Medcare24 Sp. z o.o.

Opinie o Medcare24 Sp. z o.o.

Eka

cyt. opinię ze strony My Polacy dodaną przez Panią OPIEKUNKO wyjeżdzasz masz zamiar z tą agencją - uważaj! wyjedziesz szybko z MEDCARE&HOME24 wszystko sprawnie,błyskawiczny wyjazd, duże obietnice - tylko przygotuj sobie gruby portfel !! , Po krótce.. moja przygoda zaczęła się w czerwcu b.r.– zostałam wydelegowana na poł niemiec - 1100 km od domu - do starszego SAMOTNEGO, CHODZĄCEGO Pana, który nie radzi już sobie z prowadzeniem gosp dom. A co zastałam na miejscu – to w 100% LEŻĄCY by nie powiedzieć prawie konający człowiek z podłączoną sondą i dodatkowym bonusem w gratisie o 5 lat starszą od niego ŻONĘ – łącznie 2-ka staruszków we wsi w której jedynym krajobrazem były góry i krowy Ale to jeszcze nie wszystko! W związku z pilnym wyjazdem gdyż ów Pan był „ ponoć „ na badaniach kontrolnych z racji wieku w szpitalu potrzeba tam była natychmiastowa opieka a dojazd busem czy sindbadem był możliwy po 3 dniach więc ustaliłam z agentką ,że pojadę na własny koszt a rodzina natychmiast po moim dojezdzie zwróci koszty niestety tak się nie stało. Więc agencja oznajmiła mi wówczas że te środki zostaną mi zwrócone ale dopiero po 10-tym następnego m-ca więc udało mi się załatwić praolongatę terminu płatnośći za dojazd w dzień wypłaty mojej delegacji i zwrotu kosztów agencja wpłacała już , pieniądze na razie za przejazd, lecz następnego dnia nie miałam ich na koncie zadzwoniłam oznajmiono mi że ktoś nie nacisnął klawisza i przelew nie wyszedł bo są koszty za duże jak dla nich, bo rodzina nie zapłaciła jeszcze „ biednej „ agencji .. to niech beknie za to bogata opiekunka! przypadkowy kierowca,, ( a czym się przejmować - DZIAŁAMY DALEJ z powodzeniem) .I tak oto przeżyłam 5 – dniową przygodę życia! za którą oskarżona dodatkowo jestem za oszustwo, gdyż nie zapłaciłam za podróż osobie, która mnie zawizła na to zlecenie sprawa ta zapewne znajdzie swój finał sądzie ALE OSTRZEGAM PÓKI CO i na tą chwilę mogę jedynie poświęcić swój czas by ta przestroga dotarła do możliwie najszerszej grupy odbiorców by ostrzec inne osoby. PRAGNIESZ dodatkowych atrakcji i sądów!!! zadzwoń do MEDCARE&HOME24- a może uda ci się doświadczyć tego samego co mnie.

@Eka

P.Eka ja tez zostałam oszukana przez MadCare&Home 24 z Krakowa. Proszę zalogować się na stronie "Czarna lista agencii opiekunek w Niemczech" tam wpisujemy takie f-my. A ja prosze o kontakt na e-mail .ilonatuz@op.pl, może sobie pomożemy. Tam nie mogę się dodzwonić polikwidowali wszystkie nr, telef,te które ja mam . Pozdrawiam Il.

słit

Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Dobrze by się było załapać, zwłaszcza, że pewnie atmosfera każdemu odpowiada, a skoro tak jest to jeszcze wynagrodzenie może być w pełni terminowe.

Nikita

Czy to chodzi o medcare24 gdzie wlascicielka jest jakas Nina?

pracownica

A ja nie polecam... wszytko pięknie do puki się nie wyjedzie później jak wezmą kasę już się nie intresuja i umywają rece jak sa problemy. A opinie pewnie sami sobie piszą, tak to każdy potrafi! Byłam, sprawdziłam.

dorota
@pracownica

i to jest prawda daleko szerokim łukiem omijac ta agencje!!!!

Opiekunka Osób Starszych

W rozmowie telefonicznej pani przedstawiła mi warunki zatrudnienia.

Pytana byłam o moje doświadczenie w opiece w Niemczech i jak dobrze znam język niemiecki.

Iza

Polecam, przepracowałam własnie pierwszy miesiąc- wszystko ok :)

anna

Ja również polecam, pracuję u nich juz kilka miesiecy, kasa na czas i składki porządne odprowadzają.

Hanna

Mi Pani mówiła o kwocie 4tys 55 zł

remedium

Od jakiej kwoty opłacają składki na ZUS?

Melli
@remedium

Obecnie od, 4tys tak pisza bylo4263tak jak by mniej ciezkie niektore oferta mala kasa mogliby podwyzszyc nie wazne czy pracujesz 4lata czy pol roku za taa sama stawke jedziesz bo niby rodz wiecej nie da awiadomo kazda firma bieze poltora tys melli.

Roma

No ale zyjemy w Polsce Holy i na inne realia cieżko liczyć...

Roma

Nad językiem zawsze można pracować Michalina. Chcieć to móc :)

Roma

Przede wszystkim trzeba być osoba ciepłą.. i chcieć. Ja pracuje już w zawodzie 8 lat, dopóki nie spróbujemy nie przekonamy się. Z Medcare24 współpracowałam, wszystko ok, mogę polecić.

Bolinka

Ale tu chodzi o Mecare24 nie Medcare24home

@Bolinka

Madcare &Home24.pl to firma mieszczaca się w krakowie ul Jurajska . Pojechałam od nich , a teraz jest sprawa w sądzie . OSZUŚCI nie wypłacili mi wynagrodzenia za 12,2015 r i 01.2016 r. OMIJAJCIE OPIEKUNKI TĘ FIRME . TEŻ OFERUJA DOBRE WYNAGRODZENIE .

@Bolinka

cosik

Medcare24home nalezy do career investment.

Bolinka

No z imigrantami słaba sprawa trzeba wybierać miejsca mniej znane i uczęszczane. Ale gdzieś pracować trzeba a w Polsce możne i bezpiecznie ale żyć nie ma za co.. dlatego ja znów się pakuje i hop na niemcy na święta przynajmniej dodatek wpadnie

joanna

Byłam już dwa razy od nich. Wszytko ok.

maola

DO mnie dzisiaj dzwonili, niebawem weryfikacja języka, trudne zadają pytania? Ciężko jest przejść przez ich weryfikacje?

bożena

Zarobki podobne jak we wszystkich firmach, choć oferta pracy u nich była lepsza niz w innym miejscu stad moja decyzja.

bell
@bożena

a jak odprowadzaja składki??

ona56

Bożena a jak z kasą?

bożena

Współpracuję z firmą od roku, nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko zorganizowany wyjazd, miejsce pracy takie jak miało być wiec mogę ich polecić.

pracownica
@bożena

A ja niestety polecić nie mogę.. rece umywaja jak człowiek chce pomocy i wsparcia.

bb
@pracownica

też mam złe doświadczenia. babka sama mnie nie chciała. wiadomo demncyjna może nie chcieć. córka dzwoniła drugiego dnia pytać babka nadal chce nową opiekunkę. żaden problem. tych starych kwiatów jest pół światu... ale jest jedno ale. dzwonię się upewnić, że nie każą mi zwracać kasy za podróż. w końcu to, że mam się wynosić wyszło od podopiecznej. okazuje się, że traktują to jak zjazd na własne życzenie. w związku z tym, że będą to 2 tygodnie ( widziałam ogłoszenie, że szukają opiekunki od przyszłej środy chociaż mnei nie poinformowano w jakim terminie przyślą opiekunkę ) wygląda na to, że będę musiała zwrócić całość za drogę. skontaktowałam się z adwokatem. zobaczymy co w tej sytuacji. spytałam również co z terminem wypowiedzenia. czy rodziny nie obowiązuje coś takiego jak dwa tygodnie i że albo zostanę tu dwa tygodnie i mi zapłacą albo zjadę wcześniej jeśli będą chcieli ale w sumei powinni mi za ten czas też zapłacić. pani zaczęła być bardzo niemiła. i nie wiem, czy się przesłyszałam, czy naprawdę powiedziała, że mam się wziąć do roboty. skontaktowałam się z adwokatem. czekam na odpowiedź. do tego pani chciała mnie nastraszyć chyba i powiedziała, że rozmowy są nagrywane i mają nagrane, że to ja chciałam odejść. oczywiście, że dzwoniłam i chciałam odejść ale po tym jak podopieczna poinformowała córkę, że chce nową opiekunkę, córka jej przytaknęła i również zadzwoniła do firmy. jeśli mają faktycznie nagrania i będzie ostro i potrącą mi chociaż jedno euro to jeszcze poruszę temat " niech się pani weźmie do roboty ". chyba nie tak się zwraca do opiekunek potrzebujących pomocy i wsparcia w sprawach formalnych w nietypowych sytuacjach. według słów tej pani mają to nagrane. odnotowałam dzień i godzinę rozmów. znalazłam również ogłoszenie, w którym szukają zmienniczki dla mnie. napisali, że opiekunka będzie miała do dyspozycji osobne mieszkanie. co nie jest prawdą- mam salon i sypialnie. wspólną łazienkę i kuchnię. a to chyba nie jest osobne mieszkanie. do tego nei wspomnieli, że pani właściwie szuka ogrodniczki a nie opiekunki. tak więc pomimo składek firma jednak do bani. interesy opiekunki stoją na ostatnim miejscu w momencie, gdy opiekunka upomina się o swoje prawa. tak długo jak byłam gotowa wyjść im i podopiecznej naprzeciw były jeszcze bardzo miłe. ale zdanie " niech się wezmie pani do roboty" mówi więcej niż 1000 moich słów.

mena
@bożena

znam również szybko zorganizowany wyjazd ale nie ma kto pokryć jego kosztów- " jeleniem " stała się opiekunka, która sama załatwiła i opłaciła przejazd została legalnie wydelegowana z tej firmy do zupełnie innego przypadku niż ten do którego miała dotrzeć ...

@bożena

co ty kobieto piszesz z bzdety to jedna banda oszustow ja teraz siedze w pracy bez pieniedzy koordynator mnie pociesza ale juz im nie wierze czytaj co kobiety pisza na FB SZOK::::: jest to firma z KRAKOWA

@ELA

P.Elu ja już nie wiem są dwie ag. Med care 24 z jakiego miasta, Proszę pisać bo nie wiadomo MOŻNA POMYLIĆ> i MedCare& Home 24.pl.Kraków ul.Sławkowska a własciwie Jurajska 2. To dopiero (usunięte przez administratora) oszukali mnóstwo opiekunek i mnie też. Sprawa w prokuraturze.

Zostaw merytoryczną opinię o Medcare24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcare24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medcare24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcare24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medcare24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medcare24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medcare24 Sp. z o.o.