Opinie o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARKADA Radosław Nawara. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ARKADA Radosław Nawara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Widzę, że u siebie na stronie dali info o wolnym etacie dla pracownika budowlanego, warto aplikować? Obowiązków jest sporo, więc chyba kasa też musi być dobra? Powiecie ile dają samej podstawy, skoro mam doświadczenie w branży? Co w realu oznacza ta dyspozycyjność, której wymagają? Trzeba być zawsze na telefon?

Adrian Stachowski Nowy wpis

Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalnie wykonano prace przy moim zabytkowym obiekcie. Elewacja, stolarka okienna, pokrycia dachowe i też zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Polecam !

Rafał Zakrzewski Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka firmy projektowo - budowlanej z doskonałym zapleczem pracowników, polecam Arkadę. Wykonany projekt budynku przez p.Nawarę, wyszedł wspaniale..

Paula Nowy wpis

Firma Arkada robila dla mnie projekt zabytkowego dworu. Bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, zrealizowano całe zadanie. Jeśli nabędę inny obiekt do renowacji, z pewnością wrócę do współpracy z p.Nawarą i jego ekipą. Polecam wszystkim!.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Christian .S

Firma Arkada, wymieniła pokrycie dachowe w moim starym budynku, wykonała też pięknie zabytkową stolarkę. Wszystko profesjonalnie i rzeczowo, bez kłopotów konserwatorskich. Jeśli ktoś oczekuje renowacji z pasją i uwzględnieniem rzetelności i wiedzy, to z tą firmą. Polecam. "

Paweł Zawadzki

Firma doskonale działająca. Projekt, oraz organizacja pracy calej ekipy remontowej podxzas odnowienia pałacu, przebiegla bardzo profesjonalnie. Konkurencyjna oferta współpracy. Z pewnością wrócę jeszcze do dzialań z firmą Arkada, przy innych renowacjach.

Dariusz P.

Firma Arkada została mi polecona. Wykonano renowację budynku, bez żadnych zastrzeżeń, w zgodzie z konserwatorem. Firma tez projektowała dom z zagospodarowaniem zieleni. Jestem bardzo zadowolony, bo dzięki kreatywności i doskonałemu zapleczu pracowników, wszystko poszło zgodnie z planem. Bardzo polecam firmę.

Emilia

Bardzo polecam firme, rzetelna wspolpraca przy remoncie budynku. Zrealizowane wszystko w terminie, bez zastrzezen.

Maciej Maciejewski

Firma Arkada stworzyła dla nas całościowy projekt domu jednorodzinnego, wielopokoleniowego. Nie było takich gotowych projektów więc zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. Opracowali sam budynek, przyłącza, pomogli z papierami, uzgodnienia i realizacją. Wyszło lepiej niż planowaliśmy. I my, i rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni. No i nie sposób nie wspomnieć o panu Krzysztofie, który robił dach. Wymarzone lukarny żony nie sprawiły mu żadnych problemów. Pełen profesjonalizm.

Robert C.

Podział działki rolnej na mniejsze działki budowlane. Zgodnie z wytycznymi i ustaleniami. Szybko, w terminie i cena też konkurencyjna. Polecam współpracę.

Cezik

Do firmy Arkada trafiliśmy z polecenia. I nie dziwię się, że klienci polecają, bo ja też dołączam się do grona tych zadowolonych i polecających. A poważnie to przygotowali projekt termomodernizacji naszego biurowca. Do wykonania również zatrudniona została ich ekipa. Wpadli, zrobili co trzeba, poszli. Szybko, zgodnie ze sztuką, skutecznie. Super współpraca.

Monika Banasik

Arkada przygotowała dla nas projekt domu i zieleni wokół niego. Podjęli się także realizacji całości inwestycji. Bardzo udana współpraca. Pan brygadzista Jacek - dawno nie spotkałam tak rzetelnego człowieka. Polegać można na nim jak na przysłowiowym Zawiszy. Jak powiedział tak było więc całość przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Efekt rewelacyjny.

Rafał Muszyński

Widziałem ich 3 projekty kamienic w centrum Katowic i to przesądziło o chęci współpracy z nimi. Potrzebowaliśmy rzetelnej firmy do stworzenie i realizacji projektu rewitalizacji naszej firmowej kamienicy. No i nie pomyliłem się, bo to co zrobili to prawdziwy sztos. Bez zarzutu, bez zastrzeżeń, bez komplikacji, bez opóźniania terminów. Polecam, współpraca na najwyższym poziomie.

Olgierd W.

Ogromny zakres realizowanych prac pozwala od razu poznać, że to firma z doświadczenie. Do tego świetnie realizująca powierzone zadania. Z czystym sumieniem polecam, do każdego typu inwestycji. To ludzie, którzy znają się na swoim fachu. U nas projekt domu +wykonanie. Wszystko na tip top.

Arek Matusiak

Świetnie zorganizowana ekipa. Dzięki dużemu zapleczu sprzętowemu, ogromnej wiedzy i doświadczeniu są praktycznie samowystarczalni. Nie ma narzekania, że ktoś czegoś nie zrobił, nie zdążył na czas. Dobrze naoliwiony, sprawnie działający mechanizm. Polecam.

Karolina Borkowska

Zmagaliśmy się z formalnościami w temacie remontu starego domu, który okazał się być pod opieką konserwatora zabytków. Do firmy Arkada trafiliśmy z polecania i my też polecamy. Nie wiem jak to zrobili, ale zrobili. Projekt, formalności, a potem wykonanie i odbiór. Kompleksowo i bez żadnych problemów czy opóźnień. A pan dekarz Krzysztof - złote ręce. Dach po renowacji to poezja.

MalwinaB

Arkada wykonała dla mnie projekt podziału działek, które planowałam sprzedać. I wszystko super, tak jak powinno być. Zgodnie z wymaganiami moimi oraz prawnymi. Wszystko zrobione w terminie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Marcin Zawadka

Potrzebowaliśmy solidnej firmy do wykonania projektu naszego wymarzonego domu. I współpraca z firmą Arkada to był strzał w 10. Mega solidna ekipa. Rzetelnie i terminowo. Zajęli się nie tylko projektem, ale pomogli też z innymi formalnościami. Pan Jacek brygadzista - człowiek, który ogarnie chyba wszystko. Polecam.

Ilona Waszkiewicz

Długo szukaliśmy idealnego projektu domu. W końcu stanęło na projekcie indywidualnym w firmie Arkada. Co tu dużo pisać – przeszli samych siebie. Projekt jest idealną odpowiedzią na nasze potrzeby. Zaproponowane rozwiązania, technologie, no generalnie wszystko dokładnie tak jak chcieliśmy, jak marzyliśmy. Super, polecam, bo fachowcy i zdecydowanie znają się na tym co robią.

Milka

Polecam. Każdy etap współpracy przebiegał bez zastrzeżeń. Projekt budynku, zieleni wokół i późniejsza realizacja terminowo, zgodnie z ustaleniami. Oby tylko z takimi firmami przyszło nam współpracować :) Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ARKADA Radosław Nawara - Będzin

• Jak się pracuje w ARKADA Radosław Nawara?

Zobacz opinie na temat firmy ARKADA Radosław Nawara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARKADA Radosław Nawara?

Kandydaci do pracy w ARKADA Radosław Nawara napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARKADA Radosław Nawara
3.5/5 Na podstawie 153 ocen.
  • ul. dr. Tadeusza Kosibowicza 7 lok. 14
    42-500 Będzin