Opinie o Noma Medica Volla w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Noma Medica Volla. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noma Medica Volla o rekrutacji.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noma Medica Volla w Kraków

Slawa Nowy wpis

Naoma Medica Vola ukradła mi magnez di magnetON max. Bez niego nie działa sprzęt. Gdzie mogę taki magnez uzyskać. Prosze o infiemację.

Czy pracodawca Noma Medica Volla motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tusia Nowy wpis

Tylko nie tam pracować. Umowy nie zobaczysz żadnych składek itd. Pracownicy nawet na wysokich stanowiskach zmieniają się szybciej niż rękawiczki. Dziwię się że ten człowiek jeszcze nie siedzi za te przekręty.

Bronisław Nowy wpis
@Tusia

Jak to nie ma umów o pracę? Każde zatrudnienie powinno być udokumentowane. Dodaj jak długo tam pracowałaś i czy wynagrodzenie było na dobrym poziomie? Zachęcam Cię do dyskusji.

Henryk

@Anty Mam inne zdanie więc może uzasadnisz dlaczego tak uważasz?

Anty

Trzymajcie się z dala (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Noma Medica Volla? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Aniaaa

Dzień dobry. Jakiś czas temu pracowałam u Pana Rybaka. Oszust i tyle. Nie opłaca pracownikom składek, wysyła na urlopy bezpłatne bez ich wiedzy. Otwiera firmę za firmą, a poprzednich nie zamyka, bo same długi na nich są. Wszystko jest na żonę, bo jest ona z pochodzenia Ukrainką ( więc tu nic nie ma) i guzik im zrobić nie można. Potrafi ładnie gadać, a drzwi od domu cały czas zamknięte i zakratowane. Żaden urząd nie może się do nich dostać. Komornik za komornikiem. Dodatkowo sprzedaję rzeczy bez atestów z podrabianymi hologramami. Może ktoś w końcu zrobi z nim porządek? Jeśli jest więcej osób do kontaktu proszę pisać. Należy coś w końcu zrobić z tym oszustem. Jeszcze dobrze byłoby jakby zarabiał na zwykłych ludziach, ale on żeruje jak sęp na chorych szukających jakiejkolwiek pomocy, bo medycyna nie może im pomóc!!!

Stefan
@Aniaaa

Poproszę Panią o kontakt, będziemy prowadzić postępowanie karne przeciwko Panu (usunięte przez administratora)

Wsciekla
@Stefan

Jakie? Tezy niego pracowałam i mnie oszukał.

Bożena

Ja pracowałam kiedyś w tej firmie, składki zapłacone w ZUS ,wypłata była na czas,koszty poniesione przez pracownika zwracane. Wyposażenie gabinety super ,kontakt z firmą zawsze.Nie jestem już pracownikiem ,ale mnie nikt w tej firmie nie oszukał ,nawet po zwolnieniu pieniądze zaległe w płacone były na konto.

Julita

@mamapracownika każdy użytkownik forum może się tutaj wypowiedzieć i wyrazić swoją opinię zarówno pozytywną jak i negatywną. Ważne żeby była ona uzasadniona i merytoryczna.

Jacek Olez

Pracowałem z (usunięte przez administratora)ostatnie 6 miesięcy. Nie rozliczył ze mną rachunków. Nie dajcie się nabrać. Jego najnowsza firma: facebook.com/kancelarialexa/ kancelarialexa.pl

gnls

ma ktoś do nich jakiś kontakt?

mama pracownika

Niestety pozytywne komentarze pochodzą bezpośrednio od pracowników, bo jest to elementem ich pracy kiedy mają wolne chwile, muszą też się z tych opinii "rozliczać". Moja córka tam pracowała. To po prostu NACIĄGACZE.

er

Świetnie, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

martass

Fajna, przyjemna praca w miłej atmosferze. Jestem zatrudniona w Katowicach akurat. Nikt tutaj nie stoi za pracownikiem z batem i nie pogania. Nie ma też podkładania świń jak to w innych firmach często bywa, że się robi wyścig szczurów, donoszenie na kolegów itp.

nerss

To co trzeba przyznać jeśli chodzi o Noma Medica to fakt, że oferują naprawdę porządne pieniądze. Jak człowiek ma wykształcenie i doświadczenie to może tutaj ładnie zarabiać. Mi już na starcie zaoferowali dobrą stawkę, choć dopiero zaczynam.

xsss

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i muszę przyznać, że wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie. Mają kilku kandydatów i wkrótce mam dostać odpowiedź. Bardzo mili ludzie w oddziale w Krakowie, czuć było dobrą atmosferę.

tygass

Świetne miejsce żeby się rozwijać. Inwestują w pracowników, są szkolenia, konferencje i też w pracy ma się kontakt z ludźmi z tytułami profesorskimi co akurat dla mnie jest super istotne. Jestem po akademii medycznej i jak na pierwsze miejsce pracy to mi się bardzo podoba w Noma Medica w Katowicach.

Zibi

Nie dziwię się. Mając tylu naiwnych ludzi, biznes kwitnie, ale do czasu. Ludzie pójdą po rozumu do głowy i koniec biznesu. Informacje zawarte na stronach internetowych Pana Rybaka są tak sformuowane, aby przekonać ewentualnych współpracowników, a oni z kolei ewentualnych chorych, jakoby byłyby to rewolucyjne motody i urzadzenia do wyleczenia wszelkich chorób. Gdyby tak było, to Pan Rybak byłby znany nie tylko w Polsce. Naiwność Polaków bije na głowę inne narody. Dla przykładu: rewelacyjny odkurzacz za 6000 zł, produkcji włoskiej w Belgii można kupić za 220 euro. Inny przykład: urządzenie do detoksykacji organizmu, poprzez moczenie nóg w wodzie z podłączonymi elektrodami jest totalnym oszustwem, i wiele wiele innych... Mieszkam w Belgiii i od 12 lat i zajmuję się medycyną alternatywną, wiem co mówię.

mark.l

Załapałem się do oddziału w Krk na staż i tak już zostałem w Noma Medica na stałe, od dwóch miesięcy jestem już zatrudniony. Praca dla ludzi z branży medycznej moim zdaniem ciekawa i na pewno perspektywiczna, bo takie nowe metody terapii będą teraz w Polsce mocniej popularne moim zdaniem.

natalia.l

Trochę się pojawia negatywów na temat pracy w Medica Volla, ale wygląda mi to na jakiś czarny PR. Wystarczy poczytać te wpisy i na odległość zalatują pisaniem na zlecenie konkurencji. Nie wiem jak to jest w innych oddziałach, ale u nas we Wro, gdzie pracuję warunki są w porządku. Pieniądze na czas, normalna umowa bez jakiś szemranych zapisów.

ingee

Pozytywne mam doświadczenia z szefostwem Noma Medica jak na razie. Rozmawiałem nawet z panem Rybakiem i wrażenie zrobił bardzo sympatyczne. Jestem zatrudniony na czas określony, ale w perspektywie jest możliwość pracy na nieokreślony. Widać, że marka się rozwija, samych placówek w Polsce jest już chyba z kilkanaście, a są plany na kolejne.

marek33

Moja siostra pracuje w placówce Noma Medica w Katowicach już jakoś od roku i nie słyszałam, żeby narzekała. Ona akurat jest zatrudniona w sekretariacie, zajmuje się całą obsługą stricte biurową i jak mi ostatnio trochę więcej opowiadała o firmie to raczej ciepło się wypowiadała, zwłaszcza w kontekście atmosfery, ludzi itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Noma Medica Volla - Kraków

• Jak się pracuje w Noma Medica Volla?

Zobacz opinie na temat firmy Noma Medica Volla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noma Medica Volla?

Noma Medica Volla
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Łęg 22
    34-122 Kraków