Opinie o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Dawid

Firma jak nabardziej profesjonalna ale to juz nie tak ekipa jak dawniej wrociłem nie dawno do pracy a pracowali tam od 10lat :)

Jan Fachman
@Dawid

Ma pracowników kadrę dobra od lat polecam warto z nimi współpracować można się dużo nauczyć

Fachman

BUD-MAX ceni sobie najlepszych fachowców tylko takich zatrudnia polecam wysokie zarobki dla fachowców!!!!!

Admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

@Admin

Zwolnienia są tylko z powodu kradzieży lub innych incydentów pozdrawiam firma ma zawsze stała solidna i rzetelna kadrę fachowców warto dla nich pracować polecam BUD-MAX

Marek Gancarz

Z tego co mi wiadomo Firma BUD MAX sprzedala swoje udziały Inwestorowi z Krakowa ,A Resztę ma Biznesmen z Rzeszowa który też zajmuje się budownictwem.

@Marek Gancarz

Biznesmen z Jasła właściciel firmy BUD-MAX zatrudnia najlepszych fachowców i działa fachowo i rzetelnie na terenie Całej Polski polecam BUD-MAX to najlepsza marka budowlana w Polsce!!!!

Pracownik Budmaxu

Dobry fachowiec zawsze znajdzie tam prace to dobra marka budowlana zatrudnia samych fachowców i solidna kadrę którzy znają się na fachu i robią prace z fachem solidnie fachowo i zawsze rzetelnie polecam !!!!

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Antoni

Bo takich fachowcow i majstrow budowlanych jak zatrudnia firma BUDMAX nie zatrudnia zadna inna firma to profesjonalisci i eksperci w dziedzinie budownictwa pd lat ktorzy klada duzy nacisk na nowoczesne technologie

Fachman
@Antoni

Ciężko znaleźć takich fachowców jak ma BUD-MAX pracują u niego od początku istnienia firmy polecam firma jest super prężnie rozwijająca się marka budowlana w Całej Polsce POLECAM maja sprzęty od wszystkiego Polecam !

Jaco

Tylko nieroby i inni maja wymagania praca dobra stała solidna firma solidna kadra prace wykonane rzetelnie i w czasie bardzo dobra marka polecam BUD-MAX praca zawsze jest nigdy nie stoją w sezonach polecam !!!!! Można się wiele nauczyć trzeba tylko chcieć i umieć coś na budowie bardzo porządna dobra firma polecam !!!!

ja się żadnej pracy na budowach nie boję, nawet po te 14 godzin. więcej roboty więcej kasy,matematyka dla obrotnych:) tylko kwestia ile się za godzinę w tym Budmax Jasło zarabia.mniej więcej jakie zlecenia wykonuje się u nich też możecie napisać.

@pracownik

Ja pracuję w Firmie Budowlanej BUD-MAX Firma zatrudnia dużo wyspecjalizowanych pracowników budowlanych w swoim fachu prace wykonujemy na terenie RZESZOWA Firma zatrudnia bardzo dużo pracowników często na delegacje wyjeżdżają to w BUSY firmowe się nie mieszczą bardzo solidna firma budowlana zatrudniająca samych fachowców większość to osoby z jasła bądź okolic. witam muszę pochwalić naszego szefa bo dostałem ostatni premię i co tydzień otrzymuję zaliczkę.

budowlany
@Anonim

Pewnie, że zarobki mają tutaj całkiem niezłe, zwłaszcza, że jakieś premie się miały pojawić Przedsiębiorstwo profesjonalne fachowe i rzetelne prace wykonują na najlepszych materiałach zawsze w terminach polecam.!

STO
@pracownik

Płacą dobra kasę fachowca i fachmana których mają i się roboty trzymają polecam bardzo dobre przedsiebiorstwo oraz warunki pracy

Brygadzista

Firma rekrutuje na stanowiska wykfalifikowana kadra fachmanów fachowców z takim współpracuje ! Tylko i wyłącznie ale można się wiele nauczyć ! Tylko trzeba współpracować z fachmanami którzy znają fach polecam polecam BUD-MAX

Fachowiec

BUD-MAX to solidna marka która zatrudnia najlepszych fachowców budowlanych w Polsce obsługuje duże Inwestycje budowlane w całej Polsce ! Pracy im nie brakuje kadra solidna i czasowa żadnych poprawek polecam ich pracuje u nich od lat i jestem bardzo zadowolony zawsze maja prace super warunki polecam ! Jest to bardzo dobra marka budowlana

FACHMAJSTER

Bardzo dobra firma dbajaca o pracownikow prace wykonuje zawsze w czasie zatrudnia dobra kadre fachowcow znajacych sie na budownictwie.uzywa najlepszych materialow oraz dba o najnowczesniejsze technologie.polecam bardzo dobre wysokie zarobki dla fachowcow oraz wykfalifikowanej kadry ma stala najlepsza kadre dziala na Cala Polske !!!! Polecam warto dla nich pracowac !!!!

Jarek

BUD-MAX zatrudnia samych fachowców fachmanów najlepszych w Polsce którzy znają swoją fachowość jakość rzetelność i profesjonalność Działają na terenie całej Polski !

Lidia

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Użytkownik @Gienek wspomniał o tym, że w firmie BUD-MAX jest bogaty pakiet socjalny. Mogę wiedzieć, co konkretniej się na niego składa? Jak wiemy, metody motywacji pracownika, tudzież właśnie zaplecze socjalne to bardzo istotna kwestia w dzisiejszych czasach, dlatego liczę na tę informację.

@Lidia

Biorą duże budowy Inwestycje budowlane na terenie Całej Polski Bloki oraz inne stawiają Ma dobra kadrę fachmanów i fachowców polecam ! Bardzo dobra kadra oraz atmosfera!!

JB

Zastanawiam się kto pisze takie opinie każdy ma swoje wymagania humory itd zamiast Uzalac się nad sobą weźcie się za robotę a pracy nie brakuje :)

arczi

Ludzie mają umowy na długi okres,. pracowalem w tej firmie. slyszalem jednak same pozytywne opinie. tak wiec polecam prace w P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF bardzo profesjonalne przedsiębiorstwo budowlane.

Gienek
@arczi

BRAWO Kapitalna firma wielki szacunek od pracodawcy dla pracownika!! Znakomite warunki pracy połaczone z bardzo dużym wynagrodzeniem jak na polskie warunki pracy Od pierwszego dnia gwarantowana umowa o prace na czas nieokreslony połączona z bogatym pakietem socjalnym stałe warunki pracy dla pracowników, bony o dużej wartosci na swieta , opłacona prywatna opieka medyczna W tej firmie na pierwszym miejscu jest pracownik bardzo spokojna praca bez jakiegokolwiek stresu znakomita przyjazna atmosfera w pracy ,kilka!!! mozliwosci dodatkowej premii dla pracownika do miesięcznego wynagrodzenia NUMER 1 W POLSCE JAKO WZOROWY PRACODAWCA polecam!! P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Lidia

Widzę tu wiele nowych komentarzy dotyczących firmy P.P.H.U BUD-MAX, może posiada ktoś informacje jak obecnie wygląda sprawa nowych miejsc pracy w tej firmie? Zapraszam was do pisania nowych komentarzy! @Bobbudowniczy, dziękujemy za Twój komentarz, czy udzielisz nam informacji by firma P.P.H.U BUD-MAX oferowała swoim pracownikom jakiegoś typu dodatki do płacy, bony pracownicze w święta? Czy pakiet socjalny dla pracowników jest dość rozbudowany? @Pracownik BUD-MAXU, możesz opisać nam jak wygląda sprawa z premiowaniem pracowników w firmie firma P.P.H.U BUD-MAX? Premie są na porządku dziennym, czy rzadkością? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za nowy komentarz dotyczący tego aspektu.

Przemek
@Lidia

BUD-MAX to świetna firma, mają poważne kontrakty i aż się człowiek sam do siebie uśmiecha, że może tu pracować. Dobre zarobki, roboty w różnych rejonach Polski czyli przy okazji zwiedzanie wielu miejsc.polecam!!. BUD-MAX zatrudnia samych fachowców bo tylko z takimi mogą pracować! BUD-MAX to spokojna , normalna firma ale dla ludzi którzy jadą pracować a nie udawać ,że pracują. Można nieźle zarobić.!! Pracujemy dla firmy BUD-MAX i to jest najważniejsze

Najlepsza Firma w rejonie Jasielskim Polecam BUD-MAX Józefa!.

Bobbudowniczy
@Anonim

porżądna firma:) najlepsza na rynku Dobry pracownik nie musi się obawiać o nic. pracę znajdzie wszędzie , taka firma jak BUD-MAX szanuje dobrych fachowców

Leszek

Ja pracuję w tej firmie od 12 lat. Jak przyszedłem do firmy nie znałem zawodu w którym miałem pracować. Zaczynałem jako pomocnik a powoli nabierałem praktyki i po 2 latach byłem już dobrym fachowcem. Od początku byłem zatrudniony na umowę o pracę. Wypłaty były płacone w terminach wcześniej ustalonych. Przez cały okres jak pracuję zdarzyły się opóźnienia chyba ze cztery razy ale były to opóźnienia około tygodnia. Firma BUD-MAX płaci za pracę , za urlopy, za zwolnienia lekarskie a w okresie letnim dostajemy napoje. Pod względem BHP jesteśmy wyposażeni w ciuchy robocze i środki ochrony osobistej. A co najważniejsze mamy zapewniony transport samochodami firmowymi z domu do pracy i z pracy do domu. Kilka lat temu właściciele zakupili samochody busy do dowozu pracowników i my z tych samochodów korzystamy. Koszty paliwa i naprawy samochodów zapewniają właściciele firmy. My na dojazdy do pracy i z pracy do domu nie wydajemy ani grosza. Z naszej strony zapewniamy tylko kierowców którymi są nasi koledzy którzy maja prawa jazdy i długoletnie praktyki związane z prowadzeniem samochodów. Wiem z . Owszem nie toleruje się w firmie nierobów , pijaków i złodziei . Z takimi pracownikami właściciele firmy się szybko rozstają i te negatywne wpisy chyba od takich pochodzą. Ja ze swej strony oceniam firmę jako bardzo dobrą i dbającą o pracowników zapewniającą dobre stałe warunki pracy.

W BUDMAXIE rekrutują na stanowiska pracy do dociepleń oraz elewacji budynków stawki godzinowe od 15zł zapewniają umowę w biurzę firmy dają zakwaterowania oraz samochody służbowe dostawcze wszystko do uzgodnienia w biurze firmy u Prezesa.

Świeży
@pracownik

Warto spytać w biurze firmy w Jaśle o prace firma rekrutuje na wiele stanowisk do wielu ekip budowlanych stawki od 12 dla pomocników od 18 dla majstrow

jaro
@Świeży

Na budowie w RZESZOWIE pracuje się po minimum 14 godzin Jeśli chodzi o współpracowników to atmosfera jest przeważnie dobra, szczególnie w biurze, mniej na budowach (zależy od kierownika).szef Prezes firmy BUD-MAX , jest konkretnym i wymagającym pracodawcą. SUPER FIRMA SZCZERZE POLECAM Brygadzista.

Pracownik BUD-MAXU

Bardzo Dobra profesjonalna solidna firma dbająca o pracownikow, warta polecenia.Roboty wykonują solidnie rzetelne profesjonalnie i fachowo dbają o każdy szczegół i terminowość kadra pracowników solida i fachowa.Zatrudnia dobrych fachowców.

Wojtek

Taka solidna i fachowa ekipę jak w tej Firmie nie znajdziecie nigdzie prace wykonują na najlepszej klasy materiale budowlanym Inwestycje kończą zawsze w terminach co sprawia że mają dużo pracy na terenach Całej Polski polecam BUDMAX w Firmie Cały czas trwaja rekrutację na stanowiska pracowników budowlanych oraz pomocników potrzebuja osoby z doświadczeniem bo zatrudniają samych fachowców dużo pracy mają aplikować na stanowiska pracy można w biurze bądź pytać pod telefonem.Firma BUD-MAX to firma która dba o najwyższą najnowocześniejszą jakość usług budowlanych fachowość to co jest ich cechą i profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef - Jasło

• Jak się pracuje w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef
4.8/5 Na podstawie 132 ocen.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef