Uno foods

Opinie o Uno foods

Czy pracodawca Uno foods motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

UNO FOODS Team Nowy wpis

W UNO FOODS uważamy, że od motywacji do działania Naszych Pracowników zależy osiąganie znaczących rezultatów Naszej firmy. Stąd jest dla nas niezwykle ważne, aby wykorzystując płacowe i pozapłacowe metody motywacyjne utrzymywać niezmiennie wysoki poziom zaangażowania Pracowników UNO FOODS. Zachęcamy do udziału w procesach rekrutacyjnych – podczas spotkań przekazujemy wyczerpujące informacje również na ten temat. Pozdrawiamy

@UNO FOODS Team

Super z tą motywacją. A jak pracownik jest zaangażowany, to przekłada się to tylko na pensje i na jakieś inne motywacyjne benefity? Czy jest to także podstawa do awansowania w firmie? I co do procesu rekrutacyjnego, to czy można go przejść całkowicie zdalnie?

Znalazłem na pracuj.pl ogłoszenie, że firma szuka menadżera do spraw eksportu. Jest tam spora lista obowiązków i wymagań, za to dość zwięzła lista zysków - możliwość pracy na etacie oraz rozwoju zawodowego. Może tutaj ktoś mógłby napisać cokolwiek więcej? Przede wszystkim jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku i czy można je dodatkowo podnieść premiami? Czy poza płacą firma oferuje jakieś benefity, np. opiekę medyczną, ubezpieczenie czy służbowe auto? I jak wygląda ścieżka rozwoju zawodowego?

UNO FOODS Team Nowy wpis

Szanowny Panie, Proces rekrutacji na stanowiska administracyjne w UNO FOODS jest wieloetapowy: I etap - to poszukiwanie kandydatów, wstępna selekcja nadesłanych ofert oraz kontakt z osobami, których profil spełnia opisany przez nas w ogłoszeniu rekrutacyjnym zakres. II etap – interview wstępne, celem tej części procesu rekrutacyjnego jest przede wszystkim weryfikacja umiejętności kandydata, predyspozycji zawodowych oraz motywacji do podjęcia pracy. Rozmowa poświęcona kompetencjom kandydata zwykle stanowi najbardziej rozbudowaną część całego spotkania. III etap – interview główne, kiedy już nasi rekruterzy posiadają informacje na temat wykształcenia i doświadczenia zawodowego kandydatów, w czasie tego etapu chcą skupić się na cechach charakteru, poznać zainteresowania, upewnić się, że kandydaci będą pasować do zespołu. Druga rozmowa kwalifikacyjna to również szansa na to, aby kandydaci mogli uzyskać odpowiedzi na pytania. Można zapytać o wszystko, co budzi wątpliwości: opis stanowiska, obowiązki, system wynagradzania, dodatkowe benefity, warunki pracy, ścieżkę rozwoju zawodowego etc. Podczas drugiej rozmowy kwalifikacyjnej Kandydat ma okazję przedstawić swoje warunki i oczekiwania. IV etap - decyzja o wyborze kandydata Zachęcamy i zapraszamy Pana do udziału w naszych procesach rekrutacyjnych. :) UNO FOODS Team

UNO FOODS Team

WAŻNY KOMUNIKAT UNO FOODS Szanowni Państwo, Korzystając z okazji, że portal GOWORK.PL stał się dla Państwa narzędziem komunikacji i wymiany informacji, tą drogą zapraszam Państwa na cykl spotkań dotyczących obowiązujących w Naszej firmie aktów określających m.in organizację, porządek w procesie pracy oraz związane z tym Nasze prawa i obowiązki. Panów Kierowników Działów Produkcji i Magazynu już dziś proszę o przygotowanie harmonogramu spotkań z podziałem na grupy oraz poinformowanie ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ Pracowników o przypadającym terminie spotkania. UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST OBOWIĄZKOWY. Z pozdrowieniami, M.K./ Koordynator Łańcucha Dostaw

@musia

Dobry wieczór! Chcę opowiedzieć wszystkim o szanownej (usunięte przez administratora) Jestem ciekawa ,te osoby które piszą o niej fajne opinie -wy z nią pracowali w ogóle ?! Ta osoba wyzywa i mówi brzydkie słowa do dziewczyn ,które pracują z nią za jednym stołem ,robi zdjęcia innych dziewczyn na innych stanowiskach,a potem wysyła te zdjęcia kierowniku . A dalej te dziewczyny mają problemy,ich wysyłają za stół do (usunięte przez administratora)gdzie na nich czeka psychologiczna presja ,po czym te dziewczyny zwalniają się ,bo nie wytrzymują . (usunięte przez administratora) bardzo się podoba mówić że dziewczyny które pracują z nią robią więcej normy ,ale wiecie co,ja pracowałam z nimi,i inne dziewczyny też i wiemy jak u nich tak wychodzi ! Królewa na 2 zeszyty:1 dla siebie ,drugi dla kierownictwa ,w jakim napisano jest tak jak jej trzeba (ponieważ nikt nie wyrabia normy ,ale jej koleżanki zawszy robią nawet za dużo). O wszystkich mówi że okłamują ,tylko ona jedyna święta. Pracują tylko koleżanki ,inne nie umieją … Wszyscy wiedzą jaka ona jest,ale każdy boi się coś mówić(usunięte przez administratora)Zwalnia kogo ona chce ! Od czasu jak(usunięte przez administratora)stał naszym kierownikiem,zaczął się problem z pieniędzmi ! Za każdym razem jak on wysyła do agencji listy obecności ,nie starcza godzin ,a to znaczy że dziewczynam za każdym razem nie dopłacają . Nikt nie ma prawa powiedzieć cokolwiek w stronę (usunięte przez administratora),ona zawsze ma rację ,a reszta mogą być zwolnione . Wszyscy muszą ubierać się skromnie (usunięte przez administratora)On pozwala sobie podnosić ton na dziewczyn! Ale kochani ,”bumerang” nikt nie skasował,i to co wy robicie taki bałagan ,wam wróci podwójnie ! Życzę wam nigdy nie mieć takiego szefostwa jak Wy. A pracownicam Uno życzę cierpliwości i oby ten haos i cyrk szybciej się skończył.

@Olia
@@musia

Dziwny komentarz , w tym komentarzu nie ma prawdy . Pracując na 3 linii , z brygadierem Inną. Brygady zawsze podpowie i pokaże co i jak . I nigdy nikt nie podwyższa głos . Jeżeli był by wybór - to ten wybór 3 linia z brygadyrem Inną

Wrrr
@@Olia

Komentarze są usuwane, zostają te wygodne odpowiedzi, które nie są prawdziwe. Domyślam się, że pracujesz na lini 3, bo niestety pozostali pracownicy czyli 99%ma inne zdanie na ten temat. Brygadzista lini nr 3 nie ma w sobie żadnej pokory ani skruchy... Myśli że jest głowa firmy i wszystko tam jest zależne od niej. W zyciu spotkałem wielu ludzi, z różna narodowoscia pracowałem, ale takiego przypadku jak Ona nie spotkałem. Nawet brakuje słów aby ująć jej osobę.

Mel
@Wrrr

Szkoda że hejt wygrywa z poszanowaniem ludzi , ja nie jestem z linii 3 i widzę jak nie którzy maja prace w (usunięte przez administratora) , z całym szacunkiem dla tej pani. Podziwiam też tych którzy udają że pracują . Dlatego zastanówcie się czasami czy nie warto spojrzeć na siebie . Może za krótko pracuje ale jest to po prostu żałosne.

Wrrr
@Mel

Praca to jedno a szacunek do drugiego człowieka to podstawa bo brygadzistka lini nr 3 nie ma szacunku do Mistrza Brygadzisty....... nie mówiąc o reszcie pracowników .sytuacji było (jest) mnóstwo.. Wiec o czym mowa??? To nie jest hejt. Każdy jest kowalem swojego losu. W poprzednim zakładzie, w którym pracowała bryg. Lini 3 było podobnie. Świat jest mały. Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z czlowiekiem tak..........

Pola_p_
@@musia

Szczerze Mówiąc taki długi teks, który nie chce się czytać . Po kilku zdaniach nie chce się czytać jakieś tam plotki kto i co powiedział . Na tyle nie istotna opiniują . Na tyle ludzi zajęte słuchaniem pogaduszek innych ludzi ze as (usunięte przez administratora)się chce . Zamiast tego żeby zostawić oponie odnośnie zarobków i konkretnie odnośnie samej pracy .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Uno foods? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Boguśka

Fajnie, a reszta jak? Ogólnie dobra tu atmosfera między ludźmi? I czy doceniają pracownika, jak dobrze wszystko robi? Mam na myśli jakieś premie itp.

tetiena tetiena

A ja pracowalam u brygadzistki Hani na linii nr 1, bardzo zadowolona z pracy byłam. Brygadzistka umiała stworzyć dobry klimat.Umiała dobrze motiwowac do pracy, by wynik był ok.Tak samo dobrze było u Weroniki na linii 2, gdy na chwile byłam tam oddana do pomocy.Nie chciałam tyko trafic na INNĄ linie.

Teresa
@tetiena tetiena

Czyli atmosfera w firmie zalezy od konkretnej linii? A mozna sobie wybrać do jakiego zespołu chce się należeć? Czy ktoś tym koordynuje?

Wiecie może, czy w Uno foods szukają chętnych na staż?

Kwiatek

Tak na szybko rozmowa o pracę ok bez ściemniania czegokolwiek ,ale niestety informacji zwrotnej po już brak mimo zapewnień że feedback będzie.

Michaśka
@Kwiatek

A co mówili na rozmowie, że po jakim czasie się odezwą? Długo już się nie odzywają? Bo może jest jeszcze jakaś szansa, że feedback dostaniesz? Rozumiem że rekrutacja się składa tylko z jednej rozmowy, czy jest tego więcej?

Linią 5

Dzień dobry, wyrażamy wielką chęć podziękowania mistrzowi brygady linii numer 5 za jej wielką pracę i zrozumienie w każdej chwili, zawsze podchodzi, uczy, wyjaśnia w razie potrzeby, zawsze powtarza z uśmiechem i dobrym sercem, nawet w trudnej sytuacji, zawsze wspiera nas ciepłymi słowami!!! Z wyrazami szacunku załoga linii numer 5!!!

Ira

Dzień dobry. Pracowałem dla tej firmy. Praca jest dobra, brygadziści są dobrzy. Szczególnie chcę podkreślić brygadzistę trzeciego stołu. Marzyłam, żeby do niej dotrzeć, bo rano zapewnia pracę dla swojego zespołu. Kiedy drugi raz trafiłem do tej pracy, szczęśliwie trafiłem na brygadzistę Innę. Jestem bardzo zadowolony.

Amanda

Ooo, miło czytać taką pozytywną opinię. A możesz powiedzieć jak wyglądały twoje pierwsze dni pracy? Tutaj ogólnie są jakieś szkolenia wdrożeniowe? Czy raczej uczy się od innych pracowników?

Rafał

W Twoim pytaniu zawarte jest pewne założenie. Takie mianowicie, że coś zostało podczas rozmowy przemilczane, jak to określiłeś. Skoro więc wiesz, że nie powiedziano Ci wszystkiego, to może ujawnisz, czego Twoim zdaniem zabrakło podczas tej rozmowy?

Kasia Chilman

Podpiszę się nazwiskiem???? pracuję w Uno Foods na stanowisku brygadzistki. Nigdy na nikogo nie podniosłam głosu, nawet jak ktoś krzyczał na mnie... Staram się być elastyczna mimo tekstów przy stole "podaj mi taśmę, byłem siku i dlatego wyszedłem z pracy jakieś parę minut wcześniej, policzyłem, ile? nie wiem???? Pracuję ze wszystkimi... Moje koleżanki na tych samych stanowiskach również...Szukamy rozwiązań, staramy się, żeby pracownikom było dobrze nawet jak czasem powiem brzydko, padamy na ryj ze zmęczenia... Błędy czasem mogą być ale jesteśmy tylko ludźmi... Popełniamy błędy, uczymy się...Bo człowiek uczy się całe życie???? niestety tylko ten, który chce... Gdyby ktoś z Niezadowolonych podszedł do którejkokwiek z Nas i powiedział co jest nie tak, jestem pewna, że problem zostałby rozwiązany... I tak, piję wodę z kranu... Mało tego, uświadomiona pro eko przez 16 i 9 letnie córki i 12 letniego syna, wiem, że robią tak też dzieci w szkołach... W czajnikach nie ma kamienia więc jestem przekonana, że woda jest dobra????

Kasia Chilman
@Kasia Chilman

I zdobywając kolejne doświadczenie powiem, że zamieszczenie opinii tutaj, zajęło mi dużo więcej czasu niż merytoryczna rozmowa poparta argumentami z osobą z kierownictwa na hali produkcyjnej.

Taki
@Kasia Chilman

A ty co teraz? Chciałaś tym wpisem przypodobać się szefowi czy jak? Na pewno zostaniesz wyróżniona, może medal dostaniesz :)))))

Bubu
@Kasia Chilman

Potraficie tylko odpowiedzieć na temat wody , inne problemy jakby nie istniały. A Wy, nowe brygadzistki przyszłyście prosto z ulicy od razu na to stanowisko nie mając pojęcia co do czego. Inni zasuwaja tu tyle lat zaznaczam że dobrze pracują i się ich nie docenia. Już nie wspomnę o tych obcojęzycznych brygadzistkach które sobie spacerują po hali tylko i zgrabnie udaja ze są zapracowane , stoją gadaja a jak przechodzi ktoś z kierownictwa to nagle np rozkładają kartony. Chodzą z podniesiona głową, patrzą jakby nie wiadomo kim były i na nas mowia polaczki. To jest w porządku? Tak piszesz ze nikt z nas jest nieomylny ale jak one popełnia błąd to mówicie im to po cichu zeby nikt nie słyszał i poprawianie po cichu ale jak ktoś z naszych się pomyli to afera na całą hale . Zastanówcie się trochę. Ty zresztą też urządzasz sobie spacery po hali w tą i spowrotem , tak bardzo padasz na twarz , tak zasuwasz jak my całe 8 godzin w takim tempie ? No nie sądzę. Chyba też po znajomości masz ta robotę

???
@Kasia Chilman

Ty, a co kogo to obchodzi że pijesz wodę z kranu i twoje dzieci też i po ile mają lat. Co ty teraz?

Bartosz
@Bubu

Chyba praca brygadzistek też jest nadzorowana i rozliczana. Kierownik nie zwraca uwagi że nic robią? Choćby na monitoringu widać kto pracuje a kto nie. Nie uważasz?

Skalmar
@Bartosz

One nie są rozliczane z niczego geniuszu

Justyna
@Skalmar

Nie mają zakresu obowiązków? A powiedz jak możesz, wnioskuje po wpisach, że brygadzistki to osoby zrekrutowane na to stanowisko - czy macie jakieś możliwości awansu? Czy ktoś z was został kiedyś brygadzista?

@Justyna

Oczywiście, że awansowały niektóre osoby. Takie które się podlizywaly i donosiły. Ale jak same popełniły błąd to szybko zamiataly pod dywan. Zostały co niektóre brygadzistkami a sobie kompletnie nie radzą albo traktują ludzi z góry, jak (usunięte przez administratora). A zapomniały od czego zaczynały i że same na brygadzistki narzekały że je gonią do roboty i że jak stoisz 10 sekund bo skończyłaś jakas czynność to dlaczego stoisz rób szybko coś. Szkoda tylko ,że jak są potrzebne to ich nie ma bo trzeba kawkę wypić. Pomiatanie ludźmi, aha i ukraina to świętość

Witam, czy szukają Państwo może osoby dodatkowej na pół etatu? W godzinach od 9-10 do 13-14 od poniedziałku do piątku i sobotę jeśli będzie potrzebna dodatkowa dłoń do pracy. ????

Taki

W każdej porządnej firmie zapewnia się swoim pracownikom odzież ochronną, obuwie bhp, każdy ma swoją szafkę śniadaniową i ubraniową. To tylko takie podstawowe rzeczy. Trzeba by było się zastanowić dlaczego w tej firmie nie zapewnia się tego pracownikom. Skąpstwo?

Alicja
@Taki

O kurczę, zaciekawiło mnie to bardzo. Czy to jest tak, że pracownicy sami muszą zapewniać sobie odzież ochronna, czy po prostu firma nie wymaga takiego ubrania do pracy? I jeszcze, czy tutaj pracownicy nie mają szafek wcale, tak? A czy jest jakaś kantyna do jedzenia? Takie miejsce, gdzie można odpocząć, zjeść, podgrzać jedzenie? Jak ta kwestia wygląda?

Bubu

Niewygodne wpisy oczywiście są usuwane, bo każdy wie, że tak faktycznie jest. Dla nas Polaków bardzo się pogorszyło kiedy na salony wjechał kierownik. Firma dba o KAZDEGO pracownika? Dobry zart

M

Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie , nowe brygadzistki wychodzą sobie na dodatkowe przerwy na papieroska kiedy tylko chcą. Niekiedy znikają nawet na 30 min wykorzystując to że reszta brygadzistek jest na przerwie śniadaniowej. No ale jak Ukrainki są lepiej traktowane to tak to wygląda, tym bardziej że jedna jest partnerka kierownika.

Takie układziki
@M

My wiemy o tym a nawet że lata do niego skarżyć na pracowników

Brak wody , gdzie indziej jest
@Takie układziki

A wody dalej nie ma? , Dalej chronią środowisko a człowieka nie? ☹️

@M

Szanowni Państwo, dla Naszej firmy - równość w traktowaniu, sprawiedliwość w ocenie i szacunek do pracy KAŻDEGO naszego pracownika są zawsze najwyższym priorytetem. Szczególną rolę w zapewnieniu warunków sprzyjających realizowaniu powyższych wartości - przypisujemy Zarządzającym poszczególnymi działami. Stąd jeśli mają Państwo wiedzę o okolicznościach naruszających te zasady - proszę o zgłaszanie bezpośrednio do: Małgorzata Kwiatkowska lub na adres malgorzata.kwiatkowska@uno.com.pl

wrona
@UNO FOODS Team

Z tym sprawiedliwym traktowaniem to bym nie powiedziała bo są równi i równiejsi...

@Takie układziki

Bo tak to już jest że zawsze znajdzie się jakaś że zrobi dużo a nawet wszystko aby utrzymać pracę i mieć lepiej od innych. A ona jest jakaś INNA bo lata skarżyć, nie tak spojrzysz na nią albo odpyskujesz się do niej to zaraz leci poskarżyć się. Bo ona myśli że jest jakaś INNA i wszystko jej wolno. Ona może wszystko ale tam u siebie. Czy to jest jasne?

Euphoria
@Żylasty

Bo to sama prawda

@Euphoria

No i gitara he he

Żan klop wam dam

Nierówne traktowanie w tej firmie to jest standart, umowy dostają kapusie i nieroby. Zwalniają chyba w drodze losowania, możesz zasuwac a i tak nic z tego nie masz. Ze najniższa krajowa za zapieprz to chyba nie trzeba wspominać. Zero wdzięczności, koperty dawane po cichu niektórym osobom ale to i tak wychodzi na jaw bo zawsze się ktoś wygada. A tak to słowa dziekuje nie usłyszysz za nadgodziny jak jest potrzeba i jeszcze powiedzą ze musisz zostać bo masz umowę i co nie zrobisz tego dla firmy ? Bo inaczej nas pozwalniaja :) Zamiast dbać o swoich to ukraincy dostają umowy. Jak już coś odpala na święta to dają po cichu , w szatni wyjęte spod bluzy :) Niektórym stałym pracownikom sodówka juz uderzyła dawno bo trochę więcej władzy dostali i mowa tu np o konserwowym. Myśli że jest najlepsza i nic dziwnego ze słyszy o sobie tyle złego nawet od swoich koleżanek rzekomych. Wychodzenie dodatkowe na fajeczkę to też standart, a reszta je w biegu z zegarkiem w ręku. Z biura nie lepsi z tymi papierosami, ile można stać przed firma i jarać. Fałsz na każdym kroku , jeden drugiego obgaduje I się naśmiewa jak by tak każdemu odpowiedzieć to nikt by z nikim nie gadał. O tej wodzie można już napisać książkę, wstydu nie ma szef zeby nie zapewnić pracownikowi dostępu do wody pitnej , a ta z kranu niech pije sam, w biurach na pewno mają dystrybutory bo latem przywieźli baniaki z wodą. Zeby nie dać szafek ubraniowych ? Każdy może każdemu pogrzebać w torebce a skąd wiesz z kim pracujesz. Wymagań tyle I ciągle uwagi a podstawowych rzeczy zapewnić nie potrafią, i te gadki o dbanie o środowisko, faktycznie sprzedawanie samego plastiku z kawałkiem ciastka to dbanie o Ziemię. No i tak chwala ukraincow a pracując przy żywności wychodzą z toalety i nie myja rąk, fuj.

Robol
@Żan klop wam dam

Wszystko się zgadza.

@Żan klop wam dam

I to jest bardzo dobrze opisane i ja się z tym całkowicie zgadzam a nawet się pod tym podpisuję. To jest bezczelność żeby szef kazał pracownikom pić kranówkę niech się sam napije. A oni tam w biurach mają dystrybutory. Czy nie za dużo ich tam,,pracuje,, ? Najwidoczniej im się nudzi bo za często wychodzą się sztachnąć i odgadywać współpracowników. Jak nie mają co robić przesunąć na inne stanowiska np na produkcję, pakowanie, niech poznają polega praca fizyczna. Niektórzy są tak bezczelni w tej firmie że nawet nie wiem czy mają odwagę spojrzeć w lustro.

Czy w Uno foods występują paczki/bony świąteczne?

Ano

Wolne żarty haha, nawet wody do picia tam nie ma a ty coś o paczkach na święta

Beata
@Ano

Napiszesz coś więcej? Może jakieś inne benefity oprócz paczek i wody proponują?

wiktor

Tyle co wiem proces jest następujący w tej firmie odpady są wydawane pracownikom wiec tylko osoba naprawdę bezczelna i nie mająca pojęcia jakie są zasady obowiązujące w firmie może osądzać innych w tym też pracowników z Ukrainy którzy pracują o 1000% lepiej od przysłowiowego lolka czy też innych skupiających się na plotkach a nie pracy , mi pracowało się w firmie bardzo dobrze i nie narzekałem na jakiekolwiek warunki . Zapraszam do innych firm.

@wiktor

Ty nie masz żadnego pojęcia bo ja też wiem co tam się wyrabia i to nie chodzi o żadne odpady tylko przy pakowaniu biorą sobie co chcą i nie pracują lepiej bo nie wyrabiają normy bo wciąż w łapach mają telefony stąd te błędy

Aleksandra
@.

ciekawe, że macie takie rozbieżności w zdaniach. ale odnośnie tego co Ty piszesz to dlaczego nikt nie miałby na to reagować? Zresztą czemu można mieć przy sobie telefon, nigdy problemu z tym nie mieli?

@Aleksandra

Co się wtrącasz, jak nie wiesz o co chodzi to nie chrzań mi tu bo trzeba pracować i nieźle się napie* dolić żeby zrobić normę a nie pieprzyć przez telefon a nie że jedna będzie w uja walić a druga robi za trzech. Niech wszystkich traktują równo, nie gadać tyle, telefony pochować i brać się za robotę bo to nie wiejska klubo - kawiarnia. Za dobrze mają!!!!

Gosia

Dzień dobry. Poszukuję pracy jednozmianowej. Czy jest u Państwa możliwość pracy od 6:30 bądź 7? Oczywiście 8 lub 12 h ( w zależności od zapotrzebowania zakładu) posiadam 12 letnie doświadczenie na produkcji, od podstawiwego oraciwbija produkcji, przez technika produkcji, po planistę. Proszę dział HR o odpowiedź. Zależy mi właśnie, aby pracę zaczynać miedzy 6:30 , a 7 - że względu na dojazd. Pozdrawiam serdecznie

@Gosia

Dzień dobry, niezmiernie nam miło, że chciałaby Pani pracować w Naszym Zespole. Proszę o przesłanie CV na adres mail: lukasz.przybylski@uno.com.pl Powodzenia ! i mamy nadzieję do zobaczenia w Pracy :)

Rafał
@UNO FOODS Team

Dzień dobry! Chętnie się dowiem ilu etapowa jest rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zakupów i jak szybko można otrzymać odpowiedź? Poproszę również o informację, ile początkowo można na tym stanowisku zarobić?

@Rafał

Dzień dobry, rekrutacja jest dwu etapowa - i każdy jej etap jest prowadzony bardzo sprawnie. Zachęcam do złożenia CV. Szczegółowe warunki zatrudnienia omawiane się z każdym kandydatem na spotkaniu rekrutacyjnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Uno foods - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Uno foods?

Zobacz opinie na temat firmy Uno foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uno foods?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uno foods