Opinie o PET sp. z o. o. w Jasień

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PET sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PET sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PET sp. z o. o. w Jasień

Beniu

Ważne że maślana na malarni zarabia dobrze, lizał (usunięte przez administratora) i dalej liże, może lubi?!? Ale będzie mu na stare lata śmierdziało z paszczy ????

Beniu Nowy wpis

Gwardia

Oczywiście że motywuję wypłacając wynagrodzenia w ratach nie trzymając terminów robiąc zebrania na hali na których panie rządzące tą firmą wraz z tłumaczem oraz przedstawicielem firmy pomocniczej przy udziale pełnomocnika i księgowego informują że do głównej firmy na terenie Niemiec wchodzi firma pomocnica która ma naprawić sytuację ale jako że my jesteśmy na terenie Polski i jesteśmy osobną firmą rozwiązania które będą proponowane i stosowane dla ratowania główniej firmy nasz nie interesują , stosowane jest także częste siedzenie nad pracownikami by jak najwięcej z nich wyciągnąć pojemników tzw. (usunięte przez administratora) po wielokrotnie zgłaszanym lejącym się dachu na szlifierni bo cieknącym nazwanie jego to za delikatne określenie wciągu dalszym nie został za łatany także na spawaniu i w paru innych miejscach pracownik wykonując swoje obowiązki w czasie deszczu jest narażony na nawet utratę życia od porażenia prądem oczywiście jak to firmie PET pan od BHP wykonuje swoje obowiązki nieskazitelnie tak jak brygada remontowa co miesiąc pobiera wynagrodzenia za bardzo ciężkie i dla wielu bez szkoły nie do wykonania grzanie stołka i pobierania pieniędzy. Pracownik pracując w warunkach zagrażających życiu każdy pojemnik przewracając rękami nie ważne czy o wadzę 40kg czy 250kg wdychając dym po szlifowaniu i spawaniu może się nabawić chorób płuc między innymi Pilicy a dźwigając przepuchliny chciał bym uświadomić szanowne przywódców fili pet że jeśli nie będzie ciężko pracujących pracowników na halach cały czas z nich wychodzących jak górnicy z kopalni węgla nie będzie pojemników i transportów wysyłanych do Niemiec a co za tym idzie także przelewów z Niemiec na rozdysponowanie na także wasze wynagrodzenia najwyższy czas by zadbać o pracowników którzy robią na wasz i wyeliminować zagrożenia i zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy oraz należy skończyć z "groźnymi" brygadzistami którzy wielokrotnie straszą pracowników którzy chcąc się umyć po pracy sumiennej i zrobieniu szybszym swojej pracy kilka minut wcześniej niż 5min wychodząc pod prysznic wypisywaniu na listę i strasząc złożeniem jej w biurze chociaż pan "groźny" brygadzista bez żadnego informowania swojego zastępcy może opuścić teren zakładu godzinę dwie przed końcem zmiany i zapewne jak to w tym zakładzie bywa pan brygadzista oficjalnie w czasie którym opuścił tak zwaną samowolą miejsce pracy przebywał na terenie zakładu ponieważ któremuś z członków swojej rodziny bądź lizusowi któremuś zostawił kartę bo jak to ciężko pracuje i mi się należą te godziny . Pracownikom szefostwo z biura mówi by rozkładali pojemniki by na stanowisku stał cały czas pojemnik i by cały czas produkcja szła ciężko rozłożyć pojemniki o nie wiadomej liczbie brygadzista nikogo nie informuje a jeśli to pod koniec zmiany uświadamiając w końcu liczbą sztuk do wykonania i krzycząc w złości na pracowników z powodu nie wykonania jego planu który cały czas miał w głowie a pracownik mógł mu przeczytać w myślach i wykonać to co sobie tam ułożył chociaż plan ułożony przez pana brygadzistę jest na stary stan hali a nie dzisiejszy w którym większość pracowników którzy już nie mogli ciężko harować warunkach zagrażających życiu i zdrowiu słuchając brygadzistów znających się na wielu rzeczach ale nie rozstawianiu ludzi i rozkładaniu pracy oraz pracowników którzy posiadali kredyty które spłacali w ratach tak jak otrzymywali wypłaty

romek Nowy wpis
@Gwardia

ale bełkot,chodziles do szkoly??

Spawacz

Podobno już was Felga wykupił. Niebawem spawacze z peta będą się mogli wykazać przy prawdziwej robocie, a nie klejąc jakieś skrzyneczki ????

Były Petowiec Nowy wpis
@Spawacz

Za takie pieniądze jak Pan Felga płaci to możesz Ty i koledzy z Ukrainy pracować ????????

Spawacz Nowy wpis
@Były Petowiec

A skąd wiesz jakie mam pieniądze? Ja nie narzekam na zarobki, a i nie na robię się za bardzo. Najpierw się dowiedz jakie tu mają stawki dobrzy spawacze a nie pseudo spawacze i wtedy się możesz wypowiedzieć w tym temacie.

Misiek

Już nie długo wykupi PET Pan Felgenhauer i zobaczycie wtedy co to jest prawdziwa praca, wychodzenie w czasie pracy pod sklep, wynoszenie blachy itd. Oj skończy się eldordo!!!

Michaś F.
@Misiek

Misiek wiesz komu się skończy? Tak (usunięte przez administratora)br.brb i (usunięte przez administratora) kierownika hihi sami się zwolnią bo już nie będzie lewizny.

TELENOWELA
@Michaś F.

Michaś F święta racja wszystkie (usunięte przez administratora)!to im sie urwie zaczna pracowac..albo odejda...

telenowela
@TELENOWELA

najwazniejsze administrator usuwa...po co to pisac..

Kacper
@Misiek

Oj Misiek o jakim wznoszeniu blachy mówisz u Felgi to dopiero wynosi się blachę aż prokurator wszedł .U kogoś drzazgi w oku widzisz a u Felgi belki w oku nie zauważasz .

Były Petowiec
@Misiek

Na co mu ta firma?? Przecież tam hale, maszyny i inne rzeczy to tylko do muzeum się nadają. Załoga się już dawno posypała także zostaną tam tylko Ci którzy mają zero ambicji i praca u Pana "F" to szczyt ich marzeń

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PET sp. z o. o..
Eustachy z blachy

Każdy tak mówi ale zwolnić się ciężko?:)

Szybki bill

W biurze wymagają aby halę opuszczać o 14 lub 22 i oczywiście tak zwany szmaciarz Andrzej Sz. Lata zapisuje ludzi którzy wyszli szybciej a sam ch.. wyjeżdża z zakładu kiedy chce na ile chce i karty nie odbija zero równego traktowania .

Zdzisław.

Większość pracuje ale tylko niewielu zarabia pieniądze.....i o co chodzi ?!??

Krystian

Sytuacja w zakładzie na chwilę obecną bardzo się poprawiła, wróciły nadgodziny i niedziele, narazie w BRB, na malarni, i w ogrodzie, ale znaczy to że idzie ku dobremu...

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w PET sp. z o. o.?

Janusz

Tak między sobą.... zawsze jedne i te same osoby, ogrodnik, pomocnik ogrodnika, bracia P , przybrany syn....i jeszcze parę innych osób !!!! , które niczego nie robią oprócz zamieszania...

Rambo

Kryzysu nie ma, dla brygadzistów , zastępców, prezesa, księgowego. Reszta do roboty, po staremu.... podwyżki w przyszłości, tak było jest i będzie.....

Janusz
@Rambo

Wystarczy zostawić kartę na portierni i już się lepiej zarabia, szczególnie na malarni i w BRB....

Xyz

A co mowi nazwa??

Witam, czy ktoś poleci pracę w Pet Jasień ? Czy nie zawracać sobie głowy ?

Halina
@Andrzej

Przyznam szczerze, że ja też jestem ciekawa, czy na ten moment warto byłoby aplikować do firmy PET. Mam nadzieję, iż doczekamy się tu konstruktywnej odpowiedzi od jakiegoś pracownika. No a właściwie to jakie stanowisko Cię interesuje?

Młody

Witam jak z pracą na szlifierni opłaca się

Robert
@Młody

Pewnie że się opłaca, czterech do jednego baniaka, to i czas jest wypić i na telefonie popisać, i fuchę można jakąś zrobić, do sklepu wyskoczyć, lepszego stanowiska nie znajdziesz, no chyba że brygadzista, zastępca lub brb. Tam to już w ogóle miód !

jasiu

W tym zakładzie kto ma zarabiać ten zarabia, brygadziści, zastępcy,magazynier, i inni kakaowcy !!!!!. A spawacze czy szlifierzy figa z makiem !!!. Nie liżesz , nie zarabiasz, najlepsi są bracia P ! Ci to liżą aż im z gęby śmierdzi. Gdzie są związki zawodowe ??? Przecież biorą pieniądze, miesiąc w miesiąc..... chyba siedzą u niemca w kieszeni ! Albo śpią pijani w biurze, a godziny lecą, taki to piękny zakład, poprzedni właściciel nigdy by na to nie pozwolił.Zakład dla konfidentów, pijaków i dupowłazów. Normalny człowiek kariery tu nie zrobi , nie wspominając o pieniądzach !.Zawody wędkarskie, wyprowadzanie pieniędzy socjalnych wszystkich pracowników na potrzeby pewnej grupy osób.Mafia (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) niestety ugotują się we własnym sosie.

Druta to ciągną brygadziści i zastępcy . Taka tradycja, nic nie umieją to ciągną ile wlezie i komu wlezie . Taka sytuacja .

Bo widać tam nie pracujesz ! Albo masz jakiś interes żeby tak pisać. Zarobki w tej firmie na tą chwilę wróciły do zarobków z przed 8-10 lat. To nie tendy droga chyba !

Tadek

Super firma,nie mam nic do zarzucenia.

W niedzielę wywózka blachy. Da się ? Da !

@Adam

Adam czy tylko blacha?Wspomnij ile idzie drutu bokiem no proszę spawacz zawsze coś ukręci na boku ????

Firma dba ale o brygadzistów, zastępców, konfidentów i po to między innymi żeby ten bajzel dalej się kręcił, ponieważ niektóre osoby bardzo dobrze żyją dzięki temu zakładowi, szkoda tylko że pieniądzy nie dostają za pracę tylko (usunięte przez administratora)

Filipek

Spokojnie na forum a to dlatego, że firma dba o pracowników, za to zbiera dobre opinie , polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PET sp. z o. o. - Jasień

• Jak się pracuje w PET sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PET sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PET sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PET sp. z o. o.