Via Vox Group Sp. z o.o.

Opinie o Via Vox Group Sp. z o.o.

Abc

Pracuję na MP. Zawsze chwaliłam pracę na tym projekcie. Było spokojnie, pacjenci wyrozumiali. Od jakiegoś czasu znacząco pogorszyły się warunki w jakich odbieram połączenia. Biegające i krzyczące dzieci po sali, szczekający pies i brak możliwości porozumienia odnośnie grafiku. Mało profesjonalne warunki pracy.

Sprawiedliwy
@Abc

Zapraszam zgłaszać swoje zażalenia do osób wyżej. A jeżeli chodzi o biegające dzieci i szczekające psy to jest tak że jaki koordynator projektu takie warunki na sali. Pozdrawiam najbardziej nieudolną koordynatorkę projektu w historii tej firmy i projektu MP.

.m.
@Abc

Szczekanie psa bardzo przeszkadza. Pracujemy na infolinii i co jak klient to usłyszy?

pkp
@Abc

Dzieci jak są to zwykle siedzą przed komputerem i nie przeszkadzają. nie zawsze da sie zorganizowac opiekę nad dzieckiem, może trochę empatii? Mnie pies nie przeszkadza, szczeknal moze kilka razy przez cale lato, jak to pies. dla mnie brak profesjonalizmu to szajsowate słuchawki, ludzie się muszą wydzierać, zeby pacjent ich słyszał. i ja głównie przez to nie słysze swoich pacjentow, a nie przez psa, lol

Xoxo

najbardziej nieudolnym pracownikiem to jest wielka pani gkz inpostu czy nikt z góry nie widzi ze ta dziewczyna nic nie robi oprocz obgadywania innych pracownikow malowania sie i ogladania filmikow na tel

Atak
@Xoxo

Najlepszą obroną jest atak. Atak na dziewczynę o której można powiedzieć wiele ale nie to że jest nieudolna.

Xoxo
@Atak

atak ? Jaki atak przeciez to czysta prawda nikt z inpostu nie moze na nia patrzec. Jest nieudolna nie byłaby tam gdzie jest gdyby nie odejscie pewnych osob. Sama nic nie potrafi zrobic dlatego wyrecza sie innymi...

Ol

A kto jest taki wielki ze hej? Widac ze komentarze nie pisze nikt z Inpostu. TAM NIE MA NIKT GKZ. takiego stanowiska tam nie ma. Prosze zobaczyc na tablice na ścianie z numerami tel i stanowiskami funkcyjnych, jakbyscie byli u nas na sali to byscie wiedzieli. Przystopujcie wiec z ta dziecinada. :) :) :) :) :)

buba
@Ol

hahaha wejdź w tylek pani gkz nie wiesz nawet jakie osoby pelnia funkcje w twoim zespole, popisz więcej pozytywow może dostaniesz 50zl więcej do premii za postawe godna naśladowania może dostaniesz uscisk dloni prezesa w podziękowaniu :D

Xxxx

Praca jako praca spoko, ale poszanowanie drugiego człowieka zerowe, nie dają godzin, nie da sie ich przyjąć po czym zwolnią Cię przez sms, myślę że nie na takich zasadach powinno działać poszanowanie drugiego człowieka. Takie zwolnienie jest conajmniej śmieszne. A nie zwolnią Cię za to, że masz złe rozmowy, tylko dlatego że nie masz godzin, która dostają tylko i wyłącznie osoby które mają jakieś wtyki. Praca spoko ale nie w tej firmie, szczerze odradzam.

@Xxxx

Mam przyjść na szkolenie. Teraz się trochę boję, że mnie zwolnią, a zależy mi na pracy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Abcdefg

No jak sam je sobie zorganizujesz, zapomnij o tym , zmień pracę , znajdź inna firmę i będziesz miał szczęśliwe życie

mimi

dawno żadne pytanie mnie tak nie rozbawiło :)

konsultantka

W zasadzie jakieś spotkanie integracyjne raz na pół roku jest, ostatnio były kręgle ale to z 7/8 miesięcy temu.

La

Inpost poszedł na kręgle z konsultantami jakoś jesienią.

Ma
@La

A kiedy będzie jakieś wyjście dla całej firmy?

Krótko, zwięźle i na temat bez niepotrzebnego gadania przyjemna rozmowa rekrutacyjna.

Obsługa komputera, Czy warunki się podobają

Ile jest zmian w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Zalezy od projektu.

@X

Zależy o jakie zmiany pytasz

XYZ

Na rozmowie o pracę usłyszałam że praca jest elastyczna tyle ile godzin wpisze w dyspo tyle w pewnym stopniu dostanę obojętnie wpisze 2 czy 10 godzin w grafik będzie dobrze powiedziano mi że godziny pracy są elastyczne i dostosowane do mojej dyspozycyjności. Okazało się że to nie prawda zwalniają ze względu na małą ilość godzin w miesiącu. Problem z grafikiem czasami był wpisywany dzień po dniu a nie na parę dni do przodu. Wysłałam dyspozycyjność w czasie który był na to określony po czym nie dostałam przez dłuższy czas godzin. Więc zaczęłam kontaktować się w tej sprawie napisałam do osoby od grafiku na poczcie następnie na portalu społecznościowym dwa razy wiadomości nawet nie zostały odczytane po czym napisałam SMS i też nie dostałam odpowiedzi. Przyszłam do pracy po czym zostałam zwolniona z argumentami o dłuższej nieobecności co za tym idzie że nie miałam kompletnej wiedzy. Jestem osobą uczącą się więc elastyczna praca była jak najbardziej dla mnie ale niestety wszystko co było powiedziane na rozmowie o pracę nie jest odzwierciedleniem tego co się dzieje w trakcie pracy w tej firmie. Nie wspomnie o tym że nie ma tutaj żadnego poszanowania człowieka gdyż po moim zwolnieniu osoba która ze mną rozmawiała zaczęła się śmiać i o zaistniałej sytuacji opowiadać innym pracowniką.

Q
@XYZ

Widocznie problem leży po stronie rekrutacji, która przekazuje błędne informacje.

Www
@XYZ

Ja na szkoleniu miałem imformacje, ze praca elastyczna ale trzeba zrobic chociaz kilkanaście godzin w miesiacu zeby nie miec za duzych zaleglosci. Pracuje od listopada, co miesiac mam chociaz 20h i normalnie pracuję. Jak Ciebie dluzszy czas nie bylo to co sie dziwisz?? Zostałas zwolniona za brak kompetencji do pracy.

@Www

Miałam wpisane w dyspo około 40 godzin i było zamieszanie z dyspo gdyż wysłałam drogą elektroniczną i później żeby to wyjaśnić nie mogłam się skontaktować w tej sprawie gdyż nie dostawałam odpowiedzi zwrotnej

Zxc
@X

No to pewnie wysyłałaś na zły adres mailowy, bo ja jak wysyłam maila, to zawsze dostaje odpowiedź...

xd
@Zxc

Ale skoro wysyła dyspo co miesiąc to dlaczego akurat miałaby na zły @? +jest napisane, że jeszcze wysyłała SMSa i kontaktowała się przez media społecznościowe xd

Counel

Jestem zainteresowana współpracą z VV, czy mógłby ktoś napisać jakie są obecnie zarobki? Jak wygląda sytuacja z przerwami; czy są jakieś premie; benefity?

Konsultant
@Counel

zarobi to najniższa krajowa +drobne premie za soboty i jakieś dni kiedy potrzeba więcej konsultantów, przerwy 10minutowe na 8h masz 55min.

bmm
@Counel

Zwalniają za nic, szkoda Twojego czasu. Zwalniają - ale nie powiedzą dokładnie dlaczego. Śmiech na sali

mona

jak wygląda praca w VV w czasach pandemii?

O

Skąd wiesz kto ile dostał premii?

Sajmon
@O

Bo jak ktos kto nie ma mozgu a podobno studiuje prawo chodzi i sam sie chwali to trzeba tej osobie pogratulowac. Moj post juz zniknal czyli to prawda

Śmieszek
@Sajmon

Zgłoś to osobie która jest wyżej niż KZ projektów. Możesz taka osobę znaleźć na pietrze gdzie są kadry myśle ze się tym tematem zainteresuje. Pozdrawiam.

Johny
@Śmieszek

Osoby wyżej nie interesuje zapewne opinia, że laska nie ma mózgu. Podaj konkretne zastrzeżenia na Panią od grafiku.

Pandemia
@mona

Pełna mobizacja

Boyyy
@Johny

Np to ze w styczniu miala urlop a dostala premie 500zl za co? Za te ciagle spoznianie sie z grafikiem? Ze jest nie mila dla pracownikow, jedno szczescie ze pracuje zdalnie i jedna i druga od razu lepsza atmosfera w pracy jest.

Szaraczek
@Boyyy

Jeśli odcinają komuś premię otrzymuje ją zespół funkcyjny

Szary pracownik

Firma ma pieniądze dla szefostwa i na dobre ich samochody. Nie ma na sprzęt i pracownikow. Praca dobra tylko dla tymczasowych zleceniobiorców. Pracujemy stacjonarnie w czasach epidemii, ale nic nam się za to nie należy.

Isis
@Szary pracownik

Gorsze, że do firmy są szkolone kolejne kilkadziesiąt osób w czasie pandemii.

Beti

Czy to praca tylko dla osób uczących się?

słoneczny człowiek
@Beti

Nie, nie tylko :)

ola

na jakiej zasadzie dziala ta firma ? daja pełen etat na umowe zlecenie ?

inposciarz
@ola

dajesz dyspozycyjność do 20dnia poprzedzającego miesiąc pracy i zazwyczzsj dostajesz i tak 4h na dzień max bo maja za dużo ludzi teraz i za mało godzin. umowa zlecenie

Jm

Zależy od Projektu ale 160h mało kto wyrabia

ola

nie ma przerw w tej firmie ????

Ona

Jakich przerw?

Boy

Czy tylko ja uważam, że wszyscy konsultanci powinni przejść na pracę zdalną? Rozumiem, że osoby zarządzające firmą są warci więcej niż taki szary konsultant. Nas przecież można zwolnić i wymienić zespół na inny prawda? Poszanowanie pracownika? Nie w tej firmie.

Inpost
@Boy

A jak chcesz pracować zdalnie? Weźmiesz komputer pod pachę i do tramwaju? Musimy przychodzić bo inaczej nie dostaniemy wypłaty, albo na koniec stracimy pracę.

Boy
@Inpost

Z tego co mi wiadomo już 5 osób z każdego projektu właśnie tak pracuje. Dostali sprzęt do domu.

Śmieszek
@Boy

Widocznie (usunięte przez administratora) nie byłeś dość dobry żeby zakwalifikować się do szczęśliwej piątki na swoim projekcie. Weź się zwolnij bo jesteś słaby ????????????

Buraczek

Stan na 9.03.2020: Nadal odcinają godziny i nie warto, to już drugi rok z rzędu. Październik - listopad ile chcesz, po grudniu po trzy, cztery. Na tę chwilę jest sporo czwórek, mniej trójek. Da się przyjąć ale nie dadzą ilu się chce. Sztućców nadal jeszcze nie ma w kuchni.

ABC

Może nie jest idealnie ale mocno przesadzacie z narzekaniem!!

I love viavox

co wy tam (usunięte przez administratora) viavox to jest najlepsza firma w poznaniu, super zarobki az 17 zl na godzine i w ogole jest super czysciutko, po prostu kocham viavox!!!!!!!!!!!! dodatkowo uwazam, ze (usunięte przez administratora) to swietna i doswiadczona osoba - polecam, zalatwia wszystko od reki (tak serio to nie). + czysto, schuldnie + nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji Poznania + nowe komputery ++++ (usunięte przez administratora) nie ma minusow w viavox!

@I love viavox

Osoba typu kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie :D może się przedstawisz Iwanie Groźny :D

Czystość
@I love viavox

Z tą czystością to potwierdzam. Brud jest wszędzie. Tona kurzu, brudne naczynia walają się w całej sali, papierki, kubki z pleśnią. Co robi sprzątaczka? Chyba tylko pachnie :-/

Hahaha
@Czystość

Sprzątaczki nie są od tego żeby wynosić naczynia z sali jaki koordynator i konsultanci taka sala operacyjna. A później wszyscy się dziwią ze nie ma czym obiadu zjeść lub zamieszać kawy jak wszystkie sztućce i naczynia są na sali wyniesione przez konsultantów.

Czystość
@Hahaha

To od czego jest sprzątaczka? Od wynoszenia worka ze śmieciami? Na biurkach paluchem można pisać o wykładzinach nawet nie wspomnę. Zgadzam się za to co do tego, że koordynator powinien zarządzić zakaz jedzenia na sali.

Hahaha
@Czystość

Większość z tych naczyń na biurkach konsultantów to prywatne rzeczy. Kiedyś była akcja ze wszystkie naczynia z sali wylądowały w zlewie i jak ktoś się po nie nie zgłosił i nie umył to lądowały w koszu na śmieci. Wiec może czas zrobić to samo ????????????

@Czystość

Pozmywanie po sobie naczyń nie tylko jest oznaką dobrych manier, ale powinno leżeć w obowiązku każdej osoby, która z tych naczyń korzysta.

mimi
@Via Vox Group Sp. z o.o.

w końcu firma zabrała głos w kwestii, która w największym stopniu leży w jej kompetencjach. kiedy kolejny odcinek o tym ile osób wśród konsultantów, którzy stanowią najliczniejszą grupę pracowników, może liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę? jaką jakość usług Państwo oferują swoim klientom np. firmie InPost zatrudniając studentów na dwa tygodnie, którzy nawet nie są pszeszkoleni. Ogarnijcie się ludzie, którzy to prowadzicie.

Abot
@mimi

Akurat nie każdemu pasuje umowa o pracę z 40 godzinnym tygodniem pracy i urlopem. Fakt, że godzin mogłoby być więcej przynajmniej po 6 dziennie zagwarantowane a jest różnie. Co do In Post to skąd pewność jak oni zatrudniają? ????

@mimi

Tutaj to się do śmierci odpowiedzi możesz nie doczekać :D ja jak tam jeszcze pracowałam, to musiałam zlozyc wypowiedzenie umowy żeby dostać umowę zlecenie na śmieszną kwotę byleby mieć tylko zaplacone ubezpieczenie. Przykre jest to, że ludzie nie są tutaj traktowani tak jak powinni, współczuję dziewczyną, które w okresie peaku poświęcały się i kwiatowały a potem zostały potraktowane jak zwykłe śmieci bez żadnych wyjaśnień wróciły na słuchawkę, dla których mało tego nie ma nawet godzin i są rozstawione po różnych projektach. Widzę, że po odejściu Asi bardzo dużo się tu zmieniło, szkoda bo Ona jakoś potrafiła to wszystko utrzymać w ryzach. Z mojej ekipy nie pozostał już chyba nikt tylko Korczi która jeszcze ma anielska cierpliwość, ale jak to mówią wszystko do czasu. Mogłabym tu napisać elaborat ale po co? Ludzie sami się przekonają jak jest naprawdę.

@Abot

bo mam za sobą pracę tam i wiem, jak duza jest rotacja i że można przyjść tam na tydzień do roboty i rzucić ją z dnia na dzień nikomu nic nie mówiąc. Myślę, że można byłoby tę sytuację zmienić, gdyby istniała jakakolwiek szansa podjęcia pracy na umowę o pracę, bo zawsze dla kogoś może być to możliwość osiągnięcia jakiejś stabilizacji, a pracownik, który ma zapewnione podstawowe bezpieczeństwo będzie wykonywał pracę bardziej odpowiedzialnie. Na pewno nie jak ktoś, kto pojawi się w firmie na 3 dni. Tymczasem firma kieruje się standardem oszczędności. Mam świadomość tego, że jest wiele osób, którym pasuje przyjęcie do roboty 2 razy w tyg. na 4h i tak było też moim przypadku, jednak mojej wypowiedzi nie ma sugestii, że umową o pracę mają być objęci wszyscy, którzy w ogóle pracę podejmują. Natomiast jeśli chodzi o szkolenie było ono raz na początku pracy, pomimo tego, że zasady obsługi klienta albo robienia czegoś w CRMie mogły zmienić sie kilka razy w tygodniu. Jedyne 'szkolenie' jakie wtedy następowało polegało na tym, że wstawała wspomnina Iga P. i mówiła, że czegoś tam nie można robić, potem siadała z powrotem i odpalała serial albo jadła kanapkę. Potem się to trochę zmieniło i materiały szkoleniowe wysyłane były na maila. Zresztą też było dosyć śmieszne, że za każdym razem, kiedy jakość pikowała w dół, np. przed świętami po przyjęciu kilkudziesięciu nowych od osób, które nie ogarniały niczego, obiecywano nam dodatkowe szkolenie, dla osób które tej jakości nie wyrabiają. W ciągu mojej ''kariery'' w tej firmie nie nastąpiło to ani razu, a trwała ona pól roku, na które przypadały święta bożego narodzenia, walentynki i wielkanoc, czyli okresy, w których panuje na linii największy ruch. Jak się nie dba o wiedzę i umiejetnosci swoich pracownikow i nie aktualizuje jej, to nie mozna w ogole mowic o standardzie obsługi klienta, zarowno tego, ktory kupuje uslugi, jak i tego, z ktorym gadasz na sluchawce.

Ann
@mimi

Nie rozumiem jednej ważnej rzeczy. Piszesz, że pracowałeś w firmie w okresie bożego narodzenia, walentynek, Wielkanocy... Nie uważasz więc że Twoja wiedza i komentarzesą conajmniej nieaktualne? Nie rozumiem po co pisać tu o tym co bylo ponad pół roku temu. Może teraz jest inaczej ale Ty tego nie wiesz bo tam nie pracujesz.

@Ann

zawsze możesz napisać ile osób obecnie pracuje na umowę o pracę. pewnie wiele osób interesuje też jak wyglądają szkolenia na inpoście. ta strona jest po to, żeby wypowiadać swoje opinie, moja wypowiedź nie umożliwia zabrania głosu innym.

Student UM

Robiłem w Holiconie na żmigrodzkiej jeszcze przed starołęką i romana maja. Robota dla ucznia studenta była idealna. Dużo luzu, kierownictwo super, premie do wypłaty + 300/ 400 zł. Kolejkowanie połączeń na telefonach analogowych. Wiadomo było kiedy bedzie telefon np. Za 30 minut więc btł luz na papieroska i wypad na dwór. Tak było 10 lat temu.

Pryspary

Patrząc na opinie na temat pracy oczy krwawią. Ludzie, jak idziecie do pracy to raczej głównie po pieniądze,nie? A jak nie podoba wam sie specyfika pracy, sprzęt czy inne czynniki wpływającej na wasze samopoczucie w pracy to raczej wypada ją zmienić, a nie hejtowac jak takie dzieciaki w podstawówce co? JA mam proste zdanie na temat pracy. Idę, robię swoje, a po swojej zmianie wychodzę i brzydko mówiąc nie interesuje mnie co sie tam dzieje. Mi sie podoba że jest elastyczność. Chcesz przyjść na 4 godziny idziesz na 4 godziny, chcesz 15 idziesz na 15. Specyfika pracy serio nie jest zla. Jeśli chodzi o „koordynatorów” to sa to naprawdę różne charaktery, jednego się lubi bardziej a drugiego chciałoby się w wyslac w kosmos bo tylko tam pasuje. Potraficie napisać że (usunięte przez administratora) jest zla bo sie spóźnia z grafikiem -a jesteście pewni że grafik to tylko i wyłącznie od niej zależy? To narysujcie sobie krzyżyk na ścianie i (usunięte przez administratora) w głowę. Macie problem do (usunięte przez administratora), serio? Przecież gdyby miała z każdym „luźny” stosunek to na głowę byscie jej napluli, a nie zapominajcie ze jest/była waszym koordynatorem, głównym;) Problem do kwiatów? Bo trzeba czekać? A co w tym dziwnego jak (usunięte przez administratora) nie potrafią pomyśleć, czy spojrzeć do materiałów których jest od (usunięte przez administratora) i ciut ciut? Macie problem o przerwy. No trudno, kto pierwszy ten lepszy. Ile razy ktoś nie poszedł na przerwę bo miał rozmowę z roszczeniowym klientem i po prostu przerwa go ominęła? Jak nie podoba wam sie nic w tej pracy, to ją zmiencie. Ułatwiacie tym życie koordynatorem i innym współpracownikom. A jak przyjdzie wam do głowy jeszcze raz pisanie hejtu, zróbcie rachunek sumienia jak wasza praca wyglądała :)

Nuno
@Pryspary

Hmmm z tego co sie orientuje na projekcie inpost jest 1 koordynator wiec prosze tu nie pisac o koordynatorach oraz tego zeby podejsc do biurka koordynatorow, bo tam pracuje tylko 1 koordynator! Ah mozna pracowac ile sie chce? To gdzie sa godziny? Dlaczego tak malo godzin jest? Smieszne jest to co piszesz. Problem z grafikiem dziwne poprzednia osoba ktora robila grafik jakos potrafila go zrobic na czas, zadko kiedy byly takie opoznienia, moze osoba ktora teraz robi grafik nie nadaje sie do tego tylko nie umie sie do tego przyznac? Kwiaty chyba po to sa zeby pomagac na sali? Rozumiem, ze Ty zawsze mialas ta przyjemnosc skorzystac z przerwy jak bylas ba kartce? Ups pzeciez Ty robisz sobie przerwy kiedy chcesz. Ten wpis mogla dac tylko jedna osoba, ktora chyba zapomniala jak to jest byc zwyklym szeregowym konsultantem a teraz sadowka udezyla Ci do glowki. Prawda jest taka ze ludzi macie gdzies licza sie tylko pieniadze, a w tej firmie kokosow sie nie zarobi

k

no wszystko spoko, ludzie w sumie są ok, atmosfera przyjazna, tylko ani razu wypłata nie wpłynęła wcześniej niż 18go, mimo podpisywawnia rachunków 10 dnia miesiąca.

@k

Od momentu podpisania rachunku firma ma dziesięć dni na przelanie środków na konto :)

O*N*A

Pracuje w tej firmie już jakiś czas. Uważam, że atmosfera panująca w pracy, ludzie których można tu poznać są super. Jako konsultant, można poza kasą za godziny dostać sporą premie! Należy się wykazać, wiadomo - za darmo to nie dadzą! Jak się ktoś wykazuje, to dostaje. Co do warunków, może faktycznie pozostawiają wiele do życzenia, ale zdewastowane krzesła, biurka czy cokolwiek innego to wina ludzi, którzy użytkują ten sprzęt! Nie szanują cudzej własności, trudno żeby firma inwestowała w nowy sprzęt dla każdego pracownika :/ Nauczcie się dbać o cudze tak jak o swoje, a i warunki się poprawią. Te negatywne opinie piszą sfrustrowani ludzi! :/ Zawistni i zazdrośni... bo serio, co jak co, ale mozna tu ładnie zarobić, jeśli człowiek robi więcej niż siedzenie na krześle i dłubanie w nosie. Pozdro 600

@O*N*A

A tutaj mamy kolejny wpis kwiata albo jakiegos przydupnika. Co Ty dziewczyno za bzdury wypisujesz? Nikt tu nie jest zawistny, kazdy pisze prawde, o sprzet nikt nie dba? Ten sprzet juz taki byl za czasow 1 inpostu. Twoim zdaniem jest fajnie? To dlaczego jak ktos nie moze przyjsc do pracy to jest uzywany szantaz, ze dostanie kare w wysokosci 500zl, ta firemka zeruje na takich ludziach jak ty. Fajne premie 300zl to jest fajna premia wow widze, ze spelnia ona twoje oczekiwania. Moze zaaplikuj na stanowisko starszego przydupnika to dostaniesz 20gr do godziny wiecej. Smrod na sali bo ludzie jedza, zal mi ludzi, ktorzy musza tam pracowa, bo nie maja wyboru

Gwiezdnik
@Serio?

A czemu ludzie jedzą na sali? No dlatego że kartka na przerwy zawalona jest i jak ktoś robi 8h i nie wyprosi przerwy przez połowę pracy, to jednak musi zjeść coś, zatrudniają ludzi a nie roboty

@Gwiezdnik

Nie zatrudniaja robotow? To po co dajecie sie tak traktowac jak roboty.co to znaczy ,ze nie starczy przerwy wg kodeksu pracy kazda przepracowana godzina przy komputerze = 5min przerwy i to obowiazuje nawet firme krzak jakim jest via vox. Jak sobie dajecie tak macie. Braki grafikowe, nie wazne czy na dany dzien jest 90 zmian czy 20 osoba ktora robi grafik ewidentnie sie do tego nie nadaje. W ogole to się dziwie jak ktoś mogl taka osobe niesympatyczna posadzic na takie stanowisko, dziewczyna nie ma w sobie krzty empatii. Co do reszty az szkoda slow osoby ktore nie maja absolutnie pojecia o zarzadzaniu ale udaja, ze na wszystkim sie znaja. Chyba bedzie trzeba powiadomic GORE co sie wyprawia na projekcie inpost

Ebe
@Serio?

Kodeks pracy obowiązuje w stosunku do umów o pracę. Tutaj zastosowanie ma kodeks cywilny i takie reguły nie obowiązują. Wykonując zlecenie lub dzieło pracujesz jak chcesz i możesz nie robić przerw wcale.

@Ebe

Mozesze robic jak chcesz i miec przerwy kiedy chcesz wiec od jutra mozecie sobie ta kartka tylek podetrzec. I uwno prawda przy kazdej pracy przy komputerze obowiazuje 5 min przerwy, zadzwon sobie do inspekcji pracy to Ci powiedza

Serio?

Witam w klubie ja robilem dokladnie to samo. Z tego co slyszalem robi tylko i.p ktora teraz jest goru inpostu i kompletne sie do tego nie nadaje...

Graba

Halooo a kto to podglądał starych najlepszych konsultantów? Ładnie to tak ???? @purrpurr proszę odezwać się do mnie na priv chciałabym pogratulować osobie dla której stara ekipa była wzorem godnym do naśladowania ????

A paczki z paczkomatu też sobie brałeś?

purrpurr
@Anonim

nie. nie jestem(usunięte przez administratora). ale pamiętam akcję, którą przeprowadził. zaczynałem wtedy pracę akurat. byly to okolice wszystkich swietych 2018, bo wtedy przyjmowano od groma nowych konsultantów na okres świąteczny. btw. nie uważam, żeby ignorowanie zasad panujących na projekcie inpost było jakkolwiek porównywalne z okradniem ludzi, więc nie wiem skąd to pytanie.

purrpurr
@Graba

co masz na myśli mówiąc o podglądaniu ;) ?

@purrpurr

Już wiem na 95% kim jesteś :D pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Via Vox Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Via Vox Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Via Vox Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Via Vox Group Sp. z o.o.