A-Z Personalservice GmbH

Opinie o A-Z Personalservice GmbH

Aktualność
Obecnie rekrutujemy: elektryków, hydraulików, spawaczy, monterów wentylacji i klimatyzacji oraz fizjoterapeutów.

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce ->Oferty pracy!

Zainteresowanych zapraszamy do skłania aplikacji!
Ewunka77

Witam jestem zainteresowany praca od zaraz Hydraulik spawacz gazowy311.30 lat praktyki.Jestem razem ze szwagrem rowniez hydraulik w Hamburgu.Jestesmy zainteresowani praca od zaraz Jestesmy w Hamburgu Tel 665591790.Pilnie czekam na odpowiedz

Kamila
@Ewunka77

Dzień dobry, wiem, że szukają na to stanowisko, ale w Berlinie. A ja właściwie jestem ciekawa, czy ktoś z Was pracuje bezpośrednio w A-Z Personalservice? Ile można tutaj zarobić w HR?

Witam wszystkich ja pracowałem w firmie A=Z, kilka razy, polecam wszystkim, firma jest solidna, zawsze pomocna, bardzo dobry kontakt z paniami w firmie, pieniądze na czas i całkiem nieźle. Ja byłem bardzo zadowolony, i napewno z czystym sumieniempolecam

Jerry

Mam zamiar wyjechać do tej firmy. Odradzaż? Dostałem maila z ilością godzin i pensja czy to bujda Twoim zdaniem ? Lepiej dac sobie spokój?

@Jerry

Ja przepracowałem w tej firmie równe 4 lata i mogę spokojnie polecić. Myśle że w przyszłości znowu się u nich zatrudnię.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w A-Z Personalservice GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

toja

Dlaczego tak uważasz?

Kamila
@toja

Nie powinniśmy zajmować się tu takimi rzeczami. Jest to bowiem wątek, na którym użytkownicy dzielą się swoją spostrzeżeniami, dotyczącymi szeroko pojętych warunków pracy w firmie AZ Personal Service. Może chociaż posiadasz jakąś wiedzę na temat tego, na jakie aktualnie stanowiska prowadzą tam rekrutację? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za przekazanie Nam tej informacji.

cezar

i jak pojechales tam?

cezar

malo godzin? to ile mniej wiecej godzin robiles? jak klimat z mieszkaniem byl? nic wg nie gotowales? tzn ze byles od rozladowywania towaru?

komentarz nie dotyczy firmy A-Z Personalservice GmbH

@cezar

Nie dotyczy frirme A-Z Personalservice. W dalszym ciagu niezrozumoaly blad ADMINISTRATORA z firmy GOWORK.

Pawel

Witam. Miałem zacząć z tej agencji pracę jako elektryk. Wypyrywalem się wszystko co i jak. Dostałem papiery. Załatwiłem już busa. A pani w okularach powiedziała że już mają innego pracownika. Co to wogule ma być. To (usunięte przez administratora) Uważać na nich. Tylko nachapac się chcą jak większość agenci

@Pawel

Panie Pawle albo Panie Kamilu. Musi Pan wkoncu sie okreslic: Pawel czy Kamil. Jeszcze raz Zostal Pan przez nas powaznie potraktowany. Nie dostarczyl Pan nam zadnych dokumentow jak: 1. Dukument ukonczenia szkoly w zawodzie elektryka 2. CV 3. Zameldowanie, ktore jest bardzo wazne dla niemieckiej kasy chorych Mielismy Pana tylko adres E-Mailowy i nr. telefonu. Na tej podstawie nikt panu nie wypisze umowy o prace. Na Pana miesce pojechal inny kandydat i pracuje. Przykro nam ze tak sie stalo, ale inaczej postapic nie moglismy. Zyczymy Panu dalszych sukcesow w zyciu zawodowym jak i prywatnym

Iza

Moi drodzy uważajcie na tą firmę, w(usunięte przez administratora) Na jaki adres? Nie wiadomo. Wygląda to tak, że najpierw umowę się skanuje i odsyła, potem zaś dostaje się sms-em adres na który macie jechać, nic wcześniej nie wiedząc z wyjątkiem miasta! To nienormalne! Kiedy zaczęłam sprawdzać tą firmę zadzwonił do mnie (usunięte przez administratora)Uważajcie na siebie! To Polacy którzy nie podają żadnych konkretów, (usunięte przez administratora)

nie wiem
@Iza

droga kolezanko mam tam jechac do berlina jako piekarz powiedzieli ze z berlina mnie zawioza do monachium bo tam sie znajduje piekarnia, czy to prawda to nie wiem pierwszy raz sie spotykam z takim czyms jak mozesz to przedzwon dzisiaj do mnie. pozdrawiam oto moj nr. (usunięte przez administratora)

@Iza

Mimo, ze juz tyle czasu uplynelo od pani komentarza to jednak chce sie zapytac co do jednej kwestii. Pisze Pani, ze ten pan jest pani mezatka. Z dokumentow i rozmowy telefonicznej domniemanego meza wynikalo ,ze byl w tym czasie kawalerem. Takze nie rozumiemy pani frustracji.

Kamil

Bardzo proszę o usunięcie ta Panią

@Kamil

Panie Kamilu. Zostal Pan przez nas powaznie potraktowany. Nie dostarczyl Pan nam zadnych dokumentow jak: 1. Dukument ukonczenia szkoly w zawodzie elektryka 2. CV 3. Zameldowanie, ktore jest bardzo wazne dla niemieckiej kasy chorych Mielismy Pana tylko adres E-Mailowy i nr. telefonu. Na tej podstawie nikt panu nie wypisze umowy o prace. Na Pana miesce pojechal inny kandydat i pracuje. Przykro nam ze tak sie stalo, ale inaczej postapic nie moglismy. Zyczymy Panu dalszych sukcesow w zyciu zawodowym jak i prywatnym

Kamil

Proszę. Uważać na kobietę z tej Agencii w okularach. Ona załatwia pracę. Wysyła papiery. Ja podpisałem papiery i załatwiłem busa. A ona mi pisze ze juz ma innego Pana na moje miejsce.

Pawel

Pani w okularach wprowadza w błąd ludzi. Proszę o usunięcie jej ze stanowiska

Irek

AZ Personal Service to dobra firma tylko może z niektórymi osobami jest kłopot?

Izak

Co do obucha to chyba OK.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z Personalservice GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w A-Z Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A-Z Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Z Personalservice GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Z Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w A-Z Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A-Z Personalservice GmbH