SFS International Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

Konkretne biuro pracy, dotrzymują słowa cała rekrutacja przebiega bardzo szybko . zakwaterowania są naprawdę czyste i zadbane, każdy pracownik ma własny pokój , gdy zdarzą się jakieś problemy w zakwaterowaniu po zgłoszeniu, wszystko jest w ciągu paru dni rozwiązane. naprawdę polecam wszystkim. Większość negatywnych reakcji wystawiane jest przez byłych pracownicy ,którzy przyjechali za granicę i myślą że za ściemnianie będą mieli płacone wynagrodzenie.

DX

Ja też chętnie poczytam coś więcej na temat tego wspomnianego projektu. przede wszystkim na podstawie czego pojawiła się taka jego ocena? Kiedy na nim byleś? Warunki w ogóle zmieniają się w czasie?

Pracownik 4-letni

Dzien dobry. Pracuje obecnie na produkcji mięsnej w Maasmechelen. Wypłata na czas. Kontakt z koordynatorami w porządku. Jeśli potrzebujesz pomocy albo informacji Panie w biurze w Warszawie również pomocne. Szef spoko jesli ty również dla niego jestes w porządku. Nie wymagajcie szacunki, jeśli sami go nie dajecie. Tyle ode mnie. Polecam;)

@Pracownik 4-letni

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i liczymy na dalszą udaną współpracę :) Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Pakowacz maasmechelen

Siemanko. Odnośnie firmy to całkiem spoko. Zakwaterowanie zadbane i czyste. Mieszkam aktualnie w hotelu pracowniczym i potwierdzam spoko warunki bez żadnych problemów. Brygadziści w porządku, da się z nimi dogadać. Wypłata zawsze do 10 tego każdego miesiąca . W sezonie do wyciagnięcia za dobra prace naprawdę dobre pieniądze . Pozdro

@Pakowacz maasmechelen

Małgośka

Pracowałam w Paas Food przez SFS 3 razy i uważam, że większość opinii jest krzywdząca. Paas to spory zakład i mase ludzi tam pracuje, wiec zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i potem wylewa swoje żale. Byłam na pakowaniu i szaszlykach i wszedzie trzeba się napracować, jakoś terroru nie zaznałam, może dlatego, że sama go nie siałam. Powiem Wam szczerze że praca na mięsie nie jest dla wszystkich ale smialo można pracować bez znajomości języka, na miejscu wdrażają do pracy. Ja znam angielski komunikatywnie i jak trzeba było to innym pomagałam. W czasie pracy juz ten angielski nie jest tak potrzebny. Prace można podjac bez doświadczenia. Nie bylo zadnych problemow z wyplatami. Zarabiałam od 350 do 380 eur tygodniow w zaleznosci ile mialam godzin. Zmiany sa różne ale idzie się przyzwyczaić. Myślę, że jezeli ktos sie nie nadaje do pracy w zakładach mięsnych to niech nie jedzie, bo to nie jest lekka praca, po co jechać a potem narzekac. Pozdrawiam SFS.

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pozdrawiamy, SFS International

Bezimienna

Właśnie jadę tam dzisiaj,widzę opinie ok,a jaka atmosfera?????

Marzena
@Bezimienna

Jeśli o atmosferę chodzi pewnie zależna jest od osoby i sytuacji. Masz już chyba parę pierwszych dni za sobą, więc raczej możesz już wstępnie ocenić?

DX Nowy wpis

Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie SFS International Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 19 lutego kilka ogłoszeń.

Gość Nowy wpis

A u nas w Polsce jak jest? podczas przeglądania ofert moją uwagę zwróciło to, że poszukują teraz kogoś na magazyn do Chorzowa. Wcześniej więcej ofert było za granice to raczej takiej się można było spodziewać. Jeśli to mój pierwszy raz przez agencje to lepiej na miejscu spróbować po prostu?

Loko 99 Nowy wpis

Witam czy pracował bądź pracuje na produkcji palet i opakowań drewnianych ? Może podzielić się opinią z góry dzięki ????

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Ja natomiast chce polecić tą agencje. Byłam także w innych agencjach a tu opieka przez cały czas , są dla tych ludzi którzy u nich pracują,sensowni ,sympatyczni a także fajne oferty pracy mają . Polecam

Tati

Ktoś spytał o pakiet medyczny i dołączanie rodziny wcześniej widziałam post, w którym deklarowana była spora ilość benefitów, ale jakich tak konkretniej? Czy ich pula od dłuższego czasu jest niezmienna? Ciekawi mnie czy od kolejnego roku coś się zmieni w warunkach? wtedy chyba będę startować jeśli znajdzie się fajna oferta

Jak jest z pakietem medycznym w SFS International Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Patryk

Praca na Foresco Ok, wypłata na czas, polecam

ooo

Przychodzę do was z pytaniami o pracę w firmie, ale wewnętrznie. Czy jest tu ktoś, kto pracuje jako rekruter, koordynator?:) Ofert niestety nie widzę, jak dostaliście tu stanowisko? Całe moje doświadczenie zawodowe oparte jest na pracy w agencjach, więc chciałabym spróbować swoich sił tutaj;) Ps za podanie widełek płacowych byłam wdzięczna!

@ooo

Szanowna Pani, Dziękujemy serdecznie za wiadomość i zainteresowanie dołączeniem do naszego zespołu. Jeśli chodzi o oferty pracy w naszej firmie, regularnie publikujemy wszelkie dostępne pozycje na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Zachęcamy do regularnego odwiedzania i monitorowania tych platform, aby być na bieżąco z najnowszymi ogłoszeniami. Rozumiemy, że informacje o widełkach płacowych są istotne. Chcielibyśmy zapewnić, że oferowane przez nas wynagrodzenia są zgodne z aktualnymi standardami rynkowymi. Wysokość wynagrodzenia jest elastyczna i zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne doświadczenie, umiejętności oraz posiadane kompetencje kandydata. Staramy się, aby nasze propozycje odzwierciedlały wartość, jaką nasi pracownicy wnoszą do firmy. Mamy nadzieję, że znajdzie Pani u nas propozycję, która spełni Pani oczekiwania zawodowe. Dziękujemy za Pani zainteresowanie naszą firmą i czekamy na ewentualną aplikację. Z poważaniem, SFS International

Pracowałam przez tą agencje w zeszłym roku n projekcie Paas Food. Na początku miałam mieszane uczucia, ale z perspektywy czasu muszę powiedziec ze to niezła agencja i na pewno dziala w zgodzie z prawem. Umowy przygotowywane byly na czas, wypłaty przelewane na konto nawet wczesniej niż w umowie, można tez było poprosic o zaliczki. Obsługa w biurze miła, sprawna, szybka. Jedynym minusem byl koordynator na projekcie, ale to juz chyba nie od nich zależalo.Tak czy inaczej pozdrawiam SFS.

Amy
@Anna

A jak to wychodzi finansowo? Można zarobić dobre pieniądze wyjeżdżając z agencją? Pamiętasz może ile trwały wszystkie formalności, podpisywanie umowy? Bo mi zależy na wyjeździe od zaraz w sumie :) Jeśli chcesz wyjechać ponownie na projekt, musisz czekać określony czas jakiś?

@Amy

Dzień dobry Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Oferowane wynagrodzenie zależy od konkretnego projektu i jego atrakcyjność to kwestia indywidualna, jednak jak najbardziej mieści się w stawkach obowiązujących aktualnie na rynku. Ponadto osoby poniżej 26 roku życia mogą liczyć na wyższe zarobki ze względu na zwolnienie z konieczności opłacania podatku dochodowego. Formalności załatwiane są bardzo szybko i w pełni zdalnie, nie ma konieczności stawienia się w naszym biurze. Posiadamy stałe projekty, na których dostępność i liczba miejsc jest zmienna. Szczegóły może Pani uzyskać pod numerem telefonu +48 733 881 106. Nie ma określonego z góry czasu oczekiwania na ponowne rozpoczęcie pracy na projekcie, można wznowić współpracę w każdym momencie. Wyjątkiem są obcokrajowcy nieposiadający polskiego obywatelstwa, którzy mogą przebywać w strefie Schengen w ramach ruchu bezwizowego maksymalnie 90 dni w ciągu 180 dni. Pozdrawiamy SFS International

Zadowolona

Dzien dobry, ja rowniez mam dobre doswiadczenia z ta agencja. Pracowalam na pralni i nie mogę narzekac. Panie w biurze bardzo pomocne, jak trzeba to doradza, zawsze serdeczne. Z pieniedzmi tez nigdy nie bylo problemu, wszystko sie zgadzalo i bylo na czas. A jesli kiedys ponownie rozwaze wyjazd za granice to na pewno z nimi. ps: a narzekaja ci ktorym albo pracowac sie nie chcialo, albo po miliony pojechali. Niestety te czasy sie skonczyly. Pozdrawiam SFS i dziekuje, oby wiecej takich agencji.

Zuzka
@Zadowolona

Hej, a ile na takiej pralni można zarobić? Czy od pensji jaką dostaje pracownik trzeba odliczyć jakąś prowizję dla agencji? Czy agencja nie odlicza niczego od pensji tylko firma zatrudniająca jej płaci?

@Zuzka

Dzień dobry Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Współpracujemy zarówno na umowach holenderskich, jak i polskich, dlatego kwestia wynagrodzenia brutto-netto jest rozpatrywana indywidualnie dla każdego pracownika. Aby ułatwić naszym kandydatom wybór i zachować pełną transparentność, w wielu naszych ogłoszeniach podajemy kwoty netto, które są wypłacane bezpośrednio na konto zleceniobiorców. Pragniemy podkreślić, że nie ukrywamy żadnych kosztów – wszystkie opłaty i dodatkowe korzyści są jasno przedstawiane. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na naszej stronie internetowej: sfsinternational.pl. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, oferujemy także szereg dodatkowych benefitów. Organizujemy dla naszych pracowników zakwaterowanie, za które nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, oraz oferujemy rozszerzone ubezpieczenia, które zapewniają dostęp do szerszego zakresu świadczeń medycznych niż standardowe. Dodatkowo, przewidujemy dodatki za dojazd, co sprawia, że ostateczne kwoty netto mogą być nawet wyższe. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby omówić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Czekamy na Twoją aplikację. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji SFS International

Paweł P.

Hej Nie wiem o co komu chodzi z tymi złymi opiniami @Pracodawca Ja dostałem pracę na sprzataniu.jest w porządku, są wymagania ale tempo pracy raczej spokojne. Panie z rekrutacji wszystko mi wyjaśniły, co prawda nie było możliwości żeby zacząć pracę natychmiast ,ale zostałem zapisany i po kilku tygodniach już pracuję. Koordynator Kamil też pomocny. Polecam z czystym sumieniem Paweł P.

Magic

Firma SFSs wypłaciła nam za 4 dni pracy po 19 € kazali nam czekać bo maszyny się zepsuły i kazali nam czekać w hotelu, aż naprawią . Jak nie zrobili to kazali wrócić do Polski. Właśnie erfurt. A teraz jakiś bezczelny pan Helmut mi się non stop wpierdziela na Facebooka. Ta firma wstydu nie ma. To że maszyny się zepsuły ,to w środku nocy kazali nam na dworzec się wynosi ze wszystkimi bagażami . A najpierw musieliśmy się toczyć z tym wszystkim kilka kilometrów na dworzec. Taką (usunięte przez administratora) koordynatorkę tam mieli która z nami podpisała umowę.

@Magic

Szanowni Państwo, Przykro nam słyszeć o Państwa trudnych doświadczeniach. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić pewne nieporozumienia. Nasza agencja nie prowadziła żadnego projektu w Erfurt w Niemczech, a także nie mamy w naszym zespole koordynatora o imieniu Helmut. Możliwe, że istnieje inna firma o podobnej nazwie, która nie jest związana z nami. Bardzo cenimy sobie każdy komentarz i zawsze dążymy do wyjaśnienia wszelkich nieporozumień, dlatego w przypadku jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem (22)102-11-60. Jednakże w tym konkretnym przypadku chcielibyśmy podkreślić, że opisane zdarzenia nie dotyczą działalności SFS International. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo szybko i skutecznie rozwiązanie swojej sytuacji. Z poważaniem, Dział Rekrutacji SFS International

Polecam, pracowałem z żoną w pralni dzięki sfs, konkretni, dobry kontakt, wynagrodzenie na czas, zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Pik
@Michał

Hej, A możesz napisać coś więcej, ile realnie ja rękę wychodzi, zakwaterowanie daleko od roboty ? I czy pokoje 1 osobowe sa ?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. dokumentacji w firmie SFS International Sp. z o.o.?

Maryla

hej, często szukają ludzi do działu rekrutacji? Widzę tu dużo ofert, ale nie do nich bezpośrednio, a ja chciałabym właśnie się rozwijać w hr, mam już pewne doświadczenie w temacie. Jak oceniacie liczbę projektów na osobę, czas jaki dostaje się na ich realizację? Ile wynoszą premie i czy umowa o pracę to standard dla rekrutera u nich?

Wonsz rzeczny

Polecam tę agencję. Firma, dla której pracowałam za pośrednictwem tej agencji była bardzo źle zarządzana, a warunki np. otrzymywania premii były niejasne, jednak od strony agencji wszystko było w porządku - odpowiedź na jakiekolwiek pytania była udzielana zawsze w ten sam dzień. Przede wszystkim pracownicy tej agencji zawsze byli mili (Pani Klaudia i Pan Marcin), co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem w porównaniu do każdej poprzedniej agencji pracy, z którą miałam styczność. Polecanko 100%!

Martyna

Jak wygląda praca asystentki działu rekrutacji? W ogłoszeniu brak informacji o wynagrodzeniu a informacja "konkurencyjne wynagrodzenie" mało mi mówi :)

@Martyna

Dzień dobry, dziękuje za zainteresowanie ofertą pracy, mam prośbę o bezpośredni kontakt w celu poznania szczegółów oferty, pozdrawiam

Stary pracownik

Agencja spoko, praca to istne szaleństwo mało godzin, czasami po kilku h wracało się do domu, bo nie było co robić, kierownik michael istny terror, pupilki dają radę, jak nie masz znajomosci to leżysz i kwiczysz.

Adrian
@Stary pracownik

Czekaj, to jak szedłeś wcześniej do domu, to miałeś mniej płacone? Jak to wyglądało? No i co takiego się działo z tym kierownikiem? Opowiedz coś więcej :)

Mały

Siemanko. Ktoś wyjeżdża może ma weekendzie na produkcję szaszłyków lub pakowanie mięsa ?? A może pracuje ??

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.