Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Cebulki

Czy jest ktoś na cebulkach ??? Możecie powiedzieć jak jest jak z godzinami, zarobkiem, czy to praaca siedząca czy stojąca?

Jobsper

Hej, jedzie ktoś z podkarpackiego do Holandii około 29.06?

Anita
@Jobsper

Cześć tak miała jechać moja córka która ma 20 lat jednak wczoraj postanowiłam zadzwonić i zapytać w biurze o bliższe wiadomości tj o której i z jad dokladnie wyjeżdża. Spotkałam się z niemiła obsługa Pan która tam pracują Poza tym były bardzo zbulwersowane moimi pytaniami jakby coś ukrywamy. Po niespełna godzinie zadzwoniły i poinformowały córka o rozwiązaniu umowy bo rzekomo nie ma pracy. Podejrzewam że przyczyną był mój telefon co świadczy tylko o tym że jest to biuro nie godne polecenia. Widocznie Panie się baly że w razie przyjazdu na miejsce i braku pracy mogę w tej sprawie interweniować.

anna

Cześć, jestem ze śląska i zastanawiam się nad wyjazdem sadzenia cebulek (okolice Amsterdam). Czy jest tu ktoś zainteresowany wyjazdem lub ma informacje jak wyglądają miejsca zamieszkania. Albo ktoś chętny na wyjazd mój wiek to 23 lata.

AAA
@anna

Hej:) planujesz jechać na sadzonki albo może już tam jesteś? Bo jadę z koleżanką właśnie na cebulki koło Amsterdamu:)

Truskawczka

Przestrzegam wszystkich przed wysłaniem do firmy level one South w alphen an de rijn. Mało godzin pracy a jak trafi ci się dobra praca to biuro wali na kasę. Czasem wyjdzie Ci 6 euro a nawet 5, pracować trzeba czy zimno lub gorąco latem. Biuro miało zwracać kaucję za pokój i nie zwróciło. Dodatkowo ukradli dodatkowe PIENIĄDZE nie wiadomo za co . Dla ludzi uczciwie pracujących chcący co nieco zarobić przestrzegam przed tą firmą. Czasem firma brała ludzi i nawet pracy nie zaczęli, siedzieli 2 tyg na domku. Ludzie którzy pracować chcieli. Biuro nie odp na maile wciskają kity, że pieniądze pobrane były bo za mało się zarobilo przy 40h. Śmieszne.

omom
@Truskawczka

Haha cały level.. Mało komfortowe mieszkania,kaucję a o samej pracy nie można co wspominać.

Truskawka
@omom

Mi to pierwsza praca trafiła się bardzo zła dlatego, że ludzie byli po prostu ciul owi i nie dało się pracować. Druga praca w miarę spoko dogadywalam się z ludźmi ale Walili na kasę, już w pierwszym salarisie był mega błąd oczywiście wyrownali ale na swoją korzyść. Level nie zapewnia minimum godzin gdzie ludzie przyjechali i siedzieli na domku. Koordynatorzy totalna lipa banda złodzieji, do prosić się zwrotu pieniędzy nie można. Do tego typek buszuje po pokojach jak nas nie było w domu, a nóż może coś zawinąć? Rozumiem sprawdzać czystość ale do pokoju wchodzić i wyrzucać rzeczy? Do tego wynosili na domku łóżka bo była jakaś kontrola i chcieli dostać certyfikat masakra.... Szczerze najgorsi koordynatorzy jakich w życiu spotkałam...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Paulina

Jedzie ktoś w poniedziałek wielkanocny na drzewka ozdobne z Podkarpacia

Damian

Witam czy jedzie ktoś do Opmeer 16.04 z Podkarpacia

Lolek

Witam czy jedzie ktoś 12.04 z zachodniopomorskiego do Holandii?

Damian

Witam, jadę przez tą firmę w piątek czy jedzie ktoś z pomorskiego?? Póki co na temat firmy nic nie wiem

Mati

Hej. Czy wybiera się ktoś do pracy w Holandii pod koniec tego tygodnia tj. w dniach 22-24 marca. Fajnie byłoby z kimś pojechać, jestem z Lubelskiego.

Ananan98
@Mati

Hej a na co jedziesz ? :)

Mati
@Ananan98

Niby magazyn ale na początku ma być niby szklarnia z pomidorami. Ktoś 24 marca wyjeżdża?

@Mati

Ja jade 31 na przycinke porow

@Mati

Był ktoś już w Holandii przez tą agencje pracy i pracował w firmie AB oost w dronten???

@Mati

Wybiera się ktoś 23 że świętokrzyskiego???

wojtek

witaj ja jade

Asia

Wybiera się ktoś do Holandii przez to biuro?? Może ktoś rozważa a nie chce jechać sam? bo wiadomo razem lepiej???? Jak coś proszę priv

@Asia

Cześć Asia ???? ja będę chciał wyjechać za dwa tygodnie i też szukam kogoś żeby było raźniej. Przy czym chcesz pracować???

@Macin

Cześć. Ja też się wybieram możemy się zgadać.

@Marcin

Z jakiego jesteś województwa i na co byś chciał jechać??

marcin
@Macin

ze świętokrzyskiego jestem czekam na oferte

bolek
@Asia

Asia byłaś w tej biuro bo ja chcę wyjechać i nie wiem jak widzę te opinię masakra chciałem jechać jako operator wózka widłowego odpisz mi na meila za co tobie dziękuje.

@Asia

Hej asiu w czy nadal chcesz wyjechać do Holandii

@marcin

Planuję ktoś ze świętokrzyskiego jechać początkiem kwietnia???

@Asia

Ja tez dostalam propozycje czy ktos moze jedzie w granicach Kwietnia?bo samej to tak dziwnie:-)

@Asia

Ja tez bym chciala z kims:-) jestem z lubelskiego prosze o kontakt

Asia odezwij sie...na maila natasza92.93@wp.pl

@Aga

A jedziesz na szklarnie czy jak?? Do czego, ja do miejscowości dronten...

Pepe

Ja jadę 29.03 na 5-6 tygodni na ściankę pora

Natalka

Szukam osoby bądź osób którzy planują wyjechać po nowym roku ze świętokrzyskiego,razem raźniej

GABI
@Natalka

HEJKA ,ja czekam na propozycje pracy

Natalka
@GABI

A z jakiego województwa pochodzisz?również ze świętokrzyskiego?pisz na emaila aniciaxxx@wp.pl

@Natalka

Ja też że świętokrzyskiego jadę, na razie czekam na propozycje pracy bo szklarnia podobno zaczyna się od początku kwietnia. A wy wyjechalyscie już dziewczyny??

Andzelina

Jak najbardziej poleam jeśli chodzi o pracę ale także i o rozliczenia podatku. Wszystko jest zrobione rzetelnie i na czas. Duży wybór ofert pracy. Wypłaty na czas oraz dobre warunki mieszkaniowe.

S z Aalsmeer

Bardzo dobra agencja. Mili ludzie, łatwo się z nimi dogadać odnośnie zamieszkania czy przejazdu. Wiem bo mi znaleźli prace jak już byłam w Holandi. A przede wszystkim płacą na czas bez żadnych problemów. Polecam.

JolaZ

Ja pracowałam przez wakacje u nich na pakowaniu i dostałam wszystko w terminie na konto.

hejka

hejka czy ktos teraz wybiera sie do Holandii w okolice Amsterdamu?

Jozek

Jeśli chodzi o Ropczyce to nie są najgorsi szkoda że to tylko pośrednik pośrednika i z tak miernymi agencjami. Jakby nie było to tam liczy się tylko sztuka a nie czlowiek. A już w samej Holandii agencje pracy (usunięte przez administratora)

Asia

Eliza kiedy i do jakiej pracy chcesz jechać? Bo ja też bym chciała ale samej średnio.

Macin

Wybiera się ktoś przez tą agencje pod koniec lutego a paprykę lub jakąś szklarnie???

Eliza

Hej! Jedzie ktoś z Rzeszowa 10.02.2019? Razem raźniej ????

Kaktus
@Eliza

Dokąd jedziesz?

Polecam firmę pracuje z tą firmą kilka lat i jestem zadowolona Moje sugestie dla Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego: Nie Lubię atmosferę w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego za: Wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 65 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego