BabyCam

naj
@Kandydat na Pracownika

8630 brutto

madzik

Poproszę o info w jakich godzinach pracuje się na produkcji (wiem,że to jedna zmiana)?

olaf
@madzik

No właśnie,ponawiam pytanie;jakie godziny pracy na produkcji w Babycam?

niewyspany
@madzik

jak sie wyspisz to se przyjdziesz

niewyspany
@madzik

no przecie mowie , jak sie wyspisz to se przyjdziesz do pracy , zmiane se tez wybierzesz , dobra ide pobumelowac :p

geniusz
@olaf

NIE MA JEDNEJ ZMIANY TYLKO DWIE, A ROZPOCZYNAMY OD 6 ! ZAPRASZAM DOSTARCZYC CV. WYKWALIFIKOWANE OSOBY WSZYSTKO WYTŁUMACZĄ, NIE ZAPOMNIJCIE ZAPYTAC O RODZAJ UMOWY, O STAWKĘ, ORAZ PO JAKIM CZASIE PODWYŻKA, I O ILE GROSZY!!!

SĄ DWIE ZMIANY PIERWSZA 6.00 - 14.15 DRUGA 14.00 - 22.15

Katarzyna

Tak z ciekawości tylko czemu obydwie zmiany muszą być równocześnie przez te 15 minut między 14:00-14:15?

Bysal
@Katarzyna

Ponieważ pracownicy produkcji posiadają taki zaszczyt jakim jest przerwa 30 minut!!!! Tak- dokładnie 30 minut, a za to że mamy aż tyle czasu wolnego na odpoczynek to musimy zostać 15 minut w celu odrobienia tego czasu, gdzie zamiast pracować to odpoczywamy :-)

@Bysal

No rozumiem, a czemu tamtych nie przesuną o 15 min w przód? Bo zastanawiam się czy podczas podmianki po prostu jakoś tłoczno się nie robi czy coś? Czy jak to właściwie wygląda?

Pinky

Te 15 minut to jest odpracowywana przerwa?

Alicja
@Pinky

pierwszy raz się z czymś takim spotykam, przerwa to w godzinach pracy powinna być , dlaczego tak tu jest?

Ten
@Alicja

Wg. kodeksu pracy, Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy (art. 134 KP). Pozostały czas jaki Ci przysługuje to dobra wola pracodawcy, czy wlicza Ci go do czasu pracy. W pozostałych przypadkach ten czas trzeba odpracować.

@Ten

Nie ma możliwości, żeby z niej w jakiś sposób zrezygnować? Tutaj nie da się ugadywać w pewnych sprawach?

Daniel

Spawacz z dużym doswiadczeniem(uprawnienia Mig/Mag/Tig) zarobi 5-6 tys netto na miesiąc?

Anon

Ja osobiście nie polecam tej firmy, przynajmniej do pracy w biurze. Beznadziejne podejście do nowego pracownika.. mam wrażenie że oni myślą że będąc tam drugi dzień powinnam już wszystko sama wiedzieć, a gdy się człowiek o coś zapyta nikt nie raczy odpowiedzieć.. więc domyśl się sama jak coś trzeba zrobić i gdzie co się znajduje. Ogólnie jako nowy pracownik czułam się tam bardzo źle i po drugim dniu wiedziałam że nie chce tam dłużej pracować.

Alicja
@Anon

ile wytrzymals ostatecznie w firmie? czy przelozeni nie widzieli ze pracownicy nie chca ci pomagac na samym poczatku ?

@Alicja

Zaledwie tydzień.. kierownik z którym byłam w dziale sam niekoniecznie chciał pomagać???? słyszałam tylko westchnienia gdy o cokolwiek pytałam

Gabriela
@Anon

Nie miałaś żadnego szkolenia na sam początek które by Cię miało wdrożyć w pracę i jej obowiązki?

@Gabriela

Absolutnie, nawet nie zostałam oprowadzona po biurze który miał mniej więcej kilkanaście działów a powinnam wiedzieć gdzie jaki dzial się znajduje. Żadnego szkolenia nie było o wszystko musiałam pytać sama ale ciężko było dostać odpowiedź czasami.

Joanna
@Anon

To po co oni Cię tam zatrudnili? Wiedziałaś chociaż jakie masz obowiązki? :D Czy też nikt nie chciał powiedzieć? :D

@Joanna

Mniej więcej wiedziałam jakie będą moje obowiązki, ale i tak na początku sie tym nie zajmowałam, tylko dawali mi pracę które one nie miały czasu zrobić. Dodatkowo widziałam że pojawiło się ogłoszenie na olx na te stanowisko, najwidoczniej nie były ze mnie zadowolone ale jak miały być skoro nawet mi nic nie pokazały, dlatego zrobiłam im przysługę i sama odeszłam.

BabyCam prowadziła rekrutację na stanowisko PRACE MONTERSKIE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jak wygląda praca na produkcji

Czy w BabyCam wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

anonin

Tak, ale na umowie o prace bardziej sie opłaca

Koper

Nic z tych rzeczy, robota i nic więcej za marne najniższe wynagrodzenie

@Koper

No ale skoro jeszcze parę miesięcy temu były to do teraz odebrali te nagrody czy o co Ci chodzi tak właściwie?

Gfj

Тут хороша робота і добре платять.

Firma z praca jak najbardziej okej lekka praca co do produkcji nie mam zastrzeżeń, lecz do tego jak rozmieszczaja pracowników po dzialach to jest totalna porazka, dany pracownik jest przypisany do danego stanowiska a na innym dziale nie ma nikogo to wrzucaja cie na ten najgorszy, druga istotna sprawa zarobki to najniższa krajowa - 2400 na reke, jezeli pojdziesz na uklad z kierownikami i bedziesz sie sprzedawal dostaniesz wiecej, Jesli chodzi chodzi nadgodziny ucinaja jak tylko moga premi nie dostaniesz jesli nie masz zrobionych nadgodzin, kierownik brak kultury do pracownika, jesli dostales sie na umowie zlecenie dadza ci ja nie 3 miesiace to oni ci ja odnowia na kolejne 3 miesiace cie jest sie dogadac w jakis sie sposób co do omow.

Alergiik
@Anonim

Lekka praca to zalezy na ktorym dziale, bo niewiele jest tych "lekkich", ale co do reszty to racja, jaka praca taka płaca, a oni węszą i węszą!!!!!!! ale i tak dobrze ze gdzieniegdzie mozna sie wiekszosc dnia obijac, zresztą za te pieniądze to niema co sie nadwyrezac !!!!!!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w BabyCam?

anonin

umowa zlecenie, za śmieszne pieniądze i przeciwne do tego wymagania.

@anonin

Zlecenie jest przez cały czas, czy tylko na okresie próbnym bo to różnica. Pieniądze małe mówisz. A ile konkretnie? Najniższa krajowa czy więcej? Ze 3 tysiące się wyciągnie na czysto?

WSCIEKLY WONSZ
@Adam

Niby okres próbny, ale to wszystko zależy od humoru? nie mam pojęcia od czego, niektórzy maja na 2 miesiace potem Umowa o prace, niektórzy 3 miesiace się męcza, a niektórzy jeszcze dłużej. Wyciagniesz 3 tys i więcej- jeśli będziesz zostawał nadgodziny i soboty, jeśli interesuje Cie tylko 8godzin- 5 dni w tyg, to nie za bardzo.... Chociaż zależy też jak się zaprezentujesz i co potrafisz na pewno. Jak im sie spodobasz, i dobrze poprowadzisz rozmowe to moze dostaniesz tyle co pracownicy z kilkuletnim doświadczeniem... Jednym słowem- żenada.

carcano
@anonin

To się nie dziwię że ogłoszenie z ofertami pracy wisi 2 lata i nie ma chętnych na dane stanowisko skoro jest taka sytuacja.

pracownik hortex

Miałam przyjemność pracować w kilku firmach z branży FCMG także u liderów i pozwolę sobie wyrazić swoją opinię o hortex dział mrożonek. Praca jest dobrze zaplanowana pomoc od kolegów z regionu ale i kierownika. Informację z dużym wyprzedzeniem czasowym o pakietach i gazetach -bardzo duży plus za to. Mały asortyment lubiany przez klientów. Zarobki są na dobrym poziomie wiadomo można zarobić więcej ale nikt nie powie jakim kosztem (czas wolny ). Flota na bardzo dobrym poziomie. Dział Hr pomocny. Wiem że tyle opinie ile ludzi -moja jest bardzo pozytywna. Spokojna ułożona praca w dobrej ludzkiej atmosferze.

Polecam gorąco firmę jeśli chodzi o umowa zlecenie, umowa o pracę nie mam żadnych zastrzeżeń kultura osobista jak i u pracowników każdy ma swoją stawkę godzinową i wszelkie awanse są nagradzane wyższa

Jasny
@Anonim

Co to za brednie... Na umowie o pracę dostajemy mniej niż na zleceniu.... Jakie awanse, jakie nagradzanie .... Być może pomyliłeś/aś zakłady pracy...

BezPierdzielenia

Napisze z własnego doświadczenia. Jeśli zastanawiasz się czy aplikować to lepiej sobie odpuścić, umowa zlecenie na początek i minimalna krajowa. Co do pracy to loteria na jakie stanowisko się dostaniesz

Co jest z tą firmą że ciągle są rotację w niej i oferty pracy (niektóre są 2 lata) na które nie ma chętnych? Takie słabe zarobki czy to taka atmosfera pracy że ludzie nie chcą tam pracować?

Aleksandra
@Marek

Tutaj od razu trzeba powiedzieć, że ciągła rotacja nie musi wynikać z winy pracodawcy. Być może firma BabyCam nieustannie się rozwija i stąd zapotrzebowanie na pracowników. Wiem, że teraz na przykład szukają projektanta - konstruktora SolidWorks. Masz zamiar aplikować?

M242

Jesli chodzi o zaladunki i odprawy to jakaś porażka.Tirem ciezko wjechac na plac...Towar zglaszają na giełde a tak na prawde jest on jeszcze na rysunku technicznym.Czas zaladunku nawet 5h plus odprawa.Mega olew maj na ws,ystkich

praca praca praca

praca dla grup bez języka w leśnictwie przy sortowaniu Vejle 2009 (5 wyświetleń) Oferta pracy w Holandii bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Antwerpia (5 wyświetleń) Praca sezonowa tagi 2008.

pracus logistyk

Pierwszym zadaniem uczniów było rozwiązanie na platformie internetowej testu składającego się z 25 pytań. Trzeba było wykazać się wszechstronną wiedzą z zakresu TSL (transport materiałów niebezpiecznych). Były też pytania dotyczące magazynowania, transportu i spedycji, o zróżnicowanym stopniu trudności. czy jak dobrze rozwiazalem zadanie to przyjmom mnie do pracy ?

pracus logistyk

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 na Blichu ma powodu do dumy. Troje uczniów należących do Szkolnego Koła Logistyki znalazło się podium Ogólnopolskiego Konkursu Liga Młodych Logistyków.

A studenci dzienni maja dopasowany grafik?

studentos
@Michał

a zaoczni studenci maja dopasowany grafik ?

matka
@Michał

a matka z dziecmi ma dopasowany grafik ?

ukraincy
@Michał

a ukraincy maja dopasowany grafik do swoich zajec ?

studentos
@Michał

a zajecia sa dopasowane do grafika zajec zaocznego ?

akdjiadj

Premier na początku dzisiejszej konferencji zaznaczył, iż zbliżamy się do granic wydolności służby zdrowia. Jesteśmy o krok od przekroczenia granicy, dlatego reakcja jest konieczna. Polityk apelował o to, aby zbliżające się święta spędzić w najbliższym gronie.

akdjiadj

Trzecia fala koronawirusa się nie zatrzymuje, a wręcz przybiera na sile. Rząd postanowił zareagować na coraz trudniejszą sytuacje w naszym kraju. Właśnie trwa konferencja prasowa, na której poznaliśmy nowe obostrzenia. Premier Mateusz Morawiecki, jak i szef KPRM Michał Dworczyk zapowiedzieli już wcześniej publicznie, że lockdown w najbliższych dniach przybierze mocniejszą wersję.

Zostaw merytoryczną opinię o BabyCam - Łowicz

• Jak się pracuje w BabyCam?

Zobacz opinie na temat firmy BabyCam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BabyCam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BabyCam