Maestro Sp.j. Firma Handlowa

Toruń

Opinie o Maestro Sp.j. Firma Handlowa

xyz 2011-09-19 13:13:26
Witam rozważam podjęcie pracy w tej firmie mógł by ktoś podzielić się doświadczeniami związanymi z tą firmą?
Olek 2013-03-06 12:42:42
Warto składać CV są jakieś szanse na realne zatrudnienie w charakterze kierowcy , magazyniera bądź jakiejś innej ?? Jakie są zarobki na początek?
Andrzej Lipniczki 2013-05-24 13:26:15
Ten wasz przedstawiciel z Młyńca jeszcze sprzedaje tańsze papieroski ?? Ciągle go zastać w domu nie mogę bo jakieś popołudniówki robi teraz.
R 2014-03-20 11:06:02
Miałem okazję popracować parę dni w tej firmie. Godziny pracy to jakaś kpina nikt nie wie o której się skończy . Zarobki z tego co mówili sami pracownicy żałosne w stosunku do godzin które się przepracowuje w miesiącu(usunięte przez administratora). Nie polecam.
Tomek 2014-03-22 21:30:25
Po ostatnich wpisach widze ze kiepska firma. A juz miałem podjechac z CV.
Ładny tylko budynek a w środku zgnilizna.
Desperat 2014-03-23 15:33:55
I co ja robię tu /uuuu/ co ty tutaj robisz ??
są takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy :)
po co tu się głowić ?
z daleka słychać szum /uuuu/ co ty tutaj robisz ??

Kot Gargamela 2014-03-23 22:25:28
-Ależ panie Z., przecież obiecał mi pan podwyżkę. Pracuję tak sumiennie...
-Obiecałem, że dam podwyżkę, jeżeli będę z pana zadowolony.
-A nie jest pan???
-Jak mogę być zadowolony, jeśli upomina się pan o podwyżkę?!
Wienio 2014-03-24 11:26:36
Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja (usunięte przez administratora)
Pan ogórek 2014-03-24 17:46:41
Płace poniżej wszelkiej krytyki, a atmosfera jest nieprzyjazna, godziny pracy to istny dramat !!!
Bydgoszcz 2014-03-27 03:18:20
Byłem klientem tej firmy. Ale to jak mnie potraktowali... żenada. Nigdy nie kupuj u nich terminala. Lepiej zdrapkami i gumami handlowac.

Ostatnie wpisy pokazuja ze doswiadczeni pracownicy odeszli ! A Ci nowi .. porazka.. Ani be ani me...
Ale jak sciaga sie odrzuty z upadłej konkurencji.. i wypuszcza do klienta w ich barwach.
Zapraszam do mojego sklepu. Kazda pracownica ma 4 fartuszki i obowiazek prania w miesiacu. Jesli klient zwrocilby mi uwage iz moja pracownica ma plamke - powazna rozmowa !
Margo 2014-04-02 12:34:04
Zapraszamy do współpracy doświadczonych kierowców i magazynierów. Atrakcyjne godziny pracy i zarobki. rekrutacja@phumargo.pl
Łukasz 2014-04-13 23:07:16
Widziałem ogłoszenie w sprawie pracy i zastanawiam się czy wysyłać swoją aplikację. Chciałem dowiedzieć się jak teraz się tam pracuje. ile mogę tam zarobić za cały miesiąc pracy i jakie dają tam umowy? Jaki stosunek ma szefostwo do pracowników? Czy jest możliwość jakiegoś awansu? Są premie? Czy kierownik jest ludzki?
do Fiony 2014-05-11 17:03:06
Jak jest tak fatalnie to co tam jeszcze robisz ? a mentalność polaka marudzić narzekać i nic nie robić(usunięte przez administratora)
Fiona 2014-05-20 10:25:18
"zastanawiam się czy wysyłać swoją aplikację" - Rozum Ci odebrało ?
"jak teraz się tam pracuje" - Kiepsko
"ile mogę tam zarobić" - Bardzo mało.
Obiektywny 2014-05-22 12:20:09
Skoro jest tak źle to czemu się nikt nie zwalnia albo nie szuka nowej pracy??
Łatwo jest narzekać , psioczyć a chęci zmiany nie widać.
Slawek Wojtek 2014-05-22 19:12:53
Pierwszy już sie zwolnił.. a szukać pracy szukają szukają...
Niech jeszcze dwóch wyfrunie i czerwiec nie będzie piękny.
PINOKIO 2014-05-23 02:23:44
Obiektywny najpierw do słownika nos co znaczy obiektywizm.
Uważasz ze jest super to czemu (usunięte przez administratora) złożył wypowiedzenie ??
Pewnie dlatego że mu skaner źle pikał...
Prawda jest taka że chłopak miał dość!
A był bardzo pracowity.

Obserwator 2014-05-24 19:30:22
Niech żyje biedronka.....
Piotr Witczak 2014-05-25 01:53:37
Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy w państwa firmie. Mam doskonałe referencje przed rozpoczęciem mojej kariery w mieszanych sztukach walki pracowałem w Poznaniu jako magazynier. Tu się urodziłem i mieszkam. Obecnie myślę nad przeprowadzką do Torunia i podjęciem tam pracy. Proszę o adres e mail do wysłania mojego CV oraz listu motywacyjnego. Pozdro 600(usunięte przez administratora)
Hostel 2014-05-26 13:43:30
Czemu tylko 1 gwiazdka ? Obiektywny co jest źle ?
Słyszałem że to jedna z najlepszych firm w Toruniu.
Dziwne że tu ma tak mało gwiazdek.
Kolejarz Stróże 2014-06-10 23:11:05
Extra pracodawca ! Tylko czemu odchodzi kolejny pracownik ?
A reszta szuka pracy ?
Ciekawe kto nastepny położy wypowiedzenie.
Wróbelki ćwierkają o nawet dwóch chętnych do opuszczenia domu.(usunięte przez administratora)
qwerty 2014-06-19 12:32:59
Szkoda mi tylko paru osób które sobie tam życie marnują za psie pieniądze wyrabiając darmowe nadgodziny . Można tylko trzymać kciuki żeby poszły po rozum do głowy i pożegnały się z tą jaskinią (usunięte przez administratora)
Kurt 2014-06-30 19:22:17
Czy to prawda że w jakiś dzień tygodnia pracuje się na "dwa razy" z dwu trzy godzinną przerwą ? Jet jakiś zapis w umowie o tym ?
Czy w ogóle ta firma przestrzega kodeksu pracy ?
Chups 2014-07-02 02:02:03
Tak prawda jest iż pracuje sie w poniedziałki do utraty sił.
Ale to nie jest problem.
Najwiekszy obecnie problem to punkty.
I albo zaczniemy punktować fair play albo bedzie
abc 2014-07-03 18:13:34
Czytając niektóre z tych wypocin mogę stwierdzić że autorzy tych wpisów maja nie równo pod sufitem albo jakieś problemy z samym sobą bo żaden inteligentny człowiek nie wypisywał by takich głupot ,a jak chcecie się pożalić to są strony specjalnie dla was stworzone np. żal.pl tam będziecie się czuli jak w domu!!!
SSakk 2014-07-03 21:39:49
Uwaga ! Lekkerland na ratunek !
Maestro jest cacy !
Jeszcze raz napisze ktos źle to dam mu aty aty na
gołą pupcie.
abcd 2014-07-03 22:25:20
no tak jak się ma ze 4tys za nic robienie to można pisać .. ze maestro jest cacy cacy....
ktoś 2014-07-04 13:23:12
kierownik może pali papieroski ,ale tobie nikt nie zabrania,kolo trochę pożądku zrobił przynajmniej ze stanami (usunięte przez administratora)
Kurt 2014-07-04 14:53:49
To Ty pomyśl ! Wpis mogłem przygotować wczoraj a dziś ktoś zrobił wklej enter !
Haha i teraz myśl kto wpisał :) J(usunięte przez administratora)
Ottlo Flick 2014-07-05 21:58:14
Ale jazda :D jak w telenoweli
Wojtek Biedronka 2014-07-05 22:42:00
Fajnie było w tej firemce.
Fajne palety takie Euro - moje ulubione
i kartony tez fajne takie telewizorki
P.S. Jurek masz moze banderolki bo mam z 2013 roku i
w Chelmnie nie chca kupic :(
monis 2014-07-06 00:12:41
Ale jazda ...................... ja chopiec roweryk Silva niecierpie papieroskow !!
Predzej polubie Kache kase niz Shreka
Jurek 2014-07-06 16:13:28
"kierownik może pali papieroski ,ale tobie nikt nie zabrania" - Ja zabraniam
Jutro do 9:00 nie widze nikogo z papierosem.
Fiona 2014-09-16 01:43:18
Ale jazdaaa

Lubie to
M,C 2014-09-17 01:33:13
Mariusz liderem !!! LAlalaalalallalalala
Mariusz liderem..... a potem wytrzewc rece w sciereczke...

Ona jest pedałem.
IN 2014-09-21 09:57:11
Zapraszam do odsłuchania : ]
Dama z łasiczką 2014-12-23 04:03:16
Ciesze sie że juz tam nie pracuje.
To prawda: kązdy kto odszedł z tej jaskini wyzysku ma teraz lepiej.
Ja_33 2015-01-13 02:58:45
To prawda ze Jacek ten frajerzyna podkochuje sie w jakiejs kasjerce ? A ona bawi sie nim jak frajerem ?
Nie radzil sobie i wylecial. A teraz w tej firemce go pokochali
Magister 2015-01-30 01:22:36
"""Czytając niektóre z tych wypocin mogę stwierdzić że autorzy tych wpisów maja nie równo pod sufitem albo jakieś problemy z samym sobą bo żaden inteligentny człowiek nie wypisywał by takich głupot"""

- To oznacza iz (usunięte przez administratora) menagerem i zatrudnia głombóf. Klakieróf itp. Za coś go jednak wyrzucili.. a Maestro przygarnelo inteligenta.
Jurek w tej firmje jest najbardziej inteligentny szkoda ze ma wokol siebie glombufff
Do pinglaa 2015-04-01 02:50:59
Pingiel wróć do szkoły. Jacuś zatrudnia głomba i ma to głeboko bo zadowolił szefa lub ciocie. A kto musi 12 godzin z tym głombem przebywać ??? Nadal uwazasz ze to nie nasz interes ?

Druga czesc Twojego wpisu juz madrzejsza chyba mama Ci podpowiadała. No własnie czemu nie wyjasnione sa pewne sprawy ?
Po co szefowie wymyslili sale konferensyjna ? Aby wisiał tam telewizor za 3 tysiaczki ?
Klakier 2015-05-22 02:32:58
Wielkie gó... Nawet w Wigilie zyczeń nie usłyszysz od frajerstwa
A Paczki ? Haha ! Są dla córki szefa.
Jacek wiesz co to socjal ?
gosia 2015-07-16 09:36:34
Jezeli brak paczek na święta jest wyznacznikiem jakości zatrudnienia to nigdy nie pracowałam w porządnej firmie, puknij sie w głowę człowieku.. Wigilia wolna, sylwester szybko w domu, idź do biedronki, w wigilie skończysz prace o 16, w sylwester o 19, ale chociaż paczkę na święta dostaniesz.. A tu kasa na czas, wiedziałam co robić, wiedziałam co mogę, a czego nie. To się ceni. Ludzie pracują tam latami zatem o czymś to świadczy, a jak leser i len idzie do pracy i ma pretensje, ze w ogóle musi pracować to faktycznie kazda firma będzie zła. Żałuję, ze musiałam odejść.
laur 2016-05-07 20:10:15
@tromo szukanie w ten sposób minusów jest śmieszne. Żadna firma nie ma obowiązku oferowania paczek na święta. Żadna, nawet najbogatsza. Nie rozbawiajcie mnie :)
Zostaw swoją opinię o Maestro Sp.j. Firma Handlowa - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maestro Sp.j. Firma Handlowa