Internet Plus

Opinie o Internet Plus

Markus_

Cześć mam podobne pytanie co użytkownik michal a dokładnie czy ktoś z was wie jak wygląda proces rekrutacji , jakie pytania są zadawane na stanowisko asystenta działu pozycjonowania oraz jaka płaca jest na tym stanowisku. pozdrawiam

Jbb

@pokj no wlasnie szczerze mowiac to wydaje mi się ze może być na prawde ciężko tak na prawde..chociaż zawsze warto się może postarać na przykład o to zeb się dostać na staz albo na praktyki tam hm ??

pokj

Nie ukrywam, że dobrze by było znaleźć zatrudnienie u nich, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. Widocznie rotacja wśród pracowników nie jest planowana, a jakie są zarobki? Pozdrawiam.

ddsd

Pracowałem już w kilku firmach w życiu i nie zamierzam zmieniać firmy przez dłuuuuugi czas wiec to chyba o czymś świadczy prawda?

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Często spotyka się rekruterów, którzy starają się udowodnić kandydatom swoją wyższość - tutaj absolutnie nie miało to miejsca - bardzo partnerskie podejście, dużo rzeczowych informacji o firmie i systemie wynagradzania, który jest zbudowany bardzo dobrze (przynajmniej w porównaniu do innych firm, w których byłam na rozmowie).

Pytania o radzenie sobie ze stresem, o doświadczenie i cele, dużo pytań o konkretne sytuacje w odniesieniu do doświadczenia. Oprócz tego krótka scenka sprzedażowa.

lolek

Generalnie ogłoszeń jest teraz rzeczywiście sporo jak na sam tylko Poznań więc firma chyba się rozwija a co do warunków nie wiem czy są "świetne" @kacia powiedziałby raczej przyzwoite bo tutaj dba się o pracowników dając im jasne warunki na umowie o pracę, socjal, tryb jednozmianowy itp.

specjalista

nie polecam

kacia

michal' ddsd' napisał ze w ostatnim czasie zmiany poszły w duzo lepszym kierunku wiec to pytanie do niego o rekrtukacje,podobno jest swietnie.

ddsd

Fajna Firma, dobre zarobki a w ostatnim roku zrobiliśmy duże zmiany powiększyliśmy dział techniczny. Pracuje tu 3 lata i polecam każdemu

gar

Rekrutacja zawsze jest klasyczna, zostawiasz CV, oni oddzowniają, są pewne etapy rekrutacji do załatwienia, ale potem wszystko jest na swoim miejscu, praca jest dość pewna i nie ma z tym większych problemów, mi się wydaje, że warto

lolek

@njk no jak na okolice Lubonia, to muszę przyznać, że to całkiem fajna oferta pracy. Poszukują osoby z bardzo dobrą znajomością Adobe Photoshop, Gimp lub innego programu graficznego. Docelowo oferują umowę o pracę na pełny etat, tylko początkowo na okres próbny. Fajnie.

Jacek

to ci co wydzwaniają do wszystkich z ofertami polepszenia ilości klientów????? O NIE!!! Dziękuje bardzo

stukot

nie wydaje mi się, by tutaj podstawa była uzależniona od doświadczenia. Jeśli by tak było, to firma miałaby problem z wyceną tego, szczególnie w branży IT

wydaje

Dla mnie jest to idealna opcja, że można liczć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest bardzo pożądana, bo w końcu składki są odprowadzane.

quatro

stanowisko kierownika it to dobra oferta dla profesjonalistów , można zyskać nie tylko stabline zatrudnienie na umowe o pracw ale i możliwość rozwoju internet plus to agencja o wysokiej pozycji na rynku

Jbb

Wiecie co teraz pojawiła się od nich oferta pracy na stanowisko kierownika IT tutaj chodzi o znajomość Google Adwords oraz seo no i zarobki tez są wysokie

lolek

tez interesuje mnie ta oferta @xxx w ogłoszeniu zapewniają umowę o prace, pełen etat, stabilne zatrudnienie, ale nie powiem jakieś informację z pierwszej ręki by się przydały dla potwierdzenia

xxx

Jest ktoś wstanie powiedzieć coś więcej o stanowisku Asystenta SEO? Czy można się dużo nauczyć? Jak atmosfera w dziale? Zarobki?

xxx

Jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku Asystenta SEO? Czy można się sporo nauczyć? Jaka atmosfera? Zarobki?

dominika kościelniak

super firma i obsługa ze strony handlowców, po rozmowach mogę stwierdzić, że musi być u nich fajna atmosfera, bo mało która osoba ze słyszanym takim uśmiechem na twarzy opowiada o usłudze swojej firmy. Polecam na przyszłość pracę, którą wykonują i ich dział sprzedażowy

beautygirl

Wraz z mężem współpracujemy z internet plus ponad rok, prowadzimy salon kosmetyczny we wrocławiu i po kliku miesiącach rezultat z ich pracy jest oszałamiający. Świetna współpraca, wiele klientów, dobrze zainwestowane pieniądze. Pewnie ktoś kto im najzwyczajniej zazdrości źle o nich pisze. Pozdrawiam.

Męcik
@beautygirl

Pisze Pani że współpracuje z tą firmą od ponad roku a chwilkę później "po kliku miesiącach rezultat z ich pracy jest oszałamiający." rok to chyba nieco więcej niż kilka miesięcy? Proszę podać nazwę strony aby potencjalni Klienci mogli sami ten oszałamiający efekt zobaczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Plus?

Kandydaci do pracy w Internet Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internet Plus