Opinie o Anna Sośnicka Marysieńka w Żelazków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anna Sośnicka Marysieńka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Sośnicka Marysieńka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Sośnicka Marysieńka w Żelazków

Czy w Anna Sośnicka Marysieńka zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Stokrotka Nowy wpis

Tak pierwszy miesiąc jest umową zleceniem

Anna Nowy wpis

Szanowny Panie, DEKLARACJE ODNOŚNIE SKŁADEK PPK SKŁADALIŚCIE PAŃSTWO OSOBIŚCIE. Nie rozumiem więc skąd nagły żal i oskarżenia, że może Pan pomarzyć o tych pieniądzach. Nie wyraził Pan chęci składek, wiec PPK nie jest odprowadzane. Prosta sprawa.

Dawid

Pani Ania jest bezproblemową osoba można z nią dogadać się na każdy temat i w każdej sprawie. Jeśli wobec niej jesteś w porządku ona wobec Ciebie również. Wrażliwa dobra osoba :)

Żółw

Praca w porządku, czytelny zakres obowiązków, elastyczny pracodawca

Kamila
@Żółw

Co według Ciebie oznacza, że firma Marysieńka jest elastyczna? Można dopasować sobie godziny pracy od innych zajęć? Czy co masz na myśli?

Żółw
@Kamila

Tak, chętnie przyjmują tez studentów

Qqq
@Żółw

Zatrudnianie studentów kosztem pracowników na umowę o pracę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Anna Sośnicka Marysieńka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Anna Sośnicka Marysieńka?

oooo

Jaki etap rekrutacji? Dzień próbny za darmo, reszta normalnie. Radziłabym zapisywać godziny

LeLe

Ja tam bym nic nie zjadła, wszystko robione bez rękawiczek, próbowane rękoma.

Witam, niestety pracowałam w marysience, na umowie najnizsza krajowa reszta do reki. w wekeend 1zł więcej na godzine. Pani T. niestety psuje klimat całej atmosfery i kawiarni.

Korona

Polecam pracodawcę i pracę w tym miejscu

Misia

Wymagający, ale bardzo dobry pracodawca

Ewa3

Praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Człowiek pracując tam, na jakakolwiek umowę musi czekać bardzo długo. Stawka też zostawia wiele do życzenia. Pracodawca mówi jedno a za plecami robi drugie.

@Ewa3

Szanowna Pani, Przed wystawieniem negatywnej opinii, proszę o zorientowanie się, jak wyglądają stawki w branży gastronomicznej w mieście Kalisz. Nasza firma oferuje dobre wynagrodzenie (oczywiście zależne od posiadanych umiejętności) i stabilne zatrudnienie. Nie wiem też, co ma Pani na myśli, że pracodawca "robi co innego za plecami". Przykre jest to, że portal informacyjny o warunkach zatrudnienia i innych jest miejscem wylewania Państwa frustracji. Jednak myślę, że świadczy to jedynie o osobach, które wstawiają tego typu komentarze. Życzę znalezienia satysfakcjonującej pracy. Z poważaniem Anna Sośnicka

Lady1
@Anna Sośnicka

Portal służy do wyrażania opinii o pracodawcy. Nikt tutaj niczego nie wymyśla. Niestety.

Gargamel

Bardzo dobry pracodawca. Rotacja pracowników wynika niestety z niedojrzałości zatrudniających się osób.

Jak wygląda podstawa w Anna Sośnicka Marysieńka?

Stokrotka

12 zł netto za godzinę, weekendowo inna stawka. Jak nauczysz się asortymentu i samodzielnej obsługi, wyższa.

Lady1
@Stokrotka

Spójrzmy na rotacje pracowników w tej firmie a później zastanówmy się jaka stawka powinna tam być żeby warto było poświęcac swoje życie dla tej pracy

Stokrotka
@Lady1

Mówisz oczywiście o osobach obsługujących Klientów. Kuchnia dwie osoby z prawie dwudziestoletnim stażem, kolejne trzy z pięcioletnim stażem. Pracowałyśmy tam obie, więc chyba wiemy o czym mówimy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Anna Sośnicka Marysieńka?

Anna Sośnicka

Dzień dobry, Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Jeśli jest to osoba ucząca się w szkole średniej, najczęściej jest to umowa zlecenie. Pozdrawiam Anna Sośnicka

Lady 3
@Anna Sośnicka

Niestety i umowę się trzeba prosić.

Niestety ale wszystkie opinie podane poniżej nie kłamią. W lokalu jest jedną wielką rotacja pracowników, co chwilę na zmianie jest ktoś inny co powinno już dać osoba chętnym na pracę w tym lokalu do myślenia. Weekendy zazwyczaj ma się jeden w ciągu miesiąca jak się uda że wszystkimi dogadać. Jednak te weekendy nie bolą tak jak święta. Święta spędza się z rodziną, a nie w pracy gdzie klienci nam współczują że musimy być tam w pracy. Przykre jest to że właścicielka nie wyciąga konsekwencji z tego że pojawiły już się 2 takie opinie, i chodzą opinie po mieście o tym jakim jest pracodawcą. Wystar zybtroche więcej pokory, zrozumienia dla pracowników i rozmowy.

@11111

Szanowna Pani/ Panie, Odnośnie pracy w Święta. Pracujemy jedynie w Święta Wielkiej Nocy, mianowicie w Wielką Sobotę i Wielkanocny Poniedziałek od godziny 13, ponieważ ten okres jest czasem wysokiego sezonu. Święta Bożego Narodzenia (łącznie z Wigilią nigdy nie były pracujące). Prawdopodobnie wybrała Pani/Pan nie ten rodzaj pracy, ponieważ w gastronomii pracujemy głównie w weekendy, a Klienci najchętniej odwiedzają nas podczas niedzielnych, rodzinnych spacerów. Nawiązując do rozmowy- nigdy nie odmawiam jej pracownikom i chętnie słucham każdej opinii. Życzę znalezienia pracy, odpowiadającej Pani/Pana wymaganiom. Pozdrawiam Anna Sośnicka

Lady 2

Zacznę od tego, że to nie jest normalna praca tylko obóz pracy. Płaca jest tak niska, że szkoda gadać. Umowa zlecenie a po pół roku prośby może łaskawie właścicielka Ci da normalną. Pracuje się każde praktycznie weekendy a na pewno każde święta!!! Jak zacznie się maraton to trwa 2,3 a nawet 4 tygodnie bez dnia wolnego wtedy po tygodniu rzyga się tą pracą, pracodawcą i ludźmi którzy tam przychodzą. Ale pracodawce nie obchodzi to, że jesteś przemęczona. Jeśli zaplanujesz sobie jakiś dzień wolny to trzeba się liczyć z tym, że możesz go nie dostać gdyż ktoś inny z kuchni nagle chce wolne i go dostaje a Ty masz pracować bądź jest w sobotę ładna pogoda i szefowa Ci jednak nie da wolnego. Kodeks pracy nie jest przestrzegany w ogóle. A jeśli chodzi o kontrolę z sanepidu to wszystko odbywa się po znajomości. Lody nie są naturalne tylko sama chemia, do tego stare kuwety z lodami są roztapiane i mieszane z świeżymi więc nic się nie marnuje. Drugiej takiej osoby nie spotkałam. Jest nieodpowiedzialna, zaopatrzona w siebie, nie umie przyznać się do błędu, nie ma w ogóle pojęcia co to pokora. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Nie polecam nikomu pracy w tym lokalu!!!

Marysieńka Anna Sośnicka
@Lady 2

Wymagamy bycie dyspozycyjnym 2 weekendy w miesiącu. Posiadamy wszelkie badania, dopuszczające lody do sprzedaży. Produkty, które są oferowane przygotowywane są z naturalnych składników, na co również posiadamy certyfikaty.

Marysieńka Anna Sośnicka

Firma Marysieńka (usunięte przez administratora) oświadcza, że zamieszczone przez anonimowych użytkowników negatywne komentarze w serwisie internetowym GoWork.PL Serwis Pracy stanowią próbę zdyskredytowania dobrego imienia i renomy firmy. Jednocześnie oświadcza, że wszystkie komentarze zawierające informacje nieprawdziwe stanowić będą asumpt do podjęcia kroków prawnych mających na celu ochronę dobrego imienia i renomy firmy.

lady

praca w tej kawiarnii jest nieprzewidywalna tak jak jest nieprzewidywalna jej właścicielka.....trzeba brać poprawke na to co mówi,obiecuje amerykę a potem jak już dostanie się umowe albo i nie:))pokazuje diabła za skórą,jest niestabilna emocjonalnie-to co mówi dzisiaj jutro już jest nieważne,kodeks pracy w tym zakładzie nie jest przestrzegany,są problemy z dniami wolnymi,pracuje się każde WEEKENDY!!!!przyczepia się o byle bzdury i ma chory perfekcjonizm tj.nawet jak coś jest czyste to zrobi tak,że już będzie brudne bo takie ma widzimisię.... całe dnie jest w kawiarni!!!!do zrzygania!UWAGA KOŁCHOZ PRACY!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Sośnicka Marysieńka - Żelazków

• Jak się pracuje w Anna Sośnicka Marysieńka?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Sośnicka Marysieńka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Sośnicka Marysieńka?

Anna Sośnicka Marysieńka
  • 44A