Medcare24 Sp. z o.o.

Opinie o Medcare24 Sp. z o.o.

polecam współpracę, wynagrodzenie na czas, panie z biura b. pomocne, wszystko w najlepszym porządku.

daja
@pracownik

jak osoba z biura moze polecac firme?

@daja

Dzień dobry, osoby pracujące w naszych biurach oraz opiekunki pracujące na kontraktach Medcare24 to nasi pracownicy, dlatego wszyscy na równi mają możliwość wyrażania swoich opinii na tym forum. Pozdrawiamy serdecznie!

Uważajcie na tą firmę zarabia na (usunięte przez administratora)opiekunek i p. Dominika koordynatorka na początku miłą ale jeśli nie jest po jej myśli opryskliwa i niemiła.

@Ania

Pani Sylwia nic nie lepsza,kłamie jak z nut ta sama firma i nie wie że inna koordynatorka wysyła inne osoby na minę

@Jola

Pani Jolu, zgodnie z warunkami współpracy, które Pani zaakceptowała własnoręcznym podpisem na umowie nie może Pani naruszać dobrego imienia naszej firmy oraz jej pracowników. Co do samego zlecenia, które Pani już zakończyła nie będziemy się wypowiadać, ponieważ opiekunka, która tam aktualnie pracuje jest zadowolona, tak samo jak z opieki zadowolona jest rodzina. Pozdrawiamy serdecznie życząc wszystkiego dobrego!

@Medcare24 Sp. z o.o.

A jeszcze sprawdzimy ZUS od jakiej stawki było odprowadzone bo wiem co mamy w umowie.Skoro jesteście tak rzetelną firmą!!!

@Medcare24 Sp. z o.o.

I co z tego że już nie pracuje z wami ,dobrze się stało ze zjechaliśmy z tego zlecenia.Moze nowa opiekunka jest zadowolona w co wątpię a rodzina z nas też była zadowolona i mam na to potwierdzenie w referencjach.To was zabolało że chcieliśmy podwyżkę za ciężką pracę. Życzę powodzenia w znalezieniu następnych na to zlecenie.

Zosia

Firemka jak większość, dopóki nie podpiszesz umowy wszystko super. Schody zaczynają się gdy zaczynasz zadawać pytania o ZUS, kartę EKUZ itd. W umowach nie ma wzmianki o tym że wynagrodzenie za pierwszy miesiąc pracy ma być wypłacane w 80 %. Czekam z niecierpliwością ile wpłynie na konto . Później wyślę wezwanie do zapłaty wraz z odsetkami. Gdy ZUS nie zostanie uregulowany w odpowiedniej wysokości oczywiście zgłoszę to do ZUS-u. Same nieścisłości. Nie polecam.

@Zosia

Szanowna Pani, jesteśmy niezmiernie zdziwieni Pani opinią. Z tego, co Pani pisze, jest Pani naszym pracownikiem, więc przydzielonymi Pani osobami do kontaktu jest Pani rekruter, koordynator zlecenia oraz Dział Kadr. Wszystkie sprawy dotyczące zlecenia, na którym Pani pracuje powinny być w pierwszej kolejności wyjaśnione z koordynatorem zlecenia a nie poprzez portale internetowe. Co do warunków zatrudnienia- pracujemy według ściśle określonych standardów obsługi oraz procedur i została Pani o nich poinformowana w pierwszej rozmowie telefonicznej, którą przeprowadził z Panią nasz konsultant. Warunki te zostały przez Panią zaakceptowane, skoro przystąpiła Pani do kontynuowania procesu rekrutacji a w konsekwencji podjęła Pani współpracę z nami. Co do składek ZUS- odprowadzamy je od średniej krajowej za okres rozliczeniowy który w zależności od wyjazdu jest dwu lub trzymiesięczny, nie jest to informacja tajna, została Pani o tym poinformowana jak wspomnieliśmy podczas pierwszego kontaktu z nami. Zaliczki kosztowe są wypłacane na poczet zwiększonych kosztów utrzymania za granica w wysokości 80% i wynikają wprost z zapisów naszej umowy, których akceptację potwierdziła Pani własnoręcznym podpisem. Nadmienimy również, że o wyżej wspomnianych zaliczkach została Pani także poinformowana podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jesteśmy firmą działającą w branży już 10 lat i wyjechało z nami kilka tysięcy Opiekunek i Opiekunów. Warunki zatrudnienia są zawsze przedstawiane podczas pierwszej rozmowy, czy to w kontakcie bezpośrednim, czy też telefonicznym i współpracę podejmujemy jedynie z osobami, które je zaakceptowały. Pozdrawiamy

@Zosia

Też zamierzam sprawdzić ZUS i też im tego nie podaruję,pracować na nich nie będę

taka prawda jelenie

Co tu wychwalać 2/3 co zarabia opiekunka , zarabia pośrednik.Medcare24 Sp. z o.o. - Warszawa też na was żeruje.

Nikt
@taka prawda jelenie

Dokładnie,gdzie są te obiecane podwyżki,za wakacje nie płacą. Nie polecam tej firmy,oszuści i tyle na temat

Opiekunka Osób Starszych

W rozmowie telefonicznej pani przedstawiła mi warunki zatrudnienia.

Pytana byłam o moje doświadczenie w opiece w Niemczech i jak dobrze znam język niemiecki.

danusiia

Mam pytanie istotne dla ludzi młodszych ode mnie i zarabiających na przyszłą emeryturę. Dlaczego składki emerytalno rentowe są płacone tylko raz na 2 miesiące?Jaka to jest zaliczki kosztowa od której nie ma składek i podatku?

@danusiia

Jeżeli chce Pani zarobić na emeryturę, to musi Pani pracować na umowę o pracę, nie na umowę zlecenie. Proszę sobie przeczytać w internecie różnicę między umową o pracę, a umową zlecenie i poczytać ile Pani rzeczywiście musiałaby zarabiać miesięcznie, żeby dostać dobrą emeryturę, obecnie w naszym kraju dostać dobrą emeryturę nie ma szans. Proszę też pamiętać, że umowę o pracę reguluje kodeks pracy, a umowę zlecenie - kodeks cywilny. I tutaj ma Pani różnicę. Z tego co wiem, to z odprowadzaniem składek z zus jest legalne, widać są jakieś kruczki prawne, które na to pozwalają. Pracuję praktycznie większość życia na umowę zlecenie, więc wiem z czym to ma do czynienia jeśli mowa o składkach, należy też pamiętać czy dana firma skład się z jakiejś spółki i z jakichś filii. I tutaj Pani ma odpowiedź odnośnie zusu.

Kropka
@Monika

Bzdura totalna,niż głupszego nigdy nie słyszalam

Hakata56
@Monika

To nieprawda co Pani wypisuje. Teraz nie ma znaczenia ile lat i na podstawie jakiej umowy pracujesz, ale jest ważne jakie odprowadzasz składki. I akurat w tym przypadku Opiekunki są na wygranej, bo jeżeli dopilnują składek płaconych od średniej krajowej , to pracując kilka czy kilkanaście lat - mają szanse na całkiem dobrą emeryturę .Najważniejsze są składki wpłacone na indywidualne konto w ZUS. Przy składkach od średniej krajowej / w tym momencie to jest już ponad 5900zł/ - na konto emerytalne co m-c wpływa ponad 1000zł . W Polsce nie mamy absolutnie szans na takie składki. Dla przykładu- ja po 3 latach pracy w opiece w Niemczech mam 300 zł więcej emerytury, podczas gdy za ponad 40 lat pracy w Polsce otrzymałam niecałe 1600zł. Chyba widać różnicę?..............

sonia.b

Polecam firmę Medcare24. Dostałam 4 propozycje zlecenia, z których wybrałam 1. Dostałam numer do zmienniczki, która opowiedziała mi jak jest na miejscu. Po przyjeździe okazało się, że wszystko zgodnie z opisem wcześniejszej opiekunki. Na zlecenie wyjechałam 20 stycznia a już 9 lutego miałam wypłacone wynagrodzenie za styczeń. Pieniądze zawsze na czas i zgodnie z umową.

Basia

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Ona

Nie polecam tej firmy nie dość że zlecenia się nie zgadzają, koordynatorka opryskliwa arogancką to jeszcze problem z pieniędzmi.

Jarek

Pracuje już 3 miesiąc z medcare24. Umowa jest dość długa, ale rekruterka mi wszystko wyjaśniła. Wynagrodzenie zawsze na cza i wszystko się zgadza. Koordynatorka też dostępna popołudniu. Zlecenie zgodne z opisem a nawet lepsze. Polecam zlecenia p. Moniki i p. Stelli. Zawsze wszystko rzetelnie wyjaśnione i zawsze można liczyć na wsparcie.

PK
@Jarek

Umowa sama w sobie powinna być zrozumiała, a nie koordynatorka tłumaczy jej zapisy. Jak przyjdzie co do czego, to okazuje się, że to, co miało znaczyć jedno, znaczy coś zupełnie innego.

Robert

Duża u was jest rotacja ? Macie z tym problem?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Medcare24 Sp. z o.o.?

Janusz

O takiej umowie możesz u nich najwyżej pomarzyć. (usunięte przez administratora)Byłem u nich na ciężkim przypadku pare tygodni dziadek z agresywnym alzheimerem. Zgłaszałem to pare razy że tu nie da sie wytrzymać i chce wcześniej zjechać bo nie było mowy o tym przed moim przyjazdem. Dwa tygodnie mnie przetrzymywali bo nikogo nie znaleźli na tą mine.Umowe zerwałem od razu po powrocie.

@Janusz

Panie Januszu, nie wiemy, czy przypadkiem nie pomylił Pan firmy, ponieważ nie przypominamy sobie o takim zdarzeniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 694-045-343 w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy serdecznie Medcare24 Team

Katarzyna

Właśnie wróciłam ze zlecenia... Wypłata zawsze na czas, koordynator i rekruter zawsze dostępne, warunki zgodne z tym co mi przedstawiono. Po pauzie znowu wyjeżdżam z tą firmą! Polecam z całego serca.

Alicja
@Katarzyna

To świetnie, że wszystko poszło po Twojej myśli w tej pracy. Szukam właśnie jakichś opinii na temat Medcare24. A powiedz, zapewniają zakwaterowanie, czy trzeba sobie to zorganizować na własną rękę?

@Katarzyna

Pani Katarzyno, cieszymy się z tego, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami oraz serdecznie dziękujemy za Pani opinię! Cały czas się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań do tego, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca dla wszystkich naszych współpracowników. Pozdrawiamy serdecznie Medcare24 Team

nemo
@Alicja

za piekne te komentazre zeby byly prawdziwe nie ma fimry idelanej fakt ja jedno znam ale wlasciciel ma pokrecone w glowie owszem prawie wszytko jest ok ale stoi tylko po stronie klijenta ty jestes zawsze winna...jesli jedna opinia mowi ze sztela sie nie zgadzal to wierze bo nie ma firmy w kturej sztela sie zgadza nigdy...oni samo nie wiedzo wszytkiego nawet jak opiekunka powie o szteli to i tak ukrywajo ze wiedzo...a juz jak widze komentarz ze wszytko jest idealnie tz spreparowany na amen

Pracuje w Medcare24 od ponad miesiąca. Pani Stella pomogła mi dostać dobre zlecenie, gdzie podnoszę znajomość języka i zbieram doswiadczenia. Nie mogę się doczekać kolejnego zlecenia.

Konkretna

Jestem na zleceniu, wszystko jest ok, informacje rzetelnie podane. Moim rekruterem jest Pani Stella, która zawsze jest pomocna i rzeczowa. Polecam wszystkim opiekunkom, które chcą spokojnie pracować!

Wojtek

@katarzyna a gdzie byłaś na zleceniu?

Barbara

Ja wyjechałam z tej firmy . Firma przed wyjazdem daje możliwość rozmowy z opiekunką , która jest na miejscu . Po przyjeździe informacje były zgodne . Warunki pracy bardzo dobre . Kontakt z firmą również dobry . Brak dotychczas zastrzeżeń w stosunku do firmy . Polecam ????

mari
@Barbara

opiekunka ,ktora chce sie wyrwac, czeka na wymiane na ciezkiej szteli nie zawsze powie prawde.,lub nie cala prawde.Jesli powie dokladnie jak jest ,to jeszcze sobie poczeka. Moze tez tak byc,ze dla jednej bedzie okropnie ,a dla drugiej ok.

Alicja
@mari

Opinie na pewno mogą się różnić.Jeśli wyjeżdżałaś do pracy z Medcare24 Sp. z o.o., to powiedz coś o swoich doświadczeniach. Jak Ty oceniasz tę pracę, warto?

Wiktor

Dobry pracodawca i wystarczy dołożyć dobrą pracę a zadowolone są obie strony.

Zosia

Jestem pracownikiem firmy Medcare24 od kilku miesięcy i od kiedy pracuję w tej firmie nie mogę narzekać wręcz przeciwnie. - proces rekrutacji szybki, sprawny, bardzo profesjonalny, przedstawione warunki w sposób bardzo jasny i zrozumiały - umowa na czas ( wszystko dokładnie wytłumaczone przez Panie z administracji) -opieka od samego początku będąc również na zleceniu, zawsze mogę sie kontaktować z koordynatorka, która jest bardzo pomocna - NAJWAŻNIEJSZE ZAWSZE WYPŁATA NA CZAS NAWET WCZEŚNIEJ - dobrze dopasowane zlecenia i super rodziny Polecam współprace z tą firmą :)

bożana

w trakcie przeglądania ofert o pracę na jednym z serwisów odszukałam informacje,że firma szuka pracownika na stanowisko: Konsultant/ka ds. administracyjnych w Warszawie. Oferta jednak skonstruowana dość lakonicznie, oszczędna w słowach. Czy ktoś z Was już pracował od tej drugiej strony - w biurze firmy? Pozdrawiam cieplutko :)

Byla
@bożana

Ja i nie polecam (usunięte przez administratora) rywalizacja i podejście szefostwa TRAGEDIA!!!

Elka

Antypolska firma, nie polecam - sprawdzcie ich opinie na fb. Wypowiadają się bardzo negatywnie nt. osob pracujących w opiece. Ubliżanie innym w tej firmie nie jest im obce. Zastanówcie sie dziewczyny czy warto?

Janina Nowacka
@Elka

Kochani! Osoby zainteresowane pozwem zbiorowym PRZECIWKO Pani MARTYNIE LISOWSKIEJ proszę o kontakt na adres: pozewmartynalisowska@gmail.com. Prawnik już zajmuje się tą Panią. To konto jest stworzone po to, by hejtować wszystkie agencje, różne firmy i osoby, które się z nią nie zgadzają. Ta osoba posiada jeszcze inne konta, które do tego wykorzystuje. Znalazła ona łatwy sposób na zarobek, by hejtować firmy i później szantażować. W znajomych tego profilu znajduje się bardzo dużo osób wyznania ISLAMSKIEGO - to też sprawa bardzo podejrzana dla prokuratury. Słowa nienawiści w Internecie muszą zostać ukarane. Pani Lisowska jest z Gdańska, powinna przemyśleć swoje zachowania, bo nienawiść prowadzi do tragedii. Jeśli ktoś powiela słowa nienawiści, przekazuje i udostępnia - będzie również przez prokuraturę pociągnięty do odpowiedzialności takiej jak PANI LISOWSKA. NIE WOLNO DAĆ SIĘ MANIPULOWAĆ TAKIM OSOBOM. W końcu zmiany w prawie są na korzyść osób, które są w internecie szkalowane, a osoby które dokonują tego przestępstwa - surowo karane!! Zgłoszenia do pozwu przeciwko Pani Martynie proszę słać na mail: pozewmartynalisowska@gmail.com. Proszę słać wszystkie słowa obelg, jakich używa Pani Lisowska, zrzuty z ekranu, kopiować treść - to wszystko ważne dla policji. PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ - STOP HEJTEROM. Normalny człowiek dochodzi spraw w sądzie, a nie jest manipulowany przez profil: MARTYNA LISOWSKA.

Zostaw merytoryczną opinię o Medcare24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcare24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medcare24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcare24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medcare24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medcare24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medcare24 Sp. z o.o.