Volcano S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Volcano S.A.

admin 2015-06-27 15:56
Wiesz co dzieje się w firmie Volcano S.A., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
Never 2016-09-08 15:35
Firma VCO Volcano rozwija ale kosztem pracowników. Jako zwykły sprzedawca zostaniesz zatrudniony/a jedynie przez inna firmę która świadczy dla nich usługi ponieważ kierowników zatrudniają tylko z otwartą działalnością gospodarcza. Gdy coś idzie nie tak to tylko patrzą ja cie "wyruchać". Ty jako zleceniobiorca nie masz nic do powiedzenia a umowa z nimi jest tak skonstruowana że nie masz żadnych praw. Co do jakości ubrań. Słowo CHINY chyba mówi wszystko. Ta marka z Polską ma tyle wspólnego że jest zarejestrowana w Polsce i prowadzona jest w Polsce ubrania są poniżej względnej jakości a ceny jak na mało znana markę są karygodnie zawyżone.

Ogólnie nie polecam pracy dla tej firmy a tym bardziej jako kierownik. Pan Tomasz.K doskonale wie jak was "wyruchać"
Michał 2016-09-13 20:44
Zgadzam się z przed mówcą w 100%. Nie polecam współpracy z ta "firmą"
Dawny kierownik 2017-03-12 18:42
Kompletnie nie polecam współpracy z Volcano! Miejcie oczy otwarte i nie popełniajcie błędu!
Otwierasz działalność, wystawiasz im faktury w których masz wysokie kwoty bo wliczają się pracownicy, których masz zatrudnionych, ubezpieczenia, opłaty księgowe oraz zakupy do salonu. Oni sobie odliczają to na koniec roku i dostają dodatkowo zwrot podatku, a Ty człowieku, który dałeś się nabrać na plusy współpracy i kierownictwa zostajesz z... wielkim minusem na kocie, problemami z zakończeniem działalności, bieganiem po urzędach! Płaca za kierowanie salonem jest śmieszna jak za to jaką odpowiedzialność bierzesz na swoje barki, umowa jaką podpiszesz jest tak skonstruowana, że nie masz żadnych praw, a wręcz groźby z karami pieniężnymi. Osoby, które są/będą ponad Tobą (Tomasz K, Tomasz Cz, Justyna N. itd), wszystko chcą na już i na teraz, jednak jeśli o coś sami poprosicie będziecie czekać i upominać się tygodniami. Podwyżki?! Zapomnij, najpierw mydlą oczy "okresem próbnym", a potem znajdują kolejne wymówki... W 100 % popieram poprzednie wypowiedzi!, że tylko patrzą jak zadziałać na Waszą niekorzyść! Kierownik regionalny to osoba, której kompletnie nie powinno się ufać.
Mam nadzieję, że z Wami też ktoś postąpi w ten sam sposób jak Wy ze swoimi dawnymi pracownikami!
Manipulanci, oszuści i pozbawieni wszelkich zasad!
STANOWCZO NIE POLECAM!
Nie podpisuj takiej umowy, nie popełniaj błędu!
klient 2017-03-29 17:49
Dzięki za opinie, jestem klientem i chciałem poprzeć POlskiego producenta, ale jeżeli nie szanuje swoich pracowników a ceny są istotnie wysokie to ........... idę do sklepu obok i nawet zapłacę w nim więcej.
Jeszcze raz dzięki za taki portal.
Dawny kierownik 2017-04-23 22:09
Polskiego? Przykro mi jednak muszę wyprowadzić z błędu. Owszem marka zarejestrowana w Polsce ale produkcja nie odbywa się u nas. Proszę zwrócić uwagę na metki, teraz już piszą, skąd pochodzi dany produkt, jednak jeszcze w poprzednich kolekcjach nie było żadnych informacji i właśnie w ten sposób chcieli pozyskać klienta bazując na "Polskiej marce"... ceny zdecydowanie przesadzone. Dodam jeszcze, że w outletach Volcano jest drożej niż w prywatnej firmie, która posiada te same produkty. Śmiech na sali.
Niewiem 2017-08-16 19:14
Mam jutro rozmowę o prace. Mam pytanie. Czy od razu dają do podpisania umowę o pracę czy na początku jest umowa zlecenie?? Jakie są zarobki?
Zostaw swoją opinię o Volcano S.A. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volcano S.A.