Uno foods

Opinie o Uno foods

Badura

Ukrainka, jak chcesz umowę o pracę to aplikuj do pracy w biurze, bo firma często ogłasza że potrzebuje pracowników biurowych i oferuje kandydatom ten rodzaj umowy.

@Badura

A w biurze tak ogólnie jak sytuacja wygląda? Warto?

Bedoes

Praca spoko, brygadzistki miłe, fajna atmosfera

Rzeźnik
@Bedoes

Zgodzę się tylko że praca spoko bo to nic trudnego tylko za szybkie tempo narzucają, z resztą się nie zgadzam. Ci co wyrabiają normę powinni mieć płaconą premię. Ci co się obijają i robią błędy płacone mniej. A swoje poprawki powinni robić po godzinach pracy.

Damian Operator

Witam . Tak w skrócie praca w Uno Bardzo mi się podobała . Pod wzgledem platności jak i godzin pracy Mega . Pod względem zarządzania działem magazynu to już wyglada to nie ciekawie . Kierownik mega cham ,zero podejscia do ludzi nie potrafi zarządzać zeapołem swoja frustracje przelewa na pracownikow . Poza tym wszystko Si .Panie z Biura Bardzo jak i głowny Szef Uno bardzo mili idzie się dogadać na kazdy temat . Ps: Pozdrawiam Pania Gosie , Madzie i Pauline (Oczywiscie i Resztę Pań z Biura )

Uno Foods szefostwo:)
@Damian Operator

witam Panie Damianie. Dziękuję za szczerą, osobistą i ogólnie dobrą opinię, było nam miło z Panem pracować. Kwestia kultury osobistej jest dla mnie bardzo ważna, stawianie zadań i rozliczanie z nich nigdy nie może zwalniać z szczerego szacunku dla każdego człowieka, na pewno będziemy pracować nad tym w dziale magazynu. pozdrawiam i powodzenia w dalszym życiu, Piotr Dubicki

Ktoś
@Damian Operator

Pod względem płatności bardzo ci się podobało? Ha ha ha ha dobre sobie :-) a pan szef zadowolony z tej opinii, weźcie mnie nie rozśmieszajcie

Nie miły pracownik

Firma to jest wielkie badziewie nie polecam nikomu nawet w tym głównie nie ma wody do picia ogólnie to jest (usunięte przez administratora)nie zakład

Alicja
@Nie miły pracownik

Domyslam się ze masz takie zdanie nie przez brak wody.. co tam dzieje sie w firmie ze tak uważasz?

@Nie miły pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Woda jest zapewniona wszystkim pracownikom produkcji i biura na tych samych zasadach, czyli jest dostępna w kuchni, ten wątek był już poruszony, i sądzimy rozwiązany, w dwóch wpisach z 12 sierpnia: Uno Foods 12.08.2022 10:05 Pracownik @Twoj kolega Dzień dobry. Zakład pracy zgodnie przepisami zapewnia wodę pitną. Jako że woda z kranu w Bydgoszczy spełnia wysokie normy jakościowe, często są prowadzona kampanie reklamujące jej jakość (na przykład cysterny reklamowe na Starym Rynku), dowożenie takiej samej jakości wody pitnej w butlach do dystrybutorów nie tylko nie ma sensu, ale szkodliwie obciąża środowisko spalaniem paliwa przy transporcie (halo, mamy wojnę w Ukrainie) i utylizacją plastiku. Trudno deklarować dbałość o środowisko i nakręcać machinę jego zbędnego obciążania. Zgodnie z tym dystrybutory zostały usunięte rok temu zarówno z biur jak i części produkcyjnej i magazynowej. Uno Foods szefostwo:) 12.08.2022 10:11 Pracownik @Twoj kolega Dzień dobry, szefostwo pije wodę z kranu i poleca wszystkim, zwłaszcza w kontekście wojny w Ukrainie (ropa na dowóz butli z wodą takiej samej jakości jak ta w kranie w Bydgoszczy) i ochrony środowiska. Pozdrawiam serdecznie Piotr Dubicki

Nie miły pracownik
@Alicja

Firma to jest (usunięte przez administratora) nie zakład brak wody do picia i wgl zakład jak czasów wojny brak maszyn nie mili kierownicy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Uno foods? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy w Uno foods poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Uno Foods zarząd

Dzień dobry, dziękuję za zapytanie i zainteresowanie pracą w naszym zespole. Wszystko zależy od stanowiska, jednak co do zasady firma stara się ująć wszystkie potencjalne świadczenia w wysokości pensji, która ma być konkurencyjna i odzwierciedlać zakres odpowiedzialności, a wszyscy pracownicy niezależnie od stanowiska mogą mieć możliwość awansu, zwiększenia zakresu obowiązków i wysokości pensji lub w ogóle zmiany stanowiska zgodnie z predyspozycjami i wynikami pracy. Zgodnie z tą polityką ambitne i rzetelne osoby z magazynu lub produkcji można dziś znaleźć na stanowiskach managerskich lub operacyjnych w sprzedaży, zakupach i innych działach firmy. Oczywiście wszystkie świadczenia płacone przez pracodawcę i teoretycznie oferowane po niższych cenach pracownikom stanowią koszt płac i odbywają się kosztem pensji, zatem ujęcie wszystkich potencjalnych świadczeń w konkurencyjnej i dopasowanej do zakresu obowiązków pensji pozwala pracownikowi samemu zdecydować gdzie te środki wydać. pozdrawiamy serdecznie, zarząd Uno Foods

Uno Foods szefostwo:)

@Uno Foods szefostwo:)

W sumie ciekawe rozwiązanie. ;) A pracownicy to są wprost uświadamiani o tego typu inicjatywach? Bo widzę, że jeden chyba nie bardzo?

ArasMagazynier

Zwykle wolę poczytać niż napisać opinię, ale wolę ludzi normalnych uprzedzić żeby nie musieli szukać pracy po paru dniach w uno foods dodam jeszcze że , jeżeli ktoś się zdecyduje na pracę na magazynie, choć za żadny hajs tam nie wróciłbym , to uwaga na łysego pseudokierwce o imieniu na M., bo strzela z rury, i tylu ludzi z tamtad zwiało że nawet nie umiem spamiętać wszystkich ale była to 2 cyfrówka , a kierownik taki że nawet przez gardło nie chciało przejść mi te słowo , chyba najgorsza firma w kujawsko pomorskim

@ArasMagazynier

Szanowny Panie, wszyscy bardzo cenimy sobie platformę gowork jako miejsce komunikacji i wymiany poglądów na temat pracy w UNO FOODS. Z szacunku i dbałości o rzetelność informacji zamieszczanych tutaj - z szacunku do audytorium, które wpisy czyta - chcielibyśmy aby informacje tutaj zamieszczane zawsze oparte były na PRAWDZIE I FAKTACH. Serdecznie o to prosimy. Jednocześnie życzymy Panu - sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiamy UNO FOODS TEAM

@UNO FOODS Team

Pracowałem tam 3 miesiące, więc to jest wystarczająca ilość czasu by wyrobić sobie opinię , to co napisałem to jest moja opinia i zdanie o zakładzie pracy , informuje potencjalnych pracowników o warunkach pracy jakich doświadczyłem w zakładzie , a jeżeli chodzi o zgłaszanie naruszeń regulaminu pracy to były wielokrotnie zgłaszane i nic w dalszym ciągu się nie zmieniało. Wyraziłem swoje zdanie

ArasMagazynier

Ta praca to dno , w gorszej pracy nie byłem zero organizacji pracy , hierarchia taka że nie wiadomo od kogo poleceń słuchać , kierownik to koło kierownika nawet nie stał , zero pojęcia o stanowisku który mu dali, (usunięte przez administratora) niesamowity , pozytywne tylko 2 magazynierów i paletowy reszte omijać szerokim łukiem , z całego serca odradzam, pracę tam osobą normalnym którzy chcą nabierać doświadczenia i się rozwijać . Dodam że mobbing i dyskryminacja to na porządku dziennym jest ????

@ArasMagazynier

Dzień dobry, w UNO FOODS dokładamy wszelkiej staranności aby dbać o dobra osobiste pracowników, w szczególności zapewnienie takiego środowiska pracy, w którym godność pracownika będzie szanowana przez współpracowników i samego pracodawcę. Jeśli w Pana opinii w UF wystąpiły zachowania naruszające Artykuł 94 (3) § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 11 (1) KP prosimy o PILNE I NIEZWŁOCZNE zgłoszenie tego faktu do Działu Kadr. Na podstawie obowiązującego w firmie Regulaminu Pracy - po dostarczeniu przez Pana odpowiednich dowodów na naruszenie Artykuł 94 (3) § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 11 (1) KP - uruchomiona zostanie procedura wyjaśniająca. Jednocześnie w UF - jest zasadna zgłaszania na bieżąco każdej sprawy pracowniczej do bezpośredniego przełożonego lub na adres mailowy uno@uno.com.pl oraz małgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl Do każdego zgłoszenia podchodzimy z najwyższą atencją i podejmujemy wszelkie możliwe czynności aby, jeśli zgłoszenia są zasadne - sytuację rozwiązać.

(usunięte przez administratora) byłem 8 godzin i naprawdę się naogladalem jak ta praca wygląda a wygląda to tak że nawet nie można wyjść na zewnątrz w trakcie pracy jeden kibel na 50 ludzi a jak jest kolejka i cie ciśnie to się pruja gdzie tak długo byłeś praca naprawdę dla ludzi zdesperowanych wolę bide klepac niż tam robić AMEN

@Anonim

Szanowny Panie, ze względu na rasistowski i wulgarny charakter wpisu został on przekazany do biura prawnego i zostanie skierowany na drogę sądową, osobną drogą poinformowany został portal GoWork. nie da się wymagać szacunku w wulgarny sposób nie okazując go adresatowi wpisu, odnosząc się do merytorycznej zawartości Pana wpisu podstawowym czynnikiem zatrudnienia poprzez agencje pracy, z której Pan został skierowany, jest spełnianie norm pakowania ustalonych i przepracowanych przez wieleset osób w ciągu ostatnich lat. Są takie, by każda sprawna osoba mogła je spełnić podczas całego dnia pracy. Agencje pracy są o tych normach poinformowane, podanie jak wszyscy przyjmowani pracownicy i tylko pod tym warunkiem przyjmujemy nowych pracowników na okres próbny. Zlecenia pracy nie są przedłużane jeśli pracownik nie wyrabia więcej niż 80% normy w ciągu pierwszych 2 tygodni i 90% w pozostałym okresie. pozostajemy z poważaniem, zarząd Uno Foods

kicikici miaumiau

Dziwne czasy nastały w Uno. Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedziałam się, że nawet osoby wyrabiające normy, mające dobrą frekwencję nie mogą liczyć na przedłużenie umowy zlecenia. Doszło do tego że gwarancją pracy jest posiadanie ukraińskiego obywatelstwa i paszportu tego kraju. Co za czasy, ukrainizacja trwa w najlepsze, tylko czekać jak kolejni nasi rodacy zostaną poświęceni w imię poprawności politycznej. Odnosząc się do wystąpienia brygadzistki z ubiegłego tygodnia chciałabym zapytać, czy osoby, które wcześniej niż przed przerwą urlopową wyślecie na wolne dostaną zapacone postojowe, aby tak jak mówiła pani L. od sierpnia zagwarantować im pracę. Bo jeśli dojdzie do sytuacji, że będzie dłuższa przerwa niż dwa tygodnie to ludzie będą zmuszeni znaleźć sobie nowe zajęcie, bo nas po prostu nie stać na siedzenie i nie zarabianie. Pozdrowienia dla Mareczka i Oleńki :)

Aleksandra

Czyli naprawdę wszyscy pracownicy tracą tu na cokolwiek wszelką nadzieję? I dlaczego podobno Ukraińców preferują?

@kicikici miaumiau

Szanowna Pani, Chcielibyśmy aby dobrze poinformowanym źródłem dla każdego Naszego pracownika była zawsze opinia przełożonego. Nie plotka, nie jakieś „dobrze poinformowane źródło”. W UF stawiamy na takie wartości jak: prawda, solidarność, uczciwość, rzetelność, tolerancja. W świecie szumów informacyjnych, komunikacyjnych i fake newsów – jest dla nas wartością, że pracujemy w firmie, w której zasady niezależnie od zmieniających się czasów – są stałe i niezmienne, jasne i powszechnie znane. Zachęcamy do kontaktu z przełożonym w celu wyjaśnienia – niejasności związanych z ewentualnym dalszym zatrudnieniem i jego warunkami.

UNO FOODS Team

Szanowna Pani, Zdecydowanie nie polecamy takiego rozwiązania. :) W UNO FOODS zależy nam na KAŻDYM rzetelnym, solidnym, uczciwym Pracowniku. Wspólnie z Naszymi PRACOWNIKAMI chcemy budować silną firmę. Stąd jeśli są sprawy, którymi w trosce o naszych pracowników i rozwój UF powinniśmy się zająć – prosimy o zgłoszenia na adres mailowy uno@uno.com.pl oraz małgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl

@Aleksandra

Szanowna Pani, zapraszam na spotkanie - proszę o podzielenie się ze mną swoimi wątpliwościami o organizacji UF, które skłoniły Panią do wypowiedzi o braku nadziei. Wierzę, że pozostając w dialogu i we wspólnym zaangażowaniu - damy radę wszelkich zwątpieniom . Pozdrawiam serdecznie :)

Hadziuk
@UNO FOODS Team

Szanowna Pani, Skoro firma zwalnia ludzi pod płaszczem 7-tygodniowego letniego przestoju, to wiadomo że zainteresowane osoby muszą zapewnić sobie płynność finansową i szukać nowej pracy, a w/w rozwiązanie jest szansą dla nich na przetrwanie trudnego czasu. A czekanie na koniec letniej przerwy to jak czekanie na cud, który nie nastąpi....

Ano
@UNO FOODS Team

jak nie polecacie takiego rozwiązania? A wy myślicie że za co ludzie mają żyć?

UNO FOODS Team

Dzień dobry, Woda jest dostępna dla Naszych Pracowników zgodnie z przepisami dotyczącymi warunków pracy oraz zapisami Kodeksu pracy i w ogólnych przepisach bhp. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do bezpośredniego przełożonego lub na adres mail: uno@uno.com.pl Pozdrawiamy

Lola98

Pracowałam tam półtorej miesiąca. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do ludzi. Z daleka widać ulubieńców brygadzistek, nie podlizesz się twoja umowa nie zostanie przedłużona. Tak jak piszą poprzednicy picie u nogi, przerwa na jedzenie tylko 15 minut. Gdy wychodzisz do domu wcześniej, przerwy brak, człowiek chowa w kieszeń i je pod stołem... Nie mówiąc już o zimnie na hali, człowiek czuje się jakby był na dworzu. Oprzeć się nie można bo zaraz zwracają uwagę, jesteś podobno wtedy niewydajny. Brak szacunku do pracowników, ciągle zwracanie uwagi żeby szybciej pracować, zwalniają przez SMS bez podania przyczyny... Im bardziej pokażesz że umiesz szybko pracować tym jeszcze więcej wymagają. Czysty wyzysk, umowa zlecenie... Płacą za godzinę a wymagają pracy jak na akord.... Bardzo się zawiodłam...

Alicja
@Lola98

jak długo tu ludzie pracują skoro takie warunki opisujesz? Znaczy jaka rotacja?

@Alicja

Ja pracowałam półtorej miesiąca, dla mnie praca była tylko na przeczekanie więc nie żałuję ale innym bardzo zależało ale niestety Ukraincy przeważyli. Nie wiem jak długa ale to żadne warunki pracy jak dla mnie. Tragedia.

Bartosz
@Lola98

Powiesz ile płacili bo nic o tym nie wspomniałaś. Stawka była ok czy kasa też miała wpływ na to że odeszłaś?

@Lola98

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. Po to aby się doskonalić - jest ona dla nas ważna. Jest nam jednocześnie przykro, że zawodowo nasze drogi się rozeszły. Mamy nadzieję, że znalazła Pani pracę zgodną z oczekiwaniami, która jest dla Pani źródłem siły i dobrej energii. Jednocześnie w UF - jest zasadna zgłaszania na bieżąco każdej sprawy pracowniczej do bezpośredniego przełożonego lub na adres mailowy uno@uno.com.pl oraz małgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl Do każdego zgłoszenia podchodzimy z najwyższą atencją i podejmujemy wszelkie możliwe czynności aby, jeśli zgłoszenia są zasadne - sytuację rozwiązać. Pozdrawiamy :)

@Bartosz

Trocho więcej niż najniższa krajowa. Taki zapie.. Ale mogliby płacić wiecej..

paździochy

Czy ogłoszenia o pracę, które funkcjonują w internetach są aktualne? Bo wysyłam swoją ofertę i ciągle nic

@paździochy

Dzień dobry, obecnie do Naszego Zespołu UNO FOODS prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: Grafik komputerowy - Projektant Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:  projektowanie kreatywne i adaptację projektów szat graficznych produktów i opakowań, materiałów POS, etykiet od koncepcji do realizacji (przygotowanie do druku i dostosowanie do technologii produkcji - różne rodzaje np. sitodruk, druk transferowy),  tworzenie fotografii produktowej wraz z edycją i retuszem zdjęć,  projektowanie materiałów na stronę internetową, katalogów i prezentacji itp.  zapewnienie spójności szaty graficznej realizowanych projektów ze strategią marketingową i celami organizacji. Od kandydatów oczekujemy:  wykształcenia kierunkowego lub bardzo dobrej znajomości branży  min. 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,  biegłej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), Power Point,  wiedzy i umiejętności składu, montaży,  umiejętności pracy pod presją czasu,  kreatywnego i samodzielnego projektowania,  nieszablonowego myślenia, wysokiego poziomu dokładności, estetyki i kreatywności,  komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,  znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Specjalisty ds. planowania produkcji Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • opracowanie długo i krótkoterminowych planów produkcyjnych asortymentu • tworzenie zleceń produkcyjnych, kontrolę prawidłowości ich realizacji względem uzgodnionych harmonogramów produkcji, identyfikację zagrożeń oraz koordynacja procesu ustalania priorytetów • kontroluje wykonanie planów produkcji oraz poziom realizacji prognoz sprzedaży • zapewnia widoczność prognoz zapotrzebowania oraz realizacji produkcji dla Zakupów, Magazynów i Logistyki poprzez dostarczanie informacji o aktualnej kolejce wszystkich zleceń oraz korektach terminów w horyzoncie bieżącego miesiąca • zarządza poziomem zapasów surowców, materiałów, półproduktów oraz wyrobów pod plany produkcyjne Od kandydatów oczekujemy:  wykształcenia wyższego lub średniego,  doświadczenia w pracy w obszarze planowania produkcji,  umiejętności planowania, przewidywania, podejmowania decyzji i logicznego myślenia,  praktycznej znajomości procesów produkcyjnych,  bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (m.in. Excel),  znajomości systemu ERP i MRP – mile widziane Magazyniera • przyjmowanie dostaw towarów • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów • przygotowywanie i wydawanie zamówień dla klientów • obsługę urządzeń magazynowych • prowadzenie i udział w inwentaryzacjach • współpracę z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia Od kandydatów oczekujemy:  wykształcenia zawodowego lub średniego  samodzielności i dokładności w realizacji powierzonych zadań  umiejętności planowania i organizacji działań  uprawnienia i umiejętności obsługi wózków widłowych – warunek konieczny  prawa jazdy kat. B, oraz mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5t. Dokumenty aplikacyjne (CV) można przesyłać przez aplikacje rekrutacyjne, na których zamieszczone są nasze ogłoszenia bądź bezpośrednio na adres mail: malgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl W temacie mail - prosimy o oznaczenie stanowiska na jakie kandydat aplikuje. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY. Do zobaczenia w UNO FOODS Team ;)

Na jakie wsparcie w Uno foods mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Uno Foods

Oczywiście wszystkie prawa są respektowane, na konfekcji osobom w ciąży nie są zlecane prace wymagające sporego wysiłku fizycznego, choć praca jest stojąca i przy stołach i liniach pakowalniczych nie ma możliwości wydzielenia stanowiska siedzącego. Pozdrawiamy, zarząd Uno Foods

UNO FOODS Team

W UNO FOODS kobietom w ciąży zapewniamy wsparcie gwarantowane w Kodeksie Pracy art 175 do 189. Pozdrawiamy, UNO FOODS

Kici kici miau miau

A te niby "brygadzistki" czego tak się drą na pracowników,za kogo one się uważają że nawet nie można spojrzeć która godzina. Proszę o więcej szacunku dla ludzi, przypominam że mamy XXI wiek i z godnością innych szanować, pokażcie czy przez 8 godzin same wyrobicie normę. Wiocha i tyle, brak kultury

Weronika
@Kici kici miau miau

Nie można zgłosić komuś wyżej, że się tak zachowują? Przecież tak nie da się pracować...

@Weronika

Szanowna Pani Weroniko, Dziękuję za słuszną uwagę. Wszystkie sprawy pracownicze proszę zgłaszać na adres mejlowy uno@uno.com.pl oraz małgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl

@Kici kici miau miau

Szanowna Pani, Wszystkie normy zostały przetestowane w ciągu kilku ostatnich lat na setkach pracowników. O tych normach zostały powiadomione agencje pracy. Zgodnie z polityką firmy odstępstwo od normy tolerowane jest w zakresie 20% przy pierwszych dwóch tygodniach i 10% w pozostałym czasie. Osobom które nie wyrabiają norm nie są przedłużane zlecenia poprzez agencje pracy. Chcielibyśmy zauważyć, że Pani informacja pochodzi z dnia dzisiejszego, w którym nie zostało przedłużonych 12 umów z agencjami pracy, stąd mogę zrozumieć rozczarowanie, jednak odstępstwa od norm tych osób wynosiły do 40% dla załogi liczącej ponad 80 osób, z których wszystkie od miesięcy spełniają ogólnie przyjęte normy. Na hali jest spory gwar, chodzą taśmociągi, zatem komunikaty zbiorowe są ogłaszane podniesionym głosem, jednak jeśli Pani ma jakikolwiek dowód niewłaściwego traktowania, proszę o wizytę w zarządzie firmy. W firmie jest zainstalowany monitoring i natychmiast zweryfikujemy opisaną sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, zarząd Uno Foods

Pracus????
@Kici kici miau miau

Jeżeli chodzi o spojrzenie, która jest godzina na telefonie to jest nie jest problemem. Tu chodzi o to, że niektórzy z pracowników naduzywaja telefonów czego efektem między innymi jest brak normy. Nigdy nie spotkałam/em się, gdy zgłosiło się do brygadziski, że jest potrzeba odebrania tel bądź zadzwonienia, aby były temu przeciwne, czy jak się zgłosi jakiś problem zawsze z chęcią pomogą, wytłumacza. Jest na hali dużo pracowników i jest duży gwar, więc siłą rzeczy aby się komunikowaly muszą mówić podniesionym głosem i to nie jest, że krzyczą na pracowników, druga strona medalu jest duża ilość ludzi. W ciągu dnia są produkowane duże ilości towaru, każdy stół robi co innego i te kobietki (brygadziski) naprawdę się nabiegaja aby to wszystko ogarnąć, jeżdżą paleciakami z towarem gdzie jak widać nie należy zawsze do lekkich,pilnować wszystkie, kody, daty itp.a co chwilę ktoś coś wola, biegają i sprawdzają aby produkcja szła prawidłowo i czasami widać, że są wykończone, jak dla mnie atmosfera jest ok. Każdego dnia dzieje się coś innego i nie jest monotonnie. Pozdrawiam fajne brygadziski????

@Kici kici miau miau

Dziękuję za słuszną uwagę. Wszystkie sprawy pracownicze proszę zgłaszać na adres mailowy uno@uno.com.pl oraz małgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl

Zosia samosia

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu, praca jak każda inna. Normy do wyrobienia. Wspominam dobrze

@Zosia samosia

Dziękujemy za Pańską opinię. Pozdrawiamy, UNO FOODS Team :)

iks de

Ktoś podzieli się opinią na temat UNO FOODS? jaka panuje tam atmosfera?

Bartosz

A ty nie możesz napisać? Chodzi tylko atmosferę czy kasa też jest mała? Nie można się dogadać z kierownictwem? Bo nie chciałbym wpaść w konfliktowe towarzystwo jak się przyjmę.

Czym w Uno foods zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Uno

Dzień dobry, to zależy na jakie stanowisko, przede wszystkim czy chodzi o pracę biurową czy na konfekcji, ponieważ są to dzielne działy. Czy mogę prosić o uściślenie zapytania? pozdrawiamy serdecznie, Uno Foods

Gorka

Nie ma dodatków tylko wypłata

Witam, czy aktualnie są poszukiwane osoby na stanowisko technologa żywności?

Uno

dzień dobry, poszukujemy rzetelnej, skrupulatnej, a przy tym komunikatywnej i potrafiącej pracować w zespole oraz w międzynarodowym środowisku kontrahentów osoby na stanowisko specjalista do spraw znakowania żywności. Jest to ciekawe, wszechstronnie rozwojowe stanowisko, w którym podstawą są ustawy o znakowaniu żywności, w oparciu o które pola tekstowe i oznakowania na szerokiej gamie opakowań są przygotowywane, potwierdzane z kontrahentami zagranicznymi, licencjodawcami oraz zespołem wrażania produktów i kontroli jakości. Preferowanym wykształceniem jest technolog żywności lub prawnik, jednak najistotniejszy jest zestaw cech osobowych - połączenie skrupulatności, komunikatywności i umiejętności współpracy w dobrze funkcjonującym zespole.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Uno foods?

Uno Foods

Dzień dobry, to zależy na jakie stanowisko, ale docelowo po okresie próbnym najczęściej jest to umowa o pracę.

Gorka

Umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Uno foods - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Uno foods?

Zobacz opinie na temat firmy Uno foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uno foods?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uno foods