Opinie o Dino w Oborniki Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dino. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Oborniki Śląskie

Jaki dress code obowiązuje w Dino?

Prezes Nowy wpis

Nie miła obsługa i zero poszanowania do pracownika Krzyki na pracownika w zasięgu kas i klientów ps . Współczuję dziewczyny Dino Oborniki Śląskie trzebnicka

Czy firma Dino w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

KLIENT

Niestety musze zostawić negatywna opinie poprzez strasznie niemiłą Panią z działu mięsnego Panią Beatę. Nigdy wcześniej nie zostałam tak źle potraktowana jak przez tą Panią (i to nie raz). Ona przychodzi do pracy chyba za karę bo odzywa się strasznie jest nieuprzejma, niemiła, strasznie długo trzeba czekać aż obsłuży a rano jak człowiek się spieszy do pracy (a ta Pani widzi że ciągle spoglądam na zegarek to specjalnie wychodzi na zaplecze czy wykłada towar tak jakby chciała zrobić na złość). Sklep bardzo traci na wizerunku a szkoda bo reszta załogi jest bardzo miła , uczynna i uśmiechnięta.

Klient Nowy wpis

Pani Kierownik od razu zareagowała na źle zachowanie tej ekspedientki. Pozostała ekipa sklepu to bardzo sympatyczne i uśmiechnięte Panie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dino? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m/k) w renomowanej firmie (106)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik do wykładania towarów do drogerii w Obornikach Śląskich
Oborniki Śląskie
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
Agnieszka

Negatywne nastawienie kasjerek do klienta. Pani w ekspresowym tempie kasuje produkty nie zwraca uwagi na to, że klient musi zapłacić i spakować rzeczy. To nie jest ważne. Taśmowy sposób obsługi klienta. Nie poszanowanie jego godności i nie liczenie się z nim. Taka jakość obsługi tylko w Dino.

Sylwia

Kokejki niesamowite zawsze jedna kasa tylko komentarze z tego powodu obrażanie kasjerek a nawet Klijenci się pobili ostatnio masakra ! A najgorsze jest to że jest ciasno i nie da się przejść...

xxxxxxxxxxxxx

W Dino w Obornikach śląskach jestem ciągle oszukiwana przez czarną złodziejkę w okularach. Jak sprawdzi się paragon po odejściu chociażby metr od kasy a coś nie będzie sie zgadzać to wmawia ci się, że wszystko jest w porządku a Ty jeste (usunięte przez administratora) br /> Przez tą panią nie robię tam zakupów, a byłam stałą klientką. PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

pawlo

Witam kiedy ktoś się w końcu wezmie za DINO w Obornikach Śląskich co tam się dzieje jak wielce pani kierownik traktuje pracowników???? Gdzie są ich urlopy na które ciężko pracują??? Dostaną kiedy się podoba pani kierownik!!!!!!!!!!!!!!!!!! O której pracownicy powinni wyjść z pracy po swojej zmianie??????

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Oborniki Śląskie

Dino