SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

Były Pracownik

Firma dobra

Witam, Od niedawna pracujemy przez SFS w pralni w Niemczech. Praca na tej pralnie jest okej, myslelismy ze bedzie duzo gorzej. Pieniadze byly na czas i sie zgadzaly. Mieszkanie tez jest w porzadku , niczego nie brakuje. Jak dla nas wszystko na duzy plus.

Problem z wypłatą, ponieważ nie otrzymałem całości wynagrodzenia do 10 dnia miesiąca, a jedynie 1/10

Szanowny Panie/ Szanowna Pani Bardzo prosimy o przesłanie maila z opisem problemu na adres email info@sfsinternational.pl w celu wyjaśnienia sytuacji o której Pan/Pani pisze. Z poważaniem Dział Rekrutacji SFS International

Zadowolona

Właśnie wróciłam po 2 miesiącach pracy w fabryce Paas Food, jestem zadowolona, praca dość ciężka i w dużym tempie, ale sporo godzin można wyrobić. Jako agencje oceniam SFS pozytywnie, wszystko załatwione tak jak trzeba. Jeśli będzie możliwość wyjazdu za rok, to na pewno pojadę. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Biuro jak najbardziej okej :) ale praca w Maasmechelen na kurczach porażka. Praca po 12-13 h czasami nawet 16 h przez 6 dni w tygodniu, szef oczekuje od pracownikow Bóg wie czego ( najlepiej żeby wszystko zrobić na już ale człowiek po tylu godzinach czlowiek nie będzie wydajny) straszny człowiek który traktuje ludzi jak zero mimo że ktoś się stara

Obiektywna opinia

Typowa polska agencja która wysyła pracowników na polskich umowach bo są tansi dla zagranicznych firm. Mają prace których nikt z holendrów czy belgów nie chce wykonywać. Typowe prace dla desperatów z Polski. Polacy będą zachwyceni bo patrzą tylko na stawki.

@Obiektywna opinia

Szanowny Panie dziękujemy za Pana wpis, który mobilizuje nas do reakcji i wyjaśnienia zagadnienia o którym Pan wspomniał poniżej. Pragniemy zwrócić Pana uwagę na fakt, że Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/957 z 28 czerwca 2018 r. wymusza na firmach delegujących działania, które przeczą Pana wpisowi. Podstawowym celem ww. regulacji było zapewnienie pracownikom delegowanym lepszej ochrony i przeciwdziałanie tzw. dumpingowi socjalnemu. Obecne, zmienione przepisy wymagają by osoba delegowana otrzymywała wynagrodzenie na takich samych zasadach, jak w przypadku pracownika lokalnego. Firma nasza cyklicznie podlega kontrolom urzędów w krajach do których delegujemy naszych pracowników i zleceniobiorców jak również audytom przeprowadzanym przez naszych klientów, warunkiem kontunuowania naszej działalności jest przestrzeganie przepisów lokalnych i działanie zgodnie z literą prawa. W razie pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z wyrazami szacunku, Dział Rekrutacji.

@SFS International Sp. z o.o.

"Pragniemy zwrócić Pana uwagę na fakt, że Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/957 z 28 czerwca 2018 r. wymusza na firmach delegujących działania, które przeczą Pana wpisowi. Podstawowym celem ww. regulacji było zapewnienie pracownikom delegowanym lepszej ochrony i przeciwdziałanie tzw. dumpingowi socjalnemu. Obecne, zmienione przepisy wymagają by osoba delegowana otrzymywała wynagrodzenie na takich samych zasadach, jak w przypadku pracownika lokalnego. " Nie tylko wynagrodzenie, ale również i pozostałe warunki zatrudnienia. W tym wynagrodzenie za urlop oraz premia roczna, w zależności od postanowień układu zbiorowego.

Dziękujemy za komentarz, oczywiście treść Dyrektywy jest nam absolutnie znana, słusznie Pan tu zacytował ją w całości czyli: „(…) W tym wynagrodzenie za urlop oraz premia roczna, W ZALEŻNOŚCI OD POSTANOWIEŃ UKŁADU ZBIOROWEGO.” Serdecznie pozdrawiamy Dział Rekrutacji

@SFS International Sp. z o.o.

To slabe te wasze postanowienia ogolne skoro ludzie jadac na urlop sa stratni. A przecież pracujemy ciezko. Nalezalby sie wiec platny urlop. Nie jestesmy robotami ani przedmiotami

Dzień dobry, przykro nam, że jest Pan rozczarowany sytuacją. Chcielibyśmy podkreślić, że jak najbardziej doceniamy Państwa zaangażowanie i Państwa ciężką pracę, nikt nie neguje faktu, że Państwo jesteście ciężko pracującymi ludźmi a nie robotami, nie mniej jednak takie są warunki współpracy z nami na tym zagranicznym projekcie. Wspomniane ww. warunki są jawne, przedstawiane są Państwu podczas procesu rekrutacji, przed podpisaniem umowy wszystkie dokumenty wysyłane są celem zapoznania się z nimi, weryfikacji i Państwa akceptacji. Gdyby jednak zależało Panu na płatnym urlopie, mamy kilka aktywnych projektów w Polsce gdzie oferujemy umowę o pracę tymczasową. Oczywiście do zatrudnienia mogłoby dojść po przejściu procesu rekrutacyjnego u naszego klienta i jego pozytywnej opinii dotyczącej chęci podjęcia współpracy z Panem. Niestety jeżeli chodzi o wysokość zarobków na projektach polskich, są to zarobki adekwatne do polskich realiów. W razie zainteresowanie zapraszamy. Dział Rekrutacji.

zdziwiony
@SFS International Sp. z o.o.

Przecież w tej drugiej polskiej agencji, co wysyła ludzi do szaszłyków jest umowa o prace, a nie zlecenie no i są płatne urlopy, trzynastka raz do roku. Może zamiast tłumaczyć się tutaj dlaczego tego nie macie po prostu pogadajcie z szefami w Paas Food i dajcie ludziom w końcu to co im się prawnie należy?

@zdziwiony

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. W odpowiedzi na wpis chcielibyśmy wyjaśnić, że zgodnie z obowiązującym prawem, istnieje tzw. ZASADA SWOBODY UMÓW zwana również zasadą swobody kontraktowania. Jak powszechnie wiadomo PRACA MOŻE BYĆ ŚWIADCZONA NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ LUB NA PODSTAWIE UMÓW CYWILNOPRAWNYCH (umowa o dzieło, umowa zlecenia lub umowa o świadczenie usług, do której stosuje się przepisy o zleceniu) lub umowy agencyjnej. Strony zawierające umowę cywilnoprawną, na podstawie której praca ma być wykonywana, mają w zasadzie swobodę wyboru co do jej rodzaju jak również i jej treści. Wyżej wspomniana zasada została wyrażona w art. 353 (1) kodeksu cywilnego, zgodnie z którym: „Strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku, ustawie ani zasadom współżycia społecznego.” Tak jak już odpowiedzieliśmy w jednym z postów, zasady dotyczące współpracy z naszą firmą są jawne i z góry komunikowane kandydatom. Informacja dotycząca rodzaju zawieranej umowy jest przekazywana Państwu zarówno w publikowanych przez nas ogłoszeniach jak i podczas rozmowy rekrutacyjnej. Każdy z kandydatów przed podjęciem współpracy otrzymuje komplet dokumentów do zapoznania się z nimi i podjęcia ostatecznej decyzji czy warunki współpracy mu odpowiadają, czy też nie. Jednocześnie chcielibyśmy również przypomnieć, że w ramach współpracy w oparciu o umowę zlecenia macie Państwo możliwość korzystania z wielu podobnych praw i przywilejów jak w przypadku umowy o pracę (w kontekście ubezpieczenia społecznego). Proponowane przez nas umowy są opodatkowane i oskładkowane w Polsce. Umowa zlecenie objęta jest kilkoma składkami tj.: emerytalna, rentowa, wypadkowa, dobrowolna chorobowa, FGŚP. Część z tych składek opłacana jest przez zleceniobiorcę, część przez zleceniodawcę, a na niektóre składają się obie strony umowy. W chwili obecnej zatrudnienie na umowę zlecenie daje zleceniobiorcy kilka praw, które zanim wprowadzono „oskładkowanie” umów zleceń, nie były dla zleceniobiorcy dostępne. Z racji tego, że za zleceniobiorcę odprowadzana jest składka zdrowotna, może on korzystać z publicznej służby zdrowia (NFZ) na takich samych zasadach jak osoba zatrudniona na umowę o pracę, może również objąć takim ubezpieczeniem swoją rodzinę. Osoba zatrudniona na umowę zlecenie może również zdecydować się na dokonywanie dobrowolnej wpłaty na ubezpieczenie chorobowe (składka chorobowa). Składka ta to 2,45% wynagrodzenia brutto a opłacanie jej uprawnia zleceniobiorcę do m.in. zasiłku chorobowego (zleceniobiorca dostanie zasiłek, jeśli się rozchoruje i nie będzie mógł pracować), świadczenia rehabilitacyjnego, zasiłku macierzyńskiego oraz zasiłku opiekuńczego (opieka nad chorym dzieckiem lub innym chorym członkiem rodziny). W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji SFS International

Żart
@SFS International Sp. z o.o.

Ale długi tekst, prawie jak na maturze z polskiego. Szkoda tylko, że nie odnosi się w żaden sposób do poprzedniego postu. "„Strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku, ustawie ani zasadom współżycia społecznego.” Czyli niewypłacanie pieniędzy za urlop oraz trzynastek nie sprzeciwia się zasadom współżycia społecznego? Nie łatwiej wam pogadać z szefostwem Paas Food aby były takie same warunki zatrudnienia jak w tej drugiej polskiej agencji, która daje umowy o prace, wypłaca kasę za urlop, chorobowe i jeszcze trzynastkę?

@Żart

Szanowna Pani, firma Paas Food nie ingeruje w kwestie umów obowiązujących miedzy współpracującymi z nimi podwykonawcami (agencjami), a zatrudnionymi w danej agencji osobami, o ile zasady współpracy pozostają w zgodzie literą prawa i nie są kwestionowane przez stosowne instytucje dokonujące cyklicznych czynności kontrolnych (zarówno w kraju jak i za granicą, bezpośrednio na projektach). Jeżeli warunki oferowane przez naszą firmę nie spełniają oczekiwań kandydatów zawsze pozostaje możliwość zatrudnienia się w agencji konkurencyjnej lub nawet bezpośrednio u klienta o ile dana kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona przez potencjalnego pracodawcę. Z wyrazami szacunku, SFS International

xxx
@SFS International Sp. z o.o.

Czy ktoś zna tą konkurencyjną agencję co daje umowy o pracę?

Na jednej zmianie dobrze się pracuje na drugiej niestety nie można, ponieważ panie „rządzące” cały czas mają podejście olewające.. jak się o coś poprosi to one to olewają stoją i cały czas tylko robią sobie żarty z roboty . Jedna zmiana robi wszystko ok a druga nie . Czasami jak coś się powie „nie po ich myśli” to potrafią być bardzo nie miłe i się naśmiewać . Na jednej zmianie widać kto ma lepiej i jest stawiany ponad inne osoby … Ogólnie biuro ok można się dogadać k załatwić wszystko szybko . Kwatery tez ok , fajne lokazlizacje i blisko do pracy. Wypłaty na czas .

Grzegorz

Pracowałem w firmie 4 lata. Przez ten okres czasu wypłaty zawsze były na czas, bez żadnych komplikacji. Bardzo dobra komunikacja z biurem. Zgłaszane problemy zostawały natychmiast rozwiązywane.

@Grzegorz

Serdecznie dziękujemy za Pana pozytywną opinię. Zapraszamy do ponownej współpracy. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Pracuje w firmie od kilku mc Firma ok wsxystko na czas zalatwiane Panie brygadzistki ok chodz widac roznice na zmianach Jedne daja z siebie 100% wszystko na czas zrobione ,staraja sie . Drugie zaś jakby bylo im to obojetne telefony w rekach i taniec, o nic nie mozna sie doprosic ,a jedna to chodzi z paleciakiem jakby przyklejonym do reki i na nic nie ma czasu i co samemu trzeba robic Ludzie pracujacy tu sa naprawde przeróżni niektorzy czuja sie tu jak na wakacjach a nie w pracy .Ogolnie praca spoko Robilo sie w gorszych firmach .Ta firme polwcam

Ja na temat pracy nie mam zastrzeżeń, jak wiadomo gdzie człowieka nie dadzą to trzeba tam robić. Warunki mieszkaniowe wielki plus wygoda i komfort. Co do atmosfery to bywa różnie jedna zmiana daje z siebie 100 % bardzo miło i bez stresu a na drugą czasami nie chce się iść, ponieważ Panie 'rządzące' zmianą są nie pomocne i aroganckie ..przyjechaliśmy do Pracy zarobić pieniądze, a jeden drugiemu robi pod górę.

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za umieszczony post. Tak jak już wcześniej odpowiedzieliśmy na jeden z wpisów, Państwa uwagi są dla nas źródłem cennych informacji. Każdy z Państwa komentarzy motywuje nas podejmowania działań zmierzających do poprawy naszego serwisu, ulepszenia wewnętrznych procedur i naszych procesów, chociażby tych dotyczących sposobów zarządzania podległymi zespołami, stosowanych przez brygadzistów lub koordynatorów na projektach. Zapewniamy, że dołożymy starań, aby przekazywane nam uwagi skutkowały „dobrymi zmianami”. Jeszcze raz pragniemy podziękować za przekazane nam uwagi i życzyć wszystkiego dobrego. Z wyrazami szacunku, Dział Rekrutacji

Sfs jako agencja bardzo na plus. Wypłaty na czas, fajne zakwaterowania. Ale co do miejsca pass food sporo zastrzezen. Czlowiek pracuje szukajac lepszej alternatywy, choc chyba kazda bedzie lepsza. Dzwigamy po pare ton miesa dziennie, nie ma zadnej maszyny ktora narzucala by mieso ktore pozniej wkladalibysmy w szalki. Dzwigaja oczywiscie mezczyzni jak i kobiety. Sezon mial sie rozpoczac z wielkim hukiem i podobny huk narobilo rozczarowanie. Godzin brak, nieraz wypuszczaja nas po 6-7 godzinach. Niektorzy jak maja szczescie to wyjda po 9. Przed sezonem juz bylo wiecej godzin niz teraz. "Logistyka"- sa przemile Panie ktore wyjasnia wszystko jak trzeba i nie robia z czlowieka (usunięte przez administratora) ale wystarczy jedna "mila" ktora zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadala- psuje atmosfere strasznie. Mysle ze każdy pracujacy tutaj wie o kim mowa. Podobnie na inpaku jeden z brygadzistow szarogesi sie, szczescie ze maja teraz od niego spokoj. Jedynym plusem w tej pracy jest stawka i fajne warunki mieszkaniowe. Inaczej czlowiek po tygodniu spedzonym w tym cyrku wyszedlby na piecie. W poprzednich latach w sezonie pracowalismy po parenascie godzin, teraz sie martwimy czy do 2 tysiecy dojdziemy. Ogarnijcie tez strefe tego, jak traktowani sa ludzie na hali. Stres nie spowoduje ze bedziemy szybciej pracowac a tylko to ze sie szybciej zwolnimy. Tak jak napisalem, do sfs zastrzezen zero- super agencja na ktorej mozna polegac. Zaden krzak, nie mialbym strachu wyjechac poraz kolejny z wami. Ale nie do tego syfu i cyrku. Mam nadzieje ze jako agencja chociaz zainteresujecie sie tym jak jest rzeczywiscie tam na produkcji, jaka atmosfera panuje, po ile godzin ludzie pracuja- o tym ze wiedza na ktora maja ale nie wiedza o ktorej wyjda( bo godziny z planingu nijak sie maja). Podsumowujac. Agencja na 5+. Ale pass foodowi ledwo dalbym 1. Pozdrawiam

Szanowny Panie, w pierwszych słowach przepraszamy za naszą późną reakcję, a jednocześnie pragniemy Panu bardzo podziękować za wpis, w którym stara się Pan zwrócić nam uwagę na nieprawidłowości pojawiające się na projekcie Paas Food, które zdecydowanie wymagają naszej weryfikacji i podjęcia działań z naszej strony. Z przykrością musimy potwierdzić, że dopiero kiedy ktoś zada sobie trud i zwróci nam uwagę na zdarzające się nieprawidłowości, znajdujemy czas aby zainteresować się bliżej zgłaszanym problemem i próbujemy go rozwiązać w imię lepszej współpracy z naszymi zleceniobiorcami. Przedstawione przez Pana zdarzenia zostaną przez nas dokładnie zbadane. W najbliższym czasie zamierzamy wdrożyć program badania satysfakcji zleceniobiorców świadczących pracę na rzecz naszej spółki, który stanie się bazą do wprowadzenia przez nas niezbędnych środków naprawczych. Nasz Dział HR prowadzi rozpoznanie w poniższej sprawie i zapewniamy Pana, że zgłoszone nam kwestie nie pozostaną bez naszej interwencji. Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy za poświęcony czas i Pana cenne uwagi. Z wyrazami szacunku, Dział Rekrutacji SFS International

Pracownica 3 letnia

Tak jak już niżej ktoś pisał , praca dla ludzi, którzy chcą pracować, a nie dla przyjemności. O żadnym terroru nie ma mowy. Jeśli ktokolwiek napisał zła opinie to tylko dlatego, ze został zwolniony z jawnych przyczyn. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Pozdrawiam obecnych pracowników. W razie pytań proszę kontaktować się przez administratora ze mną na priv.

@Pracownica 3 letnia

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i liczymy na dalszą udaną współpracę :) Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Pracownik 4-letni

Dzien dobry. Pracuje obecnie na produkcji mięsnej w Maasmechelen. Wypłata na czas. Kontakt z koordynatorami w porządku. Jeśli potrzebujesz pomocy albo informacji Panie w biurze w Warszawie również pomocne. Szef spoko jesli ty również dla niego jestes w porządku. Nie wymagajcie szacunki, jeśli sami go nie dajecie. Tyle ode mnie. Polecam;)

@Pracownik 4-letni

Pakowacz maasmechelen

Siemanko. Odnośnie firmy to całkiem spoko. Zakwaterowanie zadbane i czyste. Mieszkam aktualnie w hotelu pracowniczym i potwierdzam spoko warunki bez żadnych problemów. Brygadziści w porządku, da się z nimi dogadać. Wypłata zawsze do 10 tego każdego miesiąca . W sezonie do wyciagnięcia za dobra prace naprawdę dobre pieniądze . Pozdro

@Pakowacz maasmechelen

Aleksandra

Dzień dobry, czy przy podpisaniu umowy zlecenia trzeba samemu starać się o zaświadczenie A1 z ZUS czy Państwo w tym pomagacie?

@Aleksandra

Szanowna Pani Bardzo Pani dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na przesłane nam pytanie uprzejmie wyjaśniamy, że to PRACODAWCA delegujący pracownika jest zobowiązany wystąpić z wnioskiem o wydanie zaświadczenia A1. Powyższe regulują przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Wszystkie formalności związane z delegowaniem pracowników i zleceniobiorców (np. występowanie do ZUS o wydanie formularza A1, występowanie do NFZ o wydanie karty EKUZ na okres pracy za granicą) załatwiane są przez Dział Kadr naszej firmy. Oczywiście, aby móc dokonać powyższego, musimy pozyskać od Państwa odpowiednie dokumenty (w oryginale, z Państwa podpisem), które już całkowicie wypełnione i przygotowane przez Dział Kadr przesyłane są do Państwa drogą e-mailową. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Pani dyspozycji.

F. A.

Mają oferty nie tylko dla Polaków. Kompetentna rekruterka Pani Kinga pomogła mi skompletować dokumenty do pracy. Jest to mój drugi wyjazd z tą agencją. Poprzednim razem było wszystko OK i tym razem tak samo. Będę polecać znajomym.

Rafał

Ja również dołączam się do pozytywnej opinii. SFS szybko reaguje w trudnych sytuacjach. Dziękuje całemu zespołowi SFS a przede wszystkim Paniom z Kadr, pozdrawiam.

Firma bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji. Dziękuję. Polecam i rekomenduję.

Xxxx

Witam. Czy ktos pracuje na produkcji w zakładach przetwórstwa drobiu w Belgii miejscowość Maasmechelen? I moze udzielic oponi o tej pracy? Jakie zarobki itd? I rowniez chcialabym zapytac o zakwaterowania. Co sadzicie?

Bartosss
@Xxxx

w masmechelen bedzie ok. ja pracowalem tam w wakacje bylem tez z innej agencji w poprzednie wakacje to mam porownanie. Trafil mi sie pokoj 2 tylko dla mnie :) :) ;) ale raczej jest 1 na dwoch. w 3 miechy zarobilem tyle co w polandii przez rok dodam ze jestem z malej miescwosci gdzie jest raczej ciezko z robota

Xxxx
@Bartosss

A gdzie Pan mieszkal jezeli mozna zapytac? Czy praca jest ciezka?

Bartosss
@Xxxx

Nie pamietam adresu ale ja mieszkalem w niemczech. super wrunki nie tak jak w mojej poprzedniej pracy gdzie byl jeden kibel i prysznic na szesciu. praca lekka duzo godzin bede jeszcze chcial z nimi wyjechac po swietach to moze sie spotkamy ;) :) :)

Ela
@Bartosss

Witam pracował Pan na produkcji szaszłykow? Jak zarobki i warunki mieszkalne można coś więcej? Pozdrawiam

D@vid
@Bartosss

Hej, pracowałeś na produkcji szaszłyków?

Viki
@D@vid

Ja pracowałam w zeszłym sezonie na szaszłykach, praca jak praca, nie ma dużej filozofii. Jedyne co to trzeba mieć to niezłe tempo, no ale wiadomo że w pracy na produkcji tak to jest. Wypłaty na czas, zakwaterowanie naprawdę dobre, ja polecam.

Kataran

SFS w porównaniu z pozostałymi agencjami to jest pewnie lepsza niż nie jedna inna agencja. jak by ktos chcial pracowac w prawdziwym cyrku to znam takie, ale nie polecam a bywal (usunięte przez administratora) na kółkach dostawalem kartę wejściową przez pierwsze parę dni bylo ok wchodzilem na produkcje a po tygodniu masz kartę zablokowana gdzie nawet nie wejdziesz na firme i na jadalnię a za 2 tygodnie to już nie pracujesz i o pieniądze musisz się klocic. A tu wyplaty sa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.