Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Luiza

Witam, szukam osoby chętnej do wyjazdu??

Reni
@Luiza

A na co jedziesz

Braski

Część wszystkim. Czy ktoś z was wybiera się 1 raz z tej agencji. Szukam towarzysza.ke razem zawsze razniej.

Kajakowa
@Braski

Tak, jadę w piątek do NL, róże.

Braski
@Kajakowa

Ja właśnie jeszce nie wysłałem zgłoszenia jak to wszystko wygląda? Chętnie bym się zabrał z kimś.

Marlena

Wyjechałam z pośrednictwa Europersonnel. Ogólnie byłam zadowolona. Wypłaty były takie jak Pani w biurze mówiła. Mieszkania tez ok. Kontakt z koordynatorami zawsze w porządku. Mogę tą firmę polecić każdemu.

Praca
@Marlena

Mieszkania to jakieś pokoje? Po ile osób? Łazienka, kuchnia na ile osob?

Nowaa

Witam. Chciałabym wyjechać z tą agencją i chciałabym się dowiedzieć jak wszystko wygląda. Może ktoś był i napisze?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?

Alf

to gdzie jest haczyk zeby sie nie naciac? na kazdym forum kazdej agencji jest ktos kto jest poszkodowany przez agencje, bo jadac do pracy zeby zarobic ktos oczekuje pieciogwiazdkowego hotelu i jeszcze ekstra darmowe zarcie Jak sie jedzie do pracy to po to zeby robic a nie uzalac sie nad soba bo rower nie , bo mieszkanie zle, bo ludzie niby patologia a może lepsi niz ty? Rób co do ciebie nalezy i zarabiaj jak nie pasuje siedz w polsce i narzekaj na wszystkich forach

1234@
@Alf

masz racje jedziesz po to zeby zapierniczac i miec hajs a jak nie pasuje rob w PL , nikt na sile cie nie wysyla jedziesz bo chcesz jezdziam przez inna agencje i tam zlote gory mi obiecywali po tygodniu siedzenie na domku zadzwonilam do europersonnel to uslyszalam konkret. Chcialam na produkcje a robota byla na szkalrni, kazali poczekac bo nie bylo tej robty a pod koniec tygodnia poszlam na sery fajna firma bo jeszcze chlopaka sciaglam

Jacek 1985

To nie moja pierwsza agencja, ale już ostatnia przez którą bede wyjezdzal. Tutaj mi nikt nie mydlil oczu, że za maly wysilek dostane miliony euro. Poprzednie agencje niby "zapewnialy" godziny ale realia byly inne. W Europersonnel otwarcie sie dowiedzialem, ze godziny nie sa gwarantowane, ale jak dostalem propozycje pracy to juz konkretna i tak sie zlozylo ze na rezerwie nie siedzialem. POLECAM

BMW
@Jacek 1985

Jacek 1985 mialem podobnie dzwonilem po wszystkich agencjach i tak trafilem na europersonne Szybko zorganizowali mi robote ale bylem na rezerwie 2 dni ale potem robote byla i dalej wracam do NL

Majka

Z czystym sumieniem polecam Euro Personnel Zaczelam wyjezdzac przez ta agencje rok temu Jak to na poczatku kazdy sie obawia ale panie w biurze na kazde pytanie potrafily odpowiedziec i jak zajechalam na miejsce wszystko sie zgadzalo

Kamil

Ja wyjeżdzam z EuroPersonnel już 2 rok. Praca stała, pieniądze na czas. Nigdy nie było problemu z kontaktem z biurem w Ropczycach. Panie zawsze są pomocne. Na urlop wracam kiedy potrzebuje. W tym roku też rozliczam podatek z nimi, wszystko przez internet załatwili. W zeszłym roku też rozliczałem podatek u nich i szybko zwrot miałem. Polecam.

Janek1987

Polecam te agencje, pracuje już kilka lat, ale sezonowo, wyjezdzamy ze znajomymi na wakacje i jak dotad wszystko bylo OK. Pozdrawiam

Irena

Z jakimi kosztami wiąże się wyjazd z agencją pracy Euro Personnel? Jestem ciekawa z jakimi konkretnymi kosztami należy się liczyć rozważając wyjazd z tą firmą. Czy wszystkie opłaty są z góry ustalone, czy może się zdarzyć, że podczas wyjazdu pojawiają się dodatkowe koszty?

Jolanta kl 22

48504554382 przewóz osób jest przewoźnik ok.przewoz osób co dziennie.48504554382 rapibus też ok.

David

Witam szukam biura godnego polecenia ?:)

Euro Personnel

Dzień dobry, Nie jest prawdą, że nie chcemy rozmawiać z rodzicami osób młodych, które zamierzają wyjechać za naszym pośrednictwem do pracy w Holandii. Przed wyjazdem omawiamy szczegóły wyjazdu każdej osobie zainteresowanej. W przypadku tej Pai KKK.99 - nie zamierzamy prowadzić korespondencji z osobami, które obrażają i wyzywają naszych pracowników! Nie jest dopuszczalne takie zachowanie. Proszę przyjąć do wiadomości, że tylko osoby które przejdą pozytywnie proces rekrutacji mogą wyjechać za naszym pośrednictwem. Jeżeli ktoś od początku współpracy wykazuje niską kulturę i nie rozumie że są pewne zasady dotyczące współpracy z firmą zagraniczną lub z przewoźnikiem niestety nie może z nami współpracować. Proszę też pamiętać, że kierowanie gróźb lub rozpowszechnianie obraźliwych i nieprawdziwych informacji jest karalne. pozdrawiam, Euro Personnel

Jola Nowak
@Euro Personnel

Guzik prawda .... (usunięte przez administratora) Jak wam brakuję na fajs to się zatrudnijcie w Holandii ....

Pati24

Wyjechałam z nimi razem z chłopakiem. Mieszkamy razem. Prace mam przy kwiatkach a chłopak przy sosach. Pracujemy na te same zmiany. Dojazd mamy samochodem. Wszystko się zgadza, wypłaty na czas. Na urlop jedziemy razem. Gorąco polecam ta agencję.

Witam mnie firma Euro Personel rekrutuje do firmy Fhs ogólnie jestem zadowolona. Pracowałam przy cebulkach ostatnio praca stała przez 4 miesiące w tej chwili skończył się sezon. Narazie nie am stałej firmy . Pieniążki są na czas więc niema co narzekać. Jedynym minusem dla mnie jest dojazd rowerem ponieważ nie am wogole orientacji, poza tym mieszkania są super w biurze miłe Panie zawsze można się dogadać. Ogólnie Polecam i pozdrawiam

Kamil
@Kasia

Hehehe to GPS w telefonie na kierownicy i można śmigać. Ja te błądzę. Zaczynam pracę z nimi od następnego tygodnia. Jestem spokojniejszy czytając tyle dobrych opinii

Poszukiwacz

Dzięki za opinie a poleciła byś jakieś biuro ?:) zdrówka i pozdrawiam

Alicja

Polecam agencje Europersonnel. Wspólpracuje juz z nimi 2 rok i jestem bardzo zadowolona. Mam stala prace. Pieniazki przychodza zawsze na czas. Pani Marta odpowiada na kazdy telefon i kazde pytanie. Polecam i pozdrawiam ;)

Kasia5

Hej, praca jest przy kwiatach, Ja właśnie jadę na sobotę 18.04 z koleżanką. Moi znajomi tez pracuje przez ta firmę i wiem że wszystko jest ok. Polecali mi więc ja też jadę.

Piter

Jest git,????

Pracaa

Jak tam sytuacja z tym koronawirus fabryk nie zamykają ? A myślę o wyjeździe po świętach i są obawy co do wyjazdu.

Piotrek

Polecam ta agencje, już ponad 3 lata wspólnej pracy i nie mogę na nic powiedzieć złego słowa.

Iwona

Serdecznie polecam Agencje Euro Personel współpracuje z nimi już piąty rok i jestem bardzo zadowolona

...

Polecam agencję Europersonel. Panie w biurze bardzo miłe. Rekrutują do sprawdzonej agencji pracy gdzie pieniądze zawsze są na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 64 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego