Volcano S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Volcano S.A.

admin 2015-06-27 15:56:30
Wiesz co dzieje się w firmie Volcano S.A., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
Never 2016-09-08 15:35:47
Firma VCO Volcano rozwija ale kosztem pracowników. Jako zwykły sprzedawca zostaniesz zatrudniony/a jedynie przez inna firmę która świadczy dla nich usługi ponieważ kierowników zatrudniają tylko z otwartą działalnością gospodarcza. Gdy coś idzie nie tak to tylko patrzą ja cie "wyruchać". Ty jako zleceniobiorca nie masz nic do powiedzenia a umowa z nimi jest tak skonstruowana że nie masz żadnych praw. Co do jakości ubrań. Słowo CHINY chyba mówi wszystko. Ta marka z Polską ma tyle wspólnego że jest zarejestrowana w Polsce i prowadzona jest w Polsce ubrania są poniżej względnej jakości a ceny jak na mało znana markę są karygodnie zawyżone.

Ogólnie nie polecam pracy dla tej firmy a tym bardziej jako kierownik. Pan Tomasz.K doskonale wie jak was "wyruchać"
Michał 2016-09-13 20:44:31
Zgadzam się z przed mówcą w 100%. Nie polecam współpracy z ta "firmą"
Zostaw swoją opinię o Volcano S.A. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volcano S.A.