BabyCam

Opinie o BabyCam

Kiedyś ktoś z kontroli jakości napomknął o jakichś dodatkach, ale bez kompletnego ich rozwinięcia, może teraz by ktoś napisał, co się na nie w zasadzie składa? Czy są zależne od stażu pracy albo typu stanowiska?

Ex Nowy wpis

Odradzam pracę, bo niskie pensja. Ciągle kogoś szukają. Ile zarobi brygadzista na lakierni proszkowej? Ile zarobi brygadzista na warsztacie?

I jakie są zasady tych prezentów świątecznych? Widzę ze ktoś pytał ile się dostało, jeszcze bez odzewu jak widać, a mnie zastanawia ile czasu trzeba w ogóle przepracować, aby móc na coś się załapać? czy wiecie? na produkcje wrzucili ofertę 10tego grudnia na taki portal, taka osoba już pod choinke nic nie dostała jakby się przyjęła?

Robert

Żenada, ludzie omijajcie tę firmę z daleka, spokojniejsza jest praca na kasie w markecie niż tutaj, i w makrecie wiecej zarobisz też

@Robert

W markecie więcej się zarobi? To ile w zasadzie teraz może wpadać? Pytanie także o jakim stanowisku piszesz tak w sumie? Teraz widzę, że szukają do was lidera lakierni proszkowej. W opisie widzę, że wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku, czy to oznacza, że ludzie nie mają szans przy tym na awans? mimo wszystko ile lider zgarnia? Jest to dużo więcej niż pozostali czy wręcz porównywalnie?

@Robert

Pracuje na lakierni proszkowej od 20 lat, zastanawiam się nad przyjęciem do Łowicza. Studia wyższe, zarządza produkcja, angielski zaawansowany, office zaawansowany, lubię te pracę, ile mogę dostać do ręki na umowę o pracę jako lider lakierni proszkowej?

@Nowy

Przy tych przedstawionych kompetencjach zaciekawiła mnie potencjalna możliwa odpowiedź. Czy kontaktowałeś się może bezpośrednio w tej sprawie? Interesują mnie te zarobki. sam lider ma podstawę i jeszcze jakieś premie? znacie warunki wynagradzania?

BabyCam prowadziła rekrutację na stanowisko PRACE MONTERSKIE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Niezadowolony

Nie polecam pracy w BabyCam z wielu aspektów. Pierwsza to niska płaca, kolejna, to nieprzyjemna kadrowa do, której strach iść, żeby nie potraktowała jak (usunięte przez administratora), bo ktoś pracujacy na niższym stanowisku jest dla tej Pani kimś gorszym. Atmosfera też życzy wiele do życzenia w tej firmie.

Zoja
@Niezadowolony

Nie znam konkretów odnośnie sytuacji z tym działem kadrowym, ale w sumie po co masz do niego tam chodzić? W trakcie zatrudnienia często zdarza się taka potrzeba? Co do atmosfery jeszcze to ona także zależy od innych kolegów? Nikt nie próbował jeszcze się zagadać albo cos w tym stylu? Integracje?

Kontrola Jakosci

W Płocku przy budowie Olefin na umowie o pracę od 15000 tys. brutto plus dodatki. Jako kontroler jakości trzeba mieć VT2, PT2, UT2, MT2, RT2, angielski, rysunek techniczny, w zależności od wymagań. Ttutaj w BabyCam to bieda. Z Łowicza do Płocka nie daleko. Proponuję się zastanowić. Ogółem w BabyCam nie opłaca się pracować, czy w Kontroli, jak i na innych stanowiskach.

@chetny

Na dziale produkcji ile można zarobić na start i ile np po roku?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie BabyCam? 30 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spawacz. Ktoś z Was aplikował?

Rekrutacja

Zaproponowali mi 16,50 zł netto jako operator plotera CNC. Jakie są zarobki ludzi, którzy pracują już trochę czasu? Taka stawka w ogóle nie zachęca żeby tam spróbować, ale może po czasie jest szansa na jakieś rozsądne pieniądze

Pracownik produkcyjny

Serdecznie polecam tego pracodawcę, jeśli lubisz prace na wysokościach bez przeszkolenia i zabezpieczeń to coś czego szukasz , marzysz o jeździe wózkami i zwyżką bez uprawnień ? To idealne miejsce dla cb ! Wypłaty zawsze na czas , całe 3490(brutto) dla ciebie + premia do 300 zł KWARTALNIE . Lubisz poznawać nowych ludzi ? To świetnie, rotacja pracowników jest olbrzymia . Osoby z uzależnieniami i karane są również mile widziane. Nie czekaj wysyłaj CV biorą jak leci !

Lider

Nie polecam tutaj pracy nikomu. Jeśli dbasz o swoje zdrowie psychiczne, to lepiej poszukać innej pracy. Zarobki mizerne. Zarządzanie firmą słabe, dział kadr słabiutki. Ciągle rekrutacje, nie pewna pracy na niepewne czasy. Produkcja słaba, malarnia podobnie słabiutko. Jakość produkowanych i malowanych elementów słaba.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BabyCam?

naj

Takie jak w każdym zakładzie pracy.

@naj

A dałoby radę sprecyzować? Bo jak wiadomo każdy ma różne doświadczenia z innymi zakładami i to jednak niejednoznaczne się wydaje...

Gerald

Chcesz podwyżkę? To musisz iść do prezesów, ale nie ma gwarancji, że dostaniesz wyżej, jak nie zwolnią, to już dobrze..

@Gerald

Ci wspomniani prezesi dysponują .moimi wynikami? Pytam w odniesieniu do tego na jakiej podstawie to oni mają tę podwyżkę komuś dać. Jak na poważnie się to egzekwuje?

xyz

Jeśli chodzi o pracę w biurze, to nie polecam. Niekiedy toksyczna atmosfera, brak jasnego podziału ról (samozwańcze kierownictwo), baaaardzo słabe zarobki i ryzyko, że jak poprosisz o podwyżkę, to dostaniesz wypowiedzenie.

Ex

Nie polecam, szkoda czasu na babycam. Zarobki marne, czysty wyzysk.

Joanna
@Ex

Możesz podać jakieś poglądowe stawki? W widełkach chociaż. Były one nieadekwatne do obowiązków czy czemu tak uważasz?

Użytkownik

Czy w tej firmie pracuje się w weekendy i święta? Jak z pracą dla kobiet?

@Użytkownik

Kobiety- OK Święta- nigdy -Weekendy -Sobota (dla chętnych? \- zalezy od ilosci zamowien) -Niedziela - Nigdy

@Użytkownik

Umowa zlecenia = pracujesz Umowa o prace = wolny

@Gerald

a nie było napisane, że dla chętnych w razie czego? chętni mogą tylko być ze zlecenia, bo na uop nie dają czy jak?

Jaa

Jesli chodzi o skladanie CV mozna osobiscie czy tylko przez internet ?

Alicja

Witam, mam pytanie odnośnie tej pracy na produkcji na stanowisku z ogłoszenia "pracownik produkcji". W związku z tym, że ja na nocki pracować nie mogę, chciałam spytać, czy jest opcja pracy tylko na dwie zmiany? A może w ogóle są tylko dwie, jak to tam jest u Was? Pozdrawiam ciepło!

Chciałbym pracować jako Pracownik Produkcji w mieście Łowicz. Czy rzeczywiście można zarobić 5300 ? W jakich firmach?

Brak takiej możliwości..

Solid

Jakie jest średnie wynagrodzenie dla projektanta SolidWorks?

@Solid

3500-4500

Kandydat na Pracownika

Mam Pytanie ile może tutaj zarobić osoba na Produkcji

@Kandydat na Pracownika

8630 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o BabyCam - Łowicz

• Jak się pracuje w BabyCam?

Zobacz opinie na temat firmy BabyCam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BabyCam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BabyCam