Opinie o PGE Elektrownia Turów S.A. w Bogatynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGE Elektrownia Turów S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Elektrownia Turów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Elektrownia Turów S.A. w Bogatynia

Co jaki czas w PGE Elektrownia Turów S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

@glowny specjalista Nowy wpis

W każdym czasie, ale na indywidualną nie ma co liczyć. Co jakiś czas (często co roku) są podwyżki typu 100 zł do stawki i czasami premia i flacyjna typu 1000 zł brt.

Rac123 Nowy wpis

To już drugi raz, kiedy zainwestowałem w Lotos. Już pierwsza kwota startowa, po wygaśnięciu pakietu, była wypłacana bez odsetek i od razu przeznaczana na kolejne wpłaty. Teraz wyświetlam dobre wartości procentowe z dwóch planów taryfowych jednocześnie.

Bożydar Nowy wpis

Jakiś czas temu zainwestowałem niewielką kwotę w przetestowanie pracy PGE. Wpłynęły płatności za inwestycję, nie pojawiły się żadne trudności, dlatego mogę polecić firmę.

NikooP

Jestem bardzo zadowolony z pracy PGE, tutaj zainwestowałem swoje wolne środki. Podoba mi się doskonały procent i stabilna praca. Regularnie otrzymuję dochody z inwestycji.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PGE Elektrownia Turów S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
Bogatynia
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Igor

Pge to świetny nowy projekt inwestycyjny. Umożliwia zarówno otrzymywanie odsetek od zainwestowanych pieniędzy, jak i zarabianie bez inwestycji. Nie ma problemów z wpłatą i wypłatą środków.

Franciszek

Nie oddzwoniłem od PGE od razu, czekałem około 5 minut na oddzwonienie. Ale propozycja jest naprawdę ciekawa. Ważne jest, aby wszystkie inwestycje były niezawodnie zabezpieczone na wypadek wystąpienia siły wyższej, a rentowność była na wysokim poziomie.

Oskar

Początkowo wydawało mi się, że odsetek płatności w LOTOS jest dość wysoki. Jednak zapoznanie się z firmą i zasadą jej pracy, ufałem im. Współpracuję z nimi trochę więcej niż sześć miesięcy, mam stabilny dochód. Nie ma żadnych problemów w ramach umowy. Możesz znaleźć dogodny czas i procent w zależności od ilości inwestycji. Dobra i niezawodna gwarancja. Podstawowe konsultacje przeprowadza się w bardzo szczegółowym.

Mateusz

Pge polecił mi znajomy. Dużo wie o wszelkiego rodzaju inwestycjach. Dzięki znajomemu przyszłam do biura z jasnym zrozumieniem tego, co wezmę i miałam rację.

Nowak

Dziękuję managerom Pge za owocną komunikację. Nie zrozumiałem wszystkiego za pierwszym razem na stronie, konsultowałem się dużo i często telefonicznie. Dzięki im za profesjonalne wyjaśnienie, nie wywieranie nacisku, nie narzucanie, nie namawianie do zakupu ich produktów. Wszystko jest bardzo rozsądne i na temat. Na moje pytania są jasne odpowiedzi bez długich wyjaśnień i przejścia do „specjalistów”. Dawno nie spotkałem się z pracą z klientami na tak wysokim poziomie.

Mazur A

Pge to przykład tego, jak powinna wyglądać solidna nowoczesna firma. To nie są jacyś szarlatani siedzący w piwnicy i biorący pieniądze z niewiadomego powodu… Nie rzucają nam kurzu w oczy, ale wszystko jest ściśle rzeczowe i bez zarzutów, sprawiające wrażenie solidnej firmy. Gorąco polecam obejrzenie prezentacji na ich stronie internetowej, aby zrozumieć o co mi chodzi. Dobra robota, bez wody, tylko fakty.

Wojciechowski

Pge to wspaniali koledzy. Młody projekt, ale chłopaki radzą sobie z odpowiedzialnością. Powierzyłem im swoje pieniądze i otrzymałem pod koniec roku wszystko do ostatniego procenta (miałem to z zapłatą na koniec całego semestru). Procent jest bardzo dobry. Szukałem haczyka, ale go tu nie ma.

Kowalczyk

O inwestycjach wiem bardzo dużo, ale w praktyce nigdy tego nie próbowałem, a to było przerażające. W końcu zawsze możesz stracić to, co włożyłeś. Postanowiłem skontaktować się z kompetentną firmą PGE. Znalazłem tę organizację w Internecie. Po dokładnym przestudiowaniu informacji na ich stronie internetowej postanowiłem skontaktować się z przedstawicielami. Zostawiłem prośbę o opinię. Nie oddzwonili od razu, ale gdzieś za 40 minut.Była długa dyskusja, dużo pytań, ale w końcu wszystko zostało uzgodnione. Po chwili podpisałem kontrakt z firmą. Proces się rozpoczął. Pierwszy zysk nie pojawił się od razu, ale po pewnym czasie. Jest to jednak dobre źródło dochodu pasywnego.

Antoni

Ludzie bardzo słabo ufają, bo się boją. Ale próbowałem zaryzykować z Pge. Przez telefon wszyscy jasno powiedzieli, wyjaśnili wszystkie zagrożenia, które w rzeczywistości prawie nie istnieją. To prawda, że ​​musiałem iść do ich biura, aby zawrzeć umowę, gdyby można było to zrobić zdalnie, byłoby znacznie fajniej.

Jan

Współpracujemy od niedawna z Pge, ale nie patrząc na krótki okres współpracy, ta firma i jej pracownicy to lubią, ponieważ udzielają porad prawnych i inwestują w biznes. Teraz tylko z tobą.

Bolesław

Pod koniec stycznia zainwestował pieniądze w Pge. Ze względu na trudną sytuację ekonomiczną zwolniono mnie z pracy i zostałem zwolniony. Otrzymałem odsetki, wszystko było w porządku, w zeszłym tygodniu pilnie potrzebowałem pieniędzy, napisałem oświadczenie o pilnej wypłacie. Pieniądze otrzymałem w ciągu dwóch dni. O dziwo żadnych kar i utraty zainteresowania, jak tylko zdecyduję się na pracę, będę kontynuować współpracę z firmą ponownie!

Maja

Jestem mile zaskoczony pracą Pge. Przyjaciele doradzali mi i prawie tego żałowali, kryzys się skończy, ale ważne jest, aby już teraz czerpać zyski.

Zofia

Chodzi o to - jestem bardzo sceptyczną osobą, jestem bardzo nieufna do wszystkiego. Ale jak mówią – nie dowiesz się bez próby. Zaoszczędziłem trochę pieniędzy. Ciągłe myśli, jak je przekręcić do przesady, nie dawały spokoju. Grasował po całej sieci, że i jak. Natknąłem się na różne rzeczy, ale uwaga skupiła się na Pge. Pomyślałem, że są młodzi, wstrętni, dzwonili do nich, rozmawiali (przynajmniej pisz osobno o uprzejmości i komunikacji). Długo myślałem i myślałem, a jednak podjąłem decyzję. Pomyślałem, że jak każda inna firma na początku sprawdzi się u wszystkich. Krótko mówiąc, biorąc małe szklanki, zainwestowałem. I… jestem wdzięczna za terminowo zapłacone odsetki. Oczywiście było to ryzyko, ale opłaciło się (zobaczymy, co będzie dalej). A teraz – śmiało mogę doradzić współpracę z nimi.

Bożydar

Mój towarzysz doradzi mi w kampanii PGE. Z moją żoną wizytą biurową. Tam i umowa została wykonana. Procent za tydzień. Wszystko jest wygodne i wygodne. Pomysłowość. RECAMENA.

Ludomir

Cześć ludzie. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Pge. Uwielbiam, gdy ludzie są sympatyczni i mili. Nie tylko zostałem inwestorem, ale jak okazałem się partnerem. W każdym razie sam to czuję. Na każdym etapie, na każde pytanie - nie pytanie - pomagają.

Jacek

W PGE Pieniądze na czas, bezzwłocznie i w całości. Możesz bezpiecznie pracować i nie myśl o jutro !!!

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Elektrownia Turów S.A. - Bogatynia

• Jak się pracuje w PGE Elektrownia Turów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Elektrownia Turów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Elektrownia Turów S.A.?

PGE Elektrownia Turów S.A.