Via Vox Group Sp. z o.o.

Opinie o Via Vox Group Sp. z o.o.

JOZI

Ja pracowałem kiedys na Inpoście i nie było takich problemów, dopiero kiedy nas dali na luxmed to tam dopiero widać jaki rozpierdol panuje, nikt nie chce pomagać, obgadywanie, mniejsze pieniądze niż na inpoście, nie można pracować na elastycznym grafiku, fałszywość to norma, koordynatorzy (usunięte przez administratora) w obesności podpierdalanego. MASAKRA

@JOZI

Pracowałeś na "starym" czy "nowym" inposcie? Podobno były jakies zmiany.

Jozi lolek
@Xyz

Nie wiem czy stary czy nowy to było 3 miesiace temu....

Znajomy

Stanowczo odradzam pracę tutaj. Koordynatorzy nie mają pojęcia o tym co należy zrobić w danej sytuacji. Wszystkie projekty Luxmed zarządzane są przez osoby które nie są kompetentne. Kierownik - Przemek wybiera tylko ładne dziewczyny do awansu, przez co koordynatorem jest Joanna. Niedouczona osoba, niewiele wie o swoich projektach, nie potrafi pomóc i myśli że jak poleci do kierownika to będzie jeszcze wyżej. Aleksandra - tu trzeba ofiarować słownik i naukę języka polskiego. Beata- chyba największą plotkara jaką spotkałem na swojej drodze. Straszna atmosfera.

@Znajomy

A jak wygląda praca na pozostałych projektach?

ja20
@Xyz

Optegra i InPost są super ale nie szukają tam nowych osób :/

Kumpel

Czarna mamba, Xxxxx, Mgg itd. - Wybierz sobie jeden nick. Ja mam trzeci miesiąc i kasa na czas, grafik git, ludzie na sali mi pomagają bez wyjątków, nie słyszałem żeby ktoś mnie obrażał. Może dlatego że jestem w pracy, a nie na prywacie u kumpla ? Koordynatorzy i reszta osób na sali robią to co do nich należy, a czasem to podziwiam, że sto razy powtarzają to samo, a większość i tak jest w bazie wiedzy ... Kierownicy a co oni mają do nas? w poprzedniej robocie słyszałem że ktoś taki jest a nawet nie poznałem, a tu normalni ludzie, normalnie pogadają jak ich spotkasz w firmie czy kuchni, i co ważne zawsze zostawią więcej kawy w ekspresie ! Mi tu dobrze i jeszcze trochę posiedzę.

Czarna mamba

Dobrze, że wszystko już się skończyło. Ta firma to jakieś totalne (usunięte przez administratora) Jak można być takim fałszywym. Chodzi tutaj o Beatę koordynator zespołu. Najpierw przyjdzie do Ciebie i słodzi a potem idzie dalej du*ę obrabia. Wiecznie nadęty Przemysław wprowadza atmosferę bardzo napięta i burzliwą. Pseudo odsłuchy rozmów i potem szkolenie przez osobę, która pracuje miesiąc i nic nie umie...ahaa i stanowisko załatwiła sobie wchodząc w tyłek szefowej. Donosząc na wszystkich i wymyślając nie stworzone historie. Nie polecam tej firmy.

Krótko, zwięźle i na temat bez niepotrzebnego gadania przyjemna rozmowa rekrutacyjna.

Obsługa komputera, Czy warunki się podobają

Xxxxx

Bardzo nie polecam. Pracowałem w tym miejscu 7 Msc. Jestem bardzo niezadowolony z kierownika oraz koordynatorów - Przemysław, Beata, Joanna. Pierwsza wymieniona przeze mnie osoba jedyne co potrafi to wysłuchać jak ktoś przyleci "nakablować". Beata jedyne czym się zajmuje to obrabianiem ludzia ****. No i zostaje Joanna, która z niewiadomych powodów została kims wyżej. Niedouczona, o wszystko pyta starszych stażem konsultantów. Porażka

Mgg

Jakie bzdury piszecie. Ewidentnie kazdy komentarz pisany przez osone ktora jest zachwalana w komentarzu. Na prawde myslicie ze ktos da sie na to nabrac. Tak na prawde wszystko wyglada zupelnie inaczej jak sie tu dluzej popracuje ( dlatego ciesze sie ze mnie tu juz nie ma). Beata najwiekszy ferment w firmie, ktos powie jej cos osobistego zaraz idzie plotka dalej w swiat. Patrycja i Weronika psiapsióły od siedmiu bolesci, kazdemu (usunięte przez administratora) obrobia a przy tym wszystkie taje sekreciki z zebran kwiatkow ida po cc. Kasia sama nie wiesz po co tu jestes, no ale coz bywa i tak. Kazdy z firmy okazal sie falszywy ale wychodzi to dopiero wtedy kiedy sie zwolnisz i cos potrzebujesz. Taka prawda. Dziekuje

NowaP

Czytam to wszystko i czas na moja opinie. Patrycja staje na rzesach zeby doszkolic i pomoc po 100 razy tlumaczy to samo. Weronika godzinami siedzi i pomaga nowym osobom i ma do tego duzo cierpliwosci zawsze jest i chetnie pomoze. Malwina szalona ale zawsze pomoze i uspokoi nerwy. Tylko te 3 osoby maja najwiecej czasu na pomoc i duze kompetencje. Beata ma duzo mniej czasu wiec nie moge jej ocenic. Co do Kasi uczy sie czasem wprowadzi w blad ale potrafi przeprosic. Patryk sprawdza cb po czym jak jest cos zle udaje ze to nie on sprawdzał.

Ta co srednia wyrabia :)

Wezcie ludzie ogarnijcie sie. Macie taki żal (usunięte przez administratora) ze to sie w glowie nie miesci. Jesli zaczniecie ogarniac wszystko rowniez mozecie dostac awans. Przemek wybiera ładne dziewczyny do pracy? Ha dobry zart ładna nie jestem a pracuje juz dluzszy czas. Patrycja straszna wredna zołza, usmialam sie jak nigdy. Jest to jedyna osoba (Patrycja) ktora do kazdego podejdzie z pomocna dlonia, (usunięte przez administratora) kiedy trzeba ale jak zrobisz cos dobrze to rowniez pochwali. Beata, swoje za uszami ma ale i tak ją lubimy. Ok, sa osoby ktore sa porazka no sorry nie kazdy nadaje sie na pomoc na sali, tal mowie o was Kasia, Patryk. Tych dwoch osobnikow nie bede komentowac. Cała reszta rewelka jak i atmosferka. I oczywiscie ten super konsultant Paweł Rz. ty to jestes gosc mozesz zastapic Patryka plisss :). Wyplata zawsze na czas i grafik do ustalenia z Ewelina ktora staje na uszach dla nas :)

MP
@Ta co srednia wyrabia :)

Kim Ty krwa jesteś żeby takie rzeczy wypisywać?

Ta co srednia wyrabia
@Ta co srednia wyrabia :)

Oj (usunięte przez administratora)nie skacz bo ci żyłka pęknie kochaniutki. Ktos ci prawde powie a ty juz wielce obrazony, złość pieknosci szkodzi (oj sorki tobie nie zaszkodzi blee)

Ta co dobrze wyrabia
@Ta co srednia wyrabia

W Internecie to taka wygadana, a pewnie na sali to "Patryk, pomóż". Bo prawda jest taka, że Patryk posiada bardzo dużą wiedzę jako jedna z nielicznych osób aż taką. Zawsze chętnie pomaga, nie to, co niektóre dziewczyny, które wywracają oczami jak mają pomóc albo cały czas siedzą w telefonie i nie mają czasu spojrzeć na osobę, która ma pytanie. Bardzo często można się poczuc po prostu zignorowanym. Patrycja to jedyna osoba na sali, która chętnie pomoże? No nie zauważyłam. Beata w końcu zeszła ze swojego miejsca i pomaga na sali i bardzo dobrze, bo ma wiedzę, Malwina też pomaga, Weronika najczęściej plotkuje z kimś, ale jak trzeba to pomoże, Kasia posiada małą wiedzę dotyczącą projektu, próbuje to nadrobić czepianiem się przerw, ale przynajmniej się stara zdobyć wiedzę, Patryk biega po sali i jest praktycznie wszędzie, żeby pomóc no i Alicja, jak nie ma szkolenia to pomaga i bardzo dobrze tłumaczy, ale w końcu prowadzi szkolenia. A co do Twojej wypowiedzi na temat wyglądu - obrażenie kogoś w Internecie jest takie słabe. Nie podoba Ci się to ok, nie musi. Ale zanim zaczniesz pisać takie rzeczy popatrz na siebie :)

Heloo

Czytając wcześniejsze opinie, mam wrazenie, że niektórzy wyrzucają z siebie to cale sfrustrowanie ponieważ nie dostali awansu po tygodniu pracy, albo ze dostał propozycję awansu ktoś inny. Moim zdaniem bardzo naciągnięte sa te opinie. Pracuje w Viavox juz 6 miesięcy, nigdy nie było takiej sytuacji zeby wyplata nie była w określonym terminie, mimo tego ze zdazalo mi sie później podpisac rachunek dostawalam wypłatę po okolo 7 dniach od podpisania rachunku. Jesli chodzi o awans to oczywiście, ze jest taka możliwość na naszym projekcie bardzo ambitna, inetligentna i empatyczna osoba dostala awans po okolo 3 miesiącach pracy. Mozna ? Mozna, wystarczy tylko buc ambitnym i pokazac sie od dobrej strony, na naszym projekcie atmosfera jest super, kazdy sie zna, zawsze mozna normalnie porozmawiać rowniez z koordynatorami. Nie sa to osoby, które patrzą na konsultantów z gory. Wręcz przeciwnie ! Zawsze służą pomoca, a gdy cos sie dzieje w twoim zyciu osobistym tez potrafią z Toba porozmawiać i w jakiś sposób pomoc. Co do samej pracy, fakt jest duzo informacji do przyswojenia ale dla chcącego nic trudnego. Zaczynając prace, nie mialam pojecia o chorobach oczu, poniewaz nigdy nie interesowałam sie tym tematem głębiej. Natomiast po szkoleniu pierwszy dzien mojej pracy wygladal tak, ze przez prawie 2 tyg. caly czas siedział ze mna koordynator i pomagał mi ciagle. Mimo iz na początku nie byłam orłem wręcz przeciwnie, nikt mnie nie skreslil i nie podziękował za prace ! Pracowali ze mna i nade mna abym mogla byc w tym co robie lepsza i zebym osiagala dobre wyniki. Jesli chodzi o stawke to owszem jest to podstawa, która musza dac praciwnikowi, ale czego wy chcecie ? To jest norma wszedzie, nikt Ci nie da od razu milionu monet. Mimo to jest możliwość zdobycia bardzo dobrej premii wystarczy tylko chciec :)

@Heloo

Małe sprostowanie! W zeszłym miesiącu wypłata była po 11 dniach od podpisania rachunku. Gdy poszliśmy się zapytac dlaczego jeszcze nie ma wypłaty otrzymaliśmy odpowiedz: „wypłata jest zawsze 20” ch*j z tym ze rachunki były 9 podpisywane (nie wywiązali się z umowy, gdzie jasno jest napisane wypłata jest po 10 dniach od podpisania rachunku). Rzeczywiście większość koordynatorów, osób do pomocy są to osoby kompetentne i z ogromna wiedza ale są osoby które znajdują się na wyższych stanowiskach i na pytanie konsultantow odpowiadają wymijająco. Pani kierownik Asia B. Mało wie o projekcie, dopytuje starszych konsultantow o wszystko, koordynator cur Ola Sz. Coś niby o projekcie wie aczkolwiek na oczy nie widziała nigdy słownika ortograficzneg, osoba bardzo ograniczona. Atmosfera niestety mało przyjemna co raz więcej osób się zwalnia z tej firmy. Konsultanci musza czesto odbierać 5 projektów na raz oczywiście za te same pieniądze (No ewentualnie jak się ktoś potrafi wykłócić to dostanie dodatkowych 5dyszek premii - a pracy jest duuuzo więcej. Sprzęt służący do pracy to jest dopiero tragedia. Monitory migają - można uszkodzić sibie przez to wzrok, krzesła są zepsute z reguły oparcie które pozwala pracownikowi na siedzienie głównie w pozycji leżącej. Przez słuchawki które firma zapewnia nie słychać pacjentów. Na prawdę praca na początku była miła i przyjemna ale wszystko co dobre w końcu kiedyś musi się skończyć. Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą ✌️

xxxx
@Karolina

Samozwańcza Pani kierownik Asia B. żeby była jasność, bo to jednak spora ujma dla Kierownictwa. :)

Ta co srednia wyrabia :)

Dobra zamiast pieprzyc głupoty wezcie sie za ogarniecie skryptu bo efektywnosc jest tragiczna!!!! Ogarnijcie sie ludzie co to sie z wami dzieje

Kruk

Słabe podejście

Kruk

Pracuje tu zaledwie ponad 2 miesiące, ale przedstawię Wam swoje spostrzeżenia tzn: Kwestia koordynatorów najbardziej kompetentne osoby to Alicja, Patryk, Patrycja, Paweł, Beata oraz Adam P. Zawsze pomogą, mają dużą wiedzę nawet bym powiedzial imponują swoją postawą mimo slabych warunków w pracy, o ktorych zaraz powiem w kolejnym akapicie. Uważam, że pracodawca powinien zrobic wszystko zeby te osoby zostaly w tej firmie jak najdłużej ;) Bardzo boli mnie jeden fakt tzn... wiele razy juz będąc na ćmiku chociażby od ludzi ze wszystkich projektów że kiedyś to było (usunięte przez administratora) I teraz nasuwa się pytanie dlaczego nadal tak nie jest.. Uważam, że brakuje w tej pracy firmie motywacji do bycia jak najlepszym oraz wspinania sie po szczeblach drabiny do awansów..dlaczego ?po pierwsze umowa o dzieło / zlecenie, po drugie osoby ktore są na wyzszych stanowiskach niz koordynatorzy nie imponują swoim zapalem, nie ma motywacji w tej firmie, konkursow, ankiet cokolwiek co mogloby poprawic jakoś tej firmy od.strony konsultantów a powiem więcej wiekszos osob ktore sa tu dłużej sa ze wzgledu na ludzi a nie charakter pracy czy atmosfere .. Uważam że kierownicy powinni.zmienic podejscie zaczac rozmawiać z pracownikami o firmie i ich pracy, podejściu inaczej ta firma.niedlugo upadnie na rynku.Po trzecie uwazam ze kazdy pracownik powinien byc tak samo.traktowany.. pozdrawiam

Xyz

Trochę dam od siebie, viavox jest firma rozwijającą się, i świetnie im idzie ???? ludzie zarządzający tam mają naprawdę wielkie doświadczenie, uczepiliscie sie Beaty a moim zdaniem ona jest bardzo profesjonalna i na codZień radzi sobie z wieloma dramatycznymi sytuacjami, ale wy widzicie ja od boku jej pracy, więc najlepiej jest ja zmieszać z błotem, a tak naprawdę to nie wiecie z czym ona się mierzy codziennie, Pan kierownik doświadczona osoba, która jest ogromnie pomocna i jak człowiek wykazuje chęci rozwoju to on je daje i wszystkiego uczy bo zależy mu na rozwoju swoich pracowników ???? jest tam miła atmosfera i moje wrażenie jest takie, że trochę to wykorzystujecie i piszecie te brednie, a w innych pracach tak nie ma, ale wy z tego dobrobytu już o tym zapomnieliście chyba... Moim zdaniem viavox potrafi nauczyć i rozwinąć, powodzenia wam życzę w przyszłości ☺

Chrabii

Mało kto się teraz rwie do pomocy na med pr... kiedyś pomagała Patrycja i taka blondynka i super pomoc była... a teraz to Cię mają w nosie

Nieprawdopodobne
@Chrabii

Proszę napisz konkretniej kto ma Cię w nosie a nie tak ogólnikowo piszesz :D

Specjalista

Moim zdaniem opinie są znacznie naciągane. Mówicie o ogóle firmy, a zapominacie o tym, że mało w jakiej firmie z prezesem jesteś na „ty”, a twoi koordynatorzy to twoi znajomi - nie pracownicy, którym musisz usługiwać. W każdej firmie są jakieś wymagania, wiec nie dziwie się nacisku na osoby siedzące na słuchawce. Przecież nie jest to nic złego, że próbują nam pomoc. Pamietajmy o tym, że nie każdy projekt w firmie jest idealny kiedy dopiero rozpoczyna swoją prace, są popełnione błędy, ale to jest normalne co w tym złego ? Coś nie wyjdzie, a coś wyjdzie lepiej niż myślimy. Dla mnie jest to zenada, oficjalny hejt na firmę, a (usunięte przez administratora) wiecie. Kolejny problem poruszany w opiniach - każdy o każdym wie wszystko. No i co? Nie jest w tym nic złego ze ludzie się dogadują i ze soba potrafią rozmawiać....

Paląca

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, napewno nie jest aż tak źle. z tego co słyszę na papierosie to są to pojedyńcze przypadki. Pracuje na innym projekcie i niespotkałam się jeszcze z tak kuriozalnymi przypadkami

Zadowolona

Inna to co piszesz jest wredne, pracuję na mp już kilka miesięcy i dzięki wyrozumiałości koordynatorów mogę pracować mimo dziennych studiów. Nigdy nie spotkałam się z brakiem zrozumienia i pomocy ze strony osób pomagających. A ostatnio byłam świadkiem jak zła Beata i Przemek pomagali dziewczynie po tym jak straciła przytomność w pracy, moim zdaniem zachowanie i podejście do drugiego człowieka pierwsza klasa. Pozdrawiam cały zespół z mp !

Inna
@Paląca

Zapraszam na medycynę pracy to zobaczysz o czym mówię ! Na papierosie można usłyszeć różne rzeczy te dobre i te złe! W tym miejscu zazwyczaj spotykała się sama ELITA na umówione wcześniej przerwy ciągle jest tam taka grupka osób dwie dziewczyny i kilku facetów i zawsze słychać że jest wesoło! może emocje uchodzą?

Duże_oko
@Inna

Zazdrościsz tym dziewczynom z ELITY? Chcesz być tą trzecią? Jeżeli jesteś zainteresowana to po prostu podejdź i może dołączysz do ELITY!

Poznaniak

Zakończyłem pracę w VIAVOX w Lutym, pracowałem na projekcie Tauron. Nie przypominam sobie, żeby miały miejsce sytuacje jak te tutaj opisywane. Co prawda, zakończyłem współpracę, ponieważ nie było już mojego projektu, ale koordynator zaproponował mi przejście na inny projekt. Z racji długiego szkolenia zrezygnowałem, jednak rozstaliśmy się w dobrych stosunkach. Nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie firmy, ale po tej której ja pracowałem wszystko było jak najbardziej ok!

konsultantka

Czytajac te opinie jestem troche zdziwiona... Pracuje tutaj od 8 miesiecy, moim zdaniem atmosfera w firmie jest luzna i moze to jest powodem frustracji niektorych osob. Osobiscie mi to bardzo odpowiada, kazdy mowi sobie po imieniu, z kazdym mozna sobie pozartowac i pogadac. Jak ktos jest sfrustrowany i brak mu dystansu do niektorych rzeczy to nie nadaje sie do pracy w tym miejscu. Koordynatorzy sa w pozadku, mamy mlody i zgrany zespol, kazdy sobie pomaga a do pracy przychodze z usmiechem na twarzy. Wczesniej nie zdazylo mi sie pracowac w firmie gdzie nie tylko dobrze sie czuje, ale moge tez nabrac doswiadczenia w obsludze pacjentow i pracy w zespole. Polecam nie wszystkim, ale osobom ktore szukaja miejsca gdzie moga byc soba, bez ciasnych krawatow i spin, a z pozytywnym podejsciem i dystansem do siebie i innych ;)

BjJ

Jasne, ze jestem zadowolona. Pozdrawiam frustratów, kłamczuchów i hejterow

Bawi mnie stwierdzenie "pewnie nie dałeś rady na słuchawkach więc hejtujesz". Wręcz przeciwnie. Wg słów "pana" kierownika nawet małpe można nauczyć odbierania telefonu i obsługi klienta. Jesli jesteś amebą ograniczającą się do odbierania, pozostajesz w błogiej niewiedzy, łykasz wszysto co ci mówią, wierzysz w "opowiesci z mchu i paproci", cieszysz się z drobiazgów typu cukierek na mikolajki. Jesli masz trochę oleju w glowie i większe ambicje, zaczynasz zauważać wszechobecny bałagan i absurd. Teksty pt "dobra (usunięte przez administratora) może mi posprzątać pod biurkiem, hehe" są najmniejszym problemem.

vn00799

Chcę tylko powiedzieć, że większość tych komentarzy to hejt dla hejtu. Pracowałam tam około pół roku i nie przypominam sobie, żeby były opóźnienia w wypłatach. Pampersy? Brak możliwości wyjścia na przerwę? Komuś ewidentnie się w (usunięte przez administratora) poprzewracało, a fakt, że przerwę trzeba sobie zaplanować rekompensuje 55 minut przerwy przy 8 godzinach pracy. Znajdźcie inny zakład pracy w Poznaniu który oferuje tyle przerwy na 8 godzin pracy BIUROWEJ. Zakładam, że dla większości z Was praca na słuchawce w call center to szczyt możliwości, więc zacznijcie szanować to co macie lub mieliście. Sama odeszłam z viavoxu w nie najlepszych okolicznościach, ale to co niektórzy z Was piszą to historie z palca wyssane. Wiele mi się tam nie podobało, ale braku terminowości nie można im zarzucić. Awans po kolanach? Albo kogoś boli fakt, że nie jest doceniony, albo nie był wystarczająco kompetentną osobą. W sumie, jeżeli ktoś wypowiada się na forach takich jak te, to nie dziwie się, że słuchawka jest jego szczytem możliwości. :) Życzę Wam powodzenia, bo ciężko widzę Waszą przyszłość na Poznańskim rynku pracy.

xDD
@vn00799

55 minut przy pracy przed kompem to norma :v nie wiem czy wiesz ,ale co każda godzine pracy przed monitorem musisz miec 5 min przerwy :v tak czy siak ta firma to zwykłe korpo,gdzie awans dostają ładne dupeczki,które nic nie wiedzą,a dymanie ludzi z cur na mp jest smieszne xD

buba
@xDD

komus chyba awans kolo nosa przeszedl widze i jest wkurw :D

vn00799
@xDD

Tak jak wspominałem wyżej - praca na słuchawce to szczyt Twoich możliwości. Nie wiem czy wiesz, ale zgodnie z par. 7 pkt 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe, Dz.U. nr 148, poz. 973 masz prawo do 5-cio minutowej przerwy co godzinę, ale przerwy te się nie sumują. Chciałbyś coś jeszcze dodać? Apropo ładnych dupeczek, widziałem też kilku facetów na innych projektach więc nie rozumiem o co chodzi?

K.M.
@vn00799

Chodzi o to, ze sa to tylko krewni i znajomi krolika. A teksty "ta zostaje po szkoleniu bo jest ladna" to standardowy tekst "pana" kierownika. Sama slyszalam I po tym juz wiedzialam, ze nie chce tam zostac.

J.L.
@xDD

To "cudo" korporacji chyba w zyciu nie widzialo...

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Via Vox Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Via Vox Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Via Vox Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Via Vox Group Sp. z o.o.