Barel Poland Sp. z o.o.

Opinie o Barel Poland Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Barel Poland Sp. z o.o.?

Web specialist

Od lipca pracuję w dziale e-commerce i uważam, że firma zasługuje na pozytywną opinię. Mój proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie – przeszedłem dwa etapy, zakończone merytoryczną rozmową techniczną. Już po około tygodniu otrzymałem ofertę zatrudnienia, co świadczy o profesjonalizmie i szybkiej komunikacji ze strony firmy. Pracownicy, którzy mnie wdrażali, okazali się niezwykle pomocni, co tylko potwierdzało dobre pierwsze wrażenie. Współpraca na ten moment układa się pomyślnie, a cały zespół wydaje się być zgrany i dobrze zaznajomiony z dziedziną sprzedaży online. Każdy ma swoje określone zadania, natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych tematów zawsze można liczyć na wsparcie przełożonego oraz reszty zespołu. Muszę przyznać, że nigdy nie sądziłem, że po kilku latach pracy zdalnej będzie tak przyjemnie wrócić do biura i pracować wśród kolegów i koleżanek z zespołu.

@Web specialist

A czy mimo wszystko firma daje też możliwość pracy zdalnej, dla ludzi, którzy mogą mieć trudność z dojazdem? Czy raczej dominuje praca stacjonarna?

Tu

Praca stacjonarna, zdalna max 1 dzień w tyg udzielana z wielką laską.

@pracownik

Brak miejsc parkingowych - jedynie już na strefie platna. Dominuje praca stacjonarna. Plus to możliwość wypróbowania produktów do przemieszczania - ale czy dalej tak jest - nie wiem

Maniek Nowy wpis
@Web specialist

No to czas na minusy. Produkty macie do kitu. Chiński (usunięte przez administratora) pod polską marką, A infolinię to lepiej zamknąć niż wypuszczać tę Panią po drugiej stronie do klienta. Bierzcie odpowiedzialność, za to co sprzedajecie.

Jak się pracuje jako specjalista ds. baterii? :D przyznam, że ofertę z przypadku odkryłem, chyba wczoraj ja wrzucali. Po prostu nazwa mnie zainteresowała. Niestety po przeczytaniu oferty wiem już, że nie spełniam wymogów gdyż nie posiadam tego 2-letniego doświadczenia. : ( czy na przyuczenie tu biorą?

Z czystym sumieniem, bez wyrzutów NIE polecam pracy w żadnym dziale, nie chce mi się nawet pisać dlaczego, bo w barel poland NIE ma nawet 1 pozytywnej rzeczy. Rotacja, szacunek dla 3-4 pracowników a reszta jest na usługach króla .... dosłownie Jeśli chodzi o księgowość to polecam tylko tym, którzy chcą: (usunięte przez administratora) poniżania i niszczenia psychicznego

Akurat teraz nie widzę ofert do księgowości nawet jeśli „polecasz” teraz w zasadzie nie ma rotacji? chodzi mi o to, że ofert faktycznie nie widać jak na razie i zastanawia mnie tego przyczyna? chyba ze w złym miejscu patrzę? Wiem ze do działu zakupów kiedyś tutaj kogoś szukali, a na którym obecnie jest największa rotacja?

GK

@Były Pracownik- czytam i zastanawiam się skąd Państwo biorą takie informacje? Jestem zaskoczona faktem, że ktoś zadaje sobie tyle trudu ,żeby roznosić takie plotki o pracy w księgowości, ale rzecz jasna to kolejny powód żeby zasiać odrobinę zamętu. W księgowości jest stały zgrany zespół, gdzie oprócz osób pracujących stacjonarnie, dodatkowo zdalnie pracują też osoby, które mają zatrudnienie w innych firmach. Proponuję wziąć udział w procesie rekrutacji, który pozwoli samemu przyjrzeć się firmie, poznać proponowane warunki, a następnie ma możliwość podjęcia decyzji czy chce, czy nie chce podjąć zatrudnienie. Wydaje się to lepszą opcją niż słuchanie opinii typu "Byłego Pracownika".

Po księgowości Nowy wpis
@GK

Napewno opinia obecnego pracownika w firmie gdzie na pracowniakch wywiera się taka presję jak czyta sie w innych komentarzach jest obiektywna. Zanegować opinię byłego pracownika bo przecież jakoś trzeba ludzi zrekrutować a ktoś to czyta. Dyrektor finansowy wytrzymał dosłownie chwilę - to chyba dobry znak dla innych.

Barel Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Cześć, dałoby radę porównać warunki pracy na eksporcie oraz zakupach? Ciekawi mnie to, że parę miesięcy temu była oferta dla specjalisty ds. zakupów teraz także jest, a widzę również tę od eksportu. Co do kwalifikacji pasuje w odbywa miejsca i dlatego reflektuje obydwie opcje. Zastanawiam się tylko czy w tym pierwszym przypadku nie ma czasem jakiejś rotacji?

Hej. Był taki komentarz jeszcze w marcu dotyczący działu zakupów, wtedy 7 osób w nim jeszcze pracowało. Miała miejsce wtedy rekrutacja dla specjalisty a z tego co widzę teraz po sześciu miesiącach znowu jest oferta. pytanie co jest powodem przyjęć? Czy ten zespól się teraz rozrasta czy ktoś odszedł? Albo awansował?

Jakie są warunki zatrudnienia w Barel Poland Sp. z o.o.?

Czemu firma od jakiegoś czasu w KRS nie ma sprawozdania finansowego? Czy jest stabilna? Czy coś ukrywa? Warto aplikować?

Ksiegowa
@Zainteresowany

Właśnie szukają do księgowości / finansów i też mnie to zastanowiło. Ktoś może coś więcej powiedzieć?

Księgowa
@Ksiegowa

@Pracodawca Buduje wewnętrzny dział księgowy. Rok obrotowy od lipca do czerwca.

Kryśka
@Księgowa

Ile osób docelowo ma być w tym zespole? I jakie są plany co do tworzonych standardów pracy? opinie co prawda są sprzed dwóch miesięcy, nie wiem czy się nie spóźniłam? Dacie znać jak rekrutacja teraz wyglądała?

Ha
@Kryśka

@Kryśka nawet jeśli się spóźniłaś to uwierz mi, ze wiele nie straciłaś :) Księgowość w Barel jest tak samo chaotyczna i pełna nieprofesjonalizmu Jam cała firma :)

Bartek

Ja tylko krótko, bo już zbyt dużo straciłem z nimi czasu - ale rekrutacja w tej firmie to naprawdę jeden wielki żart :) dla ludzi ceniących sobie czas i lubiących coś planować, zdecydowanie radzę się zastanowić nad przechodzeniem ich "etapów".

@Bartek

Masz rację! Nie jeden przekonał się już na etapie rekrutacji, że nie warto podejmować tu pracę. Nie jeden był na darmowym dniu próbnym! (usunięte przez administratora)

X

Potrzebujesz za grosze wbić się w ciekawą branżę - próbuj i od razu szukaj alternatywy. Coś już umiesz, masz wiedzę, doświadczenie, znasz swoją wartość - szkoda czasu. Mogłoby się przypadkiem okazać, że jednak "się da", a tutaj kilku znaczącym osobom bardzo zależy na tym, by wykazać właścicielowi, że "się nie da".

Byly kolejny
@X

Niestety ale firma stawia na ludzi słabych których później może zastraszyć czy karami czy innymi metodami. Produkty też pozostawiają wiele do życzenia. Nie polecam nawet na krótką przygodę.

Jak wygląda sprawa grafiku w Barel Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pierwsze słyszę :D może jakieś konkrety o kogo chodzi albo chociaż dział? Bo jak na razie nikt nie ma odwagi pokazać się ani z imienia ani chociaż z działu.... no chyba że chodzi o jakieś czasy przedwieczne

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Barel Poland Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Cześć, o rekrutację do którego działu pytasz?

@Ewa

Są obecnie aktualne da ogłoszenia dla PM i speca od zakupów. W tym pierwszym przypadku czego należy się spodziewać? Jak umiejętności na rozmowie są weryfikowane?

@Zuzanna

W Dziale Produktu (obydwa stanowiska) rekrutacja jest 3-stopniowa: Spotkanie z HR, Spotkanie z Managerem, Test wiedzy merytorycznej. Następnie podejmujemy decyzję o nawiązaniu współpracy oraz dziękujemy kandydatom, którzy nie spełnili oczekiwań (odpowiedzieli błędnie na pytania testowe).

@Barel Poland Sp. z o.o.

Zuzanna, zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, będziesz mogła zadać wszystkie trapiące Cię pytania i się dowiedzieć :) jest też możliwość przyjścia na dzień próbny i zobaczenia na żywo jak wygląda nasz dzień pracy. Jak przyjdziesz to zapraszam na kawę :) bo tutaj to tylko gdybanie i przygadywanie od strony jakichś randomów.

Czy w Barel Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Dawno temu w trawie

Oczywiscie, ze nie :)

Hahah dobre sobie, tam nikt nic nie wie

Dawno temu w trawie

To prawda z tą niewiedzą :) Ale też chyba nie dziwi nikogo ta rotacja pracowników :)

@Dawno temu w trawie

Rotacja jest ogromna, ciągła zmiana nawet całych działów.

Oczywiście że są :) jeśli jest tylko takie zapotrzebowanie i zgłosi się chęć udziału. Byłam na kilku (Excel, CE, PM, Amazon) - wystarczy po prostu porozmawiać z przełożonym, a nie siedzieć cicho i tylko czekać aż ktoś się domyśli że coś jest potrzebne

@Ewa

Z jednej strony to chyba też na plus jak nikt się nie domyśla? mam na myśli to, że nie zauważają braków u pracowników ani nic? A jakieś wyniki z pracy to tak właściwie są konkretniej badane? Jest ocena pracownicza?

Dział Zakupów

Polecam pracę w tej firmie :) Pracuję tutaj już od paru lat i naprawdę nie rozumiem opinii które są tutaj wstawiane. Zarówno szefostwo, jak i kadra zarządzająca są w porządku i spokojnie da się z nimi dogadać, atmosfera w zespole jest naprawdę super. Do tego imprezy firmowe, darmowe owoce, wspólne wyjścia, bilety na mecze, cała szafka z herbatami (co naprawdę umila pracę w biurze :D). Pracy jest dużo, jest urozmaicona, ale najważniejsze to umieć poradzić sobie z multitaskingiem i być otwartym na zmiany i wyzwania. Tutaj nie ma codziennej sztywnej rutyny i klepania tego samego w kółko. Są możliwości awansu (wiadomo, wszystko zależy od tego jak się pracuje), a jeżeli dana osoba chce zmienić stanowisko w obrębie firmy z jakiegoś powodu to też jest taka możliwość.

Każdy dział to oddzielny manager, zatem w każdym dziale jest inaczej. Nawet siedzimy w różnych pokojach. Ja tam mobbingu jakoś nie zauważyłam, z każdym można się dogadać (jeśli tylko się chce). Celowo wprowadzasz zamęt tylko po to, żeby wypowiedzieć się negatywnie - w dodatku bez żadnych konkretów.

@Ewa

No niby dział zakupów został przytoczony, więc czy ktoś podrzuci jakieś szczegóły na jego temat? Ile osób pracuje, jaki średni staż, co z atmosferą? Faktycznie pracy jest tak sporo?

@Zuzanna

Cześć :) obecnie w dziale mamy 7 osób (PMowie, zakupowcy, techniczni), w najbliższym czasie mają do nas dojść jeszcze dwie. Do tego mamy otwarte dodatkowe rekrutacje. Atmosfera jest super, każdy ma przypisane swoje kategorie którymi się opiekuje. Pracy jest rzeczywiście dużo, ale do przerobienia. Jeśli mamy jakieś wątpliwości to wspólnie dzielimy się swoją wiedzą, robimy wewnętrzne szkolenia itp. Zewnętrzne szkolenia również się zdarzają jeśli mamy takie potrzeby. Są również wyjazdy na targi, szkolenia produktowe dla sieci handlowych itp. Co do stażu ludzi, to ja jestem w firmie od 3 lat, trzy osoby od roku, reszta około pół roku. Dział wcześniej był dużo mniejszy, zaczęliśmy go powiększać jakoś w zeszłym roku bo firma sie rozrasta i zaczęły dochodzić nowe kategorie. Osobiście mogę powiedzieć, że mi tu pasuje, tak po prostu :) i bawią mnie strasznie komentarze tutaj jakoby w firmie była tylko jedna osoba która pracuje powyżej roku xD

Od roku jest pakiet Compensy :) można dołączyć rodzinę

Bazinga

Dodaje neutralną opinię i mam nadzieję, że trochę wskaże to drogę działu HR. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko: Specjalista ds. E-Commerce. Myślałem, że skoro mnie zaprosili do siedziby swej firmy to spełniam chociaż 60% ich wymagań, ale okazało się, że nawet osoba z działu marketingu nie przestudiowała mojego CV - nie wiem widocznie nie byłem godzien. Rozmowa trwała niespełna 15 minut i nara. Problem jest w tym, że nie szanujcie cudzego czasu, ponieważ gdybym dojeżdżał do Państwa z drugiego końca Huty to trochę by mi zeszło, a dwa to mogłem w tym czasie robić co innego i dziwie się, że dział HR na podstawie mojego CV nie zdecydował się podziękować na wstępie.

HR Barel
@Bazinga

Witam serdecznie, Bardzo dziękujemy za opinię. Oczywiście ciężko jednoznacznie ocenić zaistniałą sytuację na podstawie relacji wyłącznie jednego uczestnika, ale postaramy się zbadać sprawę, aby uniknąć na przyszłość podobnych sytuacji. Profesjonalizm jest ważnym elementem procesu rekrutacji i oczekuje się go zarówno ze strony kandydata jak i przedstawiciela pracodawcy. Wypowiedź jest dość ogólna, dlatego zachęcam do kontaktu osobistego w celu doprecyzowania zaistniałej sytuacji. Kontakt hr@barelpoland.com Pozdrawiamy, Zespół HR

Śliwkawęgierka
@Bazinga

Mam podobne wrażenia odnośnie procesu rekrutacyjnego. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez osobę mocno zmęczoną życiem (a na pewno pracą), pytania, które na rozmowie paść nie powinny, zniechęcające uwagi. Wyglądało to tak jakby to był przykry obowiązek dla tejże osoby, a z każdą minutą dało się coraz bardziej odczuć, że to strata czasu dla obydwu stron. W tej firmie chyba czas stanął w miejscu (10 lat wstecz) - proces rekrutacyjny działa w obie strony. Firma rekrutuje pracownika, a pracownik "rekrutuje" firmę. Tutaj o tym drugim elemencie nie ma mowy. Jeśli celem jest zniechęcenie osoby rekrutowanej to cel został osiągnięty. Wygląda to tak, że kierownictwo szuka osób słabych i nijakich. Dlaczego? Można się tylko domyślać.

@Śliwkawęgierka

Witam serdecznie, tak jak przy poprzednim komentarzu bardzo za niego dziękujemy. Każda opinia jest dla nas wskazówką do działania. HR w organizacji wystartował z początkiem nowego roku i dołożymy wszelkich starań, aby proces rekrutacji odbywał się zgodnie z najwyższymi standardami. Mamy nadzieję, że kandydaci zobaczą zmianę i poza komentarzami negatywnymi pojawią się również opinie osób zadowolonych z procesu :) Podobnie jak poprzednio zachęcamy do kontaktu bezpośredniego hr@barelpoland.com Pozdrawiamy, Zespół HR

0xC

Jednak nie został usunięty, tylko się nie załadował :-)

Witam serdecznie, w chwili obecnej nie ma obowiązku podawania wynagrodzeń ani też widełek w ogłoszeniach i jako Pracodawca działamy tutaj zgodnie z obecnym prawem. Kontaktując się z kandydatami, których zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, informujemy ich jaki jest w naszej firmie system wynagrodzeń i na kolejnych etapach jest to wiedza transparentna.

Jak szefostwo w Barel Poland Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Sebastian

Masz racje. Takie odzywki są niedopuszczalne. Tylko jeden przełożony w ten sposób traktuje pracowników? Z innymi można się dogadać? W ogóle ktoś próbował zgłosić takie zachowanie?

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Gorąco nie polecam spędzać swoje życie w umowach mobbingu, niefachowości kadry kierowniczej, polityki kłamstwa oraz małych zarobków. W życiu zdążą się dużo nieprzyjemnych rzeczy i możliwie będzie lepiej, jak na to w waszym życiu nie będzie miejsca.

Iwona

Yevhen, mogłeś spokojnie sję podpisać pod komentarzem, bo wszyscy i tak wiedzą, że to Ty :) Szkoda, że nieporozumiałeś się co do przedłużenia umowy, ale to nie powód żeby teraz pisać powyższe kłamstwa. Pozdrawiam, Iwona P.S. napisz mi prosze kto wg Ciebie z kadry kierowniczej odznaczył się niefachowością, kłamał czy wręcz stosował (usunięte przez administratora) Ja? Twój przełożony? Czy Szef Wszystkich Szefów? Bardzo jestem ciekawa :)

Zgadzam się w 100 procentach.

Lotus_xd

Zupełnie obiektywnie, jako były pracownik, mogę stwierdzić, że serdecznie nie polecam pracy w firmie Barel. Wydawać by się mogło, że wszystko jest w porządku, jednak już od pierwszych dni w firmie, możemy zauważyć jako nowi pracownicy, że w firmie panuje ogromny chaos i niewiedza. Brak jakichkolwiek szkoleń w zakresie technicznym przyszłych pracowników i wymaganie od nich kompleksowej obsługi klienta - to kpina. Zero wdrożeń do stanowisk, masz biurko, myszkę - pracuj, za trzy osoby, a najlepiej za cztery - bo na więcej osób na narazie nie stać...Prócz ogromnego chaosu jaki panuje w firmie, przygotujmy się na to, że mimo naszych starań i nakładu pracy w firmie, możemy stracić prace z dnia na dzień, pracownicy którzy poświęcili czas na rozwój firmy, zostali potraktowani przedmiotowo, wręczając z dnia na dzień wypowiedzenie. Firma mimo że bardzo stara się być nowoczesna i pro kliencka, zapomina niestety, że licząc się również pracownicy - bo to Oni tworzą podstawę firmy i należy się im szacunek. Tego powinni się nauczyć „ przełożeni” działów. Jeśli ktoś ma inną opcję pracy, polecam zastanowić się nad inną opcją...ogromna rotacja w firmie jest potwierdzeniem tego, że w Barel „kariery” nie zrobimy.

Zostaw merytoryczną opinię o Barel Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Barel Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barel Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barel Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Barel Poland Sp. z o.o.