brak logo

Barel Poland

Kraków

Opinie o Barel Poland

rekrutujący 2015-03-04 09:45:29
rekrutacja porażka.
Najpierw krótka rozmowa przez telefon o tym co robiłes, więc standard.a następnie mówi ze wysle zadania na e-mail do rozwiązania.

Facet wysyła więc te zadania do rozwiązania.

1. analiza tabelek
2. napisz konspekt o podanym produkcie na 2 strony a4 max.
3. zadanie odnosnie komunikacji z dzialem marketingu.

Podsumowując jednym słowem.
abstrakcja
1
patos 2015-03-14 21:31:17
jak ktos chce to wysle mu na e-mail jakie zadania debile wysylaja do zrobienia
1
Zdystansowany 2015-10-07 21:10:59
Pracowałem - nie polecam. Chaos w zarządzaniu na samej górze, raz ustalona strategia działań jest zmieniana pod wpływem impulsu w środku realizacji projektu. Przy tym pomiatanie ludźmi i mobbing na porządku dziennym. Poniżanie jednych pracowników na oczach innych. Trzymajcie się z dala od tej firmy.
1
Ta 2016-01-05 15:08:53
Chciałabym opisać szerzej zjawisko które ma miejsce w tej firmie, ale chyba to temat do gazety, potwierdzam negatywne opinie poprzedników, panuje wszechobecny mobing, praca nadgodzinowa, za którą nikt nie płaci, wywoływanie sztucznej presji, poplecznictwo wszędzie. Sztuczne zebrania, pchanie do głowy za przeproszeniem głupot, okłamywanie i spóźnienia w wynagrodzeniu. Nigdy więcej współpracy z nimi, wiem co mówię i o czym piszę.
3
zak 2016-07-20 18:10:59
potwierdzam, rekrutacja to porażka, tak samo praca. Wszystko co tu zostało napisane jest prawdą, nikomu nie polecam pracy w tej firmie
1
Baryła 2016-10-10 18:40:21
Mobbing to codzienność. Plus zła opina właściciela w środowisku biznesowym. Firma prowadzona w despotyczny sposób - mało się płaci, dużo wymaga, a jak przychodzi moment ustalonej podwyżki - wtedy zarzuty za niezrobienie rzeczy, które wcześniej szef sam uwalił. Chaotyczne planowanie działań na rynku, brak szacunku dla ludzi, poniżanie, zwalnianie z dnia na dzień . Bardzo duża rotacja ludzi, nikt nie wytrzymuje dłużej, niż kilka miesięcy. Do tego terror uprawiania sportu i stylu życia zgodnie życzeniem zakochanego w sobie samym właściciela. Masakra. Z daleka!
2
Zostaw swoją opinię o Barel Poland - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barel Poland