Opinie o SRS Recruitment Sp. z o.o. w Kruszynki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SRS Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SRS Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SRS Recruitment Sp. z o.o. w Kruszynki

Halina

Ktoś tutaj opisał przykrą historię, jak pojechali na miejsce i okazało się, że nie ma dla nich pracy. Bardzo potrzebuje wiedzieć, czy to jakaś jednostkowa sytuacja, czy więcej osób ma takie historie? Jaką mam pewność, że wyjadę z nimi i praca będzie na 100%?

@Halina

Mój tata pojechał i okazało się że z dnia na dzień nie ma pracy i nie interesowało ich to co się już z nim stanie

Czy pracodawca SRS Recruitment Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Malwina Nowy wpis

Witam nie polecam agencji rsr najgorsza w jakiej byłam po przyjeździe warunki mieszkalne maja wiele do życzenia . Następnie agencjia tak po prostu dedykuje sie nie podpisać umowy i z minuty na minutę wystawiają ludzi na ulice nie interesuje ich co z tobą sie stanie i gdzie pójdziesz .

Aga

Tragedia ,praca miala byc na lini produkcyjnej miesa lub mycie skrzynek w fabryce ja trafilam od pierwszego dnia na sprzatanie kibli i zbieranie fartuchow zakrwawionych po kilku dniach zrezygnowalam prosilam o przeniesienie na linie produkcyjna *ubikacje cale w ............... nawet obok czyli nie dozniesienia ,przeniesiono mnie do narzeczonego na hale miesna sprzatalam kawalki miesa z podlogi specjalna zbieraczka a ci co kroili mieso zamiast do skrzynek rzucali na ziemie wiec czlowiek schylony cale 8 godzin pod stołami ,kosze ciezkie ,lokacja /pokoj bez zamykania ukradli telefon ,polaczek podsluchal ze szukamy innej pracy na pralni dzien wczesniej zostal wywalony za picie z zakladu miesnego zadzwonil do koordynatora ze chcemy zmienic prace bo byla nie adekwatna do tego co obiecywali ,koordynator odrazu przyjechal zobaczyl torby spakowane i kazal opuscic lokal wrocilismy do polski pracujemy w Niemczech z normalna agencja OMIJAC SZEROKIM KOLEM OSZUSTOW .................... oczywiscie pieniadze tez sie nie zgadzaly

Mika Nowy wpis
@Aga

Witam czy mogłabyś podpowiedzieć gdzie i jaka praca w Niemczech szukam pracy i trochę obawiam się że źle trafię

Jak szefostwo w SRS Polska traktuje ludzi?

Zawiedziony

Srs to banda zależy gdzie trafisz mieszkania fatalne 10 osób jedna łazienka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SRS Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Micho

Czy firma pobiera jakaś kaucję przed wyjazdem do pracy do Holandii?

Ta agencja to jakiś żart... szczerze nie polecam ! Pracuje u nich dopiero tydzień i już tego żałuję. Praca nie jest zła, pracuje przy mięsie na linii produkcyjnej, lecz mieszkanie to jakaś kpina. Jest strasznie zimno trzeba spać poubieranym w dwa swetry bo inaczej idzie rano zamarznąć... Jakby tego było mało to przyjeżdża koordynator i sprawdza czy jest zimno, jest zimno więc OK! ;/ Jeszcze wyskakuje że tak powinno być i nie można mieć czasami żadnego grzejnika elektrycznego. Kolejny problem to (usunięte przez administratora) których nie ma gdzie wyrzucać, na mieszkaniu mamy z 10 worków (usunięte przez administratora) i brak karty do kontenerów na mieście gdzie powinno się je wyrzucać (agencja nie załatwi karty bo podobno miasto nie chce jej wydać z powodu iż zbyt dużo ludzi na mieszkaniu je gubiło ), (usunięte przez administratora) mamy wywalać jakieś 30 km za miastem gdzie jest to darmowe i bez karty, mamy tam dojeżdżać agencyjnym autem tylko że na mieszkaniu jest jeden kierowca który nie chce tracić swojego wolnego czasu na wywożenie za każdego (usunięte przez administratora) autobusem ich raczej nie zawiozę . Nie polecam agencji gdyż traktują ludzi jak te świnie na ubój przy których się pracuje :) Jak komuś nie przeszkadza zimno na mieszkaniu oraz (usunięte przez administratora) to oczywiście może próbować.

Patryk

Odnośnie SRS to kazali nam przyjechać do biura w Rotterdamie. Mieliśmy mieć zapewnione mieszkanie i pracę. W drodze zadzwonił ktoś od nich z Polski i powiedział że nie mogą się z nami skontaktować. Oczywiście nie musze mówić że nikt nie dzwonił. Powiedział że on nas nie zgłosił bo myślał że nas nie będzie. Później cos że spróbuje odkręcić że to jakaś pomyłka i jakieś tam Bla bla. W biurze pani Ania wziela od nas dane i kazala chwile (czytaj godzinę) poczekać. Podali nam adres i kazali tam poczekać. Mieszkanie ładne ale pracy brak. Po 3 tygodniach czekania pojechaliśmy gdzie indziej. Następnego dnia wiadomość że praca a raczej intake jutro. Trzeci raz ta sama gadka. Ale praca nie wiadomo kiedy bo nie maja kierowcy. Dla zainteresowanych mam screeny z rozmów. E-mail patrykzych31@gmail.com

Filip

Firma SRS Polska przeszła duże zmiany własnościowe i aktualnie DGT Spółka z o.o., stała się następcą prawnym Radiosys i SRS Polska.

Patryk

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Nic nie mogę znaleźć a słyszałem o firmie sporo dobrego!!

@Spoteusz widzę, że jesteś zadowolony z pracy w SRS Polska i chwalisz tą firmę. Piszesz, że jest możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Powiedz czy Tobie udało się awansować w strukturze firmy? Taka informacja za pewne jest ważna dla tych co chcą aplikować.

Spoteusz

Solidna i rzetelna Firma. Przepracowałem tam kilka ładnych lat i co bym uznał na plus to : - przyjazna atmosfera - fajni ludzie - praca przy ciekawych projektach - dobre portfolio produktowe - brak problemów z płatnościami zarówno dla pracowników jak i kontrahentów - szkolenia (kraj i zagranica) i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - ugruntowana i rozpoznawalna marka na rynku Minusy też pewnie by się jakieś znalazły , ale nie były to rzeczy kluczowe. Prawda jest taka, że jeśli ktoś ma problem i nie chce pracować to zawsze znajdzie tysiąc wymówek i winą za swoją porażkę obarczy pracodawcę . Z czystym sumieniem polecam współprace.

orety

czy ja wiem @esia.. właściciel może nie jest idealny, ale faktycznie pracownicy powinni zajać się robotą.

g

Odradzam bardzo pracę w tej firmie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SRS Recruitment Sp. z o.o. - Kruszynki

• Jak się pracuje w SRS Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRS Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRS Recruitment Sp. z o.o.?

SRS Recruitment Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Szmaragdowa 4
    87-300 Kruszynki

SRS Recruitment Sp. z o.o.