Opinie o Valeant Med w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Valeant Med. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Valeant Med o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeant Med w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Valeant Med? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Co się dzieje, od kiedy jesteście pod Bauschem? Zacichli wszyscy, ofert pracy na produkcji nie ma. Chyba Was tam na Ryżowej nie zamknęli, bo byłoby głośno w internecie, że są zwolnienia... Czekam na wieści

Edzia Nowy wpis

Valeant Med zatrudnienia osób beż doświadczenia, a mając doświadczenia na produkcji ,jakie są zarobki można informację.

Na portalu z ogłoszeniami zobaczyłem że szukają operatora produkcji. Trzeba mieć doświadczenie? Podobno są szkolenia przygotowujące do pracy na danym stanowisku. Tu też jest odpowiednie wdrożenie? Pytam bo wcześniej nie pracowałem w tej branży a chciałbym spróbować.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Valeant Med na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w Valeant Med poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były

Karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, paczki na święta- tego możesz się spodziewać

Dario

Praca jest zmianowa:6-14 i 14-22 tydzień na rano tydzień na popoludnie weekendy wolne.Przerwa trwa 30 minut.W wakacje firma jest zamykana z reguły na 3 tygodnie i wtedy należy wziąć urlop.Przeważnie jest to na przełomie lipca i sierpnia.

kbs
@Dario

No to z...biście macie i do tego wolne weekendy. W niektórych firmach urlop wakacyjny dostajesz w czerwcu, albo wrześniu. A tu przełom lipca/sierpnia i to rok w rok - bajka.

Lego
@kbs

O tak ,wprost bajecznie - na przełomie lipca i sierpnia kiedy to ceny samolotów i wszystkiego wywindowane są trzykrotnie oraz gdzie wszędzie największy ścisk i tłok. Zapomniał ktoś jeszcze dodać ,że dodatkowe przymusowe dwa tygodnie na Boże Narodzenie,kiedy sytuacja identyczna oraz we wszystkie święta jak leci, tak więc nie starczy ci urlopu choćby na to, a ja np zawsze wyjeżdżam wiosna jesień to z czego wtedy wziąść? Bezpłatny? Z jakiej racji?To teraz odejmij sobie pół wypłaty i policz średnią roczną wypłatę w związku z tym a wyjdzie ci skórka za wyprawkę, nie mówiąc że też są różne inne sytuacje w ciągu roku, kiedy potrzeba wziąść dzień wolnego ale nie ma z czego- więc dolicz i to - chyba ktoś tutaj zamienił się z głupim na rozum. Kodeks pracy się kłania- urlop to sobie planuje pracownik a jak się chce zamykać firmę to się należy przestojowe, bez komentarza po prostu. W niektórych to może jest różnie, jak się ludzie na to godzą, a w normalnych to jak wyżej.

K
@kbs

Chciałabym zauwazyc, ze urlop to planuje sobie pracownik a nie wyznacza mu pracodawca.

@K

W Valeant Med niestety to firma wyznacza urlop.

ULA

Witam, osoby zainteresowane pracą w firmie . Proszę nie sugerować się opiniami wystawionymi przez osoby, które dostały możliwość pracy nawet na dwóch działach a nie poradziły sobie z wyzwaniami, nie odnalazły się w pracy i za wszystko obwiniają kierownictwo i współpracowników. Te opinie nie są prawdziwe. Szydząc i wyzywając dają świadectwo, że rzeczywiście nie powinni z nami pracować. Osoby pracujące na produkcji są otwarte , doskonale zorganizowane, pełne humoru i z pewnością chętnie pomogą stawiać pierwsze kroki nowym koleżankom , czy kolegom. Zapewniam, pracuję tu od wielu lat, znam ludzi z wszystkich działów, przeżyłam wiele zmian i uważam , że jeśli tylko praca się spodoba, to można śmiało wiązać przyszłość z tą firmą.

@ULA

Nie wiem skąd wniosek, że opinie takie piszą osoby, które nie odnalazły się w nowych warunkach. Być może tak jest, a czegoś nie wiem. Jeśli chodzi o produkcję to rzeczywiście są działy, gdzie atmosfera wśród operatorem jest dobra, żeby nie powiedzieć rodzinna. Ale nie wszędzie w całym zakładzie tak jest. Skoro pracujesz długo i znasz wszystkie działy, to powinnaś wspomnieć też, że parę lat temu w ciągu pół roku zwolnili się że względu na fatalną atmosferę pracy wszyscy pracownicy maintenance'u, a po pół roku zwolnił się protegowany dyrektora awansowany na kierownika tego działu. Potem przyszedł czas na dział zakupów i planowania. W ciągu półtora roku rotacja wyniosła 100%. W dziale jakości nowi ludzie wytrzymują najwyżej dwa lata. Jedynie dział engineeringu jest w miarę stabilny, ale chyba ze względu na słynne powiedzenie o tym dziale, które brzmi " co robi dział engineeringu? Nic, ale robi to wyjątkowo dobrze". Księgowość to inna bajka, bo szef działu jest na "ty" z członkiem zarządu i dyrektor już nie nęka działu. Także przyznać trzeba, że nie wszędzie jest kolorowo.

była
@ULA

ale jak można się nie sugerować opiniami skoro są w 99.9 % złe ? Chyba nie wzięły się one z powietrza ? Jak widać mobbing w tej firmie chlebem powszednim bo rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o kimś to pomówienia i mobbing właśnie -to nadaje się jedynie do sądu pracy - jeżeli ktoś pracował przez wiele lat w firmach z prawdziwego zdarzenia którym ta nawet do pięt niedorasta i tam sobie świetnie radził z obowiązkami to akurat tutaj sobie" nie poradził "? Wymyślanie tak nieudolnych kłamstw świadczy jedynie o ilorazie inteligencji osoby która je wymyśliła aby nie wyszła prawda na jaw jak to że w firmie na produkcji pracuje się w warunkach szkodliwych ale jest to zatajane - bo jak wiadomo za szkodliwe trzeba płacić a ta firma akurat nie jest zbyt skora, ponadto gdyby było to podane oficjalnie do wiadomości to nawet ostatni desperaci jeszcze tam pracują by pouciekali. W normalnych firmach jeżeli ktoś chce pracować w masce to bhp - owiec autoryzuje taką maskę i firma ją kupuje bądź zwraca pieniądze - to są moje płuca i moje zdrowie i nie żyjemy w XIX wieku - obecnie mamy do dyspozycji środki ochrony, ale w tej firmie nawet na bhp owcu oszczędzają -m żeby bhp owiec nie znał podstawowych przepisów nie mówiąc o kierowniku , jelenie to na rykowisku nie wśród ludzi .Kłamstwo ma krótkie nogi i jak wiadomo rzeczywistośc szybko je zweryfikuje, ponadto taki stopień hipokryzji i zakłamania to chciałabym zauważyć graniczy ze schizofrenią, więc żeby się tam odnaleźć to chyba trzeba by być samemu ciężko psychicznie chorym. Gdybym właśnie dokładniej przeczytała te opinie wcześniej to po prostu nie straciłabym czasu i zdrowia na tą pseudofirmę i szczerze nikomu nie polecam, ale przecież każdy może przekonać się sam - ludzie nie są idiotami tak jak wam się wydaje.

P.
@ULA

"pełne humoru"- czy pełne HUMORÓW ??? Te życzliwe "koleżanki" w wieku menopauzalno emerytalnym - zwłaszcza młoda osoba na pewno będzie czuła się świetnie w ich towarzystwie w atmosferze ciągłego poddenerwowania i kłótni - dlatego co i rusz ktoś rezygnuje . Wiadomo - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma,ale ktoś kto napisał takie bzdury jak widać nigdy nie pracował w normalnej firmie gdzie panuje przede wszystkim ZDROWA ATMOSFERA - należy tylko współczuć.

@N-y

Warto dodać jak postępują z ciezarnymi i ich powrotem... to koszmar co osoby przechodzą....omijajcie z dala

@ULA

Cała kompetentna kadra została wymieniona, która miała swoje zdanie i dbała o interes firmy

O
@Pawel

Łamią kodeks pracy na każdym kroku.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Valeant Med?

N-y

Trzeba być wystarczająco naiwnym, by uwierzyć w zapewnienia składane przez kierownictwo w czasie rekrutacji i wystarczająco perfidnym, by potem sobie poradzić z szarą rzeczywistością w pracy.

B -y
@N-y

Tylko po co sobie radzic i tracić tam czas, ta firma to taka porażka że nawet nie chce się pisać. Dominujący skład "teamu" to małomiaseczkowy zaścianek i wieś , problematyczne małostkowe niewychowane baby ; kierownictwo tego samego pokroju. Nie mają pojęcia o zarządzaniu więc zajmują się głównie plotkowaniem, po raz pierwszy spotkałem się z taką patologią i chamstwem w miejscu pracy. Poza tym nie ma w tej firmie możliwości rozwoju ani awansu, żadnych szkoleń, socjal żaden poza opieką medyczną, bardzo niska wypłata wręcz śmieszna w porównaniu do innych firm, na przerwie nie można nawet zjeść w normalnych warunkach bo szkoda im chyba na zakup stołu, prysznic to jest jeden na pokaz ze wogole jest ha ha - choć to wcale nie jest śmieszne nawet. Idealny potencjalny kandydat to swieżo przybyły ze wsi naiwny, który zbierał ziemniaki u ojca na polu i nie ma pojęcia jakie warunki panują w normalnych firmach.

@N-y

Swieta prawda, a czy ściana płaczu w dalszym ciągu funkcjonuje?

Jak maszstalowe nerwy, to możesz spróbować, codzienne spotkania nazywane ściana płaczu...

Zainteresowana

Czy nadal jest tak kiepsko w tej firmie na produkcji? Czy warto się nią zainteresować?

@Zainteresowana

Nie, absolutnie nie warto , zwłaszcza jezeli chodzi o produkcję, strata czasu i nerwów, ta firma powinna nazywac się " jeden wielki przekręt " - nieprzestrzeganie przepisów KP i BHP na każdym kroku , fatalna atmosfera nie do wytrzymania, szkolenia to fikcja na papierze, haos i totalna niekompetencja wśród kadry zarządzającej, ponadto brak ścieżek kariery , brak możliwości rozwoju,sama praca jezeli chodzi o produkcję żmudna nudna i monotonna, słaby socjal i przede wszystkim bardzo niskie wynagrodzenie w porównaniu do innych tego typu firm.

kiki
@Adam

sama prawda o tej firmie. Delikatnie mówiąc amatorszczyzna i miernoty. Ludzie zarządzający to zwykłe korpoludy bez jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia w zarzadzaniu a nawet nie wspominając o produkcji tego rodzaju. Żenada, żenada . Wszystkie zapewnienia i obietnice to bzdury. No cóż kiedy amatorzy zabierają się za prowadzenie biznesu.

@Zainteresowana

Dopóki jest kierownictwo nie branżowe warto omijać firmę,

Czym Valeant Med zachęcają? Jakie mają dodatki?

wiosna

To ta firma jeszcze w ogóle istnieje ?

well

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla firmy w obecnej sytuacji byłoby znalezienie kandydatów do pracy na cleanroomie w urzędzie pracy wśród osób z orzeczeniem o niepełnosprawności umysłowej - taka osoba najlepiej pasowałaby " osobowościowo" do cleanroomu, liderka tzw."kierowniczka" z takim typem osób szczególnie znajduje wspólny język, tak więc byłaby szczęśliwa, tym bardziej że byłoby to również korzystne z punktu ekonomicznego dla firmy o co bardzo się troszczy. Jaki pan taki kram ale o tym już było kilka postów wcześniej i nic się w tym względzie nie zmieniło, tak więc gratulacje dla kompetencji, autorytetu i sukcesów w zarządzaniu produkcją pana kierownika.

Teresa
@well

Pośrednio obrażasz pewne osoby w swoim poście, a pamiętaj, że na forum publicznym powinno się raczej tego unikać. Rozumiem, iż masz pewne zastrzeżenia co do zarządzania firmą Valeant Med, ale trzeba trzymać się jakichś zasad. Jestem ciekawa, jak długo właściwie byłeś pracownikiem tej firmy?

nowy

Firma nieuczciwa i nieetyczna to mało powiedziane. Najpierw na rozmowie przedstawiane są same superlatywy, po czym okazuje się, że raczej mało ma to wspólnego z rzeczywistością, niektóre istotne fakty dotyczące warunków pracy są celowo pomijane, a przecież jeżeli ktoś decyduje się na zmianę pracy, to po to aby zmienić ją sobie na lepszą a nie gorszą, tak więc gdyby wiedział to co celowo zostało pominięte i przedstawione w innym świetle to by tu nie przyszedł.Firma wydaje się być poważna ale niestety nie jest.

M-k

Chyba należało by uświadomić skoro ktoś jest tak ograniczony że sam nie ma świadomości

Denim
@M-k

Uświadamianie czegokolwiek takim jednostkom nie przynosi żadnego rezultatu,gdyż nie zdają sobie one sprawy ze swojego położenia i swojej choroby ,nie ma sensu mówienie mobberowi że jest mobberem, jest to problem firmy że toleruje takie zachowania bo w razie sprawy o mobbing to na niej ciąży odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

frn

Czy obecnie

M-k

Ponadto oprócz znajomości samego procesu produkcji przydałoby się posiadać również jakąś podstawową choćby wiedzę na temat zarządzania zasobami ludzkimi co się tyczy kierowników i liderów zmian - ale w tej firmie to chyba nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje; osoby z doświadczeniem nic dziwnego że uciekają - można się poczuć wręcz zszokowanym tym co tam się dzieje, a starsze kobiety pracujące długo są po prostu tak zastraszone że boją się odezwać zresztą nie ma do kogo bo nikt się nimi nie interesuje, jak i pracownikami wogóle.

@M-k

Problem dotyczy całego kierownictwa (usunięte przez administratora)Codzienne poranne zebranie produkcyjne przypomina apel poranny w wojskowej kompanii karnej. Wszelkie próby merytorycznej dyskusji są brutalnie gaszone i kończą się często wskazaniem kozła ofiarnego. Dyrektor czasem nazywa siebie niby żartem fuehrerem a kierownika produkcji oberleutnantem. Ale te przezwiska pasują do nich jak ulał i to wcale nie jest śmieszne.

OOO

Płacą bardzo mało biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy , z resztą jest tylko gorzej :(

Jerzy
@OOO

Napisz więcej szczegółów dlaczego,Twoim zdaniem,jest "gorzej" w firmie. Twoja opinia niewiele mówi o Valeant Med.

Prawda
@Jerzy

No to może to cię przekona. Operatorzy produkcji z kilkuletnim doświadczeniem (właściwie to operatorki) uciekają do pracy do Lidla, bo tam lepiej płacą. Pracownicy przyjmowani do biura po studiach i z doświadczeniem czasem prawie kilkunastoletnim dostają grubo poniżej średniej krajowej i obiecywane są złote góry. Potem rzeczywistość jest inna. Ale nie ma to jak przekonać się na własnej skórze. Powodzenia.

Zainteresowana

Cześć. Czy ktoś mi powie, jak sytuacja w firmie ? Jest stanowisko na specjalistę ds. Jakości. Warto wysyłać cv? Bo nie tak dawno chyba było to samo ogłoszenie ?

DR DRE
@Zainteresowana

Spróbuj. Po pierwszej rozmowie Wszystko bedziesz woedziała ...

Marchewka

Cześć! Może ktoś mi powiedzieć czy sytuacja w tej firmie się zmieniła? Jest lepiej czy wręcz przeciwnie? Czekam z niecierpliwością na opinię!

Niepodległy
@Marchewka

Wręcz przeciwnie. Ale klakierzy dyrektora oburzeni stwierdzą, że jest fantastycznie. To zależy do jakiej grupy aspirujesz.

Marchewka
@Marchewka

Niestety mało płacą a podwyżki są symboliczne

@Marchewka

Wysokość zarobków to kwestia indywidualna, ale oczywiście rozumiem, że w Valeant Med mogą być dla Ciebie zbyt niskie. A jestem jeszcze ciekawa, czy firm zapewnia jakiś pakiet socjalny? To ważna kwestia, więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Rafał i Paweł <3

To ciekawe, że każdy może sobie pisać na tym portalu co tylko chce, pod dowolnym "nickiem". Rodzi to bezkres możliwości :-)

Bohemian_rapsody
@Rafał i Paweł <3

Pełna zgoda, tym niemniej dość łatwo zidentyfikować autorów wypowiedzi po stylu...

NoNameCitizenOfRzesufff

Hej. Jak wygląda praca pracownika technicznego utrzymania ruchu ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeant Med - Warszawa

• Jak się pracuje w Valeant Med?

Zobacz opinie na temat firmy Valeant Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Valeant Med
  • Ryżowa 31