Opinie o Univeg w Niepruszewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Univeg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Univeg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Univeg w Niepruszewo

Elżbieta Nowy wpis

Widzę tu najnowszy komentarz o tym że pracowników brak - czyli co, za mało ludzi? Planują jakieś przyjęcia w najbliższym czasie z tego powodu? Bo szukam pracy i zastanawiam się nad posłaniem do nich CV... często biorą nowych ludzi?

Nika Nowy wpis
@Elżbieta

Tak potrzebują na umowę zlecenie dobre zarobki od wtorku do piątku od godziny 12

Zofia Nowy wpis
@Nika

Jest możliwość przybliżenia tych dobrych zarobków tak dla jasności?

@Zofia

Proszę poczytać oferty pracy. Pracuje kilka osób na umowę zlecenie i z wynagrodzenia są zadowoleni, jeżeli człowiek jest wydajny i wyrobi godzinową normę ma więcej na godzinę więc wszystko zależy od podejścia pracownika

On

(usunięte przez administratora) na kółkach, gówniani klienci, pracowników brak pracy coraz więcej najlepszych zabrali na mroźnie. A największą porażka to kierowniczka pani A.S osoba nie odpowiednia na tym stanowisku awans dzięki dawaniu (usunięte przez administratora)

Były

Omijajcie Greenyard w Niepruszewie. Pracowałem tam ponad rok i pisząc krótko Greenyard nie szanuje w swoich pracowników. Wynagrodzenie to podstawa plus dodatek frekwencyjny i premia, które łącznie dają 1/4 wypłaty. Firma żąda pełnej dyspozycyjności. Wystarczy już 1 dzień L4 by stracić dodatek i 50% premii. Przy 4 dniu L4 lub każdym wolnym na żądanie przepada 100% premii. Za błędy w przygotowaniu/wysyłce są kary finansowe. Premia świąteczna też jest uzależniona od frekwencji. By ją dostać nie można chorować od listopada do święta 3 króli, bo dostaniesz jej część lub nic. Wypłacają ją dopiero 23.12. Jeśli zachorujesz do tego czasu paczka świąteczna też przepada. Atmosfera jest słaba, trzeba uważać z kim się rozmawia przez donosicieli. Menagerowie zaś nieugodowi, zawsze po stronie firmy. Urlopu najlepiej podawać z wyprzedzeniem, a nie gdy podano tygodniowy grafik. Od znajomego, który tam jeszcze jest wiem, że nie licząc biura to menagerowie z liderami do zwykłych pracowników stanowią 40% załogi. Moja noga tam nigdy więcej nie powstanie i oby Twoja też tego nie musiała

August

Było tak źle ale wytrwale pracujemy? Praca w firmie dla tych którzy znają się na robocie i chce im się pracować a zarobić wtedy można bardzo dobre pieniądze.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Univeg się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ślusarz Narzędziowy
KGL S.A.
logo firmy Operator techniczny
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Operator Produkcji
Niepruszewo
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
Były prawownik

Pracowałem o samego początku powstania tego lagru. Lacznie 5 lat. Z roku na rok coraz gorzej począwszy od błaznów z biura po kadrę zarządzająca tym synem.

Śmieszek

Widać że w firmie nic się nie zmieniło. Rządzi Ukraina, a Polaków mają w (usunięte przez administratora) Nie szanują pracownikow, nie idzie się dogadać, (usunięte przez administratora) z wypłaty, kartek z wypłaty trzeba się prosić.. Nie ma pytania czy mógłbyś zostać dizsiaj dłużej, jest tylko powiedzenie "myślę że dzisiaj do 17" chociaż pracę zaczynasz od np 6. Przychodzisz i nie wiesz kiedyś Wrócisz do domu. Z liderami i kierownikami nie idzie się dogadać, zero kompromisów. Zamiast ludźmi zajmują się plotkami. Ogólnie to firma i zarządzający nią to (usunięte przez administratora)

Antoni
@Śmieszek

Czy dłuższy czas pracy, o którym wspominasz jest traktowany jako nadgodziny i możesz ubiegać się o dodatkowa zapłatę? Niektóre firmy oferują w zamian dzień wolny, więc napisz jak to jest rozwiązane w Univeg.

Aleks

Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z warunków pracy, które panują, jest wszystko w porządku czy może jakieś problemy?

@Aleks

Największym problemem w tej firmie jest strach kierownictwa przed panią menager

Wiktor

Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy ta cisza od dawna to znak, że dobrze się tu pracuje?

@Wiktor

To ciesz się z tego.. ktoś nad tobą czuwa i chce cię uchronic

Napisze krótko - Nie zycze nikomu pracy tam... da sie wytrzymac ale 2- 3 dni...

JUU

jakieś opinie na temat Niepruszewa?zamierzam wysłać cv

Univeg Niepruszewo ... Parsknąć śmiechem na to wszystko to mało. Wiecznie coś w tej firmie nie gra. Chwalą się nową stawką nie dajcie się zwieźć. Podstawę podnieśli ale za to premie tną jak chcą. Mi do dzisiaj nie są w stanie wytłumaczyć jak z najwyższej normy mogli obciąć premię. Banda baranów i nic poza tym :)

Paul
@:)

Potrzebowali osób do pracy w Gdańsku za pensję od 2180 zł brutto ... na stanowisku pickera. Ktoś coś wie na temat pracy na gdańskim magazynie?

ciekawa

Cześć, zamierzam aplikować do tej firmy na stanowisko pickera, więc chciałabym wiedzieć co ta firma oferuje ;) Pozdrawiam

kkkk

Może ktoś napisać o pracy na zmiany nocne, jak to wygląda , Jakie są zarobki a premię które obiecują jest zawsze czy kiedy im się podoba

agnes

Właściciele dorabiają się dużych pieniedzy a ulica Świerkowa w Niepruszewie przez przyjeżdżające do nich tiry wyglada tragicznie pobocze rozjechane i pełno syfu w rowach tylko przy tej firmie!!!

zgadzam się ze wszystkimi opiniami teraz to w ogóle jest gorzej przyjęli kierownika , który pracował w amazonie i go zwolnili za gnębienie ludzi tutaj robi to samo na dodatek szefostwo mu na to pozwala albo nie widzi tego co on robi powiesz mu że robi nie tak to nie przyjmuje tego do wiadomośći a pozniej jak mu nie idzie odbiera tobie pomysł i robi tak jak mu powiedziałeś wcześniej

Hazel

W tej firmie nie istnieje takie pojęcie jak organizacja :/ jak pewnego dnia była awaria światła w chłodni to nie chcieli nas puścić do domu mimo, że pracowaliśmy już w nadgodzinach odpowiadając nam "No chyba was poje.....to znaczy nie zadawajcie takich głupich pytań" na dodatek chcieli żebyśmy pickowali towar..w ciemności za pomocą światła ze skaneta _-_ płaca ok ale jak firma zmusza żeby ludzie zostawali na 12 godzin (raz się zdarzyło, że na 14) to chyba coś jest nie tak :/ nie polecam.

popołudniu he he

Firma nie daj się. cały czas potrzebują do pracy a pracowników traktują jak niewolników. w sobotę za darmo. nadgodziny częściej niż codziennie a jak trafisz na jedną zmianę to tylko na nią chodzisz np. ciągle na popołudniu i zapomnij że się dogadasz bo kieras uważa ze to jest w porządku, że masz poświecić dla UNIVEGU tylko jak długo. ściągają z urlopów choć nie ma ich na życzenie tylko są wybłagane a o letnim dwutygodniowym to zapomnij tyle jest pracy albo tylu brakuje pracowników. płacą nie źle jak na naszym terenie i jest umowa bezpośrednio do univegu ale co z tego. Chcesz zaryzykować to aplikuj sam się przekonasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Univeg - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Univeg?

Zobacz opinie na temat firmy Univeg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Univeg