Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Orchard

Ogólnie wszystko na 5 gwiazdek pracuje dla EU kilka lat i jestem wdzięczny za szanse jaka od nich dostałem na znalezienie dobrej pracy. Polecam na 100%

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją Europersonnel naprawdę dbają o ludzi których wysyłają do pracy. Nie miałem żadnych problemów z tą agencją, gdy skończyłem pracę w firmie do której przyjechałem od razu miałem załatwioną inną pracę mimo tego że sezon jeszcze się nie zaczął i nie było łatwo znaleźć pracę. Polecam są naprawdę kompetentni.

David

Witam planujemy wyjazd ale opinie są różne ,proszę o wiecej informacji :)

kentaki
@David

Nie polecam, odniosłem już na poczatku wrażenie, jakby te panie z HR siedziały w pracy z przymusu, słyszałem w ich głosie taki totalny brak zainteresowania, byłe żeby znaleźć robaki prace i nara.

David
@kentaki

No ja tez odniosłem takie wrażenie mało konkretnych informacji ... Możecie polecić jakieś biuro? bo zastanawiamy się nad wyjazdem bym był bardzo wdzięczny :) Pozdrawiam

fery
@David

eurokontakt polecam bylismy wszytko oki tak jak powino byc z tejz euro personnel juz nigdy wiecej pozdrawiam

MyślącyPozytywnie

Cześć Wyjeżdżamy z kolegą 28 września 2019 do Mycia skrzynek ...Pracowałem już sporo czasu w NL ostatnio przy cebulkach Przez tą firmę jadę pierwszy raz ostatnio to WORK SPECJALIST praca była po 10 godzin na kolanach przy sadzeniu cebulek lili 270 euro na tydzień...Ja odpadłem po miesiącu wytrzymałem najdłużej ;.....Robota przy cebulkach to koszmar;....Mam nadzieje że będzie mi sie dobrze pracowało z tą firmą...Jak ktoś chce to może sie dołączyć...Mieszkamy w pomorskiem ...Kolega zna Francuski Angielski ja Angielski....Pracujemy już dość długo w UE....jak co zapraszam...728-717-264 Arek.

Hubert
@MyślącyPozytywnie

Mycie skrzynek to porażka jeszcze firma znajduje się w miejscowości Bleiswijk to nie polecam. Sam Cpun tam pracuje i kosmiczne tempo pracy a o ludziach nie wspomnę.. Dno

krys nowy
@Hubert

witam jak tam bylo pracy mycie skrzynek ???? Euro Personel jest w porządku? Mam zamiar jechać do pracy polecacie ?

Mycie skrzynek
@Hubert

Ręce poranicie a samo stanowisko na palecie da wam kość. Na stronie agencji pisze że lekka praca dla szybkich ludzi. Haha. Na skorek wam pójdzie po tygodniu, ściąganie sztapli z skrzynkami i układanie na palecie. Przy dużych skrzynkach to ciężar ok. 30kg które suną po taśmie. Ludzie przy starej maszynie po pracy leżeli z bólu pleców na palecie bo taki to wycisk daje i to szybkie tempo a jak nie ściągnięcie w porę to was sztos skrzynek zasypie. Spotkacie Polaczków którzy są już na kontaktach będą was poganiać, miejsce wy.ebane na nich. A sama firma level też wałkuje ludzi. Ogromna rotacja. Podstawa to trafić na taką ekipę z biura która będzie chciała pracować i się wymieniać na stanowiskach. Zostaniesz dłużej przy dużej rotacji najcięższe pracę będziecie musieli wykonywać bo ktoś nie da rady. Nie godzicie się (usunięte przez administratora) jak murzyny, moldawiancy są i robią jak chcą tylko wy Polaczki nie potraficie się postawić i po walczyć o swoje. Jak ja pracowałem był przełom na odbijaniu godzin były kartki z nadrukiem teraz są odciski na linie papilarne co po takiej pracy nie chce działać jak na skorek jest uszkodzony od chloru i odgniatow.

Mycie skrzynek
@Mycie skrzynek

Sama agencja tu w Ropczycach jest ok, mi też pomogła w jednej sprawie gdy przyjechałem a okazało się że jestem na innej pracy. Niestety kolorowo się to kończy po przyjeździe. Nie kiedy jest tak że ludzie z tego nie ogaru na początku rezygnują i się poddają i spadają z tamtad. Większość prac za 250-280 Euro co jak na nl to mało a o nadgodzinach czy czymś innym można zapomnieć

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Polak

Witam wszystkich... Wiecie może czy są zakwaterowania w tej agencji??? Jeśli tak to proszę opisać w jakich warunkach... Ilu pokojowe są mieszkania... Chciałbym wyjechać ze znajomymi... Dziękuję z góry...

On123

Czy ktoś wie coś na temat mycia skrzynek przez tą agencje?

Krys
@On123

Mnie też czekam na wyjazd

Dziku

Pracuję ktoś na szklarni z pomidorami lub ma zamiar wyjechać w najbliższym czasie dawać znać kto i gdzie jedzie???

krys nowy

Euro Personel jest w porządku? Mam zamiar jechać do pracy polecacie ?

Czy Agancja Euro Personel jest w porządku? Mam zamiar jechać do pracy polecacie ?

Lucjan

Polecam bardzo szybko zaradnie do celu wszystko ok

Kinga

Witam . Nie mogę powiedzieć że nie miałam obaw sporych co do ryzyka i wyjazdu ogólnie do pracy za granicą.Ale wkoncu się odważyłam i pojechałam przez Agencję Euro Personel.Ostatecznie mogę śmiało powiedzieć że udało się nam z chłopakiem wtrafic na(usunięte przez administratora)trzy miesiące w porządku pracy.Pożniej była kolejna praca w której już jesteśmy ponad rok. Otwarcie mówię jeśli ktoś chce pracować to bez problemu się odnajdzie w Holandii.Kontakt z Euro personel był w porządku.Zachecam do próby wyjazdu przez tą agencje bo opłacało się zaryzykować . Pozdrawiam.

Anka
@Kinga

A przy czy pracujecie? Możesz polecić jakąś ich sprawdzoną ofertę z godzinami.

Felek

Witam. Czy ktoś może napisać do jakiego uitzendbureau rekrutuje euro personel?

Kil
@Felek

W glownej mierze do Flexible Human Services (FHS). Polecam poczytac opinie na internecie... Pozdrawiam.

Kil

Agnecja posrednictwa jak i Panie w niej pracujace kompletnie nie doinfomowane o rzeczywistych warunkach współpracy z docelowa agencja pracy. Wlascicielka niekompetentna. Nie polecam wyjezdzac za posrednictwem EuroPersonnel.

Don

Czy jedzie ktoś do biura fhs z europersonelu? Praca przy bluszczu.

Gosia24

Czy jedzie ktoś w styczniu na gerbery?

xyz

Ktoś wyjeżdża na projekt świąteczny 13.12 ?

To ja

Serdecznie NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM AGENCJI EUROPERSONELU W ROPCZYCACH!! Baby naciągają ludzi do pracy za granicę do Holandi i mówią jak to fajnie tam jest i jakie duże zarobki. A tak naprawdę wysyłają po to żeby mieć za to hajs. Jeszcze bestrzelnie kłamią i udają jakie to miłe nie są. Wszystko ładnie pięknie uświadamiają że będziemy razem mieszkać w mieszkaniu i pracować w tej samej pracy a dojeżdżając na miejsce okazuje się inaczej. Po co to dodawać nadal na stronę że potrzebują ludzi do pracy do Holandi której w rzeczywistości nie ma (nawet najgorszej roboty w polu brakuje) i ludzie zaraz muszą wracać do Polski. Ps: zapewniają że będzie conajmniej 40h tygodniowo a conie którzy ledwo mogą zarobić na mieszkanie.. Pozdro ????

luck167

witam jedzie ktoś na akcje swiateczna do holandii w ten piatek 30.11.19?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 64 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego