Via Vox Group Sp. z o.o.

Opinie o Via Vox Group Sp. z o.o.

miły

wspaniałe warunki pracy ;D właśnie siedzę sobie na słuchaweczce, a za mną jakiś pan w ramach remontu w firmie wierci :D

Nieważnekto

W firmie Viavox pracowałam przeszło pół roku. Zacznę od początku sama rekrutacja bez stresu. Szybko zostałam zaproszona na na szkolenie. Szkolenie 3 dniowie na projektcie Inpost. Tragedia... Szkolenie mało rzeczowe praktycznie niczego się nie dowiedziałam. Jedna koordynatorka podczas szkolenia używała bardzo niecenzuralnych słów. Przez połowę szkolenia siedzieliśmy i odsłuchiwaliśmy rozmowy konsultantów. I gdyby nie to w sumie nic ze szkolenia bym nie wyniosła. Główna koordynatorka nie wiedząc nic o projektcie za dużo się wymądrzała na temat projektu. Zmiany po południowe mało kto chciał praować, bo ilość osób dzwoniących nie raz 3 krotnie przewyższała ilość kosnultantow. Wypłata najniższa jaka może być. Aczkolwiek atmosfera na sali wśród konsultantów super bardzo pomocni. Ogólnie kwiatki bardzo pomocne, ale słuchanie ich jak bardzo się cieszą, że nie muszą odbierać telefonów. Lub boże musze usiąść bo ktoś nie przyszedł trochę nie na miejscu. Praca dobra na pierwszą pracę, chwilową, ale nie na dłuższą metę.

Że szkolenia
@Nieważnekto

Tak zdecydowanie, używanie słów typu ci klienci to debile, odbieracie telefon i jazda z nimi " to nie do końca dobre podejście i dobre szkolenie ludzi

Joachim

Gdy y firma bardziej dbała o pracowników było by super Ale konsultanci traktowani są rak roboty i wieczne pretensje od koordynatorek

Yoko

Witajcie. Jakie są aktualnie warunki pracy, jeśli chodzi o Luxmed? Jaka atmosfera, jakie wymagania, jacy klienci? Z góry dzięki za odpowiedź.

odpyoko
@Yoko

Atmosfera bardzo fajna. Super pozytywni ludzie, jest z kim pogadać, pójść zapalić czy pożartować. Jest co prawda osoba co wprowadza atmosferę spięcia tyłka nie wiadomo po co, ale taka rola widocznie głównej koordynatorki. Klienci przeróżni, dużo spokojnych rozmów, ale zdarzają się też Ci z ciągłymi pretensjami. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Typowa praca na słuchawce, trochę niewdzięczna ale wystarczy mieć dobry dystaaaaans

arks
@Yoko

Proszę o informację jak wygląda sprawa jeśli chodzi o grafik? Ile trzeba godzin minimum przepracować w miesiącu i czy można go dopasować do swoich potrzeb?

Krótko, zwięźle i na temat bez niepotrzebnego gadania przyjemna rozmowa rekrutacyjna.

Obsługa komputera, Czy warunki się podobają

Okok

Jak pracowac to tylko na sluchawce. Miałam styczność z optegra i profemedem. I tak wyszło że mialam mozliwosc przejścia na kwiatka juz jakiś czas temu ale zrezygnowałam. Ogólnie praca dla mało ambitnych osób. Co prawda możliwość awansu jest, ale co z tego!!! Skoro awans na kwiatka, koordynatora wiąże się tylko z większą ilością obowiązków i odpowiedzialnościa . Niekoniecznie są większe pieniądze czy lepsza umowa np. O pracę. Tak więc osoba która odpowiada za ta firmę: proszę o zwrócenienie na to uwagę bo obecne osoby które sa koordynatorami, szkoleniowcami i kwiatkami na każdym z projektów to super osoby pracowite i kompentente, a ni3 są ani trochę doceniane. Dlatego jak widzicie w ogłoszeniu możliwość awansu to ok to prawda... ale to nie taki awans o którym myślicie.

Nicki
@Okok

Tak samo jest na każdym projekcie. Podziwiam osoby, które zgodziły się na "awans". Na słuchawce wyrabiając po 8 godzin dziennie i mając dobrą jakość ma się o wiele większe pieniądze i ma się wszystko gdzieś- nie ma się takiej odpowiedzialności.

Arks
@Okok

A czy jest tam możliwość pracy tylko na weekendy? Ile godzin w miesiącu trzeba minimum wyrobić? Pozdrawiam

Nicki

Jestem już byłą pracownicą tej firmy (zwolniłam się z przyczyn prywatnych), dlatego postanowiłam się wypowiedzieć. Pracowałam ok 3 miesiące na projekcie medycyna pracy. To co udało mi się zauważyć to po 1. Wypłatę miałam na czas 2. Praca na słuchawce jest bardzo specyficzna i trzeba po prostu mieć dystans do tego i nie brać do siebie tego co mówią pacjenci, chodzi mi o to jak nas wyzywają o terminy itd 3. Koordynaorzy są bardzo dobrzy, nie są to przypadkowe osoby, a faktycznie osoby posiadające dużą wiedzę, zawsze można na nich liczyć. Akurat ja najlepszy kontakt złapałam z Patrykiem, Eweliną, Alicją i Malwiną 4. Można za dobrą jakość mieć bardzo fajną premię 5. Atmosfera i ludzie super!!!! 6. Z minusów to brak umowy o pracę, stan techniczny sprzętów tj. słuchawek, komputerów i ogólnie sali mógłby być lepszy . Ale generalnie jak np ktoś potrzebuje dorobić to polecam, czy jako pracę dorywczą dla studentów albo jako drugą pracę po godzinach.

Obiektywna????

Jeśli chodzi o pracę w Viavox na MP to jak najbardziej polecam. Stawka może nie jest powalająca, ale wypłata jest na czas, grafik można dostosować do swoich codziennych obowiązków a sama praca nie jest ciężka. Jeśli chodzi o ludzi... Beata słaby kontakt z nią jest ale ona ma inne obowiązki i nie jest na sali po to by pomagać a by załatwiać inne sprawy np obliczenia produktywności, wypłaty itp sama w sobie nie jest zła. Alicja, Malwina I Ewelina najwspanialsze dziewczyny pod słońcem zawsze przyjdą pomogą czasem setny raz z tą samą sprawa ale mimo wszystko są I służą pomocą. Marcin równiez bardzo fajny i pomocny chłopak ale bardziej skrypty. Ale zawsze przyjdzie I pomoże i wyjaśni. Patryk głównie zajmuje się grafikami itp każdy ma swoje zadania więc niema co wymagać że będzie ciągle latać I pomagać innym umawiać badania skoro ma swoje obowiązki z których jest rozliczany. Ale zawsze również służy rada i nie odmówi pomocy nawet gdy sam jest zajęty. No i Kasia.. Tu niemam nic miłego do powiedzenia mimo że na początku wydaje się przyjazna to jest jedna wielka maska. Jak dla mnie jest fałszywa osoba, niestety posiada mała wiedzę co wychodzi na każdym kroku gdy ma komuś w czyms pomoc, nie potrafi przyznać się do błędu. Jak dla mnie ciagle gra i nic więcej. Od niej radzę się trzymać z daleka. Cała reszta jest naprawdę super i atmosfera rewelacyjna. No i pełno innych osób z którymi naprawdę można szczerze pogadać i dobrze się bawić. Polecam

viavox
@Obiektywna????

Potwierdzam!!!!!!!! Również mam problem z Kasią, nie ma wiedzy, często wprowadza w błąd. Już kilkukrotnie zdarzyło mi się, że Kasia mówiła, że mam zrobić jedno, po czym podchodził ktoś inny z osób pomagających na sali i okazało się, że jednak ma być inaczej. Mało tego zawsze się wypiera, że czegoś nie powiedziała. Nie umie przyznać się do błędu. Po za tym nie rozumiem jak osoba, która prowadzi audyty może tak słabo obsługiwać klienta. Miałam okazję siedzieć obok niej, kiedy odbierała połączenia. I powiem tyle MASAKRA. Niech ją Beata w końcu zwolni, bo nic dobrego da tej firmy Kasia nie robi, a wręcz przeciwnie.

Weteran
@viavox

Ciekawe co piszecie. Bo pracuje tam od 2 lat i jakoś nie mogę powiedzieć o falszywosci Kasi i jej błędach. Owszem jej początki były trudne. Ale widzieliśmy ile z siebie dała. Może frustracja że nie jesteście na jej czy innych miejscu przez Was przemawia. Cóż jakoś dzięki audytorom Malwiny i Kasi jakość moja jest bardzo dobra, a my mamy dobre rozmowy i przyznacie to sami bo chwalicie się swoimi wysokimi premiami. Zawsze możemy liczyć na pomoc wszystkich. Może zanim zaczniecie krytykować sami zajrzyjcie w notatki... Zadajecie pytania na które odp powinna być dla was jasna po przeczytaniu odpowiednich stron MP. Z lenistwa pytacie Siedzimy w boksach i słyszę krytykę. Zacznijcie od siebie. Najlepiej zwalac winę na kogoś. Widziano już wielu przychodziło i odchodziło. Niewiele wiecie. Szkoda że wiele wiecie o ludziach. Tak łatwo rzucacie słowa. Zbyt łatwo. To są Wasze sumienia oczerniajac ludzi. Ja jestem zbyt długo w tej firmie by wiedzieć że przychodzicie i odchodzicie. A oczerniacie sami niewiele wiedząc.

@Weteran

Dobrze napisane! Zanim zaczniecie krytykować spójrzcie na siebie.

Pracownik1234
@Weteran

Z jednej strony to prawda każdy niech najpierw spojrzy na siebie. A dopiero potem ocenia innych. Jednak z drugiej strony jakby nie patrzeć Kasia ma najmniejszą wiedzę i najczęściej zdarzają się jej wpadki. Sam jestem tego przykładem gdyż przez Kasie bo wprowadziła mnie w błąd dostałem reklamację i nici z premii. Czego nie mogę powiedzieć o innych bo innym takie wpadki się nie zdarzaly. Kasi radzę więcej pokory i tyle w temacie

Ciekawe
@Pracownik1234

2 lata w tej firmie? Rzepa czy to Ty? ????????????????????????????????????????

@Ciekawe

Też się zastanawiam kto się tak chwali tymi 2 latami. Na pewno nie Rzepa,bo ja pracuje równo od 2 lat, a Rzepa był już jak przyszłam. I nie przypominam sobie żeby był tu jeszcze ktoś, a tym bardziej facet który siedzi w tej firmie tyle czasu :p

Warm

Inpost Najgorszym elementem tej pracy jest brak kultury osobistej kordynatorek. Krzyczą, przeklinają w każdej sytuacji, ktorej nie potrafią rozwiązać i zrzucają winę na pracowników. Jak już wcześniej było wspomniane, najważniejsza jest ilość ludzi na stanowiskach. W sytuacji, kiedy nie ma kto pracować grafikuja na 12-14 godzin bez żadnego uzgodnienia z osobą, która ma siedzieć tyle godzin w pracy. Do tego wszystkiego praca w obrzydliwej sali, na rozwalających się krzesłach i niedziałających komputerach. Praca tylko w ostateczności.

sebix viavoxu
@Warm

Pracuje w tej firmie ponad rok i przeżyłem kilka projektów i na żadnym nie było tak fajnie jak na inpoście. Spoko atmosfera, elastyczny grafik i żadnego problemu z dogadaniem sie. Dziewczyny krzyczą... Każdy by krzyczał widząc ciągłe posty na fejsie "oddam godziny". Ludzie oddają dyspozycyjność na podstawie której dziewczyny robią grafik, a potem wielkie pretensje, że komuś nie pasuje. To samo z sobotami. Dziewczyny starają się zrobić tak żeby każdemu dogodzić, ale wiadomo przy jakiś 100 osobach się nie da. Ludzie lecą w kulki mimo wielu próśb ze strony koordynatorów, aby chociaż dać znać czy ktoś przyjdzie albo znaleźć zastępstwo. Niektórzy nie raczą odbierać nawet telefonów. Nie rozumiem komentarzy jak ten wyżej, bo to w końcu praca a nie spotkania towarzyskie. "Dziunie" jeszcze nigdy nie słyszałem żeby rozmawiały o paznokciach :D Wkurzaja sie na pytania/problemy konsultantów? W koncu jest szkolenie I TO PŁATNE wiec kazdy powinien cos z niego wyniesc. Wiadomo że sa problemy które są na tyle trudne do rozwiazania, ze trzeba sie spytac ale siedząc obok osob ktore pracuja tam miesiac czy dwa codziennie po 8 godzin i pier.dola glupoty do klientow to uwierzcie, ze nawet mnie zal (usunięte przez administratora) sciskal. "Brak kultury osobistej" co za bzdura! towarzystwo w firmie raczej mlode i gniewne, wiec (usunięte przez administratora)" jest co drugie slowo raczej nie tylko na inposcie i nie tylko z ust koordynatorek czy kwiatow. Rozumiem, ze osoba ktora to pisala w zyciu nie odezwala sie do nikogo w ten sposob :) Jeżeli chodzi o resztę śmiesznych wg mnie komentarzy na temat zespolu: wiek koordynatorow czy kogokolwiek innego to ostatnia rzecz do ktorej mozna sie przyczepic. Co w tym zlego, ze osoba majaca 20 kilka lat zarzadza zespolem? bol (usunięte przez administratora) innych, pewnie starszych osob ktore zazdroszcza, ze ktos doszedl do etapu nieodbierania polaczen i uzerania sie z debilami. Glodowa stawka, nieludzkie warunki? chyba ktos w zyciu nigdzie indziej nie pracowal lub nie miał zielonego pojecia o pracy na infolinii. Słaby sprzęt? Błaaagam, kompy które chodzą codziennie niektore nawet po 15h nawet appla czy innego szitu nie beda smigac jak szalone :) krzesla bylyby spoko, gdyby wasze grube (usunięte przez administratora) nie siadaly we wszystkich mozliwych pozycjach moje drogie oburzone panie. Tak obsada sali to podstawa, bo sorry ale nie rozumiem, ze jezeli zadeklarowanych osob na dany dzien do pracy jest 70 z czego 20 nie przyjdzie to potem ktos ponosi odpowiedzialnosc za to, ze jednego czy drugiego boli gardelko albo ma psiego fryzjera. chyba kazdy ma swoje obowiazki, ktore musi spelnic i jezeli cos nie jest dograne przez kogos innego niz ty sam to raczej ciezko zachowac zimna krew i bekac za to ze ktos odwalil. Żeby nie wyszlo zaraz ze jestem obroncą zwierząt, bo zadna z osob o ktorych tu mowa pewnie nawet nie wie o istnieniu tych komentarzy a gdyby chcialy to same by sie obronily. chce tylko powiedziec, ze moze praca marzen to to nie jest ale dla osob majacych te 20-30 lat , a w iekszosc wlasnie takich tu pracuje to moze byc dobry poczatek. Nie gadajcie glupot, bo tylko podtrzymujecie chory stary i nieprawdziwy stereotyp ze viavox a tym bardziej inpost to sciema, a to nieprawda. Pozdrawiam, zadowolony seba

Paula

Pracowałam tam krótko, bo dłużej nie dało się wytrzymać. Z plusów to chyba tyle, że przyjmują każdego jak leci i rekrutacja jest mało stresująca. A później już tylko gorzej. Koordynatorkami na Inpoście jest zawsze kilka dziuń w wieku 19-23 l. Jak jedna odchodzi z pracy, to na jej miejsce jest brana kolejna dziunia z ekipy. Po trzydniowym szkoleniu, które nic nie wnosi, każą siadać od razu na słuchawce bez jakiejkolwiek znajomości systemu. Dziunie, chociaż podobno siedzą tam po to, żeby pomagać konsultantom, bardzo niechętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Ich głównym zmartwieniem, jest to żeby była pełna obsada na sali, bo inaczej potrącą im z premii i nie będzie na paznokcie. Sam praca, jak to w call center, poniżająca i za głodową stawkę na umowie o dzieło(ale w razie choroby trzeba przynieść zaświadczenie od lekarza rzecz jasna). Odradzam, chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany i nie może pracować fizycznie, bo już chyba zamiatanie ulic byłoby lepsze.

Aaaa
@Paula

3 dni szkolenia? To i tak dużo. Pamietam szkolenia Izy, które trwały 1,5 dnia i ludzie zaczynajacy pracę nie potrafili się nawet przedstawić.

@Paula

Trucker i konsola do paczkomatów to banał xD na starym inposcie bylo najlepiej,ale pan przemek poleciał wiadomo w co,i 80 osob poszlo w jeden dzien (bo sie priojekt konczy) po 2 miesiacach projekt wrocil i starych osob nie zatrudnili xD nie wiem jak jest na tym nowym inposcie,ale fakt faktem szkolenia to smiech w tej firmie xd

ja20
@stary inpost

taaa... a jakby zrobili 2 tygodniowe zeby dokladnie przygotowac do pray to by bylo stękanie że co tak dlugo i chętnych by nie bylo. pozdro

@ja20

bez przesady xd 2 tygodniowe szkolenie by nie bylo potrzebne.3 dniowe na luzie by starczylo,ale RZECZOWE a nie gadanie bez sensu ,przez osoby,ktore w ogole nie sa kompetentne xd

qlm
@stary inpost

Zatrudnili stare osoby, ale jak ktoś być na tyle nieogarnięty, że nikt z nim nie chciał współpracować to nie zostali oni ponownie przyjęci do formy, jak ktoś był dobrym konsultantem to bez problemu wrócił na projekt.

qlm
@stary inpost

A czy tam pracuje ktoś kompetentny, bo z waszych wypowiedzi to chyba konsultanci są tacy zajebiści :D

sqygsuqgq
@qlm

no przecież jest 5 dni szkolenia

@qlm

wiem kto tam został xD i szczerze polemizowałbym z tym,ze tam zostali ponownie zatrudnieni porządni konsultanci xD

.C.C
@stary inpost

A ja nie, tak jest nie wróciły tylko te (usunięte przez administratora) ze starego inpostu

Anon
@Aaaa

Jak ktoś nie potrafi się przedstawić i porozmawiać przez telefon zwyczajnie nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy.

Weraa

Za robote się weźcie A nie tylko narzekacie, a na sali nie ma kto odbierać, bo gdybyście chodzili do pracy normalnie to jedynym zmartwieniem nie była by obstawa na sali to miał by kto odbierać

I jak tam odbieranie 70 polaczen na MP ? XD

Gtw

TRAGEDIA !

buba

Jakim trzeba być żałosnym przegrywem żeby tak anonimowo hejcić w internetach. o jaaa. I to jeszcze w taki spsób. Gdzie jest Twoje wykształcenie/wychowanie ? Aż takie dno człowiek może złapać ?

nie pozdrawiam

A czy wyznacznikiem powodzenia w życiu jest posiadanie męża i dzieci? Co za płytkie myślenie... Pamiętaj, w sieci nie jesteś taki 'anonymous'

Taką opinie mógł napisac tylko frustrat życiowy. Żałosne. Zazdrość to straszne uczucie, nie?

Realista

Jeżeli chodzi o firmę VIAVOX to muszę powiedzieć że odkąd wprowadzono zmiany w staff'ie na MP bardzo dużo na plus się zmieniło. Co prawda jest duży nacisk na jakość, czas przerwy, pisanie cb ale mam wrażenie że mimo takich wymagań w stosunku do konsultantow bardzo wiele na plus się zmieniło. Wszyscy się lepiej dogadują i nie ma jakiejś niezdrowej rywalizacji między osobami pomagajacymi na sali. Zasady pracy zostały jasno określone i każdy zna zakres swoich obowiązków :)

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w VIAVOX Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

X

11,70/h

Ta, co już pracowała

Na tematy związane z kompetencją kierowników, koordynatorów czy innych osób zarządzających projektami/firmą wydaje mi się, że już wiele zostało powiedziane. Przykre jest to, że zarządzały nami osoby, które absolutnie nie miały żadnych kompetencji do tego - zero szkoleń, kursów managerskich czy ukończonych kierunków związanych z zarządzaniem. Najgorsze, co mi się rzuciło w oczy to wszędobylski (usunięte przez administratora) Bród, rozwalone meble, sprzęt kompletnie do wymiany, brak materiałów... Czy firma, która uważa siebie na taką "na poziomie" powinna tak robić? Czy tylko przed nami udają, a nie mają pieniędzy nawet na to by zapewnić nam warunki do tak intensywnego trybu pracy?

Marzena

@Ja, szkolenie było płatne? Czy z późniejszych szkoleń również można wynieść realne umiejętności, które można zastosować w praktyce? Aktualnie firma poszukuje pracowników, podaję link http://viavox.pl/praca/ Jak przebiega rekrutacja? Podzielcie się opinią, na pewno zainteresowani naborem do tej firmy będą wdzięczni za każdą informację.

Rekrutacja
@Marzena

prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@viavox.pl Pozdrawiam

Pracowałam tam wprawdzie przez krótki okres czasu na medycynie pracy, ale śmiało mogę się wypowiedzieć o moich odczuciach. Tygodniowe szkolenie faktycznie mnie przygotowało do pracy, ale było trochę na odczepnego. Przez cały tydzień trwania szkolenia przekonywali nas, że są tam koordynatorzy którzy zawsze nam pomogą. Fakt, pomagali bo musieli i robili to jakby za karę i z pretensjami. Atmosfera straszna i sztuczna. Każdy na każdego za plecami coś gadał, a w oczy... najlepszy przyjaciel. Ze zmianą grafiku, bo coś akurat nam wypadło jest dość duży problem bo przecież brak jednego konsultanta z 30 to koniec świata. Po jakimś czasie przymusowe szkolenie na interniste, gdzie dalej zostaje w naszym obowiązku umawianie do medycyny pracy. Tandetny systemem oceniania rozmów, ale o tym wolę się nie wypowiadać, po prostu dramat. Nie wspominam dobrze tej pracy, niestety. Jeszcze nie wspomnę że firma oferuje tylko umowę zlecenie, która jak wiadomo nie daje żadnych przywilejów takich jak urlop czy l4. Premie.. Ja przez ten cały okres miałam raz dodatek UWAGA 4zł do wypłaty. I na koniec wspomnę o tym, ze jest to jednak praca dla ludzi o mocnych nerwach. Nieraz zdarzyło mi się odejść od stanowiska z płaczem bo któryś z klientów na mnie nakrzyczal że jest brak terminów na badanie, na które on akurat musi mieć wizytę. A to jednak nie zależało ode mnie, jak wyglądają kalendarze wizyt. Nie poszlabym tam do pracy drugi raz. Zero szacunku dla pracownika.

Marzena

@Renata, czy udało Ci się złożyć CV? Macie odmienne zdania co do firmy VIAVOX. A kto może naisać czy są dodatkowe benefiy pozapłacowe? Jaka umowa? Jakie są godziny pracy w tej firmie?

@Marzena

godziny pracy to zależy jaki projekt. Ogólnie biorąc to chyba 7-21, natomiast grafik godzinowy możesz ustalić sobie sama. Umowa zlecienie. Ludzie w firmie potrafią 500zł dodatkowej premii dostać.

Renata

czy firma potrzebuje może kogoś do obsługi klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Via Vox Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Via Vox Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Via Vox Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Via Vox Group Sp. z o.o.