oświatowymi, Urzędami Miast, Gmin, deweloperami, bazy własnych kontaktów/klientów docelowych oraz prowadzenia własnej działalności lub gotowość do jej otworzenia. Czy spełniasz te wymagania?

Tak różnią sie

Zostaw merytoryczną opinię o BabyCam - Łowicz

• Jak się pracuje w BabyCam?

Zobacz opinie na temat firmy BabyCam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BabyCam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BabyCam