Opinie o Mikor Inżyniering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mikor Inżyniering Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mikor Inżyniering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikor Inżyniering Sp. z o.o. w Warszawa

Kasia Nowy wpis

Konstruktor maszyn i urządzeń może pracować oprócz na umowie o pracę również na kontrakcie. Zastanawiamy się z partnerem czy wtedy miałby prawo do płatnych dni urlopowych. Pracodawca jest elastyczny w indywidualnych ustaleniach?

Inżynier Nowy wpis

Niestety firma delikatnie mówiąc amatorska. Typowy Januszex zarządzany przez Janusza. Janusz nie szanuje twojego czasu- ogólnie twojej osoby i robi swoje wbrew ustaleniom, bez jakiegokolwiek poszanowania dla Ciebie. Szkoda czasu!!!

Różnica w widełkach dla programisty PLC wynosi 5 000 zł. zastanawiam się z czego konkretniej może wynikać. czy już na samym początku można śmiało zarabiać te górne progi?

Czy mógłby mi ktoś opisać styl (usunięte przez administratora) projektanta instalacji elek. i AKPiA? Zastanowiło mnie to oznaczenie związane z praca stacjonarna a jedna w wymaganiach pojawiło się prawo jazdy kat B oraz gotowość do wyjazdów. O jaki ich zakres mogło chodzić?

Aplikowałeś na stanowisko Spawacz oferowane przez firmę Mikor Inżyniering Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
m

Witam niedawno skończyłem prace w tej firmie i stwierdzam jedno. Jest praca i to dużo :) Dużo opinii to fake od niechcianej konkurencji. Prace wspominam bdb.

@m

Też ciekawi mnie powód tego, że doszło do rezygnacji z pracy. mimo faktu, że jest jej dużo. na ile była ona dochodowa? Jak można było zarobić oraz jak przy tym człowiek się rozwijał?

Rom

Dobre sobie praca bardzo dobra (usunięte przez administratora) od świtu do nocy rozwijać się w tej firmie nie da a rezygnacja to może dlatego że firma nie wypłaca da ci mała robotę wystawiasz fakturę i pierwsza płacą dostajesz duża robotę i (usunięte przez administratora) kasy brak i dlatego szukają ludzi do roboty Przesiewka ludzi nie polecam

Wrocław

Czy w firmie można pracować hybrydowo?

jak

jak wygląda praca księgowej? Ile można zarobić i jak wygląda praca

Ciekawe, że do księgowości dalej nikt się nie dostał? To jest jakiś większy dział? Zastanawiam się kto obecnie wszystko rozlicza, skoro pytano o te prace na początku stycznia a teraz niedawno wznowiono ogłoszenie. to jakie warunki przy samej rozmowie są jeszcze oferowane?

Ar3

Rozmowa spoko normalna, wybrałem inną ofertę

Prócz tego jak wygląda praca elektryka, o która ktoś teraz podpytał, to czy wiadomo może od czego konkretnie byłyby zależne widełki placowe? W tym momencie w ofercie piszą o kwotach od 5 do 10 tysięcy. Czy to jest wynik tych nadgodzin z opisu? nie widzę niczego o premierach

Vas

Witam jak wygląda praca elektryka..?

Ta luźna atmosfera o której ktoś teraz napisał to nawiązuje do każdego stanowiska? chce się upewnić, ponieważ jeszcze wczoraj została dodana oferta dla księgowej. Pierwsze co zwróciło moja uwagę to te widełki placowe – 7 000 – 12 000 zł. czemu różnica wynosi aż 5 000 zł? skąd się bierze?

Fajna firma, luźna atmosfera, projekty czasochłonne ale fajne. Ja jestem zadowolony

O pracę projektanta ktoś tu się pytał ale chyba z piec lat temu? czy z bieżącego punktu widzenia jest ktoś w stanie opisać warunki? z tej bieżącej oferty wiem, że można zarobić od 10 do 15 tys., występuje jakaś opcja na kursy oraz szkolenia, lecz nie znam szczegółów, czy ktoś może je przybliżyć? Tak samo jak kwestie tych widełek? Czemu różnią się o 5 tys?

asdfgh

Dzień dobry. Kiedyś byłem tam na rekrutacji na stanowisko inżynierskie. Do tej pory śmieję się z tej rekrutacji. Nie spóźniłem się ale kazano mi czekać. Czekałem prawie godzinę aż szef łaskawie przyjdzie, mimo że widziałem przez drzwi, że siedzi w swoim pokoju. Byliśmy umówieni na konkretną godzinę. Kpina z kandydata. Potem przyniósł mi jakiś test do rozwiązania, poradziłem sobie. Zapytał o moje obecne zarobki i ile zarabiał mój ówczesny szef. Najlepsze było, że sekretarka, która kazała mi czekać na rozmowę powiedziała abym poczęstował się wodą. Na stole stała częściowo wypita butelka najtańszej wody z biedronki oraz plastikowy kubeczek, w którym trochę wody było... poprzedni kandydat widocznie nie wypił. Miałem sobie dolać? :) Zanim wróciłem do domu, dotarł do mnie mail od sekretarki, że nie spełniam oczekiwań. Ojej, jaka szkoda, ale nie byłem zrozpaczony ;) Dzień później zadzwonił szef tej firmy, że jednak może bym do nich przyszedł do pracy :) Cóż, chciałem wtedy zmienić pracę, gdyż w poprzedniej firmie nie rozwijałem się, ale trafiłbym z lepszej firmy do gorszej, więc odmówiłem. Kilka dni później poszedłem na rozmowę do kolejnej firmy, tym razem rekrutacja odbyła się profesjonalnie i spędziłem tam kilka lat. Jak pracuje się w tym Mikorze - tego nie wiem, ale rozmowa kwalifikacyjna to była jakaś (usunięte przez administratora)

Na forum widziałam pozytywną opinie od kogoś z góry. Wiecie kiedy będą do niej prowadzonej nabory? Aktualnie są trzy ogłoszenia ale dla pracowników fizycznych. Zauważyłam, że szukają brygadzisty - ślusarza. Ostatecznie czym jego praca będzie się różniła od zwykłego ślusarza i jak będzie to doceniane?

Jak wygląda praca w Mikor Inżyniering Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Marcin z góry

Praca wygląda normalnie. Każdy dostaje sprzęt potrzebny do przeżycia, apteczkę, szelki, długopis i telefon. Jest źródełko mleka i kawy. Niema pracy zdalnej ze względu na to że elementy muszą być doglądane na bieżąco. Dzień zaczynamy od wypełniania canbana a potem jest trałowanie projektów wg planu. Większość czasu spędzam na spełnianiu marzeń "Wojtka". Nie lubią beletrystyki i patrzą na efekty. Zarobki są powyżej średniej. Rekrutacja odbyła się z czkawką... patrząc teraz z perspektywy pracownika, to ludzie którzy od razu nie zrobią wrażenia wpadają w limbo. Ja nie otrzymałem odpowiedzi ale przypominałem się po 3 miesiącach to sobie o mnie przypomnieli i zatrudnili. Odnoszę pozytywne wrażenie, zwłaszcza patrząc na ludzi z którymi siedzę w biurze.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Mikor Inżyniering Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Projektant?

Nie polecam nie płacą

Renata
@Gość

możesz napisać coś więcej? to jakaś jednorazowa akcja, że opóźniła się pensja czy co miesiąc się tak dzieje?

Aleksandra

Mimo zapewnień zarówno przez panią prowadzącą rekrutację jak i przez osobą, z którą odbyło się spotkanie rekrutacyjne brak informacji o wyniku rekrutacji. Po około tygodniu od ustalonego terminu feedbacku zadzwoniłem aby dowiedzieć się na jakim etapie jest rekturacja, otrzymałem odpowiedź, że kolejnego dnia roboczego otrzymam informacje. Mineło już około dwa tygodnie od mojego telefonu a odpowiedzi brak. Nie profesjonalne podejście do kandytów. Nie polecam współpracy z tą firmą.

pracujacy

Bardzo podoba mi się to, co czytam :) Aktualnie pracuję w Mikorze, roboty w bród, więc im więcej negatywnych opinii w necie tym mniej chętnych do pracy i obecni pracownicy więcej zarabiają :)

Magdalena
@pracujacy

Czyli rozumiem, że Ty generalnie jesteś zadowolony z zatrudnienia w Mikorze i polecasz pracę? Z czego w takim razie wynikają inne negatywne opinie? Możesz napisać jak jest faktycznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mikor Inżyniering Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mikor Inżyniering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikor Inżyniering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikor Inżyniering Sp. z o.o.?

Mikor Inżyniering Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pożaryskiego 28 BUD.22
    04-703 Warszawa

Mikor Inżyniering Sp. z o.o.