Opinie o Workpool Sp. z o.o. w Stary Targ Swierczewskiego 7

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Workpool Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Workpool Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workpool Sp. z o.o. w Stary Targ Swierczewskiego 7

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Workpool Sp. z o.o.?

QWERTY

Atmosfera rodzinna, wręcz (usunięte przez administratora) Jako Polak jesteś nikim. Praca (usunięte przez administratora)i w dodatku potrącają pieniądze za nic. Takie widzimisię Barbary L. Ona jest bardzo chamska wobec pracowników. Ty jako pracownik masz (usunięte przez administratora) z głową w dół i się nie odzywać. Spróbuj się odezwać, to wypad. Niepolecam tej firmy

Super Atmosfera.

Czesław
@Karol

A to super, bo jak dobra atmosfera to i człowiekowi się lepiej pracuje :D Duży macie zespół?

@Czesław

Tak 56 osób

QWERTY Nowy wpis

Jak szefostwo w Workpool Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Workpool Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Lana Nowy wpis

Tak

Jakie są warunki zatrudnienia w Workpool Sp. z o.o.?

Ryszard

Super

@Ryszard

O widzę, że pozytywnie patrzysz na nie. A podasz jakieś szczegóły? Jak stawki aktualnie się prezentują i jak relacje z szefostwem?

Ryszard
@Ewa

@ ewa = Bardzo dobrze

Aplikowałeś do firmy Workpool Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jak wygląda sprawa grafiku w Workpool Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jozefa

Bardzo dobrze. Bardzo satysfakcjonujące.

Tak jak wyżej , typiara wyzywa od (usunięte przez administratora) gnoi , zero jakiejkolwiek komunikacji , pojechałem na 2 tygodnie na urlop ze względu na koronawirus ( wiadomo panika , trzeba sprawdzić i siedzieć na (usunięte przez administratora) bo busy nie funkcjonują w Lubelskim teraz) , na zasadzie pobudki Niemca który jest niezrównoważony psychicznie bo daje leciwego mercedesa na użytek pracowników po czym zgłasza kradzież samochodu i wzywa do uiszczenia opłaty 1000 euro , mało tego typiarka o imieniu Lemm ( tak podaje się na OLX) wyzywa od złodzieji i (usunięte przez administratora) gnoi , nie dając dojść do słowa , ponowny kontakt z tą firmą to była odpowiedź w stylu ,,przepraszam pomyłka ,, uważajcie na tą fimę , sami nie wiedzą dokąd wysyłają ludzi po czym tak jak powiedziałem wyżej jeżeli tylko niemcowi się nie spodobasz (nawet za wzięcie butelki coli z lodówki bo i tak było w miejscu którym byłem) to zwyzywają cię i zostawią na lodzie , parszywa , fałszywa firma , nie polecam z doświadczenia i przestrzegam całą resztę abyście nie wylądowali na lodzie jak ja.

Karol

Czy Workpool zerwał z Tobą umowę w momencie, kiedy byłeś w pracy za granicą? Zapłacili Ci za wykonaną pracę?

Kaszynski

@anonim = Polska patologia - 2 lata szkoły

Laywer

We Need for the polish Goverment the IP Address from anonim.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Workpool Sp. z o.o.?

Przemyslaw

When it comes to a hiring, the company demands a Swiadectwo niekaralności from the candidate. This is really good because you do not have any criminal work colleagues and this is great! TOP Employer.

The compnay will pay everything for the Familie.

żadnych , najlepiej jakbyś nie zadawał pytań bo jeszcze się zdenerwują .

BOSS

CEO
@Mateusz

Dziekuje

Lawyer

@ anonim - Apparently we are dealing here with Polish pathology! Your contact details (email address / IP address) are known. You will receive a criminal complaint for false statements and will be sued for damages. Such people as you are handicapped. You will soon receive mail from the police and the court.

Karol

Wszystkie osoby wypowiadające się w ostatnim czasie na forum proszę o rozsądne i wartościowe komentarze. Zaśmiecanie forum nie będzie tolerowane. Na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą w tej firmie i warunkami zatrudnienia. Proszę o powrót do głównego tematu wątku. Jaka umowa jest proponowana nowym pracownikom, ile wynosi wynagrodzenie i jak wyglądają obowiązki w tej firmie?

Stefan

Miałem nadzieję, że dowiem się coś na tym forum. Mam zamiar aplikować i liczyłem na wasze opinie.

Alien

Interesuje mnie jak się z nimi współpracuje a nie to czy Pani od tel. jest starą panna mało kontaktową. Jeśli ktoś już dla nich pracował niech napisze coś na temat warunków oraz pieniędzy jakie oferują i czy są wiarygodni

Duda
@Alien

??????????????

Lolek

Czy wiecie coś o ewentualnej rekrutacji do firmy? Czy coś z socjalnych dopłat macie?

admin

Na jakim stanowisku w firmie Workpool Sp. z o.o. pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Workpool Sp. z o.o. - Stary Targ

Workpool Sp. z o.o.