Opinie o A-Z Personalservice GmbH

Szanowni Państwo,

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego wnikliwie zapoznaliśmy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na wątku dedykowanemu naszej firmie.

Niestety zauważyliśmy, że duża część opinii odnosi się zupełnie do innego przedsiębiorstwa. Dlatego bardzo prosimy o rozwagę użytkowników forum i niepublikowanie informacji na temat niezależnej od nas firmy Primero w tym miejscu. Pragniemy zwrócić uwagę, że niesprawiedliwie godzi to w wizerunek naszej firmy.

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy otwarci na komunikację z osobami, które współpracują bądź współpracowały z naszą agencją, a także na pytania osób zainteresowanych naszymi rekrutacjami. Prosimy oczywiście o merytoryczne komentarze, bo tylko do takich jesteśmy w stanie się odnieść. Treści łamiące regulamin forum będą usuwane.

Za cel stawiamy sobie przedstawienie autentycznego i obiektywnego obrazu współpracy z naszą agencją, zachęcamy do odwiedzania naszego profilu.

Serdecznie pozdrawiamy,

A-Z Personalservice GmbH

Szukają teraz monterów instalacji sanitarnych i co sądzicie, czy warto się zatrudnić, bo najchętniej po świętach już bym wyjechał. Własny samochód mam, więc to nie problem ale brak mi doświadczenia, ale chcą pracownika co minimum 5 ostatnich lat na terenie Niemiec przepracował. Przyjeli kogoś z was, a nie spełniał tego warunku?

Ziomek 2003 Nowy wpis

Co to jest za agencja czy ona jest w porządku nie ma z nią problemów jak wyglądają mieszkania jeśli ktoś wie jak się do mnie odezwie

Kontakt telefoniczny ale do kogo ? jakis numer telefonu ?

@A-Z Personalservice GmbH

Na stronie firmowej jest niemiecki numer telefonu? Jak na niego zadzwonię to musze mówić po niemiecku czy ktoś z językiem polskim także się znajdzie? Chce mieć jasność podczas konsultacji

Nowy wpis

Mozna rozmawiac rowniez w jezyku polski.

Nadal aktywne jest głoszenie dla hydraulika. To znaczy że taka rotacja na tym stanowisku czy po prostu potrzeba więcej osób z takim fachem? Chce dopytać o konieczność posiadania własnego samochodu do dyspozycji. Mam prawo jazdy ale nie mam auta. Firma nie oferuje służbowego jak jest taka sytuacja?

Dzien dobry, tak jest zapotrzebowanie na fachowcow z doswiadczenie, jesli chodzi o wlasne auto to zalezy od zlecenia, zawsze lepiej jest miec wlasny samochod ale czasem mozna zorganizowac wyjazd i prace bez wlasnego auta. Aut sluzbowych nie oferujemy, Pozdrawiamy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w A-Z Personalservice GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jaka atmosfera jest między działami w A-Z Personalservice GmbH?

Dariusz

Zainteresowało mnie ogłoszenie do pracy w Niemczech na stanowisko hydraulik-monter instalacji sanitarnych. W obowiązkach jest gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec. To znaczy że to praca mobilna i przenoszą do różnych punktów? Jak z zakwaterowaniem? W każdym miejscu jest zagwarantowane?

@Dariusz

Dzien dobry, tak, praca jest na ternie calych Niemiec. W tym momencie najblizej bylby Hamburg - na dlugi okres czasu, a wiec raczej bez zmieniania miejsca pracy. Zakwaterowanie my znajdujemy dla pracownikow. Kwota za nie maksymalnie do 20 euro jest odliczane z wynagrodzenia pod koniec miesiaca, sume powyzej 20 euro my doplacamy, jest tez mozliowsc samemu znalezienia czegos co by bardziej odpowiadalo, trzeba tylko wczesniej z nami ustalic do kiedy zakwaterowanie przez nas ma byc wynajete, aby sie one nie dublowaly. Pozdrawiam

Bianka
@A-Z Personalservice GmbH

20 euro to jeszcze nie majątek :) mnie interesuje standard tych kwater, mogłabym się dowiedzieć ile jest maksymalnie osób na kwaterze, czy może każdy pracownik ma swoją? Jeżeli jednak jest dzielona, to przynajmniej są oddzielne łazienki? No i jak w ogóle daleko są te kwatery oddalone od miejsc pracy?

@Bianka

Czy Pani szuka pracy dla siebie czy dla meza ? My posiadamy prace tylko dla mezczyzn, jest to branza budowlana Pozdrawiamy

@A-Z Personalservice GmbH

Czy mogą państwo podać mi podobne informację o pracy, ale na stanowisku Elektryka? (Sankt Gallen, Berno, Zurych) Zauważyłem, że taka oferta również się tutaj pojawiła :)

Ile jest zmian w A-Z Personalservice GmbH?

Nie ma zmian. Praca jest od 8 - 10 godzin dziennie. Od poniedzialku do piatku lub do soboty.

Bartosz
@Pracodawca

Soboty zdarzają się często i od czego jest zależne, czy są w danym miesiącu albo ich nie ma? Bo interesuje mnie praca i tak w sumie ciekawa kwestia. A no i weekend (sobota) pracujący lepiej dniówka płatna wychodzi?

@Bartosz

Soboty jako dzien pracujacy lub niepracujacy zaleza tylko od firmy w ktorej sie pracuje, nie sa obowiazkowe. Sobota jest dnie platnym normalnie, poniewaz jest to dzien ogolnie przyjety jako pracujacy, inaczej natomiast sa rozliczanie niedziele, poniewaz jest to swieto, praca w niedziele zdarza sie bardzo rzadko.

Staramy sie o przyjazna atmosfere, ale najlepiej o tym swiadcza opinie, ktore otrzymujemy np: "Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata, jestem zadowolony ze współpracy z Firma A-Z Personalservice Gmbh.-Panie w biurze starają się jak mogą aby zadowolić każdego Pracownika.- Umieją sobie poradzić w ciężkich sytuacjach i znajdują zawsze szybko rozwiazanie na pojawiający się problem- oraz wypłata na czas i pełny opis wynagrodzenia.-Aby dostać odpowiednią stawkę godzinowa trzeba wykazać się umiejętnościami-ale tak jest w każdej poważnej szanującej się Firmie. -Odszedłem z tej Firmy ponieważ zmieniły mi się plany życiowe. -Polecam tą Firmę wszystkim, ponieważ możecie nabrać doświadczenia w różnych dziedzinach fachu oraz poznać różne typy budów i oczywiście umowa na warunkach niemieckich plus finanse są prawidłowe." Pozdrawiamy, A-Z Personalservice

J-ZS

To jest moja opinia

Marian Siewert

Witam pracowałem

Marian Siewert
@Marian Siewert

Witam pracowałem w waszej firmie jakiś czas temu bardzo podobało mi się ,współpraca była na wysokim poziomie . Mam pytanie czy zatrudnicie faceta 70 -cio latka w dobrej kondycji na spawacza 311 . Nadmieniam że pięć lat z przerwami pracowałem w Niemczech jako spawacz 311 oraz monter rur Z Poważaniem Marian Siewert

Nie dotyczy naszej firmy. Pani Karina u nas nie pracuje.

Jaki dress code obowiązuje w A-Z Personalservice GmbH?

Pracownicy otrzymuja ubrania firmowe, pozdrawiamy

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie A-Z Personalservice GmbH? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 20 stycznia

Jest to stala umowa o prace na czas nieokreslony.

Kamil

Byłem wstępnie umówiony na wyjazd od poniedziałku, miałem dać znać na drugi dzień, po zadzwonieniu okazało się że tej pracy jednak nie ma, nie polecam ponieważ odmówiłem 2 inne roboty i na nic się to zdało

@Kamil

Szanowny Panie, Sytuacja, którą Pan opisał, nie miała miejsca. Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – i nie oczekujemy wyłącznie afirmacji, ale każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy nieprawdziwe, zniesławiające Firmę oraz jej pracowników, powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Autor takiego komentarza może być (po ustaleniu i ujawnieniu danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej. Jeśli Pan ma informacje, które w Pana ocenie wymagają wyjaśnienia, prosimy o ich przesyłanie na adres:info@a-z-p.de --

Witam Ciebie Waldi. Zanim wpiszesz opinie to sprawdz najpierw gdzie wczesniej pracowales lub pracujesz. Nie psuj opini dla firm, ktore z toba nie maja nic wspolnego.

gitas

Firma do niczego w czasie pandemi zwolnili mnie i nawet za zwolnienie niezaplacili.Radze od nich jak najdalej.

@gitas

Swiezo do pracy przyjety pracownik w okressie 1-go miesiaca pobytu w pracy zjechal do domu I nie wrocil. Chce zaznaczyc, ze w czasie pandemii nie jest latwo uzyskac nowe zlecenie dla pracownika. Mimowszystko, zycze temu Panu duzo szczescia w zyciu zawodowym jak i prywatnym.

Zyk
@A-Z Personalservice GmbH

Nieprawda ten miesiąc to było osobne zlecenie a pracowałem u was pół roku zwolniliście mnie bo poszłem na zwolnienie i nieeklamcie jesteście oszustami.

Darek W.

Z firmą A-Z Personalservice GmbH związany byłem przez 3,5 roku (2015-2018). Mając porównanie do wielu innych firm z którymi współpracowałem wcześniej mogę wyrazić jednoznaczną opinię: 1. Pełen profesjonalizm. 2. Pełna uczciwość i przejrzystość rozliczeń przepracowanych godzin i należnych pieniędzy. 3. Bardzo ciepłe i życzliwe podejście do pracownika przez personel z Berlina (serdecznie pozdrawiam Panią Anię, Dorotkę i resztę załogi). Pracę zakończyłem na własne życzenie. Po dwóch latach potrzebowałem świadectwo pracy. Jeden telefonik, parę minut miłego wspominania i za trzy dni świadectwo było w skrzynce na listy. Jeśli kiedyś jeszcze zachce mi się wyjechać do Niemiec to tylko przez tą firmę.

REKRUTACJA

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy za granicą - na terenie Niemiec, zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ogłoszeń!

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce ->oferty pracy

Czekamy na zgłoszenia!
Maciej

Pracowałem w A-Z Personalservice łącznie 3 lata. Poza dobrą pracą, niezłą stawką trafiłem tam na wspaniałe panie które dbają o pracownika. Panie rozwiązywały na bieżąco wszystkie powstałe w trakcie mojej pracy problemy. Kiedy trafiłem do szpitala nie zostałem zwolniony ( mimo że byłem w okresie próbnym). Wręcz przeciwnie. Udzielono mi pimocy, panie telefonowały do mnie uspokajając mnie przed zabiegiem koronografii. Kiedy po szpitalu wróciłem do pracy kilka razy dopytywano z biura o moje samopoczucie. Anegdotą w A-Z stało się pytanie o jogurty przy antybiotyku ( zainteresowani wiedzą). Polecam tego pośrednika każdemu kto chce wyjechać i uczciwie pracować. Zero problemów z wypłatami. Wszystko zawsze na czas. Świetne podejście do pracownika.

J-ZS

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata, jestem zadowolony ze współpracy z Firma A-Z Personalservice Gmbh.-Panie w biurze starają się jak mogą aby zadowolić każdego Pracownika.- Umieją sobie poradzić w ciężkich sytuacjach i znajdują zawsze szybko rozwiazanie na pojawiający się problem- oraz wypłata na czas i pełny opis wynagrodzenia.-Aby dostać odpowiednią stawkę godzinowa trzeba wykazać się umiejętnościami-ale tak jest w każdej poważnej szanującej się Firmie. -Odszedłem z tej Firmy ponieważ zmieniły mi się plany życiowe. -Polecam tą Firmę wszystkim, ponieważ możecie nabrać doświadczenia w różnych dziedzinach fachu oraz poznać różne typy budów i oczywiście umowa na warunkach niemieckich plus finanse są prawidłowe. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z Personalservice GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w A-Z Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A-Z Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Z Personalservice GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Z Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w A-Z Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.