Opinie o Superspecjalista Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Superspecjalista Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Superspecjalista Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superspecjalista Sp. z o.o. w Kraków

Jak szefostwo w Superspecjalista Sp. z o.o. traktuje ludzi?

pracowniczka

Bardzo dobrze, jestem zadowolona z pracy, kierowniczka regionalna jest " normalną kobietą " zawsze pomoże i doradzi. i co najważniejsze jest w kontakcie telefonicznym nie unika pracowników .

Superspecjalista Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako sprzątanie.

Jak szefostwo w Superspecjalista Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Bardzo dobrze.

Hanna

Rozwiniesz swoją myśl? Można liczyć na ich wsparcie? Zapewniają szkolenia i premie?

Bardzo dobrze .

@Hanna

Szkolenia oczywiście, że są, notorycznie. Premia również.

Zuzanna

Notorycznie? :) A są one podczas pracy, czy poza jej godzinami?

Generalnie ta firma jest niesamowita, będą ci mówić że wszystko jest w porządku kiedy nie jest i wyrzucą cię z dnia na dzień z pracy bo mają taki kaprys. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś lubi niepewne miejsca pracy, przynajmniej wypłata jest na czas.

Ewelina
@Anonim

A to na jakich umowach się tutaj pracuje? Piszesz, że z dnia na dzień - to jest jakiś okres wypowiedzenia?

pracowniczka Nowy wpis

Dyzio Nowy wpis

Jakiś czas temu widziałem ofertę na koordynatora regionalnego. Czy wymaganie jeśli chodzi o prawo jazdy jest zwiane z częstymi podróżami? Obszar pracy kontrolowanych pracowników jest duży czy maks do 50 km?

Czy pensja w Superspecjalista Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako sprzątanie, ich ogłoszenie jest 3 lipca na Lento.pl.

Johnny Nowy wpis

O jakich dodatkach Pani pisze? To nie czasy (usunięte przez administratora) że było tysiące dodatków, bo się należało za samą obecność w miejscu pracy. Sprząta Pani swój obiekt, dostaje umówiona stawkę godzinową i tyle. Za co mają być te dodatki, bo nie rozumiem ?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Superspecjalista Sp. z o.o. kandydat na stanowisko sprzątanie sklepów odzieżowych rano ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Gaga

Witam.Moja opinia na temat pracodawcy jest bardzo negatywna ,w ostatnim czasie dowiedziałem się że moja praca która trwała obecnie 2,5 h została skrócona do 2,15 przy bardzo dużej powierzchni do sprzątnięcia i wiadomo że z tym wiąże się zarobek który jest śmiesznie niski ,a teraz to już wogóle.Srodki czystości też nigdy nie są dostarczane na czas zawsze są problemy ,ogólnie nie jestem zadowolony z tej pracy to jest wyzyskiwanie pracownika jak (usunięte przez administratora) ,pozdrawiam

Marta Sz.

Nie rozumiem niektórych komentarzy. Pracuję 4 lata i wypłata zawsze na czas. Kokosów nie ma, ale minimalna krajowa za godzinę ale nie 6/7 zł jak nie którzy piszą!!! Nic na czarno wszystko z umową zlecenie (a jak ktoś chce składki chorobowe, to znajomość przepisów się kłania, pracodawca na umowę zlecenie nie odprowadza tej składki z automatu chyba że ktoś zgłosi taką potrzebę).Środki czystości zawsze na czas. Co poniektórzy sądząc po komentarzach mylą pracę dla superspecjalisty z pracą dla danego sklepu (fimy zewnetrznej). Jak jesteś fair to i oni są fair!!! Z zaświadczeniem nigdy nie miałam problemu. Przeżyłam trochę "współpracowników" i jak ktoś ściemnia i nie pracuje to niech nie wymaga...A mam wrażenie, że większość opinii jest pisanych w tym tonie. Zero od siebie za to roszczeniowość na najwyższym poziomie. P.s Pomijam, że do sprzątania nie trzeba mieć mgr a niektórzy i z taką pracą mają problem. Można się czasem zachetać fizycznie, ale to żadna filozofia.

Zadzwoń do Firmy i wyjaśnij sprawę.

Xx

Za podawanie czyjegoś imienia i nazwiska jest na to paragraf @Marta Sz. Więc zanim pani coś napisze to rzeźba pomyśleć głową.

biodrowiczaldona46@gmail.com
@Marta Sz.

Ja jestem zatrudniona do 31 października a miałam wypadek w pracy kto mi teraz zapłaci

L

Widać że się pani nudzi w życiu. I co chce pani uzyskać tym .po pierwsze ujawnianie imion i nazwisk innych osób jest karalne .!!!!!.jest na to paragraf .przypominam że grozi to kara pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności 2lata.po drugie firma opłaca pelne składki zuowskie oraz odprowadza podatek tak jak należy Natomiast chorobę moe przysługuje na umowę zlecenie i mie jest płatne Chyba ze pracownik sam sobie opłaca składkę chorobową a juz wszystko zależy od pracodawcy.wiec uważam że nic pani tu niezyska .jeżeli tak się stało że pani juz nie pracuje wychodzi na to że nie była pani idealnym pracownikiem. Nikogo się nie zwalania od tak.najpierw proszę od siebie zacząć a dopiero od kogoś.

L
@L

Pracuje z p.T .dość długo i uważam ze jest osobą która zajmuje dane stanowisko jest na miejscu .FIrmA też jest w porządku. Jednym słowem chodzi pani o wyciągnięcie kasy za niby tzw.odczkodowanie .tylko pytanie za co .

Iwona
@Marta Sz.

Pracowałam w tej firmie i było wszystko ok.Wyplata na czas . Jeden minus małe zarobki.

Ewelina
@Iwona

Czyli to może być powód tego, że na czas, skoro małe? :( A praca sama w sobie jak i kiedy to było?

Weronika

Pierwsza umowa na jaki czas ?

@Weronika

Tak długo jak będzie się pracowało.

Czy w Superspecjalista Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Za co nagroda ? to nie firma Państwowa albo korporacja ;)

Nikt

Płacić może i płacą, ale co z tego jak na UMOWE ZLECENIE dają 19.81 czyli praktycznie najniższą.zadnych premi świątecznych , wakacyjnych,kompletnie nic.za pracę w weekendy płacą tyle samo więc jest to wyzysk, nic więcej. Odradzam pracę w tej firmie, bo pytając o podwyżki dyrektorstwo stwierdziło że jak nie chcemy pracować to Ukrainki będą pracowały haha. Za taką stawkę znajdziesz wszędzie pracę na normalną UMOWE O PRACĘ.

wiesia

Proszę Państwa sprawdziłam firmę super specjalista w ZUS i urzędzie skarbowym. Wszystko płacą tak jak należy. Nie ma żadnych zaległości w płaceniu jakichkolwiek składek. Proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Są to poprostu zwykle kłamstwa i pomówienia. Firma superspecjalista powinna się takimi oszczerstwami zająć.

zdfhh

za co to odszkodowanie ?

P.M.

Piszemy - cholere przez "ch"... masakra, od września do szkoły.

Xx

Proszę mi wierzyć pracuje w tej firmie od prawie 4lat nigdy nie narzekałam na zarobki wypłata na czas. Ale niestety umowy trzeba czytać a pani Marta niech nie robi z siebie ofiary. Sama wiedziała na co się piszę. Pracowała po 2godziny dziennie. Ale niestety nie wywiązywała się z umowy. Potrafiła wyjść z obiektu już po 55minutach zostawiając syf na obiekcie. "" I nie wiem skąd ona to wzięła że brutto to się bierze na czysto". Chyba czas wrócić do podstawówki "". A co do kierownika i brygadzistki. W porządku ludzie idzie się dogadać????????????????. Pozdrawiam.

biodrowiczaldona46@gmail.com
@Xx

Z kim mam przyjemność? Chcialabym rozmawiać z dyrektorem firmy

zdfhh

Dzwoniłam ale nic nie wiedzą o sytuacji ?

Pracuję z Panem T. od kilku lat i nie rozumiem tego hejtu które Pani wylewa. W umowie jest jasno wszystko napisane łącznie ze stawką godzinową, umowa zlecenie różni się od umowy o pracę warto o tym pamiętać. Jestem bardzo Ciekawa jak Sąd się do tego odniesie, mam na myśli również bezprawne używanie danych osobowych i pomówienia. Panie T. pozdrawiam. :)

JA

Czy zawiadomiła już Pani: Straż Pożarną, KRUS, NFZ, ABW, CBŚ, SW, lekarza rodzinnego.... Pewnie coś by się jeszcze znalazło :-) Co tu się w ogóle odwala???

J

Proszę jeszcze zgłosić do: Straży Pożarnej, KRUS, NFZ, CBŚ, ABW, SW, lekarza rodzinnego... Pewnie coś by się jeszcze znalazło... ???? Co tu się w ogóle odwala????

Osoba postronna

Witam.chcialabym poinformować p.Marte oraz p.Aldone O nie używanie imion I nazwisk mojego oraz kierownika bi to nie są nalepki na kibelek.I nie jesteśmy celebrytami .Jeżeli jeszcze raz zobacze na forum moje imię i nazwisko zgłoszę tam gdzie trzeba .I moje drogie panie będziecie wtedy mieć poi zamiatania. Moje imię i p.T to nie szmata do podłogi. Wasze opinie są żenujące. Droga p.M pracowała pani w lipcu tylko 7 dni anie 2 tyg.jak to pani sobie napisala .Po żarcie się gdzie indziej a nie tu bo robocie siebie pośmiewisko. Aż żal czytać.zajmijvie się bardziej pożytecznymi rzeczami np.rodzina mężem. Pozdrawiam

Katarzyna

Popieram Nine, Niech administrator GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. coś zrobi z komentarzami Pani @b... robi się z tego jakaś (usunięte przez administratora). Robi się z tego portalu zwykłe śmietnisko na żale i pomówienie niczym nie potwierdzone ujawniając dane osobowe z imienia, nazwiska i nikt tego nie kontroluje. Bardzo prosimy GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. usunięcie wszystkich postów tej Pani, szczerze to współczuje tej Firmie SS i osobą pomówionym przez Tą osobę.

prawnik

Postępowanie karne przeciwko osobie ujawniającej dane osobowe niezgodnie z prawem W przypadku postępowania karnego jego efektem końcowym może być akt oskarżenia dla określonej osoby ujawniającej dane osobowe niezgodnie z prawem. Dopiero wtedy można mówić o zagrożeniu karą. W postępowaniu sądowym dojdzie do oceny, czy: doszło do przetwarzania danych wbrew przepisom, udostępnienie danych osobowych było umyślne lub nieumyślne( forma winy nieumyślonej), o ile miało to miejsce w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych – czy jest to okoliczność obciążająca, czy łagodząca. Kary za bezprawne przetwarzanie danych osobowych Karami możliwymi do wymierzenia są: grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2.

NINA

Proszę już skończyć tę nagonkę. To żałosne i żenujące. Przyjaciółce niech się Pani wygada, a nie tu. Skoro Sąd ma rozpatrzyć sprawę, to proszę mu to zostawić. Tu ludzie szukający pracy, sprawdzają opinie, a Pani opinia jest tak wiarygodna ja pogoda długoterminowa. Do Administratora: Proszę coś z tym zrobić, używanie nazwisk, pomówienia?? Strona robi się również mało wiarygodna.

Katarzyna
@NINA

Popieram Nine, Niech administrator GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. coś zrobi z komentarzami Pani @b... robi się z tego jakaś patologia. Robi się z tego portalu zwykłe śmietnisko na żale i pomówienie niczym nie potwierdzone ujawniając dane osobowe z imienia, nazwiska i nikt tego nie kontroluje. Bardzo prosimy GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. usunięcie wszystkich postów tej Pani, szczerze to współczuje tej Firmie SS i osobą pomówionym przez Tą osobę.

Xx

Po pierwsze to panią zwolnili MartA. K. a nie odeszła sama. Pracę trzeba było tak jak się wykonuje a nie olewać zamiast 2godzin to potrafiła pani wyjść po 55minutach.Więc nich nie robi pani z siebie ofiary.""mi nie zapłacili""ha ha ha. Każdy z nas ma na obiekcie kartę co należy do naszych obowiązków a tam też widnieją witryny. I dobrze powiedziane kamery są. Pozdrawiam miłego dnia.

Asia

W firmie Superspecjalista pracuje już od 2 lat, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłata zawsze na czas zgodnie z umową, średnia godzinowa taka jak we wszystkich firmach sprzątających. Jeśli się nie chce pracować to nie ma co narzekać. Ja osobiście polecam,

E.d.

Witam Pracuje w tej firmie ponad 8 lat i jestem zadowolona .Wynagrodzenie na czas ,wszystko w najlepszym porządku. Ustalenie dnia wolnego z osobą funkcyjna nie ma problemu.uwazam że jeżeli komuś się nie chce pracować to zawsze cos wynajdzie .A upubliczanie imion nazwisk osób jest karalne obowiązuje na to paragraf .JEST RODO !!!!!PRZYPOMINAM wiec osoby które podał imiona i nazwiska powinny raczej SIE ZASTANOWIC.BOOZNA GRUBO ZA TO BEKNĄĆ .POZDRAWIAM

Czyli mają jeszcze czas na wypłacenie Pani pieniędzy?? To po co bzdury kobieto piszesz!!! Każdy sąd to wyśmieje. Tu powinny być udowodnione opinie o firmach, a nie pomówienia-na to też jest PARAGRAF.

Jeśli firma zatrudnia dużo osób, to tak, bardzo dużo bzdur ludzie piszą. Co widać na tym przykładzie. Zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony, albo leń który myśli, że za darmo mu coś dadzą.

MK

OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ ZA PRZEPRACOWANY DWA TYGODNIE DOSTALAM WYNAGRODZENIE 125 ZŁ.ŻENADA I SZOK .KŁAMCĄ I (usunięte przez administratora) TOMASZ KIEROWNIK OBIEKTU BRAK POSZANOWANIA PRACOWNIKA GROZIŁ MI JAK NIE ODDAM KLUCZY TO NIE DOSTANE WYPŁATY .NIE POLECAM TEJ FIRMY I SPRAWĘ ZGŁASZAM NA POLICJE

@MK

To proszę uprzedzić od razu Policję ze chciała Pani zawłaszczyć cudzą własność (klucze) :) . to musiało być grubo z Pani strony skoro już ostrzegali że nie dostanie Pani wypłaty jak nie odda cudzej własności w postaci kluczy. Żenada. A w umowie nie było napisane ile jest za godz.? Ile Pani przepracowała godzin że dostała tak mało, za lenistwo nikt nie płaci. Mają listę godzin na pewno którą Pani podpisała. Trzeba czytać ze zrozumieniem co się podpisuje.

Ale macie problem, zadzwońcie do Firmy do centrali i po problemie a nie użalać się nad sobą jak zostałam/zostałem pokrzywdzony, ktoś przecież musi być nad tyki kierownikami.

K.M

Całkowicie odradzam pracę w tej firmie.Dostalam połowę wypłaty odjeto mi godziny pracy.Zgłaszam do inspekcji pracy (usunięte przez administratora)ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie.I za takie pieniądze 6/ 7 zł nikt nie będzie pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o Superspecjalista Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Superspecjalista Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superspecjalista Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superspecjalista Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Superspecjalista Sp. z o.o.
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków

Superspecjalista Sp. z o.o.