Opinie o PGE Elektrownia Turów S.A. w Bogatynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGE Elektrownia Turów S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Elektrownia Turów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Elektrownia Turów S.A. w Bogatynia

Władysław

Spotkałem się z bardzo kontrowersyjnymi opiniami na temat tego autośledzenia, ale w końcu przyciągnąłem warunki z PGE, plus tam powtarzalność 99%, wygląda bardzo solidnie. W tej chwili jestem w strategii od dwóch miesięcy, natomiast widzę wzrost, choć niewielki, z czego jestem bardzo zadowolony), więc to dla nich plus.

Filip

Dobry dzień! Klient firmy ma 4 lata, płatności zawsze otrzymywały na czas (1-2 dni nie można nazwać nawet opóźnieniem). W zeszłym miesiącu nasza współpraca została ponownie przedłużona. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć zysk z inwestycji, PGE.

Matěj

Moja żona i jesteśmy emerytami zgromadzonymi, jak mówimy starzy ludzie "na pogrzeb", w 2012 r. Zostali podane na podstawie umowy firmy PGE. Regularnie staje się interesujące i jest to dobry wzrost emerytury, możemy sobie pozwolić na życie bez potrzeby, a nawet dzieci, aby pomóc hipotecznym.

Lukáš

Rok temu podpisałem umowę z Pge. Szczerze mówiąc na początku były pewne wątpliwości, ale potem się uspokoiłem – pieniądze dostaję raz na kwartał. Dziękujemy Pge Invest za jasne wywiązanie się z naszych zobowiązań.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PGE Elektrownia Turów S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Kosztorysant z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
logo firmy Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
Bogatynia
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Jakub

Moja recenzja Pge będzie tylko prawdziwa. W rzeczywistości ostatnio firma czasami opóźnia płatności i bardzo trudno jest się dodzwonić do biura. ALE! Na tle tych niedociągnięć firma jest rzeczywiście bardzo wiarygodna i obiecująca. W ciągu dwóch lat mojej pracy w firmie nigdy nie otrzymywałem płatności w niewłaściwym czasie, a mimo to je otrzymywałem! (czasami nawet z dodatkowymi prowizjami). Uważam, że Pge jest taki jak ja, jestem tego pewny i nie uważam tymczasowych problemów za globalne. Nie bój się zarabiać z Pge, bo jest to nie tylko możliwe, ale i opłacalne.

Polka

Znam Pge już 5 lat i zawarłam kontrakt za radą koleżanki mojej mamy. Cieszymy się z naszego wyboru, otrzymujemy odsetki na czas, moim zdaniem jest to bardzo rzetelna firma. Dziękuję!

Radzimir

Współpracuję z firmą od roku, jestem bardzo zadowolona z pracy. Nigdy nie ma żadnego (usunięte przez administratora) opóźnień w płatnościach maksymalnie do 2-3 dni, a potem z powodu banków. Zamierzam kontynuować współpracę z Pge.

Mieszko

Opinie o Pge mogą być różne, ale dla mnie to tylko pozytywne. Nie będę wczytywał moich historii, powiem tylko, że jestem klientem firmy trochę ponad pół roku, dopóki nie zauważyłem problemów w mojej pracy. Menedżerowie są wykwalifikowani i zawsze wybierają indywidualne podejście do klienta. Możesz skontaktować się z tą firmą, nawet jeśli jesteś czajnikiem w sprawach finansowych.

Ziemowit

Spotkałem się z PGE w 2015 roku i otrzymałem list z propozycją. Szczerze mówiąc długo wątpiłem, czy warto było zawrzeć umowę, ale mimo wszystko podjąłem decyzję i nigdy tego nie żałowałem. Przez lata współpracy firma nie dała powodów do zwątpienia w słuszność mojej decyzji, dla mnie PGE jest rzetelnym partnerem, śmiało mogę polecić znajomym.

Wanda

Przechodząc przez wiele firm odkryłem PGE, są one jednymi z nielicznych, które mi się podobają. Odsetek jest wyższy niż pozostałych, personel jest wykwalifikowany, zgodnie z wymogami wykonywanego zawodu.

Czesław

Se společností PGE spolupracuji tak dlouho, že přicházím do jejich kanceláře, pokud jde o moji práci.)) Navzdory tomu nechávám svůj komentář ke službě a kvalitě služeb společnosti, pravděpodobně poprvé. Půjdu rovnou k tomu hlavnímu! PGE opravdu zaujme dobrým přístupem ke klientovi, vždy se snaží najít individuální přístup ke každému, bez ohledu na to, s jak velkými penězi jste k němu přišli. Osobně jsem to ocenil.

Amelia

Dobry dzień! Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem w pracy z Pge. Umowa została podpisana 4 miesiące temu i jestem bardzo, bardzo zadowolona z naszej współpracy. Tak dużo czytałem w Internecie, długo myślałem, wątpiłem i na próżno. Nie ma problemów z płatnościami, wszystko zawsze na czas. Podziękowania dla pracowników firmy za dobrą pracę.

Szczesciarz

Latwiej wygrac w eurojackpot niz dostac sie bez plecow do turowa

Maciej
@Szczesciarz

Ale widzę że tobie się udało, więc albo sam masz plecy, albo takie szczęście, że faktycznie puść jakiegoś totka :D A jak oceniasz w ogóle samą pracę? Jesteś zadowolony?

Robert Zarzycki

Czy ktoś słyszał aby nowo przyjęty pracownik dostał się do pracy w elektrowni bądż kopalni Turów bez znajomości lub nepotyzmu czy kumoterstwu ?!

Heys
@Robert Zarzycki

Tak ja dostałem się bez znajomości, trzeba dobrze rozwiązać test i dobrze wypaść na rozmowie tzn. wiedzieć co i jak się wytwarza w elektrowni

leon

Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna - tyms ię tutaj zajmują?

Kurczak

Na serio? Jak można było napisać "może" przez "rz"

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Elektrownia Turów S.A. - Bogatynia

• Jak się pracuje w PGE Elektrownia Turów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Elektrownia Turów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Elektrownia Turów S.A.?

PGE Elektrownia Turów S.A.