stocznia remontowa Nauta

Gdynia

Opinie o stocznia remontowa Nauta

coto 2013-11-04 17:57:37
No i jak pracuje już ktoś w stoczni nauta?
łysy 2013-11-12 12:47:31
Też byłem ciekawy a tu nic? Proszę o wpis jeżeli coś wiecie. Dzięki
spawacz 2014-01-18 18:41:37
Jestem spawaczem 135,136 Mig ,Mag Doświadczenie mam 7 letnie ciągłe,Pracowałem w firmie Nauta w Gdańsku tylko 3 miesiące kierownik prefabrykacji kompletny idiota !!! Brak u niego kultury osobistej nie potrafi nawet odpowiedzieć a ni mi ani nikomu z kolegów zwykłego dzień dobry,wiecznie nadąsany,brak umiejętności prowadzenia zespołu,przedtem był majstrem w Criscie wręcz odpychał swoim zachowaniem i psuł każdy dzień gdy tylko się zjawił,to opinia nie tylko moja ,chciał żebyśmy pracowali dzień i noc a kasa inna niż było mówione na początku ,kwestia umów o prace można pomarzyć,dzieło lub działalność także lipa, praca na akord ,wyzysk i kpina !!! Przez 3 miesiące odeszło nas około 15 z brygady ogólnie nie polecam chyba że ktoś lubi ryzyko i nie przeszkadza mu bycie wykorzystywanym .
Władek 2014-02-05 11:04:19
Witam
Chciałbym zdobyć doświadczenie w spawaniu w stoczni, ale szkopuł w tym że nie mam uprawnien do spawania.
Mam pytanie do jakiej stoczni się udać i jakie uprawnienia do spawania mam zrobić.
Proszę o poradę.
Pozdrawiam Władek
krzysztof 2014-09-12 12:28:39
firma rozwojowa tylko alkoholików sporo tam każdy pije idąc do pracy na ulice czechoslowacką po drodze jest kiosk ruchu każd z rana kupuje specjala pije w krzakach i do torby pakuje i do roboty idzie .to samo w pkp jadą do lemborka piją jak trza jak ktoś pije w dzien w zien jest dobrym pracownikiem a mianowicie przychodzi do pracy i groj robi zamieszanie
marek 2014-10-14 13:15:13
bałagan w stoczni,brak oświetlenia i wentylacji w zbiornikach,brak ciągłości prac,naciski na szybkość wykonywania prac a nie na jakość ,mnóstwo pijaków i alkoholików pijących w pracy i w drodze do pracy,niebezpieczne rusztowania,brak umów o prace
brygida 2014-10-28 06:27:13
Każdy o tym wie :Kto pije alkohol więcej jak raz w tygodniu powinno być odebrane prawo jazdy dożywotnio i przymusowe leczenie jak Prawda jest taka Polak jest bezczelny wytyka innym a sam to robi setki razy sami jeździli po alkoholu tylko się udało . W Polsce kiedyś większość ludzi załatwiała sobie wojsko i nie szli ze strachu .Teraz udają bohaterów ,
Dla mnie alkohol powinien być zabroniony i w produkcji oraz sprzedaży.
Najwięcej kradzieży,rozbojów,wypadków,zabójstw,gwałtów po alkoholu. Zróbmy kampanie- kto spożywa alkohol jest potencjalnym zabójc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kampania kiedy????
Policjanci też często spożywają sporo alkoholu -alkomat nie jest miarodajny alkohol zamula mózg 5 dni po spożyciu brak kontrolnych badań krwi i moczu - TAK Z NIENACKA ( JESZCZE ĆPAJĄ)
Mario 2014-12-16 21:29:18
Chyba mówisz o tym grubasie Nochu. Jak tak to masz w stu procentach racje !!! Ten "kierownik" który nie zna się na rysunku okrętowym(...) wyzwał kiedys młodego chłopaka co dopiero zaczynał spawać (prosto po kursie) od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)i bezużytecznygo gnoja. Ogólnie jak by ktos zabił moją matka to życzę mu kary jako prace w gdańskim oddziale Nauty...
nikt 2015-05-15 08:36:59
Cos masz z glowa nie tak?
bb 2015-07-14 12:43:18
to jak to w pracy wszyscy piją od szaraka do dyrektora?? co to z firma???
Bronek 2015-07-19 19:19:48
czy ktoś z was wie czy jest szansa pracy jako dźwigowy w stoczni Nauta?
20k mil w Naucie 2015-10-10 07:58:59
Po pierwsze najwazniejsze na stronie nauty brak w tej chwili ofert i od bardzo długiego czasu zadne sie nie pojawiają. Myślicie ze od ostatniej oficjalnej rekrutacji nie było potrzeba ludzi do pracy na różne stanowiska?! xDDD

Dlaczego nikt z wypowiadających sie tutaj nie pisze o najwazniejszym!? PRACA lub AWANS w Stoczni Remontowej Nauta SA w Gdyni jaki i w zakładzie Nowych Budów w Gdańsku tylko PO ZNAJOMOŚCI!
pracownik 2016-02-04 21:33:14
Pracuję u mistrza S. który udaje, że coś potrafi. Jego brat, skończony kretyn nawet nie potrafi udawać, że coś umie. Nazywamy go dziki albo szybki. Wszystkim zwraca uwage a jak sam coś ma zrobić to zawsze spieprzy i każe poprawić komuś innemu. Rodzinka pl stara się rządzić ale jakoś to słabo im idzie. Gdyby troche poczytali o normach i tolerancjach, wiedzieliby co mają spawdzać u pracowników. Ale ci biedni rolnicy wiedzą jak wydobywać kartofle z pola więc czego od niuch wymagać. W dodatku wiedzą, że w polsce produkuje się węgiel i to tylko na węgrzech... (oczywiście ironia) Więc samemu mozna ocenić super pracę pod nadzorem tych "poanów" na wydziale ślusarskim pod kierownictwem wyżej wspomnianego Nocha
pracownik 2016-03-25 16:59:12
umowy o prace? Piłeś cos?
ktoś 2016-03-30 19:54:15
dalej pracuje ten (usunięte przez administratora)co u majstra slawka ma 400 godzin na miesiac? To nie wymysl. To info jest do sprawdzenia.
pracownik 2016-03-30 19:58:46
grek! po co sie udzielasz skoro nie masz pojecia? Piszesz bo chcesz zdobyc slawe? Skoro tam pracuje to chyba wiem lepiej niz ty co chesz zablysnac!
ktos 2016-03-30 20:01:41
Przestań myśleć bo mózg ci wybuchnie. Myślący od siedmiu boleści się znalazł. Od myślenia to tam już jest stado baranów wiec nie przyłączaj się. Tylko pracować nie ma komu.
noname 2016-03-30 20:06:01
Rychu? to ten co nie lubi ukrainców? Słyszałem, że nawet nie pozwala siedzieć im obok siebie. Czuje się ważniejszy od innych. Dotyczy to nawet polaków. Ktoś chce znać opinie o stoczni nauta? Nie masz układów, nie włazisz nikomu w tyłek to nie zarobisz. Albo będziesz je...ł na premie dla rysiów i innych wynalazków.
g 2016-06-02 15:21:15
Czy ktoś mógłby zdradzić, jak wygląda praca w biurze Stoczni Nauta? Będę wdzięczna :)
Kemmpi 2016-07-11 19:30:57
Nie polecam. Procowałem w Stoczni Nauta Stal. Organizacja pracy dno. Sprzęt spawalniczy lata '90. Ogólnie panujący burdel i syf. Na temat pracowników.... szkoda gadać.
Ty 2016-07-19 16:35:21
@ona

Kobiet na tym stanowisku nie widziałem ;P
zigi 2016-09-11 20:48:07
ble ble dno
bla bola 2016-09-11 22:59:53
@ zigi - domyślasz się jak dużo mówi mi twój komenatrz? całe nic - bede ci naprawde bardzo wdzięczna, bo chce się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie, dlatego opinia bedzie cenna ale w momencie kiedy podasz konkretne argumenty. Tak więc czekam na info
kisiel 2016-10-27 09:17:23
Witam jestem nowym stoczniowcem ( uczę się ), nauczyciele w stocznij Nauta beznadziejni , nie potrafią wytłumaczyć nawet jednej lekcji ,ja i koledzy jesteśmy jako mobterzy kadłuba i spawacze i zamiast uczyć się jak są np pokazane spawy, łączenia itp na planach to Pan Laskowski daje nam papierkową robotę
A gdy chcesz zmienić zawód potrzeba zapłacić za cały ubiór
Wmawiali nam że miesięcznie bd dostawać około 1000 zł , jak myślicie prawda ? Gówno, jedno wielkie kłamstwo dostajemy marne 80 zł JAKO PRZYSZLI STOCZNIOWCY inni koledzy są jako np stolarze i zarabiają po 160-180 zł
Nie polecam tej stocznij, ten i jakiej kolwiek
Zostaw swoją opinię o stocznia remontowa Nauta - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia remontowa Nauta