Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

@anonymous, możesz napisać dlaczego tak uważasz? Już wcześniej podpytywałam o warunki pracy, jakie Nauta proponuje pracownikom, więc jeśli możesz coś więcej powiedzieć, może uda się coś dowiedzieć w tej kwestii. @Aw, w aktualnych ofertach pracy na stronie, nic o zarobkach nie ma, zapewne są one ustalane na rozmowie i zależą od Twojego doświadczenia.

Aw

Ile dostaje mechanik na początek na reke

dno

@anonymous

powiesz czemu?

Z takiego rozwoju sprawy mogą wyniknąć nowe miejsca pracy @AntyPIS, widać na stronie, że Nauta cały czas wygrywa przetargi i kupuje nowe tereny, więc może nie warto zajmować się w tej kwestii polityką, a warunkami jakie firma jako pracodawca może nowych pracownikom zaoferować?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Stocznia Remontowa NAUTA S.A. na stanowisko Instalator - Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Stocznia

I co niedowiarki, po fali niepowodzeń Nauta powoli wychodzi na prostą

gruby grubas
@Stocznia

ciekawe na jak dlugo

AntyPIS
@Stocznia

Taaaak, wychodzi. Ale pamiętaj, teren można sprzedać tylko raz. A z drugiej strony PIS-iory będą wspomagać "wstającą z ruin" firmę by pokazać tym Misiem itd. ;)

Remek

Niestety nie widzimy swojej pracy, jej wydajności i jakości. Firma płaci za dobrze wykonana pracę!!!

osioł

organizacja pracy bywa fantastyczna faktycznie pracowałem dwa tygodnie a potem mnie oszust z Sonaru na kasę wysadził, fakty: pokład pomalowany a potem poprawki spawalnicze bez szlifierki i potem poprawki po poprawkach itd :))), runda z fazą od spodu i klamrami od spodu a od środka można było pięknie spawać bez wiatru i deszczu :))) (bo osłonisz się sam chyba że armator zadymę zrobi) i jeszcze szczelina 10-30mm :))) niesprawne maszyny idealne warunki do spawania w suficie (dno) ;)))), ja tam nie wiem gdzie oni mają głowy spawanie po rozpalaniu itp oczywiście da się to zacykać ale "panem spawaczem" nie jestem i jak by mi dali szlifierkę freza to bym wyszlifował jakość i szybkość spawania x10 wtedy "wiem za dużo wymagam", spawanie pod chmurką, budowanie sobie rusztowań - do przeżycia panem spawaczem nie jestem, rusztowania słabo dziury i otwarte trapy, brak zabezpieczeń typu idziesz po schodach na pokład górny schody idą za wysoko barierki brak jak nie patrzysz to do św Piotra expresem :))), surwiwal generalnie, na plus to chyba mniej już kradną :O :)))

welder ale nie w tym kraju :P

polska jest dziwna, Nauta jeszcze dziwniejsza. Pracowałem w spóleczce Sonar gość mnie oszukał na kasę, maszyny jak ktoś napisał nie tylko zabytkowe ale i niesprawne i nienaprawiane????? to Crist synonim badziewia i wyzysku maszyny zabytkowe ale naprawiane chociaż! :))) (fakt że bata na plecach jak w Criście nie było alee!!! :))) i tak pracowałem sumiennie i wypłaty połowa w Criście niby niższa stawka ale chociaż zapłacą :)))) ale to co najdziwniejsze a może tylko polskie to że ciągle te gów... spółeczki w spółeczkach, potem w kuluarach szatni się dowiedziałem że Nauta też zatrudnia to dlaczego się ku... nie ogłasza??? tylko te gówniane spółeczki, a przecież sam ten fakt opisuje tą Nautę wszyscy od lat wiedzą że "prezes" Sonaru to alkoholik i oszust a spółeczka ciągle funkcjonuje WTF???!!!

Kemmpi

Nie polecam. Procowałem w Stoczni Nauta Stal. Organizacja pracy dno. Sprzęt spawalniczy lata '90. Ogólnie panujący burdel i syf. Na temat pracowników.... szkoda gadać.

@Kemmpi

Byłem pracownikiem.... Na temat pracowników szkoda gadać.... DOBRE.

Pancia
@Kemmpi

A za co cie wyrzucili? Stawiam, że nagminne zaglądanie do kieliszka bo raczej to jest problemem w twoim przypadku

Polakmały

Wygląda na to, że upadamy.Opóźnienia w wypłatach, brak materiałów ze względu na zaległości u dostawców, sprzęt rozpada się w rękach a na nowy nie ma... PIS miał ratować Polskie stocznie a wygląda na to,że po zamiarze zarządu na "swoich" po wyborach już tylko w przepaść lecimy.Tak to jest jak zarządzający mierny ale wierny...

DEATH
@Polakmały

Nie przejmujcie się...sojka was przejmie po cenie 0.01% złomu.

@Ania czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? O jakich błędach w dokumentacji mówisz? Pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na tym forum. Zapoznaj się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz opinię o firmie stocznia remontowa Nauta.

DEATH
@Karolina

Kogo obrazać? Karstensena? :-)

zigi

ble ble dno

Stoik
@zigi

Zigiblebledno.

-----

Właśnie czekamy za pieniędzmi bo mają jakiś problem z kasą . Coraz gorzej się robi . NAUTA upada to widać

Jasiek

Czarnowidztwo jest zbędne. Nauta zmienia się ale normalnie pracuje.

stoc

Poniższy tekst to niestety prawda. Nauta właśnie łączy się ze spółkami celowymi Waterfront - to być może zbieg okoliczności ale nie wykluczone, że za chwilę ta bańka pęknie

Uwaga, kochani Nauta niebawem ogłosi upadłość, Zarząd to bardzo młodzi ludzie bez doświadczenia ale bardzo roszczeniowi jeżeli tylko chodzi o swoje wynagrodzenia. Nie płacą za faktury podwykonawcą. Strach się bać.

Phantom

Nauta nie płaci podwykonawcom i doprowadza małe firemki do ruin... Terminy płatności 60 dni, a płacą po 150 dniach i to tylko część...

@Phantom

protektor z Gdanskiej Nauty to oszusci pawelek zatrudnia na czarno i nie placi ludziom

Kamil

Od kilku miesięcy na stronie Nauty znajdują się ogłoszenia o naborze na specjalistów - min. budowniczych, konstruktorów, technologów itp. Co jest powodem tego, że stocznia nie obsadziła tych stanowisk? Niskie wynagrodzenie, kiepskie warunki zatrudnienia, coś innego?

Kisiel
@Kamil

To są stanowiska po znajomosci. Nikt z ulicy się tam nie dostanie....

Cześć

Pozdrowienia dla dryki :)))))))

Ty

@ona Kobiet na tym stanowisku nie widziałem ;P

@Ty

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Remontowa NAUTA S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Stocznia Remontowa NAUTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia Remontowa NAUTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia Remontowa NAUTA S.A.?

Stocznia Remontowa NAUTA S.A.